Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 30. lis 2008, 14:19

Tady jsou moje odkazy na ty me:

http://www.velkaepocha.cz - Velka epocha (The Epoch Times)
- ceskoslovenska vetev mezinarodniho zpravodajskeho serveru The Epocha Times. Informuje predevsim o deni v Cine a casto se tam objevuji clanky zabyvajici se tradicni cinskou kuturou, napriklad Krasne pribehy z ciny, Cinska medicina a cinska kultura obecne. Protoze je to cele delano praktikujicimi Falun Gongu po celem svete, v rubrice Veda a technika se casto objevi clanky o objevech, ktere jsou v kontextu s duchovnim zivotem. Taky je tam pekne vedena rubrika Zdravi

http://www.blisty.cz - Britske listy
- tak tenhle zpravodajsky server je skutecne skvely. Jsou to v podstate takove internetove noviny do kterych pisi clanky novinari, kteri se neboji rict veci primo. Nepusobi tam ani zadna politicka cenzura toho, co vsechno by se v novinach melo objevit. Opravdu vsem doporucuju. Archiv Bristkych listu je na http://www.britskelisty.cz

http://www.zvedavec.org - Zvedavec, politicky nekorektni webzine
- tak nazev mluvi za vse. Opravdu politicky nekorektni :) obsahuje i diskuzni forum a diskuzi pod clanky.

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod H0n24 » sob, 06. pro 2008, 19:15

Já čtu:

Czech Free Press - http://www.czechfp.cz/ - články informující o aktuálním dění
Osud - http://www.osud.cz/cs/index.php - většinou články o událostech a jejich návaznosti na konspirační teorie
WM Magazín - http://www.mwm.cz/ - články o zajímavostech - volná energie, evoluce a další
Obrázek

Owny
Příspěvky: 10
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 21:04

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod Owny » čtv, 05. úno 2009, 19:03

Taky jsem dříve hltal nové a nové teorie a články z Osudu.cz. Pak jsem si ale jednoduchou matematikou spočítal měsíční příjem Jiřího Maška z Osudu, Osud má přibližně 1100 čtenářů, měsíčně to každého stojí 120 Kč, měsíčně tak Osudu zaplatí cca 132 000 Kč. Když k tomu připočteme ještě provizi z reklamy, tak ještě více. S trochou nadsázky bych mohl říct, že ze sebe Jiří Mašek dělá pro dnešní společnost s prominutím vola, ale zato si dost namastí kapsu. Podobně to funguje na webu zvědavec.org, kde Vladimír Stwora měsíčně vybírá desetitisíce a zdůvodňuje to tím, že jinak se nezaplatí stránky a "zavře se krám", větší hovadinu jsem neslyšel. Proti serverům zdarma nic nemám. Chci jenom poukázat, že by se nemělo všemu věřit a že záměry některých nejsou takové, jak je na svých webech prezentují. :-?

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod H0n24 » čtv, 05. úno 2009, 19:55

No je pravda že články na osudu jsou docela paranoidní a nejspíš na to ty lidi letí...
Obrázek

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 289
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod nou » čtv, 05. úno 2009, 21:49

otvoril som si ten osud a musim povedat ze ma zaujal jeden clanok o vyrovnani 11% straty a ze citatelov je uz zase nad 1100. taktiez tam hovori o uplnom uzavreti pre neplatiacich. ak si vie spocitat dve a dve tak to neurobi. a to z jedneho dvovodu. ak by to bolo len pre platiacich tak by nezyskaval novich cenov kedze by sa nemali na co nalakat.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod GeorgeLD » ned, 15. úno 2009, 16:02

Pokud jde o Zvedavce, pokud vim nejsou vybirany desetitiseice.. kazdy mesic je vybirano 30 000,-... to je moc na mesicni vyplatu toho cloveka? Protoze zvedavec je zaroven jeho zamestnanim - takze to urcite neni poustevnik, ktery ji susene kobylky a chodi se napit tamhle z reky. Ma rodinu s detmi a musi je zivit. Navic, autor zvedavce je taky clovek, ne? Potom ma taky sve zaliby pro volny cas. Navic je zvedavec celkem navstevovany server a urcite ma vetsi trafic, musis z tech 30 000 korun odecist naklady - a nejen za server. Takze to reknu jeste jinak - 30 000,- neni ani pro toho autora, je to pro server Zvedavec. Takze jestli mu potom z toho zustane 25 000,- to zase tak hodne neni - pripocti si k tomu taky to, ze svym zusobem nasazuje krk, uz mel nejake problemy s politickou sferou za ty clanky.
Pokud jde o Maska, nevim co podnika on, ale ted jsou tam clanky zpristupnene vsem - a neni to kvuli lakani, ale protoze tam byla anketa pro platiče, zda si preji aby byly clanky zverejnene i pro neregistrovane. Informace se proste nesypou odnikud, musi je nekdo sesbirat a zverejnit a to da praci. Pana Maska bych hned neodsuzoval jen za pomoci kalkulacky, dela taky ruzne projekty - ja o nich nic nevim, ale pokud jde o nej, je alespon aktivni a zda se ze lidem chce pomoct.

Owny
Příspěvky: 10
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 21:04

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod Owny » ned, 15. úno 2009, 22:54

Dobrá, přiznávám, že jsem se nechal poněkud unést. Nikoho ale neodsuzuji, jen jsem chtěl ukázat, že to je možná i jinak a donutily mě k tomu ta čísla, dále fakt, že diskuze na Zvědavci je moderovaná, nejvíce mě dostal jeden příspěvek pana Stwory určen jednomu uživateli: "Tento měsíc jste napsal 16 příspěvků, přitom máte povoleno jen 10, měl byste to omezit", nebo něco v tomto stylu, vím že moderování zavedl možná kvůli urážlivým příspěvkům, ale jakákoli cenzura není správná. Jinak jim přeju hodně štěstí při získávání nových čtenářů, kteří se dále začnou zajímat o jiné náhledy na svět kolem nás, mohlo by jich být víc. I když já jsem servery tohoto typu přestal číst, jsou tam vesměs špatné zprávy (jako ostatně všude kolem nás) a to není pro myšlení dobré.

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Odkazy na vase oblibena iternetova zpravodajstvi

Příspěvekod GeorgeLD » pon, 16. úno 2009, 11:09

Pokud jde o to moderovani fora, myslim si ze to ma urcite sve klady a zapory. Ja jsem prispival na sve prvni forum pravidelne asi ve 12 letech a od te doby jsem byl pravidelne na nekolika dalsich, rad jsem psal do diskuzi. Takze jsem na vlastni oci videl vzestupy a pady nekterych z nich a slo z nich dobre videt, jaky to melo prubeh vyvoje. Obzvlastne jedno dnes velmi velke forum o kulturistice. Kdyz jsem tam sel, byla tam dobra skupina lidi, kteri si navzajem radili a psali svoje poznatky a semtam napsali neco legracniho do Tlachani - byli tam moderatori, ale nemuseli zasahovat. Byla tam dobra atmosfera. jak se ale zacala postupne popularita posilovani a fitness u nas zvetsovat, zacal rust i pocet prispevatelu na foru. Zezacatku se to vydeseni moderatori (nevedeli jak s tim maji jednat) snazili usmernovat, ale byla to marna prace, zacli az prilis pozde a kdyz to delali, zacali sklizet oslivou kritiku ohledne cenzury - uz to bylo neudrzitelne - a tak pres nadavky i moderatori zacali postupne rezignovat a odchazet. Z kvalitniho fora se stal postupem casu vetsi a vetsi chaos, ted je to mozna vubec jedno z nejnavstevovanejsich for na ceskem internetu, ale to co se tam resi, kvalita informaci a ty charaktery ktere se tam zacaly zdrzovat apod. to je proste politovanihodne. Ta skupina lidi, kteri k tomu meli skutecne co rict, odtamad postupne odesla a zustali a pribyli ti, co pisou kraviny, nemaji zkusenosti a honi co nejvetsi pocet prispevku. Takovych prikladu muzu uvest nekolik. Vem si napriklad novinky.cz - pamatuju si ze kdysi davno (muze tomu byt mozna i 5 let) diskuze pod clanky byla v te dobe opravdu dobra. Videli jste nekdo jak to tam vypada ted? A kdyz moderator prijde a odstrani nektere obzvlastne hnusne prispevky z tech obzvlaste hnusnych, vynori se tam skupina odpurcu co nadavaji "cenzorovi". Ale znam taky forum (bohuzel jen jedno), ktere si jeho moderator drzi pekne pod palcem a i pres velky pocet navstev na jeho serveru tam ma opravdu poradek - ale to vyzaduje prisny pristup, ale on to dokazal. Takze co si o tom myslim ja je, ze cenzura neni dobra - ale kdyz lide nejsou dobri, tak prijde cenzura. Je to tak ve vsem a koho jineho muzeme vinit nez sami sebe?


Zpět na „Linky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host