Odemknutí oranžové čakry

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » čtv, 24. led 2013, 20:13

Dobrý den všem,

chtěl bych se pokusit o odemknutí oranžové čakry, ale vím o tom strašně málo, našel jsem si jen pár anglických návodů na netu. Myslíte, že se to podle nich dá zvládnout? Jak dlouho to trvá, než se to povede (vezmeme-li v úvahu, že jsem to dosud nikdy nezkoušel). Jak se potom projevují změny v reálném životě? Jak dlouho zůstane čakra odemčená? Opravdu o tom vím tuze málo, takže budu vděčen za každý váš postřeh, nápad, radu, tip atd. Díky všem!
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » pát, 25. led 2013, 01:14

proč zrovna druhou čakru? Když už teda jsi ochotný přiznat, že o tom moc nevíš? jsi si jistý, že po případném otevření bude výsledek takový jaký chceš?

Druhá čakra souvisí s potěšením.. s emocemi na fyzické úrovni.. čímž se týká vztahů s lidmi.. blokuje jí pocit viny.. pokud vědomě sebe za něco viníš, uzavíráš tím svou druhou čakru, pokud viníš druhé, může to být podvědomou vinou v sobě, kterou potlačuješ tím, že ji házíš na jiné.. uvědom si, že vinit sám sebe je nesmysl.. ano z minulosti je třeba se poučit, ale už ji nelze změnit a proto odpusť sám sobě svoje chyby.. uvolni své svědomí a tvé potěšení nabyde intenzity.. budeš schopen přijímat možnosti v životě.. nebudeš se bát, že by jsi něco pokazil, někomu ublížil, nebo udělal chybu.. proto že díky svým intenzivním pocitům jsi schopen chybám předcházet intuitivně..

pokud svou druhou čakru otevřeš násilně.. v první řadě je dobré myslet na to, že nevydrží být dlouho otevřená, pokud nebudeš mít otevřenou i první.. Silně Ti to ale nedoporučuji, obvzláště pokud o tom nic nevíš.. i člověk, který o tom něco ví, by měl být podle mě pod dohledem, kdo danou čakru otevřenou již má.. Můžou se Ti totiž dít věci, které nezvládneš.. vzhledem k tomu, že pokud jí máš zablokovanou, máš v sobě také vinu.. a pokud čakru otevřeš.. velmi brzo se ukáže, zda jsi dobře pochopil, proč byla zavřená a zda se má zavřít znovu.. pokud se ale má zavřít.. může to bolet.. v případě druhé čakry můžeš mít potíže s močovým měchýřem, pohlavními orgány, prostatou, hmatem, rukama..

př: Já když jsem si násilně otevřel první čakru.. měsíc jsem kulhal, když se čakra vrátila zpět..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » pát, 25. led 2013, 17:37

Právě proto sem píšu, protože mě zajímají zkušenosti konkrétních lidí a ne teoretické texty na internetu... :) Takže říkáš pokud odemykat, pak jedině jednu po druhé? Resp. dá se zjistit, jak která čakra "pracuje"? Jestli je některá příliš aktivní, nebo naopak málo aktivní? A jde-li o konkrétní postup: je to procedura náročná na provedení, nebo ji zvládne téměř každý?
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » sob, 26. led 2013, 12:53

Takže říkáš pokud odemykat, pak jedině jednu po druhé?
Doporučuji Ti žádným způsobem čakramy nemanipulovat.. Pokud chceš aby tvé čakry byli schopné propustit více energie.. musíš se duchovně vyvinout.. osobně považuji techniky otevírání čaker zvenčí za výsledek lidské netrpělivosti.. a tato netrpělivost způsobí, že vývoj člověka ve výsledku trvá ještě déle ;)
dá se zjistit, jak která čakra "pracuje"?
Ano, někteří lidé čakry vidí, nebo alespoň jejich energii.. Lze to zjistit poměrně přesně pomocí kyvadla.. nebo pomocí automatické kresby.. možností je určitě i víc, jen o nich nevím nebo mě nenapadají.. pokud je nějaká čakra velice úzká, často to zjistíš tak, že cítíš bolest, nebo přijde nemoc, nebo jen deprese.. každá čakra zásobuje nějaké orgány.. tak že např. angína souvisí s pátou čakrou.. zánět močových cest s druhou čakrou.. zlomená noha s první.. monokl na oku se šestou a tak podobně.. je spousty knížek, ve které je přesně popsáno co s čím souvisí..
A jde-li o konkrétní postup: je to procedura náročná na provedení, nebo ji zvládne téměř každý?
každý to asi nezvládne.. ale není to těžké.. otevřít čakru je vlastně poměrně snadné, vyžaduje to jen mít kontrolu nad svou myslí.. pokud jde o otevírání z venčí.. problém je spíš v tom si ji otevřenou udržet.. jak už jsem říkal.. čakru máš uzavřenou proto, že se tě tvé tělo snaží chránit před tebou samotným.. a pokud ji otevřeš a nepřesvědčíš své tělo že ochranu nepotřebuješ tak ji tělo opět zavře..

Stále jsi mi neodpověděl.. a tak trochu tuším, že ani sobě.. proč chceš čakry otevírat?
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » sob, 26. led 2013, 22:14

Děkuji za tvůj názor.

Pokud jde o mou motivaci k otevření druhé čakry, přiznávám, že se jednalo o rozhodnutí poněkud ukvapené a nepříliš promyšlené, proto jsem se ovšem svěřil se svým úmyslem komunitě tohoto fóra, abych tento svůj nápad podrobil kritice. Co se týče samotné motivace k tomuto činu - trpím jednoduše velkými problémy v oblasti mezilidských vztahů a sexuality, a chtěl jsem, aby se věci nějak daly do pohybu. Vím, že k radikálním řešením se má přistupovat výjimečně, ale má situace si to dle mého názoru žádá. Pokusím se však nyní, ve světle tvých názorů, najít jiné východisko.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » ned, 27. led 2013, 00:25

To jsem rád, proto že pokud máš problémy ohledně vztahů, tak otevření druhé čakry by stejně nic nevyřešilo.. naopak, až vyřešíš své vztahy.. druhá čakra se Ti otevře, nebo alespoň pootevře.. napíši sem nějaké meditační okruhy a pár univerzálních rad, které by Ti mohli s problémy kolem druhé čakry pomoci..

meditační okruhy (tím myšleno, otázky nad kterýma je dobré se zamyslet..)
Nechybí Ti duševní kontakt s vším živím?
vedeš harmonický rodinný život a máš správný přístup k rodičovství? (důležité například je, aby jsi nenesl osud někoho z rodiny.. například pomáhal matce s něčím, s čím si může pomoci z dlouhodobého hlediska jedině sama..)
Jak často si povídáš se svou partnerkou?
Považuješ svou partnerku za svůj majetek?
Jsi si vědom plné zodpovědnosti za své činy?
Vážíš si sám sebe jako někoho s lidskou důstojností?
Ovládáš svou sexuální sílu tak, aby neklesala jen na úroveň sexuálního pudu?
Praktikuješ sex za nějakým záměrem nebo pro požitek?
nechybí Ti duševní spojení v lásce, tělesném kontaktu a sexualitě?
neprosazuješ své ego na úkor druhých? (skákání do řeči, tvrdohlavost atp..)
máš úctu ke svému tělu a k druhému pohlaví?
Jsi k sobě upřímný?
prožíváš své pocity na plno? (toto se týká zejména potlačování pocitů.. často je potlačujeme, aniž bychom si to uvědomovali)
dokážeš své pocity sdělit jiným? (týká se vůbec schopnosti své pocity rozpoznat a také toho zda se nebojíme o nich mluvit..)
Jsi dobrým vzorem? (často chceme po lidech něco, co sami neděláme)
Nevyvíjíš na někoho psychický či fyzický nátlak?
Jsi úměrně kritický a dokážeš být oporou?
Jsi schopný svým blízkým dát volnost k seberealizaci a rozvoji?
Znáš problémy ostatních a jejich touhy?
Netrpíš osamělostí, jejíž příčina je v Tobě?
Umíš se učit od druhých?
umíš nést plnou odpovědnost za své činy?
uvědomuješ si svůj žebříček hodnot? (je dobré si své hodnoty sepsat na papír a dát jim pořadí dle důležitosti.. poté přemýšlet, zda je to pořadí opravdu v pořádku)
Umíš otevřeně vyjádřit svůj názor, i když se neshoduješ s názorem většiny?

a nyní pár rad:
Sebevědomí člověk se nevytahuje, to pouze Ti co se sebevědomě snaží vypadat..
Rozhoduj se rychle, proto že po chvíli již nemusíš mít možnost rozhodnout se..
Ubohý člověk zodpovědnost odmítá.. respektovaný člověk zodpovědnosti využívá jako nástroje k získání dalšího respektu..
pocit viny je nesmyslný, minulost změnit nelze..
Nečekej, že Tě někdo bude milovat, pokud nedokážeš milovat sám sebe..
Nebuď závislí na tom, co si o tobě druzí myslí.. Ty o sobě víš!
nauč se stanovit si hranice, co druhým dovolíš a co ne.
přestaň slepě následovat autority.
Uvědom si, že jediné na čem závisí tvá hodnota, jsi ty sám.. ne tvůj majetek, peníze.... pokud ztratíš vše.. Tvé vědomí se o nic nezmenší..
Máš úplnou kontrolu nad vším, dokud to neuvidíš a neuvěříš tomu.. budeš si klást vinu a budeš se cítit jako oběť..
Neptej se lidí co máš dělat a jak to máš udělat.. měj svůj osud ve svých rukou.. nezbavuj se zodpovědnosti za své činy, tím že Ti ten čin někdo schválí..
Tvá moc a schopnost vytvářet vůlí vlastní realitu končí tam, kde začíná tvůj strach..
Buď zodpovědný za své zdraví.. lékaři tu nejsou od toho aby Ti říkali, že máš dělat vše proto aby jsi nemocný či zraněný nebyl..
rozhodni se, co je správné a co ne.. neboj se toho, že se zmýlíš.. obrať se na svou duši a vždy vybereš správné rozhodnutí.. (nikdy nemůžeš vědět, jestli tvé rozhodnutí bylo správné nebo špatné.. nevíš totiž co bude díky tomu následovat..)
Energie následuje myšlenku.. vesmír řekne ano, na cokoliv na co pomyslíš.. nemysli na věci, které nechceš..

Tak snad Ti to pomůže vyřešit Tvé problémy..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod Lama » ned, 27. led 2013, 06:29

zebyja moc hezky napsáno. Vlastne mam taky dost velke problemy s sebevedomim. Vztahové problémy, mám i lehkou agorafobii (bez záchvat panik, je to spis psychické), třes v těle který týká z casti i té agorafobie, nejsem skoro schopnej ani mluvit s opacnym pohlavim, mam problemy se spankem, hodne casto zaspávám potrebuju deně aspon 9 a víc hodin spánku. Ale v podstate bych vsechny tyhle své problémy zahrnul do nedostatku sebevědomí.
Jinak bych mel párek dotazů k tem pravidlum.
nauč se stanovit si hranice, co druhým dovolíš a co ne.
jaké hranice myslíš?
rozhodni se, co je správné a co ne.. neboj se toho, že se zmýlíš.. obrať se na svou duši a vždy vybereš správné rozhodnutí.. (nikdy nemůžeš vědět, jestli tvé rozhodnutí bylo správné nebo špatné..
jak se mam rozhodnout podle své duše? co je tím přesně myšleno.

Mozna vam ty otazky prijdou hloupé ale doufam ze mi porozumite.
Jinak co se tyce urcovani si cílů sem na netu našel jednu pěknou metodu sepisování si na papír ale budu to muset chvilku hledat pak to sem dám.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » ned, 27. led 2013, 11:32

Ještě jednou děkuji za poskytnuté informace. Bohužel však musím konstatovat, že hovoříš o něčem trochu jiném než já. Jádro mého problému (resp. problémů) spočívá úplně jinde, což se ovšem z mého příspěvku samozřejmě nedalo vytušit. Zároveň se domnívám, že pomoct si musí každý jednotlivý člověk sám a jedině sám, ostatní za něj nikdy nic neudělají. Proto se nyní odeberu hledat odpověď do klidu, prázdnoty a ticha mého nitra.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » ned, 27. led 2013, 13:21

Vlastne mam taky dost velke problemy s sebevedomim. Vztahové problémy, mám i lehkou agorafobii (bez záchvat panik, je to spis psychické), třes v těle který týká z casti i té agorafobie, nejsem skoro schopnej ani mluvit s opacnym pohlavim, mam problemy se spankem, hodne casto zaspávám potrebuju deně aspon 9 a víc hodin spánku. Ale v podstate bych vsechny tyhle své problémy zahrnul do nedostatku sebevědomí.
Nejsem si jistý jestli to souvisí pouze se sebevědomím.. Ale měl by jsi si uvědomit, že strach máme kvůli myšlenkám, které ho živý.. Ten spánek bych svedl na nedostatek bdělosti v životě: Uvědom si, že vše co máš, máš jen tady a teď a tak si toho važ a uživej si to tady a teď.. musíš se vzbudit, jinak budeš spát stále víc a víc.. Máš strach mluvit s lidmi? A máš i strach mluvit sám se sebou? Tam je třeba začít.. mluvit sám se sebou tak, aby Ti bylo příjemně.. s druhými už to pak bude lehké..
nauč se stanovit si hranice, co druhým dovolíš a co ne.
Toto je hlavně o tom, naučit se říkat ne.. Někdo po tobě něco chce? Vytvoř si hranice kdy někomu pomůžeš či ne.. Odpovíš či ne.. Pozdravíš ho či ne.. A ta hranice by měla být tam kde je Ti to ještě příjemné.. Neměli bychom pomáhat druhým, mluvit s druhými, či jen myslet na druhé.. pokud nám to není příjemné..
rozhodni se, co je správné a co ne.. neboj se toho, že se zmýlíš.. obrať se na svou duši a vždy vybereš správné rozhodnutí.. (nikdy nemůžeš vědět, jestli tvé rozhodnutí bylo správné nebo špatné..

jak se mam rozhodnout podle své duše? co je tím přesně myšleno.
Tohle je hodně o poznání sebe sama.. Rozhodovat se podle své duše je takový vyšší level intuice.. Není ale zas tak důležité, podle které tvé části se rozhoduješ.. důležité je rozhodnout se sám za sebe.. bez kohokoliv jiného..
Proto se nyní odeberu hledat odpověď do klidu, prázdnoty a ticha mého nitra.
To je jistě moudré, přeji hodně úspěchů :)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » ned, 27. led 2013, 13:24

Ještě jednou děkuji Zebyjovi za jeho odpověď, přesto si dovolím poslední otázku, ještě než se odeberu na zmíněné místo :)
Energie následuje myšlenku.. vesmír řekne ano, na cokoliv na co pomyslíš.. nemysli na věci, které nechceš..
Je to sichr? Opravdu tomu tak je? Já o tom totiž začínám poslední dobou pochybovat....
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » ned, 27. led 2013, 13:35

Energie následuje myšlenku.. vesmír řekne ano, na cokoliv na co pomyslíš.. nemysli na věci, které nechceš..


Je to sichr? Opravdu tomu tak je? Já o tom totiž začínám poslední dobou pochybovat....
Ano mohu to potvrdit z vlastních zkušeností.. Lidé tomu často nevěří.. ale musíš si uvědomit, že každá tvá myšlenka se splní.. i ty špatné i ty dobré.. tak že když si řekneš.. mám problémy.. zase mi přišla složenka a já nemám z čeho to zaplatit.. přitelkyni se stále něco nelíbí, pořád se hádáme.. chci být šťastný.. tak budeš mít problémy, budeš mít co platit a nebudeš mít z čeho, přítelkyni se stále něco nebude líbit a budete se hádat a stále budeš pouze toužit po tom, aby jsi byl šťastný..

Pokud budeš často myslet na to, že jsi šťastný, že máš přítelkyni, která tě dělá šťastným, že máš peníze a že máš poklidný život.. vesmír nějak zařídí, aby to tak bylo..

často mě překvapuje jakým způsobem to zařizuje.. je velmi vynalézavý.. a dokáže to v nejkratším možném čase.. a udělá přesně to na co myslíš.. tak že nechtěj, měj.. nemysli v záporech (když budeš myslet na to, že se s přítelkyní nehádáš.. jedna z možnosti a dost možná nejrychleji aplikovatelných je, že nebudeš mít přítelkyni..) Tak že je potřeba své myšlenky kontrolovat tak, aby jsi myslel pouze na to co chceš a to tak jako by jsi to už měl.. čím méně myšlenek máme, tím rychleji se plní.. :)
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

equilibrium
Příspěvky: 77
Registrován: sob, 16. led 2010, 15:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod equilibrium » ned, 27. led 2013, 15:08

Toto pojetí kosmologie, které zní samozřejmě velmi příjemně, je mi samozřejmě již známo zdřívějška. Teoretické znalosti zde však příliš nepomohou, na tom se jistě shodneme.

Za prvé bych si dovolil vyvrátit tvou domněnku, že mám přítelkyni. :D Kdyby tato v mém životě skutečně figurovala, jistě bych se neobracel o pomoc na toto fórum.

Jestli jsem to z tvého příspěvku správně pochopil, tvrdíš, že jediným důvodem, proč se člověku jeho tzv. přání neplní, je negativita jeho myšlení a a přílišná neurčitost myšlení pozitivního. Snažím se tuto zásadu si uvědomovat, ovšem na druhé straně člověk, který nemá nic (a zde myslím doslova "nic") z toho, co požaduje, si jen velmi těžko může vsugerovat, že ve skutečnosti oplývá bohatstvím (vůbec zde nemyslím peníze či hmotné statky, ale to je doufám jasné).

Lidové úsloví "sytý hladovému nevěří" je i v tomto případě plně pravdivé. Podle mého se ve fyziologických limitech člověka, jenž prochází trvalou, hlubokou, bolestnou a intenzivní existenciální krizí svého života, nenachází schopnost vymanit se ze svého bludného kruhu tímto tebou popsaným mechanismem. Zároveň mám za to, že v každé krizi, ať už má jakýkoliv charakter, není vhodné snažit se zastavit klesání dolů a stát se šťastným, nýbrž je třeba krizi co možná nejvíce prohloubit, dosáhnout pomyslného dna, stavu absolutní beznaděje, a teprve odtud se odrazit a začít stoupat vzhůru. Samozřejmě, jako vždy existuje mnoho cest (zhruba tolik, kolik je lidí), a proto pravděpodobně nelze stanovit jeden závazný postup, jak dosáhnout svého.
So stand ich einst vor dir, dich anzuschauen,
Und sagte nichts. Was hätt´ ich sagen sollen?
Mein ganzes Wesen war in sich vollendet.

(J.W.Goethe, Sonett IX)

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » ned, 27. led 2013, 23:32

Uvědom si, že jediné na čem závisí tvá hodnota, jsi ty sám.. ne tvůj majetek, peníze.... pokud ztratíš vše.. Tvé vědomí se o nic nezmenší..
Není člověk, který nemá nic.. Každý má to nejcennější a tím je vědomí.. To že má člověk pocit, že nemá nic, to už je věc druhá.. nemůžeš však čekat, že jedna zodpovězená otázka nebo jedna rada, kterou jsem zde uvedl, Tě udělá šťastným.. Jak už jsi řekl.. cest je tolik, kolik je lidí na cestách.. A tak říkám, pokud nevěříš tomu, že se stane to na co myslíš, je to tvá volba, volba na kterou máš právo, tudíž i Tvá cesta a já ti v ní nemohu a ani nechci bránit.. Sám časem dojdeš k vlastní pravdě, nebylo by ani správné přijmout mou pravdu, má pravda, tě má pouze navést..

a že nejde stanovit jeden závazný postup jak dosáhnout svého? A co tento: "Dosáhni svého.."
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod Lama » pon, 28. led 2013, 00:43

Uvědom si, že jediné na čem závisí tvá hodnota, jsi ty sám.. ne tvůj majetek, peníze.... pokud ztratíš vše.. Tvé vědomí se o nic nezmenší..
Není člověk, který nemá nic.. Každý má to nejcennější a tím je vědomí.. To že má člověk pocit, že nemá nic, to už je věc druhá.. nemůžeš však čekat, že jedna zodpovězená otázka nebo jedna rada, kterou jsem zde uvedl, Tě udělá šťastným.. Jak už jsi řekl.. cest je tolik, kolik je lidí na cestách.. A tak říkám, pokud nevěříš tomu, že se stane to na co myslíš, je to tvá volba, volba na kterou máš právo, tudíž i Tvá cesta a já ti v ní nemohu a ani nechci bránit.. Sám časem dojdeš k vlastní pravdě, nebylo by ani správné přijmout mou pravdu, má pravda, tě má pouze navést..

a že nejde stanovit jeden závazný postup jak dosáhnout svého? A co tento: "Dosáhni svého.."
souhlas :!:
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod ATA » stř, 30. led 2013, 17:10

zebyja: super lip se to napsat nedalo

Co se tyka čaker taky sem si tim prošel a samozdřejme se to snažil uspěchat no nebyl to dobrej napad ale zaroven to zas dalo dost zkušenosti.Prace z čakrama je možná ale chce to opatrne a nepřeskakovat nesnažit se to uspěchat .

Cesta pres bdělost a naslednou zmenu chování otevření čakry je podle mě nejlepší a nejbezpečnejší ale take muže být dodt zdlouhavá .Otevření čakry pomocí technik je realitve snadné a muže to dost pomoct ale take hodně uškodit.Otevřeni čaker "násilně" bych prirovnal k demu velice ryhle se projevý změny a ruzne schopnosti z čakrou spojené to je hlavne pro lidi na začatku silná motivace .Bohužel je stale jen demo a tychle schopnoti/efekty jsou pouze dočasné pokud se vevnitř nezměni (myšlení , chování ,ustáni uvolnování blokua jejich pchopení).Většinou je problem v rovnovaze čaker otvřou se schopnosti ale chybi jejich kontrola.Otvíraní čaker by začetečnim rozhodne nedoporučoval.Nejdrive je potřeba vybudivat zaklady
bez nich se stavet neda (zkoušel sem to :) )

Zároveň mám za to, že v každé krizi, ať už má jakýkoliv charakter, není vhodné snažit se zastavit klesání dolů a stát se šťastným, nýbrž je třeba krizi co možná nejvíce prohloubit, dosáhnout pomyslného dna, stavu absolutní beznaděje, a teprve odtud se odrazit a začít stoupat vzhůru.
S timhle bych nesouhlasil , chce to řešit hned jakmile si uvedmíme že klesáme čím dal spadneme tim obtížnejší je návrat. Duležite je ale problem /příčinu resit ne jen ji nekde schovat.


Ješte k te 2 čakře ono nejse jen o to otevřená/zavřená da se brát napriklad jeji prední a zadní část , aktivita , blokace , funkce.
Cakra muže byt klidne aktvní ale jeji aktivita je smerována spatne nebo je treba kativni až moc a energie nemuže proudit dál.


Duležitá vec kterou jsem začal použivat jsou bezpečnosti pojisky u čistěni ruzných bloku
jde o omezeni kolik (emoci ,negativni energie se muže uvolnit zaráz) tak aby to nesnížilo bdelosta situace se dala zvládnout .
Pokud tam tahle pojistka neni muže se toho vyplavit tolik že to zpusobý emoce ektre nejdou kontrolovat (ztrata pozice pozorovatele).
Muže to zpusobit i nemoce , zvraceni a spoustu dalších vecí. V dusledku jsou pozitivní tělo se tím čistí pak funguje lépe ale pokud se nepoučíme o tom jak to tam vlastne vznikloa neprovedeme zmenu tak se se to nejpíše blokne časem znovu.


Začni z zlepšováním bdělosti a pokračuj kontrolou a pozorovánim myšlenek .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
zebyja
Příspěvky: 131
Registrován: stř, 16. led 2013, 22:23

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod zebyja » stř, 30. led 2013, 19:00

Ješte k te 2 čakře ono nejse jen o to otevřená/zavřená da se brát napriklad jeji prední a zadní část , aktivita , blokace , funkce.
Cakra muže byt klidne aktvní ale jeji aktivita je smerována spatne nebo je treba kativni až moc a energie nemuže proudit dál.
Ono čakry vůbec nejsou takové jak jsou často zakreslovány.. v ideálním případě je to samozřejmě spirála rozšiřující se podobně jako magnetické pole u válcového magnetu.. Ale čakry lidí takový tvar zpravidla nemají.. může se lišit v šířce, tvaru spirály (oválný, ba dokonce i tvar fazole..).. spirála může být zacuchaná, může být vyosenná, nebo dokonce může tok energie vycházet od jinud.. vhodným kyvadlem se to dá měřit.. bohužel nemám příliš moc praxe v tom, co která anomálie znamená, na to se chystám, až dospěji k pocitu, že já sám mám čakry v pořádku..
Inteligentní člověk umí řešit problémy.. Genius jim umí předcházet..

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod Tidus » pon, 04. úno 2013, 10:28

equilibrium: Pokud zazivas nejakou krizi zivota, tak byti mohlo pomoci toto video... http://www.youtube.com/watch?v=LIiY2fwfueU
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
Firzen
Příspěvky: 225
Registrován: úte, 27. dub 2010, 21:57
Bydliště: Adamov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odemknutí oranžové čakry

Příspěvekod Firzen » čtv, 31. říj 2013, 01:10

equilibrium: Pokud zazivas nejakou krizi zivota, tak byti mohlo pomoci toto video... http://www.youtube.com/watch?v=LIiY2fwfueU
Nevím, zda ještě stále zažívám krizi, ale dneska jsem koukl na tohle video. A musím říct, že to je opravdu hodně hodně přínosné video. Díky moc!
Respice finem et non peccabis.


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti