Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů ?

nezkoušel(a) jsem to
11
26%
nechci to zkoušet
16
38%
nepovedlo se to
7
17%
nepovedlo se to, ale děli se mi/nám divný věci
2
5%
povedlo se
3
7%
povedlo se, ale vyděsilo mě to a už nechci zkoušet
0
Žádná hlasování
jiná odpověď (napište prosím jaká)
2
5%
absolutně nevim o čem je řeč
1
2%
 
Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Jarda » sob, 23. srp 2008, 20:38

Tak mě napadlo jak jsou na tom lidi z fora s vyvoláváním duchů a jiných potvůrek. A protože se mi líběj statistiky přikládám anketu :-)
Naposledy upravil(a) Jarda dne sob, 30. srp 2008, 20:26, celkem upraveno 1 x.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod cervik92 » sob, 23. srp 2008, 23:39

Jako malej na tabore parta malejch deti, co jsme nechteli byt u taboraku, jsme zalezli do stanu a zacali vyvolavat. Nastesti se to nepovedlo, takze jsem rad. Pak jsem se dostal k temhle ruznym vecem a od te doby jsem to nezkousel. Priznavam se, ze se toho celkem bojim a chovam k tomu respekt. Jednou jsem se koukal na grimoar na jednu knihu s nazvem Experimentalni demonologie. Celkem me zaujala, ale nikdy bych do toho nesel. Jen kdyz vidim ten slozitej proces, tak vim, ze bych to nezvladnul. A ted si jenom vemte ze my, jako male deti to zkouseli a nemeli jsme o tom ani tuseni co to obnasi. Lepsi je nechat spat to co spi.
... taky se Vam nekdy stava, ze se treba koukate na televizi a najednou vidite v rohu pokoje nejakou postavu a kdyz se tam kouknete nikde nikdo ? Me se to stava celkem casto. A nemusi to zrovna nutne byt pri koukani se na televizi. Treba i kdyz si ctu se mi tohle stava. Jinak jsem zvedavej na Vase zkusenosti, zda-li se Vam to povedlo a co se delo.
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Helias » ned, 24. srp 2008, 11:59

O těch postavách se tu už diskutovalo ... taky se mi to občas stává. http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... 6&start=15
Carpe Diem

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod CLVestec » stř, 29. říj 2008, 13:17

taky se Vam nekdy stava, ze se treba koukate na televizi a najednou vidite v rohu pokoje nejakou postavu a kdyz se tam kouknete nikde nikdo ? Me se to stava celkem casto. A nemusi to zrovna nutne byt pri koukani se na televizi. Treba i kdyz si ctu se mi tohle stava. Jinak jsem zvedavej na Vase zkusenosti, zda-li se Vam to povedlo a co se delo.
Parkrát se mi to taky stalo.Jsem se díval v noci na televizu a měl jsem pocit jako by mě někdo sledoval.Tak jsem se podíval na pravou stranu,kde máme dveře,ve kterých je sklo.Tak jsem tam zahlédl něco bílého nějakou postavu(všichni z rodiny už dávno spali-a navíc bych slyšel chůzi),tak jsem si řekl že to je odraz z televize.Ikdyž v televizi byl nějakej dokument kde nebylo bíle pozadí.Tak jsem vypl televizi a ta postava tam pořád byla,když jsem šel spát.Tak něco silného bouchlo do dveří a otevřelo je.Myslel jsem si že náš kocour si otevřel dveře z kuchyně,ale dveře byly z kuchyně zavřené(a navíc jsem šel zkontrolovat kocoura,který byl tak ospalý že pochybuju že by vyváděl takové kousky,navíc spal).Pak jsem šel do svého pokoje a něco do mě strčilo (jenže všichni spali),pak sem se ve tři hodiny probudil a poté jsem byl v tranzu a v astrálu.A byla tam ta bíla postava kterou jsem viděl za dveřmi(přes to sklo) jak je výše napsáno.(Ikdyž takových larv jsem už pár měl).Jinak bych nikdy nevyvolával duchy ať si zůstanou v klidu v A.svěťe a v Menálním svěťě.Teda pokud bych věděl že dotyčný duch by si rád nepokecal.;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod acdcpetr » ned, 02. lis 2008, 19:22

Nedávno se mi stalo, že když jsem uklízel, tak jsem přeletěl pohledem po pokoji a zahlédl jsem tam stát nějakou postavu, ale uvědomil jsem si, že doma kromě mě nikdo není, když jsem se tam kouknul podruhé, nikdo už tam nebyl a když jsem to šel pro jistotu okouknout, nikde nikdo.
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Batole
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 26. zář 2008, 12:51

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Batole » úte, 02. pro 2008, 17:54

Zkoušel jsem vyvolávání několik. Jednou jsme volali diblíka asi ve 12 lidech. Nezjevil se, ale začaly se dít takové fyzické úkazy, že většina dostala strach a museli jsme pokus ukončit. Poté si mi v noci dotyčný diblík objevil sám, a strach z něj vůbec nešel.
Jiank jsem zkoušel ještě několik vyvolávání sám, s různými výsledky. Někdy došlo k viditelnému projevu volané bytosti, jindy se nestalo vůbec nic.
Akorát jednou jsem měl při vyvolávání opravdový strach a okamžitě jsem pokus sám ukončil, když jsem zkusil vyvolat Thébskou Sfinx, tu podle řeckých mýtů
Zjevení vypadalo nádherně, byla celá jasně bílá a svítilo kolem ní namodralé světlo, ale šel z ní takový děs že jsem okamžitě ukončil pokus a delší dobu trvalo, než jsem se z toho vzpamatoval.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod acdcpetr » čtv, 25. pro 2008, 23:31

neni to trochu nebezpecne?
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Daniel » pát, 26. pro 2008, 12:59

no panove s duchama mam z velmi duveryhodnych zdroju par znepokujicich historek :) od takovych tech beznych jako samovolne presouvani predmetu, slyseni kroku, zastaveni hodin po mnohem, mnohem desivejsi jako treba ze se v uzavrenem byte objevili po smrti pribuzneho ctyri cerne kocky.. (vim ze to je neuveritelne ale opravdu se to stalo. tyhle veci prestaly az po vysveceni)
moje babicka ma s vyvolavanim duchu dost zkusenosti.. nektere seance koncili tim ze 100kilovy nabytek lital z oken na ulici
ja sem to zkousel jen kdysi na tabore, vyvolavali sme tusim masaryka :) a myslim ze se to nepovedlo :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod nou » pát, 26. pro 2008, 17:54

Kafka pisal a taktiez experimentoval z coho vyvodil ze tieto prejavy duchov byvaju v skutocnosti prejavmi podvedomia ludi. (netvrdim ze vzdy) teda pri ducharskych seansach sa snazime vyvolat ducha. nasledna atmosfera to vtlaca coraz viac do podvedomia az ked je v skupine dostatocnecitlive medium tak sa to moze prejavit naozaj silne. teda podvedomie jedinca prijme ulohu ducha a zacne sa tak spravat podla ocakavani pochadzajucich z vedomia. ako vieme podvedomie je naozaj mocne a obrovske moznosti. ale oproti vedomi sa da povedat ze je tupe a nema logicke myslenie. teda prijme akekolvek prikazi z vedomia ak su mu dostatocne silno vsugerovane.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod acdcpetr » úte, 30. pro 2008, 18:04

Jakási teta a její rodina mého kamaráda se zabývali vyvoláváním duchů a různými obřady a magií. Přestali prý hned po tom, co jim každej den opakovaně mizely předměty a nové se tam objevovaly, nebo měnily svou polohu atd. Prej se jim to děje dodnes ale ne v takové míře.
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Frater Irwiuss
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:18

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Frater Irwiuss » stř, 31. pro 2008, 13:21

Vyvolávání duchů jsou magické sračky. Svým způsobem je nazývat VD magií hrubá urážka hermetické vědy... Tedy pokud VD chápeme v klasickém slova smyslu, kdy se nějací týpci(starý tetky, teenageři) sesednou a jentak ze srandy začnou vyvolávat duchy. První chybou je, dotyčné osoby o magii obecně moc neví a v případě, že se něco podělá(což je dost pravděpodobné, jelikož profání osoby mohou mít k vyvolávání někdy i lepší předpoklady než pokročilý magik) jsou zcela bezbranné či si ani ničeho nevšimnou. To by ale nebyl největší problém. Zásadním problémem je zaměření VD na nesmysly. Zatímco magik k magickému zrcadlu sedá s tím, že se dostane do kontaktu s vysokým géniem, který ho posune zase o kus blíž k božství, tak vyvolávač duchů k magickému zrcadlu sedá v očekáváním okamžiku, kdy z něja začnou létat zelené jiskřičky(přičemž ho vůbec nezajímájí pocity vyvolané rituálem či význam případných zjevů v zrcadle). VD je zaměřeno na hrubohmotné projevy. Tedy materialisaci ducha, telekinetické jevy atp. Přičemž tyto projevy jsou, z magického hlediska, vedlejší. Vnímáme náš vesmír 3-D, pěti smysly a magie a mystika tu je od toho, aby dosadila 4.-D, šestý smysl a úplně jiné vnímání reality. Chtít tedy, aby magie vyvolávala fenomeny jako telekineze či materialisace, je jako chtít, aby Porshe jelo krokem, když může jet 400km/h. VD je tedy tím nejhrubším popliváním magie v její ušlechtilé podstatě. Když se chcete bát, jděte se podívat ne horror. S projevy na hrubohmotné úrovni souvisí ještě jeden problém-z členění kosmu, jak ho podává hermetismus(se kterým není třeba nesouhlasit), je nejníže naše hrubohmotná úroveň a nad ní astrální úroveň. Astrál je však také členěn a jeho nejnižší úrovně jsou nejblíž té naší, hrubohmotné. Tzn., to, co je nám z astrálu nejblíž, je ten největší šmejd(démoni atp.). A právě entity, které jsou hrubohmotné úrovni nejblíž ji mohou také nejsilněji ovlidňovat. Existuje tedy solidní riziko, že pokud vyvolávač usedá k práci s tím, že provede materialisaci, telekinezi či hlasovou halucinaci, přivolá bytost která je toho schopna, tedy zřejmě nějakého stupidního pekelného ducha(proč by se měl obtěžovat archanděl Gabriel či samotný Lucifer). Posledním problémem může být, že i když je určen správný adresát(tedy zesnulý duch), nemusí přijít, protože by to pro něj bylo příliš náročné či urážející(pak se dá i očekávat, že se bude vyvolávačům mstít).

V kombinci všech těchto faktorů, tedy že vyvolávač je nekontrolovaně vystaven magickému působení, filosoficky je úplně mimo, zřejmě je prolezlý démonickými vlivy té nejsračkovitější podoby + zpětný odraz, který mu posílá matička magie za to, jak nepěkně po ni šlape či nasraný duch vyvolávaného dědečka, může se z vyvolávače stát dost solidní troska. Vyvolávání duchů může za jasným účelem(např. získání konkrétní, veledůležité inforace) dělat snad jen zkušený magik...

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Asanoth » ned, 11. led 2009, 21:22

Irwie(doufam ze to nesklonuju blbe, jak jsou tam ty dve s, tak nevim :) ), ja bych to nevidel tak desive :)
Zadny Luciferove(coz je podle me tusim jeden z vnitrnim demonu, nikoliv samostatna entita) asi neprijdou. Ale VD, tedy SPIRITISMUS pritahuje temer vzdy astralni larvy(pripadne je vytvari). A ty larvy se vazou bud na medium, nebo na vsechno okolo. A pak to ma sve nasledky(rad bych pripomnel, ze vetsina medii trpi histerii, labilitou, emocni nevyrovnanosti(tedy labilitou :) ) atd.). Ale to, o cem se tu mluvi jako o vyvolavani duchu, tedy spiritismus, ma pramalo spolecneho se skutecnou nekromancii, kterou jsi asi myslel na konci sveho prispevku. A mas samozrejme pravdu, ono vetsina pramenu(napriklad bible) odsuzuje nekromancii jako nejhorsi svatokradez, jake je mozne se dopustit(kdyz se nad tim zamyslime, je to srovnatelne s hanobenim ostatku), mela by byt pouzita jen v pripade ktery zminujes. Ono podle me vyvolani nejakeho genia asi stejne bude o dost zajimavejsi nez vyvolani ducha(uz jen ty krvavy obeti, ktery k tomu byvaj treba).
Tedka jsem zrovna o tomhle neco kratkeho cetl a rad bych k tomu jeste zminil, ze se vlastne vubec nevi, jestli neco jako duchove zemrelych existuje. V pripade spiritistickych seanci se muze dost mozna(vyskrtneme-li tech 90% pripadu, ktere jsou podvody) jednat o ruzne larvy a jine entity, ktere si tropi ze spiritistu srandu :)
nicmene jsem si utvoril na zaklade informaci nazor, ze kdyz nekdo zemre, nejaka jeho cast vytvori astralni utvar(neco jako duch, o kterem zde mluvite), ktery bude dost mozna neco na zpusob egregoru a bude tedy posilovan myslenkami a vzpominkami lidi. Kdyz lide zapomenou, on zmizi. A to jsou podle me duchove.
Jinak, mam pocit, ze to, co jste vsichni(nebo vetsina)videli, budou asi larvy.
A ke konci bych jeste jednou rad predeslal, ze souhlasim s Irwiem :)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Daniel » pon, 12. led 2009, 19:43

Asanoth: ohledne te podstaty duchu.. cetl jsem, ze by to mohly byt jen projevy psychiky pozustalych, spojene s informacemi pristupnymi v akase (zjednodusene receno).. pry by se to dalo vysvetlit kvantovou fyzikou.. no tou se da vlastne vysvetlit vsechno pri trose fantazie :)

ja osobne moc neresim jaka je podstata tech jevu (jestli existuji individualni duse nebo ne).. pravda proste je ze tyhle veci jsou realne a stavaji se..
v blizkem okoli mam spoustu pripadu projevu zemrelych lidi.. a taky o nerozvaznem vyvolvani duchu..
ted si treba vzpominam na tohle:
jedna pani, ktere je ted pres 50, ve svych 12 letech vyvolaval s kamaradkou pred zrcadlem ducha Hamingwaye.. po par sekundach jedne z tech holek v zrcadle zacaly rust vousy.. videly to obe dve.. zrcadlo zahodily na zem.. bylo to asi dost otresny, jeste dnes ji je spatne kdyz si na to vzpomene.. takze urcite neberte vyvolavani na lehkou vahu..

narozdil od Fratera si ale nemyslim ze vyvolavani duchu jako takove je nejake poplivani magie.. pokud se ale provadi bez dostatecne pokory, znalosti a bez rozmyslu, tak to samozrejme pravdepodobne skonci spatne.. stejne jako vsechny ostatni magicke praktiky

jeste sem si vzpomnel na jednu prihodu.. trochu k tematu..
znam holku, ktera na koleji sla v noci na zachod a kdyz otevrela dvere, sedela tam nejaka holka s hrozne smutnym vyrazem.. druhy den se na to ptala a ukazalo se, ze z jejiho pokoje spachala par let predtim nejaka divka sebevrazdu..
takovych historek mam plno.. i v rodine..

sakra dnes zase neusnu :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Asanoth
Příspěvky: 83
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 20:05

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Asanoth » úte, 13. led 2009, 19:01

larvy? ;)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod blaza » úte, 19. kvě 2009, 22:36

jedna pani, ktere je ted pres 50, ve svych 12 letech vyvolaval s kamaradkou pred zrcadlem ducha Hamingwaye.. po par sekundach jedne z tech holek v zrcadle zacaly rust vousy.. videly to obe dve.. zrcadlo zahodily na zem.. bylo to asi dost otresny, jeste dnes ji je spatne kdyz si na to vzpomene.. takze urcite neberte vyvolavani na lehkou vahu.
Omg, Ernest Hemingway byl chytrej clovek a dobrej spisovatel. Tusim ze psal vo valce a urcite vsichni znate jeho dilo Starec a More (zfilmovano). Tak sem ho chtel trochu ocistit z ocernovani, jakoz to nejake ''demonicke entity''. Ted sem ale najel na wiki a musim rict, ze si budu trochu protirecit. Bylo to trochu jinak, ale to sem nevedel.

Kód: Vybrat vše

V roce 1961 pravděpodobně spáchal sebevraždu (zastřelil se), nezanechal po sobě žádný vysvětlující dopis, jeho smrt bývá také vysvětlována jako nehoda při čištění hlavně. Pro sebevraždu hovoří především tyto argumenty: 1. Byl velmi zkušený lovec a je u něj taková to nehoda nepravděpodobná, ne však nemožná. 2. Trpěl depresemi. 3. Jeho přátelé se shodli na pravděpodobnosti sebevraždy.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Etellyen » stř, 20. kvě 2009, 15:02

nojonjo zrcadlo to je veda:-P
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Orichi » pát, 22. kvě 2009, 02:23

Já osobně mám jen jednu zkušenost s duchem, nebo spíš s duší. Ale nevyvolával jsem jí, přišla sama. Byla to duše naší andulky, když sem byl ještě na stření byl jsem na intru. V tu dobu jsem nějak zkoumal jev "spánková paralýza". Někde to mam i zapsaný. Myslím, že byl listopad a byla středa, kolem 15:00 sem se šel natáhnout s tím, že chci dosáhnout již výše zmiňované spánkové paralýzy. Ale zdál se mi sen, že jsem na intru a sedim u počítače, když v tom mě za ramena chytl nějaký obrovský žlutý tvor, byl to pták, andulka a někam se mnou letěl a drápkama mě držela za ramena. Ještě jednou zmiňuju, že byla fakt obrovská. Ale já se probudil, bylo kolem 16 hodiny. Nijak sem to v tu chvíly neřešil, ale když jsem přijel v pátek domů, mamča mi řiká "umřela nám andulka :( " A v tu chvíli mi to bliklo. Tak sem se ptal jestli ve středu a mamina přitakala. Zeptal jsem se jestli neví kolik bylo hodin.. a když odpověděla naskočila mi z toho husí kůže. Bylo to kolem čtvrtý odpoledne...
Tenkrát jsem to konzultoval s nějakou spisovatelkou na starém foru AC přez PM, řikala, že když byla dítě přišel se s ní takhle podobně rozloučit její pes. Je to docela vídaný jev. Možná bych nevěřil kdybych nezažil, ale tenhle zážitek mě posunul v názorech o něco dál.
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:16

Brrr vyvolavanie duchov wrrr az ma trasie ked nato myslim nechcel bi som
Je len na vás čomu budete veriť.

Karolina
Příspěvky: 4
Registrován: pát, 05. úno 2010, 21:04

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Karolina » stř, 14. dub 2010, 21:25

Moje neter koupila stary dum mimo Prahu. Mela z nej velikou radost.
Uklidila v nem, ale vse ponechala v puvodnim stavu. Vice jak stolety dum,zamilovala se do jeho historie.
Protoze pracovala jako manager ve velke spolecnosti kde ridila kolem 40 lidi,moc casu ji nezbyvalo. Ve sve podstate zde prespavala a zase letela za svymi povinnostmi. Nicmene neco se ji nezdalo. Ona, ktera ma pamet jako slon,mela pocit, ze veci ktere polozila vpravo se ocitly vlevo a ona o tom nic nevedela.
Kdyz se tak delo delsi dobu rekla si ze to uz neni mozne a vylozene s umyslem otevrela skrinku se sklenickami (take zakoupene ve starozitnictvi,stare asi 50let), a posunula je dopredu tak,jak to nikdy predtim neudelala. Svete div se, ano, je tomu tak, kdyz se vratila domu z prace, skrinka byla zavrena. Pote klenicky casto menily sva mista...
Jindy bylo hnuto jinymi vecmi v dome, ale v kazdem pripade ten kdo posouval vecmi, nebyla ona sama a nikdo jiny do domu nechodil.
V te dobe pozadala svou nadrizenou Ilonu,ktera se vyvolavanim duchu zabyvala, aby ji vyvolala ducha ktery je v jejim dome.
To se nedarilo, ale ma neter se uz zacala v dome bat. Jednoho vecera pozadaly ducha jejiho zemreleho dedecka aby ji pomohl. Verte nebo neverte, ale v jejim dome nastal klid. Veci mely sve misto a nemenily jej.
Asi po roce pozadala ducha jejiho oblibeneho herce p.Kemra aby ji privedl do zivota hodneho,spolehliveho kluka. Doslova rekla " nemusi mit nic, nezli ciste srdce a ciste umysly" ... Vdavala pred peti lety. Jeji manzel nemel nic nez ciste srdce a ciste umysly. Je s nim nesmirne stastna.
Tento pravdivy pribeh konci happy, jine nikoliv, ale jedno je jiste, ONI tu JSOU ...
Ma otazka zni, CO S TEMI, KTERI NEJSOU HODNI A UBLIZUJI NAM? Myslim si, ze zde je jen jedina cesta, odvest je tam, kam davno patri. Nezlobme se na ne,vysvetlete jim, ze jim chcete pomoci a s laskou jim ukazte cestu ... Nejde o nic jednoducheho,predevsim ODPUSTENI je krkolomna cesta...Musime ji zvladnout my, zivi... Hodne sily,stesti,ryzi lasky a pochopeni ♥

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Anketa - Jaké máte zkušenosti s vyvoláváním duchů

Příspěvekod Pete » stř, 14. dub 2010, 21:53

Quija board, zrcadla a ruzne seance jako experimenty. V vetsine pripadu je to nejaka bytost ktera si z lidi tropi srandu, nekdy to muze byt dobra bytost ktera se vydava za ducha zemreleho, pomuze nam, ale presto to neni duch.

Kazdopadne pozor na tvoreni elementalu, kdyz uz se vam ukaze pri evokaci bytost a neni to halucinace (primo ji vidite) tak to z velke pravdepodobnosti (pokud nevite co cinite) bude vami vytvoreny elemental - ktery se premenil. Pozor ! Takhle vytvoreni elementalove sou cim dal silnejsi, a jejich zniceni neni vubec jednoduche i sebelepsi mag ma problem s jeho znicenim. Tak je prosimvas netvorte (vytvari si je napr umirajici matka kdyz chce dobro pro dceru, ale takovy elemental je naprogramovany na ochranu, ale z pouhe vizualizace a hnevu ho muzete vytvorit, nejhorsi je ze vam elemental preroste prez hlavu a muze pak delat problem i jeho stvoriteli)

Zajimave ze nikdo nemluvil o EVP (nahravani mikrofonem - jinak neslysitelne duchy) - tito duchove sou velmi dobre informovani, obcas se ozve nejaka roboticka bytost odnekud z vesmiru nebo mozna z astralu, ktera vzdy mluvi pravdu. Velkou vyhodu to ma, ze vy nikoho nevyvolavate, pouze se ptate zda vas nekdo slysi, bytost si sama vybere jestli odpovi nebo ne. Ale je to psychicky narocne, je napr skupina 30ti letych lidi co to provozuji, a maji strach z tmy jako male deti. Ale urcite je to bezpecnejsi nez jakekoliv vyvolavani.

Jinak ti evropani, na ritualni magii musi mag projit duchovnim vyvinem (to muze trvat nekolik zivotu) mel by studovat kabalu coz sou dalsi roky studia, dokonale se ovladat, zasvetit se atd.. a tu clovek najde grimoar a mysli si ze si ho staci precist a uz evokuje :D iluze je sladka ale ne v tomto pripade
Deus est Homo


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů