Energetická anténa

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Energetická anténa

Příspěvekod Lama » úte, 05. čer 2012, 01:06

Zajimalo by me jak vytvorit nejaky predmet ktery by byl napojeny na vesmirnou energii(myslim tim tu nevycerpatelnou). Abych se moch napojit na ten predmet a cerpat z nej energii.

poradite prosim?
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » úte, 05. čer 2012, 01:32

Co je tohle zase za "zlepšovák"? :D Nebylo by lepší tu "vesmírnou" energii čerpat přímo? Takhle musíš nejdřív napojit tu věc na onu energii a pak zase sebe na tu věc :D není to zbytečná oklika? :D :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Energetická anténa

Příspěvekod Lama » úte, 05. čer 2012, 08:18

mohl bych to nastavit tak ze by mi to rovno posilalo energii.nebo nekomu jinymu. jde mi o program chapes :d
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » úte, 05. čer 2012, 14:32

A chápeš ty mě, že když přeprogramuješ sám sebe, tak to budeš mít snazší? :D Jestli chceš energii, tak se prostě pěkně nadechni a načerpej jí :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Energetická anténa

Příspěvekod Lama » úte, 05. čer 2012, 20:55

je tu nekdo kdo vy jak se to dela prosim? :d

clario: me jde o to dozvedet se o tomto tematu co nejvic, nabrat co nejvic praktickych skusenosti. nejde mi o materialni zisk. me staci kdyz neco takovyho vytvorim a bude to normalne fungovat. co stim budu delat je se vsi uctou moje vec :D. Ale rozumim ti
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Energetická anténa

Příspěvekod Vit » čtv, 07. čer 2012, 20:46

Já jsem něco takového dělal u orgonitů, aby byly napojené na "nevyčerpatelný zdroj energie" a tu využívaly. Také jsem něco podobného dělal u dalších věcí, třeba u přívěsku, který jsem pak daroval. Vždy jsem to dělal tak, že jsem se nabil, abych byl sám dostatečně napojený, nabil jsem daný předmět a napojil jsem jej také na onen zdroj (klasicky v představách) a potom jsem nás od sebe navzájem oddělil, aby byl samostatný. Jen tak pro informaci, jakýkoliv předmět považuji za živou bytost a tak s ním také zacházím, takže toto považuji za zesílení napojení na zdroj, a probíhá to naprosto přátelsky. :)
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Energetická anténa

Příspěvekod Lama » pát, 08. čer 2012, 11:42

dík bro :d
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Energetická anténa

Příspěvekod vlcok » sob, 03. srp 2013, 16:37

Clario radšej mu poraď :) Lebo napojiť sa na "nevyčerpateľný zdroj" nedokáže každý clario alebo lama (myslím tvoj nick) to že si predstavíš ako z vesmíru čerpáš energiu neznamená že to dokážeš . Lama poradím ti kryštál vetší ako pasť obrátiť smerom ku nebu najlepšie 9-cípy a ešte zopár kryštáľov okolo neho čo by ťahali energiu môže to byť v pohode ja to mám doma a výsledky su úžasné (lepšie ako pri kamošovom orgonite čo tam dal 3 x tolko vecí a kryštáľov a ešte lepšie to kódoval a určite to nerobil amatérsky)
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » úte, 06. srp 2013, 15:04

Na nevyčerpatelný zdroj jsme všichni napojeni tak jako tak ať se nám to líbí nebo ne, nejsme od něj nijak odděleni tak jako nejsme odděleni od ničeho. To, že si představíš jak čerpáš energii de facto znamená, že už to děláš, kam přesouváš pozornost tam přesouváš energii, pak jde už jen o to kolik té energie proudí v závislosti na tom jak je člověk zanesen bordelem.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Energetická anténa

Příspěvekod vlcok » pát, 09. srp 2013, 18:43

Dobre chápem že tu dávaš niektoré "strely" z knihy majstra reikistu levelu 14 ale niektoré veci sa dejú inak ako si niekto napíše clario skús sa viesť vlastným sedliackym rozumom pretože určite by všetky entity larvy nesali kebyže existuje "nekonečny super zdroj " ak viem tak aby sa naň niekto napojil potreboval určité predpoklady a ešte ku tomu neboli by žiadny ľudia čo by energeticky sali kebyže maju k dispozicii "nekonečný zdroj" nemyslíš ?
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » pát, 09. srp 2013, 22:58

Vlastním rozumem se řídím to se neboj ;) a o žádné knize mistra reikisty nic nevím. Jestli se ti nelíbí co píšu, tak to nečti. To co tu píšu jsem nevyčetl v žádné knížce a už vůbec ne v žádné o reiki. Vše jsou to věci ke kterým jsem si došel sám, nebudu to tu nikomu vnucovat a radil bych ti to samé. Pokud máš na věc jiný názor, fajn, máš na něj svaté právo, ale to, že má někdo názor jiný neznamená, že je horší a nebo vyčtený z nějakých pochybných, moderních esoterických blábolů ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Energetická anténa

Příspěvekod vlcok » sob, 10. srp 2013, 00:02

Mal som na mysli to že sa tvoj "nevyčerpateľný zdroj" veľmi často uvádza v knihách tohoto typu.Bol by som rád kebyže popíšeš ako si sa ku tomu dostal ako ti to funguje aké používaš techniky ďakujem.
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » sob, 10. srp 2013, 04:08

Neříkej že můj "nevyčerpatelný zdroj", já tady ten termín nepoužil jako první. Jak jsem se k tomu dostal se moc dobře popsat nedá, dostal jsem se k tomu prostě žitím a skrze zkušenosti z této a jiných realit. I kdybych se to pokusil vše popsat byla by to jen prázdná slova (velká spousta slov), která by nikomu žádnou přímou zkušenost nezprostředkovala. A pokud jde o nějaké techniky na načerpání energie, tak existuje spousta dechových a vizualizačních (nejlépe oboje kombinujících) cvičení, která dobře fungují, spousta jich je na internetu a spoustu si jich může člověk vymyslet sám dle toho jak mu to nejlépe vyhovuje.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

vlcok
Příspěvky: 63
Registrován: pát, 02. srp 2013, 10:07

Re: Energetická anténa

Příspěvekod vlcok » sob, 10. srp 2013, 11:49

Neříkej že můj "nevyčerpatelný zdroj", já tady ten termín nepoužil jako první. Jak jsem se k tomu dostal se moc dobře popsat nedá, dostal jsem se k tomu prostě žitím a skrze zkušenosti z této a jiných realit. I kdybych se to pokusil vše popsat byla by to jen prázdná slova (velká spousta slov), která by nikomu žádnou přímou zkušenost nezprostředkovala. A pokud jde o nějaké techniky na načerpání energie, tak existuje spousta dechových a vizualizačních (nejlépe oboje kombinujících) cvičení, která dobře fungují, spousta jich je na internetu a spoustu si jich může člověk vymyslet sám dle toho jak mu to nejlépe vyhovuje.
Ja osobne mám rad slová ak či prázdne tak i plné bol by som rád kebyže to povieš konkretnejšie pretože my s toho nevyšli žiadne argumenty len pokus o únik ala reikista hudíny takže mne nevadí keď tie slová budú prázdne keď nebudeš v priazni anjelov alebo neni dobrá konštalácia planét na vysvetľovanie takže sa len do toho opri a zasväť ma .
Ak chcete vedieť ako rozmýšlam naučiť sa meditovať alebo nejaké moje "techniky" tak môžete sa pozrieť na www.magiaenergie.wbl.sk

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Energetická anténa

Příspěvekod clario » sob, 10. srp 2013, 13:41

To, že máš rád slova jsem už postřehl. Pochop ale, že abych ti vysvětlil jak jsem došel k tomu co píšu, musel bych ti tu popsat celou řadu událostí a zkušeností z průběhu celého mého života a na to nemám čas, náladu a vlastně ani nemám potřebu to tobě jakkoliv vysvětlovat a o čemkoliv tě přesvědčovat. Místo lačnosti po argumentech a pouhých slovech bych ti spíš doporučil prostě a jednoduše žít, když budeš žít pozorně, tak třeba jednou dojdeš k tomu co jsem tu napsal a třeba taky ne. Snad jednou dojdeš alespoň ke schopnosti akceptovat názory jiných bez toho abys je hned označoval za reikisty a jiné výtečníky řídící se konstelacemi planet a podobně, což vnímám jako poněkud urážlivé. Měj se.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Energetická anténa

Příspěvekod Lama » čtv, 22. srp 2013, 18:31

Abych to tu trochu nestrane rozsoudil, souhlasim na zaklade mych celkem nedavno nasbiranych zkusenosti. Driv jsem o duchovni vyvoji cloveka vedel uplny prd nez jsem se jednoho dne vazne probudil z sveta magie a esoterie zdanlive ulechcujici zivot nebo vyvoj, konecne jsem zjistil ze jsem to byl ja a ne zadny kameny nebo magie. Tuhle zkusenost mi uz asi nikdo neveme jelikoz je, aspon prozatim, pro me nevyvratitelna. Takze takova rada lidi, odstrante trochu ty magie ze zivota a zacnete zit. A o reiky mastre lvlu 12 mi prijde ze mluvil spis vlcek, podotykam zcela nestranne :d. A je videt zetu nejsi moc dlouho tak ti chci dat jednu radu: nesud tolik znalosti ostatnich, kazdy muze mit pravdu, nebo je pravd vic.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Energetická anténa

Příspěvekod ArMi » čtv, 14. dub 2016, 13:10

Dobre chápem že tu dávaš niektoré "strely" z knihy majstra reikistu levelu 14 ale niektoré veci sa dejú inak ako si niekto napíše clario skús sa viesť vlastným sedliackym rozumom pretože určite by všetky entity larvy nesali kebyže existuje "nekonečny super zdroj " ak viem tak aby sa naň niekto napojil potreboval určité predpoklady a ešte ku tomu neboli by žiadny ľudia čo by energeticky sali kebyže maju k dispozicii "nekonečný zdroj" nemyslíš ?
Tohle je dobrá úvaha.

Když se třeba podíváme na Slunce, tak to lze z našeho pohledu považovat za nevyčerpatelný zdroj energie. Ale než se ta energie dostane ze Slunce na Zemi, tak se velice zeslabí. Na povrchu Slunce by nikdo z nás v této podobě nepřežil.

Analogické to je i s jemnohmotnou energií. Nevyčerpatelný Zdroj kdesi je, ale my se na něj můžeme připojit jen přes mnoho retranslačních stanic a tak tady nikdy nebudeme mít k dispozici nekonečné množství energie.

Na jednotlivé čakry se lze dívat jako na transformátory energie. A pokud jsou na nich bloky, tak každá nižší čakra pracuje s daleko nižší energií, než by mohla. V jiném vlákně se tady prodrbávala nemožnost 100% zablokování čaker viewtopic.php?f=21&t=1460&p=14590&hilit ... kry#p13596. Po dosažení dokonalosti by mohla mít každá bytost 12 funkčních čaker a 12 čakra by představovala onen nevyčerpatelný Zdroj. Nejhorší bloky jsou ovšem na těch spodních 4 čakrách a to má většina z nás společné.

Larvy mají obecně jeden nedostatek, nedokáží se na typ energie poskytovaný Zdrojem připojit vůbec. Pokud by se se Zdrojem dostaly do kontaktu, tak by se rozpadly v nic. Proto musí krást energii na úrovni, kterou samy dokáží zpracovat. Podobně je to i s některými lidmi. Ti také musí parazitovat na druhých, protože sami nemají dostatečný přístup k vlastnímu zdroji energie. Mimochodem sami vampýři říkají, že definice vapýra je ten, kdo sát energii musí, ne ten kdo to dělá ze zábavy nebo jiných úchylných důvodů - stránky již zanikly, alespoň otisk v historii http://archive.is/20120529190759/http://vampyres.cz/.

S energií Reiki to může být podobné jako s bankami. Můžete si vzít půjčku, ale budete ji muset po určité době splatit. Ta energie pravděpodobně nepocházi přímo ze zdroje, ale z nějakého zásobníku, který nahromadily jisté entity..
http://karolinaloskotova.blog.cz/1201/1 ... dvod-reiki
Z mojí praxe:
Další problémy spojené s Reiki je strašné pálení konečků prstů, bolesti v celém těle, pálení 1. a 7. čakry. - Jedná se o energetické bloky, které mají nutit zasvěceného k tomu, aby se dobíjel energií Reiki a tím zesiloval svůj dluh a přivolával na sebe stále další a další problémy.
Ztráta komunikace s andělem: Někdo se není s ním schopný po zasvěcení spojit, jedna osoba mi dokonce sdělila, že praktikující anděla odehnal a to vědomě.
Dále to byly silné deprese a rozpady vztahů: Reiki mistr by to vysvětlil jako očišťující proces starého, zablokovaného, nebo nepotřebného. Ve skutečnosti jde o efekt, který přichází, když uzavřete pakt s temnými bytostmi.
Pamatujte, že kráčení po správné cestě vám nikdy nepřinese očistu ve stylu depresí a rozpadů dosavadního života. Má přinést spokojenost a řád, ne utrpení a ztrátu toho, co jste milovali.
A připadá mi to, jako kdyby byl na Zemi ještě jeden zdroj energie pro lidi, který je sice omezený, ale umožňuje lidem přijímat energii na nižší energetické hladině než je energie Zdroje. Přes tento podružný zdroj můžeme čerpat energii pro svůj vývoj. Zvýšení vibrací může znamenat právě posuv energie tohoto zdroje nahoru. Potom se mnoha lidem s velmi nízkou vibrací a snahou škodit druhým již nebude energie dostávat a pravděpodobně zahynou v nějakém boji o něco nepodstatného.


A co se týče té původní otázky, na nevyčerpatelnou energii se jakýmkoliv hmotným předmětem nenapojíš. Na určitý typ podmíněné energie se však napojit lze a mnohokrát to může velmi pomoci. Na to jsou tady asi povolanější.


Zpět na „Práce s energií“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host