Máte nadpřirozené schopnosti?

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod loob » úte, 12. srp 2008, 21:23

Ach jo z čeho všeho lidi nechtějí vytahat peníze...:
http://www.superschopnosti.cz

nwm jestli ty testy fungují(dost pochybuju) ,protože jsem odmítl platit 30kč za registraci
tak když tak dejte vědět kdyby jste to někdo zkoušel :D

/Edit: úprava názvu topicu. Sunny:-)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod Jarda » stř, 13. srp 2008, 16:41

dobrý no :-D maj moc pěknej webdesign,ale to je asi všechno :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod Helias » čtv, 14. srp 2008, 15:48

K důvěryhodnosti webu nemalou částí přispívají také profily "hrdinů majících tuto vlastnost" ze seriálu. :lol:
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod Jarda » čtv, 14. srp 2008, 19:41

Tak jsem zaregistroval, protože jsem byl zvědavej jak ty testy vypadaj a potřebuju si snížit trochu kredit než mi propadne. Je to statistika pravděpodobnosti. Máte několik možností a z nich si jednu vybrat vybíráte čísla písmena nebo zenerovy karty. A podle poměru správných a špatných odpovědí vám to ukáže pravděpodobnost.
Můj názor je spíš kladnej, no uvidim jak se web bude vyvíjet dál.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Akuza
Příspěvky: 63
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 21:47

Re: Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod Akuza » úte, 19. srp 2008, 21:29

Můj názor na tyhle stránky(superschopnosti.cz): *i*ovina :D
Cesta nám přináší štěstí, ne cíl!

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte nadpřirozené schopnosti?

Příspěvekod blaza » sob, 23. kvě 2009, 15:17

Tohle sem musel skopirovat, abych trochu ozivil vas nudni vsedni den :)

Kód: Vybrat vše

FAQ (Často kladené dotazy) Co jsou uživatelské předpovědi budoucnosti? Každý uživatel si může vytvořit vlastní věštbu nějaké události. Věšty jsou pak v rámci našich možností kontrolovány, zda došlo k jejich naplnění nebo nikoliv. Kdo jsou uživatelé s podobnými výsledky? Podobní uživatelé jsou uživatelé, kteří dosáhli v testech podobných výsledků jako ten, u něhož je seznam uživatelů s podobnými výsledky. Tento seznam není aktualizován po každém testu. Seznam se aktualizuje jednou denně. Kdo jsou spříznění uživatelé? Pokud má nějaký uživatel vyplněn nějaké spřízněné uživatele, pak to může druhý (třetí, apod.) účet původního uživatele, nebo to je uživatelský účet uživatele sdílící s ním počítač, telefon, nebo uživatel jiným způsobem blízký původnímu uživateli. Co je to bezpečný test? Za bezpečný test považujeme takový test, u kterého považujeme velmi obtížné podvádět. Přesto veškeré pokusy o podvádění monitorujeme několika nezávislými způsoby. Výsledky u schopností s bezpečným testem můžete považovat za odpovídající Vašim skutečným schopnostem. Absolvování bezpečného testu je jednou z podmínek k získání certifikátu. Mohu dostat nějaké potvrzení, že jsem dosáhl(a) daného výsledku? Ano, můžete od nás dostat certifikát. Můžete se podívat na podmínky udělování certifikátů a seznam vydaných certifikátů. Může se stát, že výsledky uživatelů, které jsou mi zobrazeny, neodpovídají skutečnosti? Protože veškeré funkčnosti na superschopnosti.cz byly mnohokrát testovány, je velmi malá pravděpodobnost, že bychom Vám zobrazovaly výsledky, které neodpovídají skutečnosti. Přesto se to skutečně může stát, protože nikdo není neomylný, a to ani autoři projektu superschopnosti.cz. Pokud máte pochyby o výsledcích některého uživatele, napište nám na superschopnosti@inspifactory.com a my tuto skutečnost prověříme.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus


Zpět na „Linky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host