Bytí v přítomnosti

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Bytí v přítomnosti

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 15. bře 2011, 23:17

Ahoj přátelé, banditi i větší či menší plantážníci :-)

Měl jsem myšlenku, takže už na ní pracuju.. V poslední době čím dál tím více lidí je "mimo", blázní a jsou kompletně mimo rovnováhu.. Mohou cítit obrovský neklid a strach ze všeho a bůh ví co ještě.. Všechny jistoty a myšlenkové konstrukty, co jsme si vytvořili, se rozpadají jak domečky z karet a jednoho by to mohlo solidně sundat.
:arrow: Důležitě je uvědomit si, k čemu nás to všechno vede.. Vede nás to k bytí v přítomnosti, pouze tady a teď a žití ze srdce. Chcete něco udělat?.. Tak to udějte hned a na nic nečekejte. Nepřemýšlejte tolik.. všechny vaše myšlenky do jedinné jsou jen iluze. Iluze, které se nám najednou rozpouštějí. Čím dříve si osvojíte mít vypnutou mysl a naplno vnímat jen to, co je přímo okolo vás.. /To jedinné je skutečné.. vaše sebelepší myšlenky, nic není skutečné, jen to co vás přímo obklopuje v každém okamžiku.. Vnímejte naplno ten okamžik, vůni vzduchu, věci okolo, vaše tělo..
:arrow: Tvořit věci vědomě svými myšlenkami
.. žít ze srdce .. /neodkládat věci až na někdy, chcete něco udělat, udějte to teď, není žádné příště.. :arrow: a zároveň celé svoje směřování přenechat něčemu vyššímu, co vás povede přesně tam, kde máte být.. tím rychleji vyjdete z momentálního chaosu a dojdete ke šťastnému a naplněnému životu.

:arrow: Důležité je říct, že nejste sami.. nikdo z nás není sám a dohromady se všichni můžeme podpořit a posílit.. a probouzet potom lidi okolo nás.
:arrow: S přítomností souvisí mnohem mnohem více věcí než se na první pohled zdá, je to klíčem.. uhelným kamenem ke všemu. Druhou stranou téže mince je vědomé tvoření všeho okolo (ale přitom volnost plynutí a vnímání vyšších znamení). :-)

Inspirace pro vaše hlubší uchopení:

:arrow: Přítomnost a bytí v ní je úžasně zachycena ve filmu Pokojný bojovník (>>i zde na foru<<) , doporučuji všem shlédnout..
:arrow: Dále skvěle hovoří o přítomnosti Mooji ve svých proslovech na youtube >>>opět zde na foru<<<
:arrow: Velmi skvěle toto téma je podané i Jeffem Fosterem: http://www.nevernothere.com/jeff-foster#
(pusťte si video pod titulkem "Enjoy a day with Jeff Foster" .. je trochu delší ale skvěle tam podchycuje všechny aspekty..)
:arrow: Kdo se zamýšlí nad partnerskými vztahy.. od téhož autora skvělý článek: http://www.youaretrulyloved.com/enlight ... ff-foster/

K tomu tvoření myšlenkami doporučuji například dokument :arrow: Secret

Vše je neuvěřitelně vzájemně provázané, na odkazech výš můžete najít trochu inspirace pro co nejsnazší uchopení a zapracování toho celého do vašeho života. :)

Mějte se krásně a přeji vám, ať každý máte spoustu světla uvnitř a svým životem pomáháte zářit na cestu i ostatním ;)

Šťastnou cestu! :-)
Sunny:-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Bytí v přítomnosti

Příspěvekod ArMi » čtv, 14. dub 2016, 10:10

To se velmi snadno říká. Máme se stát zvířaty? Zvíře také mysl nemá, má jenom instinkt. A kdyby ses zvířete zeptal, kolik je hodin, odpovědělo by ti teď.

Něco podobného říká i Tolle: From Youtube.com

https://www.youtube.com/watch?v=UGIVvIt40_0

Jenže Tolle o mysli neříká, že ji máš natrvalo vypnout, ale, že se nemáš stát jejím otrokem. Že máš mysl použít, když ji potřebuješ. Že mysl je jen jednou z mnoha manifestací vědomí.

Mimochodem ani Ješua neodsuzuje mysl. Podle napsaného by se ovšem lidé měli naučit více důvěřovat intuici.

Třeba bez počítače by nikdo nedokázal napsat text sem do fóra, ale pokud by vám počítač neustále sděloval, co máte dělat a vy jste ho poslouchali, tak to by bylo špatně. Mimochodem vývoj počítačů jde právě tímto nešťastným směrem. Třeba se Vám začnou stahovat aktualizace bez vašeho vědomí a souhlasu. A nebo začně odesílat nějaké údaje někam, kam nechcete Win10. Stále ještě máte možnost vypnout napájení.


Ale časové cykly se vztahují i na zvířata. Pokud by si třeba sysel za léto nenazbíral dostatek potravy, tak chcípne. Medvěd se také musí stihnout do zimy pořádně nažrat. Vlašťovky také periodicky přelétají v určitou dobu. Možná si tu dobu neuvědomují, ale instinkt jim zavelí a ony se začnou připravovat k odletu.
Dokonce bylo dokázáno, že některá zvířata dokáží naplánovat a realizovat určité sekvence akcí aby dosáhla určitý cíl.
/neodkládat věci až na někdy, chcete něco udělat, udějte to teď, není žádné příště..
Tohle se říká velice skvěle. Ale když dojede na lámání chleba a v práci dostaneš spoustu úkolů, tak potom babo raď. To se nedá udělat najednou. A když ten kopec nedokončených věcí se neustále vrší, tak zákonitě selžeš.

Je mi jasné, že bych měl být schopen tvořit realitu okolo sebe, ale všichni na tom nejsou tak dobře jako ty. Když se tak na to podívám tak poslední příspěvek jsi napsal "ned, 10. lis 2013, 13:14" a od té doby nic.


Zpět na “Vaše zkušenosti”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host