2012

apatick
Příspěvky: 6
Registrován: pon, 09. led 2012, 00:10

2012

Příspěvekod apatick » pon, 30. črc 2012, 10:07

http://test.cestakbohu.cz/index.php

Co si o tom myslíte? Děláte pro odchod do 5D.neco nebo to necháváte zatím jen ta plynout?

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod clario » pon, 30. črc 2012, 20:27

To video je nesouvisle splácané z různých jiných videí a obohacené o věty a moudra nějakého paranoidního pomatence, který očividně chyběl na hodinách dějepisu aby si mohl něco ubalit a tak se k němu nedoneslo že Zeus nebyl bůh války a už vůbec ne faraon ( překladatel se taky vytáhl s výrazem "Zeusovi"). Poslední dobou se objevuje spousta roztodivných scénářů a tolik hloupostí a také lidí, kteří bezmezně věří úplně všemu a bohužel dost z nich má nějaké velké nutkání a touhu se do toho zapojit, mají načteno spoustu různých článků z internetu, ať už něco na čem možná něco je či tu hromadu blábolů co všude koluje v hlavě jim z toho vznikne guláš, který dochutí svou vlastní paranoiou a vesele servírují na internet další naprosto originální druh blábolu a tak se den co den objevuje další a další. Na jednu stranu je to vskutku vtipné na druhou bohužel i trochu smutné.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 2012

Příspěvekod Pete » úte, 31. črc 2012, 12:54

Taky jsem se dost divil oznacit Zeuse za boha valky (nebyl to Ares ?) a za satana a jeste k tomu faraona :-O

Nicmene na vsem muze byt zrnko pravdy.. hlavne to nehltat cele :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod clario » úte, 31. črc 2012, 17:38

Jen malá připomínka :D :D asi to nakonec nebude tak známá věc :D :D. Jméno Zeus se užívá jen v prvním pádu, pak už je to Dia, Diovi, Diovo a tak dále :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: 2012

Příspěvekod Pete » čtv, 02. srp 2012, 01:55

Ale je to znama vec, ja to znam, ani nevim proc jsem napsal Zeuse a ne Dia :lol: asi jsem nechtel plest ctenare, nebo davat do zavorky zeus :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod clario » čtv, 02. srp 2012, 15:15

No tak je pravda, že to může být pro mnoho lidí matoucí :D taky jsem z toho byl jako malej dost zmatenej :D
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod ondrak » sob, 04. srp 2012, 00:02

Jesus vs. Zeus. Uzavřeme sázky?

Ne, vážně - věří tady někdo těm blábolům? Konec světa v roce 2012? Je to rok jako každej jinej, kdy jde svět pozvolna dál do sraček. Shodou okolností Mayům došel kalendář, někdo si to blbě vyložil, poslal to do světa a ten z toho udělal pravej mediální cirkus. Tvůrci apokalyptických filmů, tragičtí konspirátoři, pošahaná individua, ti všichni si vymýšlí vlastní závěry, důvody, principy a teorie pro konec světa, který nastane zrovna a právě tento rok. A jak teple je to zahřeje, když se kýženě objeví stádo hloupých ovcí. Kéž by je tyto hlásaly, opěvovaly, sdílely právě tu jejich tezi!
21.12.12 ráno vstanu, uvařím si maté, dám si nohy na stůl a budu se smát všem volům. 8-)
                                                                                                                                               

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod clario » sob, 04. srp 2012, 00:50

:D Jo no konec světa je asi až moc přehnaný scénář, ale s tím že Mayům došel kalendář se zase tak snadno nespokojím :D :D :D.

Jinak nevím na koho bych si vsadil :D :D, Ješíš je pacifista kterého když Zeus srazí bleskem, tak se zvedne a nastaví druhou tvář :D už ho vidím jak by bojoval :D :D problém je ale v tom, že by neustále vstával z mrtvých a tak by Zeus nakonec padl únavou :D :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ondrak
Příspěvky: 43
Registrován: pon, 10. kvě 2010, 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: 2012

Příspěvekod ondrak » sob, 04. srp 2012, 01:38

:D :D :D Cario, Clario... :D
                                                                                                                                               

Sviccc
Příspěvky: 32
Registrován: čtv, 17. lis 2011, 13:53

Re: 2012

Příspěvekod Sviccc » sob, 04. srp 2012, 02:48

To jsou debaty :-D

Merkabah
Příspěvky: 38
Registrován: úte, 24. srp 2010, 15:19

Re: 2012

Příspěvekod Merkabah » pát, 09. lis 2012, 12:28

Tak 2012 je moje oblibeny tema... :-) Za tech par let, co se o to tak nejak zajimam jsem si prosel ruznyma fazema. Nejdriv to byl konec sveta- to jsem vyloucil chvili po tom co jsem se o to zacal zajimat-jedine, ze by nejaci vyzbrojeni fanatici cekali na 21. a rozpoutali valku nebo tak neco... Dalsi faze byla, ze se tohle datum dost spojovalo s ufoooo :-D, takze jsem si rikal, ze treba kolem 2012 se zacneme spojovat s vesmirnymi civilizacemi, ale po tom, co ctu jak armada k tomuhle vsemu pristupuje, tak to asi taky nenastane... Dalsi faze byla ta, ze do roku 2012 pribude hodne prirodnich katastrof jako je zemetreseni, tsunami, sopky, zaplavy atp... A ze se to bude stupnovat tak dlouho, nez si lidi uvedomi, ze uz to proste takhle dal nejde. A zlomi se to kolem roku 2012. Vlastne dost z toho se vyplnilo, ale lidstvo se zjevne stejne neprobouzi bohuzel... Pak tu byla dalsi- velice zajimava faze a to byl prechod do 5D... osobne jsem v tu dobu mel nekolik LD denne po nocich. A nejlepsi na tom bylo, ze ty LD byly tak dokonaly, ze jsem si po probuzeni pripadal jak kdybych se probudil ze zivota do smrti :-D Slo tam hlavne o dokonalost a souzneni energii jak ve me, tak v okolnim svete. Zkratka vsechno bylo jak ma bejt. Takze v tu dobu mi prislo, ze by to i bylo mozny... Ale zas na druhou stranu na to lidstvo neni asi dost pripraveny udelat az takovej skok. I kdyz muj nazor na realitu je takovej, ze existuje nekoncno realit a kazdy jedinec si vytvari tu svoji osobni, ktera je vlastne oddelena od tech ostatnich, ale zaroven je jejich soucasti... :-) Takze by mohli nastat jak tragicky scenare, tak happy endy(takze nekdo by napriklad mohl postoupit a zit vyssi realitu a nepripraveny by tu zustal jeste nejakou dobu) :-D V zavislosti na jedinci... Ale jak jsem rekl- asi je na to prilis brzo. Ted momentalne jsem na tom tak, ze si rikam, ze jediny co by se mohlo stat je, ze na nejakou dobu zaleze slunce- mozna na den mozna na vic. Vlastne by to melo obrovskej ucinek na lidstvo, jelikoz by si uvodomilo, ze existuje asi vazne neco vic nez co je videt a treba by to melo ucinek probouzeni... I kdyz by nastal asi i chaos a par lidem by z toho mozna hrablo (predevsim v souvislosti s koncem sveta). Par dni by se to ale prezilo. A nebo se taky nemusi stat nic :-D Kzdopadne at uz se stane cokoli, tak verim, ze je to prechodnej bod kdy se lide zacnou pomalinku proubouzet a bude pribyvat lidi, co se zajimaji o duchovno atp... To se samozrejme nestane behem mesice, ale bude to trvat desitky az stovky let nez bude viditelna nejaka zmena. Je to jen muj zkraceny osobni nazor z toho co jsem za tu dobu precetl a co ke mne prislo samo atp... A na vsechny tyhle teorie se divam s velkym nadhledem... rozhodne bych nikoho nikdy nepresvedcoval o tom, ze se neco z toho stane(tak jak to dela par jedincu... ze se natoci a tvrdi ze pristane ufo a bude vyzvedavat lidi a kdo neudela tohle a tohle tak tady zustane a bude trpet :-D to akorat haze stin na duchovno a na veci s tim spojeny, tak ze kdyz lidi o tom neco zaslechnou otaci se zady a ne ne ne to nechci slyset je to fanatismus a temhle lidem hrabe atd) :-D. Je to pro me spis zabava...

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: http://test.cestakbohu.cz/index.php

Příspěvekod ArMi » sob, 28. kvě 2016, 23:59

Škoda, chtěl jsem se pobavit, ale video už není dostupné http://test.cestakbohu.cz/index.php ---> http://everystudent.cz/22/cesta_k_bohu. Na těchto stránkách zvítězila jakási forma křesťanství. Hlavně, že to dělá autorům radost a těší je to.

Ty výštěky je třeba řádně archivovat http://web.archive.org/web/201210310222 ... 11-10-2012:
I to video jsem možná dohledal From Youtube.com
https://www.youtube.com/watch?v=8ETmGsyLAnE
Toto je pravděpodobně ono: https://www.youtube.com/watch?v=Dy0RY0QwvXM :eek: :-? :-O :roll: :roll: :mrgreen:. Ten člověk snad musel hulit trávu - a nebo to bylo něco silnějšího?
ZPRÁVA ZE DNE 11.10.2012

Od 1.1.2012 prostřednictvím webu http://www.2012poselstvi.cz a dalších informačních kanálů a videí intenzivně informujeme o VYTRŽENÍ 21.12.2012.
Toto VYTRŽENÍ se bude týkat jen pozitivních lidí, kteří si již nadále nezaslouží žít v této čím dál tím více negativní společnosti.
Tedy pod neustálým dozorem a v otroctví ve kterém jsou tito lidé drženi díky celému systému.

VYTRŽENI BUDOU TAKÉ TI, KTEŘÍ BUDOU DO 21.12.2012 LITOVAT SVÝCH PŘEDEŠLÝCH SKUTKŮ A OBRÁTÍ SE K PÁNU JEŽÍŠI KRISTU.
Jak to lze učinit je snad v každém videu, které bylo vytvořeno a i na webu http://www.2012poselstvi.cz.

Tito lidé nebudou muset v roce 2013 stát před rozhodnutím zdali si nechají implantovat bio čip na svou ruku jako znamení šelmy (tím se přidají na stranu Zeuse)
a nebo zdali toto znamení odmítnou a skončí ve Fema Campech( tím se dají na stranu Ježíše a skončí v duchovní věčnosti). Je každého svobodná volba co nyní učiní.

21.10.2012 budeme publikovat video, které bude přímo naznačovat nastávající události.

Krátce na to tyto avizované události budou potvrzeny všem co komunikují s pozitivním stavem a
zároveň budou předloženy dostatečné indície a znamení všem ostatním lidem.

Informace budou pro mnohé natolik šokující, že je budou odmítat s tím, že nic takového není možné.

Tím se zároveň lidi definitivně roztřídí.

21.12.2012 PROMLUVÍ VESMÍR, TEDY STVOŘITEL A POTÉ ZAPOČNE POSLEDNÍ FÁZE EPICKÉHO KONFLIKTU MEZI DOBREM A ZLEM, TAK JAK BYLO PROROKOVÁNO.
ÚČASTNIT SE HO BUDOU MILIONY BYTOSTÍ NA ASTRÁLNÍ ÚROVNI ZEMĚ I V NEBI.
7.7.2012 Ježíš proti Zeusovi

Již v této době dochází k epickému souboji mezi dobrem a zlem. Zatím se projevuje jen v energetických, tedy mentálních světech a ve Vaší realitě se projeví s několikaměsíčním zpožděním.

Tak je to naprosto se vším.

Nejprve vznikla myšlenka a až později její realizace v podobě hmotných přírodních světů. Vy žijete právě v té nejzevnější části vesmíru.

Každý člověk, naprosto každý bez vyjímky, si již brzy bude muset definitivně vybrat mezi mnou Pánem Ježíšem Kristem a Faraonem Zeusem. Nebude žádná neutrální půda. Nebude místa, kam před touto volbou utéci. Mezisvěty, kam lidé po smrti chodili žít dál podobný život na který byli zvyklí na Zemi, se již uzavírají, stejně tak i časová brána.

Vše započalo 21.května, kdy byla rozlomena první pečeť a do 21.prosince, kdy bude rozlomena poslední 7. pečeť, bude vše dokonáno. Oslavujte tedy každý 21. den v měsíci, kdy budete blíže a blíže dovršení. Poté již bude všem bytostem ve vesmíru viditelný zcela otevřený souboj mezi mnou Pánem Ježíšem Kristem a Zeusem.Do té doby máte čas si volit. Volte tedy uvážlivě.

Vaši vůdci Vás vedou ke konfliktům mezi Vámi samotnými. Nutí Vás mít strach a bojovat o holou existenci a to s jediným úmyslem, aby Vás z toho později mohli vyvést. Mezi Vámi jsou i tací, co Vám předkládají zcela falešné informace byť s dobrým úmyslem, které nepocházejí od nikoho z pozitivního stavu.
Měli byste pochopit, že my nemůžeme nikoho k něčemu nutit a pokud někdo netouží celou svojí duší mít moji ochranu, nemohu mu ji dát. Tak vznikají zcela smyšlené a kontaminované informace.

Již brzy na různých místech Vaší Země vzniknou občanské nepokoje a poté přijde vláda spojených států z tzv. odhalením a následným řešením. Oficiálně přiznají, že jsou již nějaký čas v kontaktu s mimozemskou civilizací, ne příliš vábného vzezření. Sdělí Vám, že jsou to opravdoví a láskyplní přátelé a že Vám chtějí pomoci. To nejdůležitější Vám ale neřeknou, že Vám přišli pomoci od toho, co sami ve skutečnosti vytvořili. Proto bděte a sledujte všechna znamení, která Vám dáváme.

Slibuji všem lidem, kteří si nezaslouží tuto manipulaci, že budou příchodu Zeuse ušetřeni. Ti, kteří celou svojí duší touží po klidu a harmonii budou vytřženi, tak jak jsem slíbil při svém prvním příchodu na planetu Zemi.

Vezmu si k sobě všechny ty, kteří nechtějí celým svým duchem již dále trpět . Můj syn Andrei společně s dalšími inkarnovanými bytostmi z nebeských světů pro Vás téměř dokončili mezisvět. Tam strávíte přibližně 10 let nepřetržitým duchovním čištěním, abyste vůbec mohli vstoupit do pravých nebeských světů a na novou Zemi, která je pro Vás již připravena. Tak moc je Váš svět vzdálen od toho mého.

Nadále se ke mně mohou obracet všichni Ti, kteří již pochopili. Stačí ze srdce odpustit všem nepřátelům, požádát mne o odpuštění, abych Vás mohl přijmout k sobě. Dát mi svoji vůli a tím mne učinit chtěným, zcela svobodně zvoleným ochráncem před všemi negativními energiemi. Volba je jen na Vás.

Faraon Zeus Vám prostřednictvím jeho zástupců na Zemi poodhalil svůj příchod. Vězte ale, že i já mám na Zemi řadu vědomých zástupců. Dokonce i syna Andreie, jehož původ těm, s kterými jsme v kontaktu brzy potvrdíme. Ostatní obdrží jen vodítka. Mějte na paměti, že žádného přímého důkazu se od nás nikdy nedočkáte. Nikdy nenaruším jakýmkoliv zásahem Vaši svobodnou vůli. Toto by byl silně negativní čin. Znamení a vodítek máte kolem sebe ovšem mnoho.

Pán Ježíš Kristus.
Již teď je z toho pěkný vtip a ukazuje na tupost autora :lol: :lol:. Mimochodem, netuším, jak někdo přišel na to, že by Zeus reprezentoval temnou stranu? No, 1.1. 2013 své stránky kompletně odstranil. Takže alespoň jemu samotnému se rozsvítilo :idea:. Pokud za autora takovéto chujoviny považoval Ježíše Krista, tak to svědčí na možný negativní channelling s nějakými nízkými entitami. Před něčím podobným jsem již na tomto fóru varoval. Ne vše, co se vydává za Ježíše Krista, má s touto bytostí něco společného. Mimochodem, vložil jsem do spoileru přesnou citaci. Dnes, když už je vše ohledně událostí roku 2012 naprosto jasné, má taková citace cenu právě proto, aby jste viděli, jakými prostředky nízké entity manipulují s naivními spiritisty.

Zkuste porovnat kvalitu a úroveň následujícího úryvku s předchozím textem od R.Vošického:
Mám k vám velkou úctu, neboť jste vykonali neuvěřitelnou cestu. Stojím nyní před vámi jako vám rovný. Jsem zde jako učitel a průvodce, ale stejně tak jako bratr a přítel. Rád bych vám nabídl svou lásku a přátelství nejen v abstraktním podání, ale jako hmatatelnou energii přátelství a pochopení. Vím, kdo jste. Nyní sami sebe poznáváte v mé tváři.
.....
Pojem „světelná práce“ ve skutečnosti mylně nabízí, že je to nějaký druh boje mezi světlem a temnotou a že světlo lásky a vědomí ve všem, co jest, dokonce i když se to skrývá za maskami nenávisti a agrese, je schopen rozpoznat pouze Pracovník Světla.
.....
A nevzhlížejte ke mně již více jako k mistrovi. Já jsem už tuto roli naplnil před dvěma tisíci lety, ale ten čas je pryč. Vy jste Kristem nové éry, vy přinesete mír do světa duality a polarity tím, že vyzařujete mír, který leží ve vašich vlastních srdcích.
http://www.jeshua.cz/dedictvi-atlantidy/
Tak 2012 je moje oblibeny tema... :-) Za tech par let, co se o to tak nejak zajimam jsem si prosel ruznyma fazema.
Tento názor se ukázal jako velmi poctivý. Hlavně se nenechte navézt do toho, až zase nějaký cvok vymyslí další "konec světa" a bude vodit druhé za nos.
Jinak nevím na koho bych si vsadil :D :D, Ješíš je pacifista kterého když Zeus srazí bleskem, tak se zvedne a nastaví druhou tvář :D už ho vidím jak by bojoval :D :D problém je ale v tom, že by neustále vstával z mrtvých a tak by Zeus nakonec padl únavou :D :D.
Zajímavá úvaha.

Tady je třeba si uvědomit, že Ježíš používá striktně logiku duchovních světů. K tomu aby vás tam mohl někdo porazit a zničit, by jste museli vy do sebe přijmout část jeho bojovné a temné energie. Potom by jste padli na jeho úroveň a tam mu pravděpodobně podlehli. A to zejména proto, že s manipulací s tímto typem energií nemáte předchozí zkušenosti. Proto pokud Vás někdo třeba v astrálu chce zaútočit a vy se mu jen smějete (Nedoporučuji zkoušet - viewtopic.php?f=6&t=1586&p=14512#p14512 skoro všichni tady na Zemi nějakou tu nezvládnutou či neintegrovanou temnotu v sobě mají), tak nemá naprosto žádnou šanci - tedy neměl by v případě pokud by vaše vědomí bylo čisté. Pokud se nemá kde vyslaná negativní energie zachytit, tak se nakonec vrátí k tomu, kdo ji vyslal.

Asi nikdo netuší jak skutečně Ježíš uvažoval, pravděpodobně se nemohl svěřit ani svým učedníkům. Možná kdyby na svoji obranu použil jakoukoliv sílu, tak tento akt by mu neumožňoval opustit Zemi a padl by do koloběhu zrození jako my tady. A nebo pravděpodobněji Ježíš chtěl udělat svým postojem energetický otisk i za cenu, že bude lynčován - ten energetický otisk byl tak výrazný, že ovlivnil posledních 2000 let. Takto silný otisk nikdo jiný neudělal. Ještě mě napadá jedna možnost: Ježíš mohl být ve spojení s energoinformačním zdrojem a toto spojení mu jiné jednání neumožňovalo.

A mimochodem, ta anketa, co byla na konci, byla také zajímavá:
Pokud by Vás napadl zuřivý medvěd, co byste udělali?
A, NIC, nechal bych se sežrat. Jsem milující bytost a posílal bych mu lásku.
B, BRÁNIL bych se všemi dostupnými prosředky. Ten medvěd mě napadl a mám na to právo.
Tady na Zemi je správné se v takovýchto případech bránit, pokud máte čím. Bránit se holýma rukama spíše medvěda rozzuří. Vhodný je třeba kasr a nebo pepřový sprej. Někdy, třeba ve stanu, je nejlepší zůstat bez pohybu a medvěd Vás potom nepovažuje za něco k snědku a odejde pryč. Jindy je lepší vylézt na strom. Někdy máte po ruce třeba salám a ten můžete medvědovi hodit. Ten si na něm pochutná a vy mezi tím utečete. Jak vidíte optimální řešení modelové situace není boj za každou cenu.
BearOnBridge.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=kAiPidqvw3A
Naposledy upravil(a) ArMi dne ned, 29. kvě 2016, 16:40, celkem upraveno 1 x.

megalomansk
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 02. črc 2015, 18:23

Re: 2012

Příspěvekod megalomansk » ned, 29. kvě 2016, 13:40

Pokud za autora takovéto chujoviny považoval Ježíše Krista, tak to svědčí na možný negativní channelling s nějakými nízkými entitami.


To mi připomíná novou vycházející hvězdu České republiky , Kačenku.

https://www.youtube.com/watch?v=CvOemXVnCWU

PS: Za jedno sezení si paní účtují přímo křesťanskou cenu 2200 kč .

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: http://www.prozreniandelu.cz

Příspěvekod ArMi » ned, 29. kvě 2016, 17:19

PS: Za jedno sezení si paní účtují přímo křesťanskou cenu 2200 kč .
Tak tohle je FAKT SÍLA! Chudák holka, asi není tak pěkná, že by jí kluci proháněli. A nikdo ji to nejlepší potěšení neposkytne - ach jo.

Mohu jen ozřejmit princip, ale každý se musí naučit rozpoznat tento typ manipulace sám za sebe. Jsou tu stále mezi námi i ti, kterým se to líbí být manipulován.

Mimochodem druhý příchod Krista znamená, že my sami jednou dosáhneme úrovně na jaké kdysi operoval Ježíš. Nikdo další takový nám sem na Zemi velmi pravděpodobně nepřijde.

Uživatelský avatar
ZdENik
Příspěvky: 66
Registrován: pon, 31. říj 2011, 22:52

Re: 2012

Příspěvekod ZdENik » pon, 30. kvě 2016, 15:45

Hmm druhý příchod.. co když nikdy nebyl ani první příchod? Co když je to jenom možnost.. takový řekněme fenomén.. něco jako vědomí krista pouze JE.. ne bylo - ani ne bude..

Bude až bude.. a forma bylo jen potvrzení.. jakože je možné ho dosáhnout... Ano vím pletu tady roviny s časem přes prostor.. a nevím co k tomu.. ale chápeme se?

myslím si že to co bylo, stejně nikdy nebylo v tomto slova smyslu.. jak by se to mohlo ztratit? Ale to je dost zvláštní prohlášení že? :D

Podle mě je celý vesmír minulost (taková databanka kde je všechno - unášeno světlem dál a dál..) A podle toho kde je Vaše Naše pozornost, tam je to co JE.. z hlediska hmoty.. A to co bude.. je ze světa ještě nenarozeného, ale i ten může? to nevím.. vycházet z minulosti a vesmíru.. nicméně se světem co bude máme jiný kontakt.. na úrovni pocitů a myšlenek.. vizí a snů.. je reálný, ale ne hmotný...

Vím spusta pojmů je zavádějících.. v této diskuzi totiž těžko něco uchopit.. (mluvím teď o sobě.. o tom jak to vnímám j á)

p.s.: Tohle je však dosti neucelený střípek.. jen takový výkřik do tmy.. nechám tak..
nejsem tím, kdo rozhoduje co je pro čí uši.. kdo nechce, stejně neuslyší

ArMi
Příspěvky: 207
Registrován: pon, 22. úno 2016, 17:45

Re: 2012

Příspěvekod ArMi » čtv, 02. čer 2016, 10:21

Co se týče Kačky, tak jsem její duchovní inspirace trochu kriticky zhodnotil zde: viewtopic.php?f=26&t=1600
Hmm druhý příchod.. co když nikdy nebyl ani první příchod? Co když je to jenom možnost.. takový řekněme fenomén.. něco jako vědomí krista pouze JE.. ne bylo - ani ne bude.. Bude až bude.. a forma bylo jen potvrzení.. jakože je možné ho dosáhnout... Ano vím pletu tady roviny s časem přes prostor.. a nevím co k tomu.. ale chápeme se?
Bohužel v tomto hmotném světě platí jistá kauzalita. Pokud ráno rozbiješ hrnek a půjdeš do práce, tak večer na stole nenajdeš broušenou vázu. Pokud si dáš do batohu cihlu, tak až ji přeneseš na určené místo, tak se nezmění na zlatou. (tedy když to nikdo nevymění)

O naší minulosti máme spoustu různých záznamů. Samozřejmě mnozí lidé se snaží zkreslovat a falšovat minulost. A lže se i o přítomnosti. Naštěstí to dělají dost nešikovně a vždy se dají jednotlivé vrstvy manipulace poznat a někdy i odstranit. Třeba se našly staré svitky Bible a z nich jsou mnohé manipulace vidět. Minulost je tu od toho, aby se dalo z minulých dějů poučit a vyhnul ses v přítomnosti opakování stále stejných chyb. Pokud se třeba dítě spálí o kamna, tak už si znova na ně nesáhne. Je to jediná množnost, jak se může někdo učit, z vlastních omylů a přešlapů.

Mnohé manipulace jsou cíleně importovány do naší kultury. Třeba taková iluze "vysokých duchovních stavů" je pro ty, co vládnou velice výhodná. Je to dokonce to nejlepší, jak udělat z lidí otroky. Lidé až se proberou z podvrhnutých snů do syrové a drsné reality všedního života, tak dostanou pořádnou kocovinu. A mnozí nepoučitelní si dají zase další dávku iluzí.
Třeba v minulém století v 60 letech přišla velká vlna nadšení. Mezi lidmi se šířila atmosféra eufórie, jóga, meditace atd. Někteří si vypomáhali třeba LSD. Mysleli jsme si, že se můžeme jen tak odtrhnout od východního bloku. A pak přišlo probuzení do reality, když nás přišla navštívit vojska spřátelených zemi. Pokud by někdo udělal racionální analýzu s chladnou hlavou, tak by mu došlo, že podobné odtržení sa stávající studené války není možné. Znamenalo by slabost celého východního bloku a světový četník by se pokusil o další kroky, které by mohli znamenat až válku. A navíc za pozlátkem západního blahobytu či spíše konzumu se skrývá nesmírné pokrytectví a zlodějina.

Život v iluzi funguje jen do jisté míry. Někdy se může okolní situace zvrhnout natolik, jako třeba na Ukrajině, v Sýrii a Lybii. Až budou kolem nás hvízdat kulky, ženy budou vražděny a znásilňovány, tak potom je takové probuzení jako kýbl studené vody na popravišti, když máš oprátku kolem krku a většinou je již pozdě. Minulé století bylo nesmírně kruté. Mnoho lidí zemřelo při dvou světových válkách a mnoha lokálních konfliktech. Bylo by naivní si myslet, že vletíme do pásma vysokých vibrací a z lidí už budou jen láskyplné bytosti zářící štěstím na všechny strany. Toto století může být stejně kruté, jako to předchozí.

Samozřejmě, že přítomnost je jediný okamžik ve kterém můžeš něco změnit. Jakýkoliv děj minulý nebo budoucí se odehrává také v přítomnosti. Můžeš si o sobě myslet, že jsi ztělesněním Krista, že jsi prezidentem Zeměkole. Ale pokud každý den jdeš hákovat do šichty, tak to navenek vypadá spíše jako otrok. Vysoké duchovní stavy musí obstát v každodenní konfrontaci s realitou všedního dne.

Podle DVTR je správné vnímání času daleko podstatnější, než jakýkoliv boj:
Obrázek


Zpět na „Linky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host