Magický útok

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Magický útok

Příspěvekod Lama » pon, 11. kvě 2015, 13:43

Zdravím všechny vespolek :) . Mám takovy dotaz má tu někdo zkušenosti s magickými útoky? Dnes večer se mi stala zvláštní věc a myslim že to nebylo po prvé, lehl jsem si a chtěl usnout. Ale pak jsem začal cítit takový lehký vánek u čela a tváře a začal jsem cítit něčí přítomnost, pak se mi oběvoval takový tlak šimrání na čele. Pak už si jen pamatuju ten silný pocit něčí přitomnosti. A že se mi zdáli divný sny, spíš jsem si ani nepřišel že bych spal, jen jako jsem byl někde uzavřenej a oběvovaly se mi ty sny, jediný si pamatuju že tam bylo nějak hrozně moc nemrtvých, zombie... Pak jsem se možná tak po půl hodině, možná hodině probudil. A vim že mi byla zima hlavně od nohou, ale teplota v místnosti se změnit nemohla. Takovej vánek jsem cejitl chladnej. No a pak už jsem ze strachu nemohl usnout asi 2 hodiny. A ráno jsem se vzbudil uplně vyšťávenej. Můžu říct že to bylo hodně nepříjemné...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Magický útok

Příspěvekod ArMi » pon, 22. úno 2016, 23:15

Nikdo neodpověděl, tak to zkusím ;).

Problém, který zde popisuješ mi připadá jako celkem běžné snížení vibrací před spánkem. Co to způsobilo, víš jedině ty sám. Mohl ses s někým pohádat, o někom se špatně vyjádřit. Mohl jsi se dostat do nechtěné rezonance s negativním obsahem nějakého filmu. Mohl jsi být vyčerpaný a tím ztratit přirozenou ochranu.

Takové bytosti či spíše jevy, co popisuješ, jsou všudypřítomné, ale dokud jsi plný radosti a energie, tak si tě nevšímají. Po pravdě tě ani nemohou vidět.

Mimochodem naše babičky se před spánkém modlily k Bohu a nebylo to jen proto, aby se tak nebály smrti. Taková modlitba je-li myšlena upřímě, pomůže zalátat i velkou energetickou díru.

Modlitba by měla být individuální a měla by s tím,kdo ji říká nějak souznít.
Třeba pro inspiraci: http://www.jeshua.cz/wp-content/uploads ... C3%BAn.mp3 http://www.jeshua.cz/aramejsky-otcenas/
Ty, jenž zrozuješ! Otče – Matko kosmu.
Soustřeď v nás své světlo – ať je k užitku.
Svou vládu jednoty stvoř teď.
Tvá jediná touha pak s naší působí, jak ve všem světle, tak i ve všech formách.
Dopřej nám náš denní chléb a vhled – tolik, kolik potřebujeme každý den.
Uvolni lana chyb, které nás svazují, jakož i my pouštíme z rukou vlákna, jimiž držíme viny ostatních.
Nedej, aby nás oklamal povrch věcí, ale osvoboď nás od toho, co nás zdržuje.
Z Tebe se rodí vůle vševládnoucí, život a síla k činu, píseň, která vše odívá do krásy a obnovuje se od věků do věků.
V pravdě síla těchto výroků nechť je půdou, ze které vyrůstají všechny mé činy.


A takhle to může třeba vypadat. Ta astrální zvířata také potřebují z něčeho žít a díky tobě mělo jedno z nich vydatnou porci energie.
UchvaceniTelaAstralnimZviretem.jpg


Zpět na „Vaše zkušenosti“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů