Uživatel "František" poškodil všechny svoje příspěvky

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Uživatel "František" poškodil všechny svoje příspěvky

Příspěvekod ArMi » stř, 10. srp 2016, 00:15

Prosím administrátory aby se podívali na tento výpis:
search.php?author_id=76&sr=posts

Posuďte si sami, jestli je bezpečné aby takový uživatel měl moderátorská práva:
memberlist.php?mode=group&g=7

Stalo se přesně to, kvůli čemu jste omezili dobu možného editování příspěvků: viewtopic.php?f=2&t=1587#p14540 Já ho ale neznám.

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Uživatel "František" poškodil všechny svoje příspěvky

Příspěvekod nou » stř, 10. srp 2016, 21:42

Vidno ze tu dlho nebol a sa rozhodol ze zmaze vsetky svoje prispevky. Tiez som odstranil aj 123333 kedze ten je tiez neaktivny.

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: Uživatel "František" poškodil všechny svoje příspěvky

Příspěvekod ArMi » čtv, 11. srp 2016, 10:48

Doufám, že nevadí, že do toho šťourám?

Obecně by moderátor měl být trochu nad věcí - to nepíšu o tobě ani o nikom z tohoto fóra.

Pokud vládne pohodová atmosféra, tak mnohem lepší se s diskutujícím dohodnout. A třeba i na první pohled "závadný" příspěvek mírně upravit ke spokojenosti obou stran. Je možno dokonale pokazit diskusi nadměrnými zbytečnými moderátorskými zásahy.

Ukázka:
Vlákno zamykám, přesto, že vím, že by jsi chtěl v diskuzi pokračovat.
Buď byly porušeny podmínky fóra a mělo by být sděleno které a nebo to byl neodůvodněný zásah. Slušné to v takovém případě rozhodně není.

Tohle je ukázka naprosté pohodlnosti administrátora z jiného fóra:
Ale já už teď cítím, že to nebude moje cesta. Projít a prosurfovat nezměrné pláně nižšího astrálu (ehm..tedy internetu) a proto Ti to říkám narovinu.
Používám na to určité "filtry". Na ty články. Pokud se mi to dostane z hodně míst, od osob mě blízkých, jako velké doporučení, tak to beru.. ale zatím je jenom málo těchto filtrů, které jsem si osobně schválil.. Snad jsem to vysvětlil jasně.
Takže jsi to smáznul jen podle URL, které obsahovalo slovo na tvém blacklistu ;). Takto bys vyfiltroval i pohádku pro děti o čertech.
Což znamená, že jakýkoliv příspěvek může být smazán naprosto bezdůvodně a to způsobí velké znechucení diskutujícího. Také tím Admin říká, že nemá čas cokoliv prověřit, ale svému skriptu věří více než lidem. To je velice špatný přístup - tak se ničí veškeré dobré vztahy.

Možná byla moje reakce na moderátorský zásah neadekvátní, ale po takovýchto zkušenostech jsem na to trochu nabroušený.


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů