Vzhlad fora

Informace o registrácii a výpadkoch fóra
Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Grafický vzhled fora

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 01. srp 2008, 19:37

Včera jsem navštívil pár webů i fór a ještě více než kdy jindy jsem si uvědomil, že si to naše říká více než o grafický update. Tento základní je určitě jako základní fajn, ale chtělo by to sehnat nějakého pořádného grafika, který to tu dá trochu do kupy.. Jen pro inspiraci o čem mluvím, tak třeba již zde to vypadá celkem více než dobře:

http://www.pohanskeforum.net/ (nemusíte se registrovat, abyste věděli o čem tak trochu mluvím)

Samozřejmě zde nemusíme mít knížečky atd.. spíše jde o celkový náboj, inspiraci.. "Něco" takového by to jednoduše chtělo i u nás a třeba tam i více zakomponovat AC tématiku.

:arrow: Tudíž, pokud je zde někdo takto graficky vybavený nebo o někom takovém ví (kdo to zvládá a chtěl by to provést i u nás), tak ať určitě napíše Nou a dá s ním něco do kupy. ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Grafický vzhled fora

Příspěvekod wan to » sob, 02. srp 2008, 13:16

ja by som povedal, že v prvom rade je treba uvedomiť si, čo z tohoto fóra chceme mať.
Mne osobne sa moc vzhľad RPG hry nepáči, priveľa prehúlených ikon, obražtekov, neprehladnosť ikon.
V podstate je toto fórum platformou informatívneho a inšpiratívneho charakteru, ked sem idem, hľadám informáciu, nie obdivovať ikonu.

a ked sme pri samej podstate fóra a jeho informácií, tak je to niečo ako duševný priestor, čiže ja by som navrhoval nezahadzovať ho zbytočným rozptylom.
Celkovo design minimal art by sa sem hodil, niečo čo neruší, je harmonické, aby sa človek mohol sústrediť na to, prečo sem prišiel.
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Logo fora

Příspěvekod Sunny:-) » sob, 02. srp 2008, 15:54

Svým postem jsem vyloženě nemyslel "typ RPG", spíše jsem tím chtěl lehce načrtnout, že by nebylo od věci mít zde nějaký vlastní poněkud osobitější design (celých stránek), který by třeba úzce souvisel i s tím co děláme. Kolem a kolem ale vůbec nerušil, naopak dotvářel příjemnou atmosféru na foru. /než pouze striktně standardní, který je všude již v základním nastavení/ :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Logo fora

Příspěvekod nou » sob, 02. srp 2008, 16:28

http://demo.phpbb3styles.net/ takychto stranok viacero. takze primam navrhy na novy vzhlad ktory pridame.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Logo fora

Příspěvekod GeorgeLD » sob, 02. srp 2008, 16:59

Ja se priklanim k:
AeroBlue
Zajimavy je i CG_R
EliteBlue
z Greenvision by se mohla corknout hlavicka :D
Greengrass
Muj sampion je: K_Kitty
ktukgreen
overlord


Vsiml jsem si, ze nou pridal obrazek na uvitani :) to je urcite dobry napad, ale ja sam za sebe bych tam dal spise neco neutralniho :) precijen jak se objevilo dost lidi, kteri miluji mangu, objevilo se taky dost tech, kteri ji nesnasi. Taky to ze je svlecena... chce to neco, co bude vyhovovat vsem vekovym kategoriim, kteri budou chtit navstivit forum a hlavne aby to nikoho neurazilo a nezaslo to v jeho predstavach do extremu :)
tak by se mohl vybrat obrazek treba na http://www.ewallpapers.eu/3D/all/ tak se zkuste kouknout :)

http://www.ewallpapers.eu/view/9162

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod blaza » úte, 05. srp 2008, 09:34

tipy:
AeroBlue
Anna- jenom ten vobrazek :o)
Epoch- trocha magie :o)
CG_R- zajimavy
green_vision- sem pro tento ''Tao'' styl a George jiste taky :)
ktukgreen
overlord
SmoothBlue

BTW: pevne verim ze nakonec vyhraje styl ChaosHell 8-)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
cervik92
Příspěvky: 49
Registrován: čtv, 12. čer 2008, 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod cervik92 » úte, 05. srp 2008, 18:07

Ja jsem zvyklý na tuto verzi fora, ale mě osobně se líbí: BlueSilver (Naprosto klasický vzhled téměř každého fóra, pěkný, přehledný .) ;)
Svět je jen zrcadlo našeho vědomí.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 05. srp 2008, 18:34

No ten greenvision ma peknou hlavicku, ale to sladeni barev se mi moc nelibi, vypada to jako kdyz se na rybnice vytvori zabince :D
Epoch a ChaosHell - tak ten se mi moc nelibi a je to trochu out
SmothBLUE - prijdou mi ty barvy prilis vykricene :)

Takze kdyz se to prekryje, tak je to zatim:
AeroBlue
CG_R- zajimavy
green_vision
ktukgreen
overlord

...a mam napad - co vzit hlavicku z greenvision - jenom to panorama a soupnout ho misto te travy do GreenGrass

A jeste se pls vyjadrete k tomiu, co dat na hlavni stranu www.astralni-cestovani.org :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod nou » úte, 05. srp 2008, 18:57

takze ked sa tu nazbiera dost hlasov tak to spocitam a nejake 2-3 s najviac pridam. defaultnu temu by som zase nemenil.

na uvodnej stranke je anjel tretieho uderu (Ayanami Rei) ktora znovu zjednoti vsetky bytosti do jednej.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 05. srp 2008, 19:35

Dobre, ale nemusel jsi ji fotit zrovna kdyz se myla houbickou v destovem mraku :D

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 10. srp 2008, 23:51

No nevim sice jak by se to udelalo tady, ale je to nadhera. Takze jak jsem slibil, davam sem http://www.poznanie.sk/
A mimochodem, je to pekna stranka :!: :D
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Tidus » úte, 12. srp 2008, 00:59

Me se libi:
DarkFantasy
Jumblies
ktukblack (tady me napadlo, ze by hlavni znak fora mohly byt otevrene dvere.....)
ktukgreen
melankolia
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod clario » úte, 12. srp 2008, 15:18

Původně jsem se do diskuze ohledně vzhledu fóra ani nijak zapojovat nechtěl, ale poslední dobou mi připadá jako nutnost s tím něco dělat a to hlavně s úvodní stránkou na http://www.astralni-cestovani.org/ zdá se mi naprosto nevhodný a působí na mě jako by patřil spíše na blog nějáké holčiny sfanatizované magií, je pravda, že ho prakticky nevídám, ale neřekl bych, že dobře působí na nově příchozí. Pokud tam ta úvodní stránka musí být tak bych byl spíše pro něco neutrálního, nějákou přírodní scenírii a podobně.

Pokud jde o skiny tak jsem pro návrh george nakombinovat greengras a greenvision
jinak: ktukgreen
ktukblack
a darkfantasy
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Frater Irwiuss
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:18

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Frater Irwiuss » úte, 12. srp 2008, 16:00

Souhlas s clariem. Ten úvodní obrázek je ztrapňující, navrhuji zachovat původní námět(nahá ženská) ale změnit provedení.

Uživatelský avatar
Andrew
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 03. srp 2008, 11:54

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Andrew » úte, 12. srp 2008, 21:21

Musím uznat, že hlavička u green_vision je prostě luxusní! Taky souhlasím s cervik92 s tím, že je stávající fórum velmi přehledné a taky barevná kombinace Green3 je povedená.
Kdyby se k ní doladila a přiložila hlavička z green_vision, myslím, že by fórum získalo něco nového a zároveň si udrželo původní ráz. :)

Moje tipy:
Semigreen
Inspiration - s jinou hlavičkou
MS_Mozilalite - velmi povedené barevné podání
transparent
Zeitgeist
"Our bodies are prisons for our souls."

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 12. srp 2008, 22:48

Tak už mi to také nedalo a pustil jsem se do tuny stylů..

Takže tady jsou mé tipy: (u některých z nich uvádím i modifikace nebo různé prvky.. nakolik je to prakticky skutečně možné to nevím)

AeroBlue
AeroGreen (celkem zajímavá kombinace barev)
CG_R (velmi zajímavé, ale pro naše účely asi plně nevhodné.. chtělo by to asi hodně úprav)
DarkFantasy (pěkné provedení, možny menší ikonky by byly lepší v hl obsahu /úprava stávajících prázdných čtverečků na něco jiného..třeba s runou/)
Getaway Green (vcelku zdařilé, jen možny moc tabulkové)
green_vision (zajímavý vršek, takže nějaký celkový mix by mohl být víc než dobrý.. to pod ním ale strašné :D )
GreenGrass (pěkně provedená hlavička, jinak by chtěla asi upravit celkově barva i pozadí)
INDUSTRIAL (když by se upravilo pozadí, hlavička + nějaké ikonky /radioaktivita/, mohlo by to být více než pěkné)
Inspiration (to mi něco připomíná.. ale chce to jít dál :) )
ktukblack (ty dveře v hlavičce nemají chybu)
ktukgreen (pěkné, jen možny upravit odstín zeleného panýlku s "obsah fóra" na méně zářivý)
Melankolia (vcelku zajímavý obrázek v hlavičce)
overlord (taková nenáročná klasika :-) )
sacred2light (tady se mi velmi líbí ikonky vedle jednotlivých topiců :-) )

Tak to by byl výčet stylů, které mě v menším či větším měřítku zaujaly. Chápu, že jejich úprava může být leckdy nemožná (nebo ne v našich možnostech), přesto uvádím aspoň pár dalších tipů do mlýna. :-)

Co se týče úvodního obrázku na www.astralni-cestovani.org tak je naprosto strašný.. :lol: Vážně se omlouvám za mé neomalené cítění, ale co má toto dělat s AC a vůbec duchovním růstem každého z nás vážně netuším. Nahradil bych to obrazem vesmíru, nějaké abstrakce či přírody (nebo i dveří, jak bylo v jedné hlavičce.. bylo by to stylové). Rozhodně ale nenechávat stávající, ubírá to fóru jeho hodnotu i možné "přitáhnutí" pozornosti "kolemjdoucích". :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Korina » stř, 13. srp 2008, 11:48

Mně se líbí:

AeroBlue
green_vision (tady souhlasím s GeorgemLD a dle mě je to zatím nejlepší nápad)
Hestia Cyan
Serenity Cyan

Úvodní obrázek se mi taky nelíbí tak jsem našla jednu stránku. Jen se bojim, že to rozlišení není úplně vhodné.

http://pda.88000.org/12.htm

Tak se koukněte a napište svůj názor. :D
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod ATA » stř, 13. srp 2008, 14:38

Tady par obrázku nekterej z ni by se dal použit na uvodni stranku ma je i ve vetšim rozlišeni:
http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/Pozadia
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Korina
Příspěvky: 28
Registrován: úte, 01. črc 2008, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod Korina » stř, 13. srp 2008, 15:32

Z těch co sem dal ATA se mi pro úvodní stránku líbí tyhle dva asi nejvíc:

http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/ ... 1605716306

http://picasaweb.google.cz/havranpetr1/ ... 0230624530
Když se chce všechno jde. ;)

Naším úkolem je naučit se žít a né zabíjet.
(Nikolw)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhlad fora

Příspěvekod clario » stř, 13. srp 2008, 16:38

Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Informace o fóre“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 9 hostů