Nahrávky pro šamanské cesty

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Nahrávky pro šamanské cesty

Příspěvekod Pernee » ned, 14. srp 2011, 21:53

http://thepiratebay.org/torrent/5187496 ... ic_Journey
Michael Harner - Shamanic Journey No.1
01 Solo Drumming
02 Solo Drumming
03 Double Drumming
04 Double Drumming

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1602
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky pro šamanské cesty

Příspěvekod ATA » pon, 15. srp 2011, 14:03

Between Worlds CD
autoři: Don Peyot, Naaska

bližší info včetně ukázky zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.hemi-sync.cz/detail_produktu/Between_Worlds_CD_124/
bezztrátový formát flac, kvalita stejná jaku u wav(cd), pokud bude dávat do mp3 tak 320kbps

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/1250696/003868118352

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/1770640/00644686392
v mp3

Jedinečné putování do snového světa šamanů. Úchvatná hudba Dona Peyota a Naaska je skombinována s Hemi-Sync® a zavede Vás na cestu do vašeho nitra. Zvuky dešťového pralesa přispívají k navození fantaskní organické atmosféry. Čas ustoupí do pozadí, svět přestane existovat a objeví se živé obrazy. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme poslouchat tuto experimentální skladbu vcelku při jednom sezení a v zatemněném meditativním prostředí. Nástroje: bambusová píšťala, flétny, mbira, syntetizátor, domorodé zpěvy, šamanské bicí nástroje a exteriérové nahrávky.

Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1602
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky pro šamanské cesty

Příspěvekod ATA » pon, 15. srp 2011, 14:04

Shamans Heart Program
Obrázek
Popis produktu
Naučte se žít život ze srdečné a duševní perspektivy díky této jedinečné a mocné kombinaci šamanských cvičení, starodávné moudrosti, rozličných metod spirituálního růstu a Hemi-Sync®. Dr. Metcalf vytvořil obsáhlý program, jenž vám napomůže plně rozvinout svou ryzí sílu, najít cíl a podstatu lidského bytí prozkoumáním a zdokonalením srdce ze šamanské a transpersonální perspektivy.

Technické parametry
Cílená série CD s technologií Hemi-Sync®, navržená pro konkrétní využití. Verbálně vedená šamanská cvičení v angličtině.

Celý název: The Shaman’s Heart Program with Byron Metcalf, Ph.D. (Program šamanské srdce s Byronem Metcalfem, Ph.D.)
The Path of Authentic Power, Purpose, and Presence (Cesta autentické síly, cíle a lidského bytí)

Tento program sestává ze 4 CD, jež obsahují 6 verbálně vedených cvičení v angličtině, speciální verzi oceněného titulu Byrona Metcalfa z řady Metamusic® The Shaman's Heart with Hemi-Sync® CD (Šamanovo srdce s Hemi-Sync® CD) a zevrubný pomocný návod v angličtině.

Užití: Šamanská cvičení, rozvinutí vnitřní síly, spirituální růst.

Balíček 4 CD, Součástí je příručka v angličtině.
---

Product Description
Learn to live from a heart-centered and soul-based perspective with this unique and powerful combination of shamanic practice, ancient wisdom, various methods of spiritual growth, and Hemi-Sync®.

Dr. Byron Metcalf has created a comprehensive program to help you fully develop your authentic power, purpose and presence by exploring and developing the heart from a shamanic and transpersonal perspective. This program consists of four CDs containing six verbally guided exercises, a special version of Metcalf's award-winning Metamusic® title, The Shaman's Heart with Hemi-Sync® CD, and a comprehensive guidance manual.

"True shamans see through their hearts, live a life of honor and respect, and have a light and joy shining through their eyes that Westerners long for. The Shaman's Heart Program by Byron Metcalf (in collaboration with Monroe Products) teaches us how to embrace all these gifts. His work is brilliant and accessible to all. Those new to shamanism as well as experienced shamanic practitioners will receive great benefit from this program. I know I did!"
--Sandra Ingerman, author of Soul Retrieval and The Shamanic Journey: A Beginner's Guide

"Byron Metcalf's gorgeous recordings of percussion, blended with the sounds of nature and the subtle driving frequencies of Monroe’s Hemi-Sync® technology, have long been favorites of mine, and many others for shamanic journeywork. His music touches the heart-center and invites you into a warm, relaxed yet centered mood that is ideal for healing divinations. The Shaman’s Heart Program integrates Byron’s verbally guided exercises and meditations into the mix as well, and has created a beautifully expansive orienting framework for self-directed exploration of the shamanic landscapes."
--Ralph Metzner, Ph.D., author of The Unfolding Self and The Well of Remembrance

"It has been said that 'where we place our awareness...so the spirit soon follows.' Byron Metcalf's Shaman's Heart Program extends a compelling invitation to listeners to engage in a deep-dive exploration of the heart, the subtle realities of the energy body, and the invisible realities of the spirit world. Augmented by Monroe Products' integrated Hemi-Sync® technology, The Shaman's Heart Program is a potent doorway of spiritual practice for beginner and seasoned practitioners alike. In our increasingly disconnected and fragmented world, The Shaman's Heart Program is not only a multidimensional tune-up for the heart, mind and soul... it is a vital post-modern tool for healing and transpersonal development."
--Frank MacEowen, shamanic explorer, author of The Spiral of Memory & Belonging

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2041584/002578745568
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky pro šamanské cesty

Příspěvekod Pernee » pon, 15. srp 2011, 14:31

CD Dreamcatcher - (Lovec snů)
Obrázek
Sny jsou branami do duše. Jemně vplujte do mystického stavu snů pomocí této uklidňující, rozléhající se hudby, uklidňujících zvuků vody a Hemi-Sync®. Don Peyote a Naasco vnesli do této všestranné skladby své šamanské motivy. Při opakovaném použití přispívá Dreamcatcher k hlubokému posilňujícímu spánku. Může se rovněž použít pro masážní terapii, pro léčivé procedury s jemnou energií nebo pro účinnou meditaci ve stavu na pomezí spánku a bdělosti. Nástroje: harmonické zvuky, monotónní šumy, syntetizátor a exteriérové nahrávky vody a velrybího volání.
- Neverbální - délka 55 minut.

CD Spirit Gathering (Duchovní shromáždění)
Obrázek
Další titul autora The Shamans Heart! Překročte hranice času a prostoru pomocí domorodých šamanských bubnů, na něž hraje Byron Metcalf a Hemi-Sync®. Původní multidimenzionální klasická skladba Not Without Risk byla přetvořena v dílo Spirit Gathering. Spojité rytmy této ukázky vrcholného umění domorodých kmenů vás zavede do středu prvotní síly, z níž se rodí veškerý mysticismus, a pomůže vám posunout hranice vlastní reality. Použité nástroje: bubny a další bicí nástroje, píšťaly, okaríny, bambusová píšťala didgeridoo, syntetizátory a klávesy, hlas, zvukové atmosféry a zvuky přírody.
- Neverbální - délka 73 minut.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2079252/00593454546
Seznam stop: (celkový čas: 73 minut)
Spirit Gathering (9:29)
Primordial Recognition (8:52)
Not Without Risk (8:02)
Fields of Intention (8:04)
Medicine Story (9:17)
Clan Travelers (10:39)
Dark Brew (7:52)
Light form the Burning Bridge (10:27)

CD The Dreaming Gate (Brána snů)
Obrázek
Vstupte do šamanského snění díky uchvacující Inlakeshově hře na bambusovou píšťalu didgeridoo a Hemi-Sync®. Rob Thomas a Tanya Gerardová se inspirovali kmenovými kulturami a ceremoniální hudbou z celého světa. Velmi vysokou úrovní, jíž dosáhli, potěší příznivce duchovně povzbuzující bambusové píšťaly didgeridoo. Za použití dalších „snových“ nástrojů tajemně staví zvukovou bránu do The Dreaming Gate (Brány snů). Vystupte ze své každodenní reality a vejděte do magického prostoru. Vítejte ve snu! Použité nástroje: bambusová píšťala didgeridoo, tibetské lesní rohy, gamelanské gongy, cello, indické bubínky, bubny, hlasový doprovod (stopy 1 a 9), domorodé zpěvy a složitě strukturované zvukové palety.
- Neverbální - délka 59 minut.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2078415/003223431960
FLAC

CD Vision Quest (Výprava představivosti)
Obrázek
Překročili jste hranice Posvátného kruhu a jste obklopeni kmenovými staršími hned na počátku vizuální výpravy (Vision Quest). Posvátné bubnování se odráží v hlubinách vaší duše a vaše energie se prolíná s energií všeho existujícího. „U-Tao-Chi“ je jedinečné propojení bubnování amerických Indiánů s nově rozluštěnými zvukovými vzory starověkých I-Chingových hexagramů. Obnovte svou energetickou rovnováhu a posilte své tělo i svou duši pomocí uklidňujících účinků této mocné kombinace Hemi-Sync® a šamanského bubnování v provedení Kierana deVerniera, člena rady starších v indiánském náboženském uspořádání. Použité nástroje: keramický nástroj udu, bicí nástroje, shekere, dřevěné paličky, marakas a syntetizátory.
Metamusic® - Neverbální - délka 67 minut.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2129224/001186909092
CD Deep Time Dreaming (Hluboké snění)
Obrázek
Prozkoumejte neznámé duchovní oblasti za zvuků starodávných šamanských zvuků Byrona Metcalfa, Marka Seelinga a Hemi-Sync®. Brána zahajující šamanskou cestu a spojení s Bohem. Ve spojení s mysticismem je Deep Time Dreaming posvátnou hudbou v tom nejopravdovějším slova smyslu. Německý flétnista Mark Seeling doprovází Metcalfovy vzrušující organické bicí nástroje v tomto úctu vzbuzujícím pobytu mimo tento svět, a to vše za podpory Steva Roache, znalce bájných časů. Společnost Backroads Records ocenila tento mistrovský šamanský kousek s mnoha hudebními texturami, tehdy pod původním názvem Wachuma's Wave, jako naprostou jedničku mezi všemi žánry. Hudební nástroje v nahrávce: rámové bubny, basové bubny, hliněné hrnce, alikvotní zpěv, posvátné písně, zvukové světy.
- Neverbální - délka 73 minut.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2092039/002670545457
Domorodé cesty - Tribal Journeys
Obrázek
Okouzlující použití starých afrických nástrojů Williamem Whittenem a audio stimulační podpora Hemi-Sync® Vás přivede do klidného, nadpozemského stavu.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/1404345/003223431960
Shamanic Consciousness by Brainwave-Sync
Obrázek
Full of evoking natural and mysterious sounds, this special CD is based upon extensive research into the shamanic rituals of Peru. Using dual-hemispheric technology, as well as Brainwave-Sync's highly respected entrainment techniques Shamanic Consciousness becomes a journey into the deepest realms of your being.
Based on DE Stuckey's studies into the shamanic Ayahuasca rituals of Peru, this CD contains brainwave frequencies which mirror those during sacred shamanic states. Recorded with powerful audio from nature and combined with mysterious sounds that evoke sensations of the shamanic altered state.
Playing the full 65 minute audio will become an indispensable aid for your metaphysical journeys.
Headphones Required for Dual Hemi-Spheric Entrainment
Using this Brainwave-Sync CD you can quickly and effectively induce you own brainwaves into a profound state of mental heightened consciousness.

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2673659/002670545457
Naposledy upravil(a) Pernee dne pon, 15. srp 2011, 15:40, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1602
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrávky pro šamanské cesty

Příspěvekod ATA » pon, 15. srp 2011, 14:57

The Dreaming Gate with Hemi-Sync (Metamusic)

Obrázek


Enter a shamanic “dreamtime” with the entrancing didgeridoo music of Inlakesh and Hemi-Sync®. Inspired by tribal cultures and ceremonial music from around the world, Rob Thomas and Tanya Gerard have raised the bar for fans of the spiritually evocative didgeridoo. Their masterful shamanic stylings are accompanied by other "dreamtime" tools to mystically weave the sonic portals of The Dreaming Gate. Step outside your normal reality and into a place of magic. Welcome to the Dream. Instruments featured: Didgeridoo, Tibetan horns, Gamelan gongs, cello, tabla drums, tambura, vocals (tracks 1 & 9), indigenous chants and highly textured soundscapes Length: 59 minutes

Kód: Vybrat vše

http://www.demonoid.me/files/download/2078415/003223431960
[FLAC]
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!Zpět na “Šamanismus”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host