Energetický štít

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Energetický štít

Příspěvekod carlos » čtv, 29. lis 2012, 22:28

Se známým jsme nedávno řešili jakou barvu má vlastně energetický štít, oba se o to tak trochu zajímáme. On tvrdil nějaké barvy, oranžová, modrá, nicméně jsme se shodli, že je to spíše podobné sklu, nebo bublině s nějakým barevným nádechem.
Nicméně před nějakou dobou se něco stalo, (nevím přesně co, mohlo by to být možná tak v době, kdy jsem začal cítit úbytky energie, které nejsem v podstatě schopný ničím vykompenzovat ani zjistit jejich příčinu), barva energetického štítu, který jsem kdysi zkusil úspěšně vytvořit, se změnila v neprůhlednou bílou (resp. takovou "vidím" když se na něj zaměřím), asi jako sklo mléčné žárovky, nebo bílé plátno. Nevím, jestli je mezi tím nějaká souvislost.
Když jsem o podobných věcech mluvil s jiným mým známím, jeho rodiče se zabývají snad až profesionálně reiky, on prý taky něco trochu umí, dostali jsme se k auře. Tvrdil, že ji prý vidí, ale že není u mě schopný přesně určit jakou barvu u mě má (nevím jestli o té náhodou nekecal, nebo mi ji jen nechtěl říct)
Mohla by mezi těmito jevy být nějaká souvislost? Nebo takto, mohl by energetický štít zastínit auru? A když už jsme u toho, mohl by "zatížený" energetický štít (který jsme se snažil koncipovat jako selektivně propustný (dobré propustí, špatné ne)) změnit barvu? To že by asi odebíral dost energie je skoro jisté

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetický štít

Příspěvekod ATA » pát, 30. lis 2012, 14:14

Barvyu bych moc neřešil ale ty porobelmy z energii štitem byt mohou rešim ted neco podobnyho a zda se že polopropustnej štit chce lip udělat že to ma par zadrhelu . Pokus se ho zamerem uplne vypnout na par dni a pozorij zmeny v enrgii.

Na řeseni porbemu ze stitem sem prešel na neurologicekj informačni model misto esoterickyho energetickyho zda se že nabizi vic informci a možnosti jak to řešit.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Energetický štít

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:32

Skús sa očistiť možno ta nejaká entita napriklad larva odsáva možno niečo vetšie to by som povedal skôr .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti