hodnoceni

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

hodnoceni

Příspěvekod blaza » stř, 18. čer 2008, 12:15

nou, ATA: budete realizovat naky hodnoceni za pocet pripevku?...jako ze srandy
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: hodnoceni

Příspěvekod Tidus » stř, 18. čer 2008, 12:18

Ja bych to moc nedaval. Nuti to pak lidi psat pitomosti jen aby meli co nejvice prispevku a meli vyzsi hodnoceni.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoceni

Příspěvekod blaza » stř, 18. čer 2008, 12:19

asi to bude pravda :|
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: hodnoceni

Příspěvekod nou » stř, 18. čer 2008, 12:19

NIE

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoceni

Příspěvekod ATA » stř, 18. čer 2008, 12:37

Podle počtu určite ne podle kvality možná

Jak to tak vidim tak prvni se bude rozdavat titul spamer :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoceni

Příspěvekod wan to » stř, 18. čer 2008, 14:31

ja by som navrhoval hlasovanie, mesačné. Dajme tomu že počas mesiaca sa navrhne pár členov (cca 5) ktorí poskytli nejaké kvalitné diskusie alebo príspevky a budú navrhnutí na nejakú hodnosť a ostatní useri budú hlasovať, či ano alebo nie. Tak by to bolo podľa mňa lepšie ako za príspevky. Viď warforum, tam kôli hodnostiam tolko ludí robí bordel a spam, až hrúza.

No a postupom času môžu majitelia hodností postupovať vyžšie.. Ale zase na základe nejakých udalostí, nie na základe počtu postov. To ale ešte nemám vymyslené :D
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: hodnoceni

Příspěvekod nou » stř, 18. čer 2008, 14:41

ja by som to nechal bez akychkovek hodnosti. pretoze by nemalo zalezat ci ma alebo nema pri nicku nejaku hodnost. tu si vytvori myslim kazdy sam ku kazdemu na tomto fore.

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: hodnoceni

Příspěvekod petra » stř, 18. čer 2008, 19:36

to snad není nutný. blbosti pro srandu tu nepotřebujeme

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoceni

Příspěvekod Brandis » pát, 20. čer 2008, 08:22

Ja si tyky mylim ze to neni nitne...mozan ten "spamer roku" :lol:
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

The0
Příspěvky: 37
Registrován: úte, 03. čer 2008, 22:57

Re: hodnoceni

Příspěvekod The0 » úte, 01. črc 2008, 11:28

hodnoceni nebrat :lol:
:-):-):-):-):-):-):-):-)

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: hodnoceni

Příspěvekod ArMi » pát, 12. srp 2016, 23:10

Myslím, že to Vaše rozhodnutí bylo moudré. I když titul spammer roku 2016 mi asi už nikdo neodpáře 8-).

Soutěžit o kvantitu příspěvků není dobrý nápad. To způsobí zaplavení fóra naprostými nesmysly a vyvolává soutěživost mezi jedinci, kdo vypotí větší objem textu s prázdnými kecy. Naštěstí to už tady lidé dávno pochopili.
ja by som navrhoval hlasovanie, mesačné. Dajme tomu že počas mesiaca sa navrhne pár členov (cca 5) ktorí poskytli nejaké kvalitné diskusie alebo príspevky a budú navrhnutí na nejakú hodnosť a ostatní useri budú hlasovať, či ano alebo nie.
Ono to vypadá na první pohled velice lákavě a nabízí to skutečně jakousi falešnou iluzi kvality. Jenže to ve skutečnosti způsobí, že každý hledá potvrzení u těch druhých. A tak by zapadal stále hlouběji do pastí vnějšího světa.

Nejlepší je naprosto strohý, chudý design, kde se ego nemá příliš čeho zachytit, čím by mohlo vyniknout nad ostatními. Ono i ten titul spammer roku může být pro někoho lákavý. Pokud nelze vyniknout v pozitivní polaritě, tak se někdo může snažit vyniknout klidně v té negativní. Ego v tom zase takový rozdíl nevidí. Otočí se znaménko a to je vše. Hlavně, že "JÁ" jsem "NEJLEPŠÍ". Ego samo o sobě není špatné. Bez něho bychom se tu ani bavit nemohli. Chudý design od podobného chování odrazuje a tím napomáhá aby se fórum neplnilo zbytečnostmi.

Správné je hledat jediné potvrzení ve svém nitru. A to nelze žádným vnějším způsobem hodnotit. Psaný text by měly být jen ukazatelé do prázdnoty Vašeho nitra. Ona ta prázdnota zase tak prázdná není, ale je naplněna citem jehož podstatou je totální láska.

Na odlehčení přidám: V jedné kategorii by se alespoň pomyslně "soutěžit" dalo. Ten, kdo se nachází ve Světle si je plně vědom jednoty se vším, co jest, cítí se neomezený a svobodný. Je to stav čistého Bytí. Pokud trochu odstoupíte od svých každodenních problémů, tak možná postřehnete Domov ve Vašem nitru, část Vašeho Já, která není závislá na času a prostoru. Znamením zralých bytostí je, že nechtějí utíkat Domů, ale jsou si v každém okamžiku vědomy jednoty i v této realitě. A kvalita světla, které bylo kondenzováno do slov by pak odrážela kvalitu textu.


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů