Hemi-sync CD serie

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Hemi-sync CD serie

Příspěvekod ATA » úte, 29. pro 2009, 12:10

Shamans Heart Program -MP3 320
Obrázek
Popis produktu
Naučte se žít život ze srdečné a duševní perspektivy díky této jedinečné a mocné kombinaci šamanských cvičení, starodávné moudrosti, rozličných metod spirituálního růstu a Hemi-Sync®. Dr. Metcalf vytvořil obsáhlý program, jenž vám napomůže plně rozvinout svou ryzí sílu, najít cíl a podstatu lidského bytí prozkoumáním a zdokonalením srdce ze šamanské a transpersonální perspektivy.

Technické parametry
Cílená série CD s technologií Hemi-Sync®, navržená pro konkrétní využití. Verbálně vedená šamanská cvičení v angličtině.

Celý název: The Shaman’s Heart Program with Byron Metcalf, Ph.D. (Program šamanské srdce s Byronem Metcalfem, Ph.D.)
The Path of Authentic Power, Purpose, and Presence (Cesta autentické síly, cíle a lidského bytí)

Tento program sestává ze 4 CD, jež obsahují 6 verbálně vedených cvičení v angličtině, speciální verzi oceněného titulu Byrona Metcalfa z řady Metamusic® The Shaman's Heart with Hemi-Sync® CD (Šamanovo srdce s Hemi-Sync® CD) a zevrubný pomocný návod v angličtině.

Užití: Šamanská cvičení, rozvinutí vnitřní síly, spirituální růst.

Balíček 4 CD, Součástí je příručka v angličtině.
---

Product Description
Learn to live from a heart-centered and soul-based perspective with this unique and powerful combination of shamanic practice, ancient wisdom, various methods of spiritual growth, and Hemi-Sync®.

Dr. Byron Metcalf has created a comprehensive program to help you fully develop your authentic power, purpose and presence by exploring and developing the heart from a shamanic and transpersonal perspective. This program consists of four CDs containing six verbally guided exercises, a special version of Metcalf's award-winning Metamusic® title, The Shaman's Heart with Hemi-Sync® CD, and a comprehensive guidance manual.

"True shamans see through their hearts, live a life of honor and respect, and have a light and joy shining through their eyes that Westerners long for. The Shaman's Heart Program by Byron Metcalf (in collaboration with Monroe Products) teaches us how to embrace all these gifts. His work is brilliant and accessible to all. Those new to shamanism as well as experienced shamanic practitioners will receive great benefit from this program. I know I did!"
--Sandra Ingerman, author of Soul Retrieval and The Shamanic Journey: A Beginner's Guide

"Byron Metcalf's gorgeous recordings of percussion, blended with the sounds of nature and the subtle driving frequencies of Monroe’s Hemi-Sync® technology, have long been favorites of mine, and many others for shamanic journeywork. His music touches the heart-center and invites you into a warm, relaxed yet centered mood that is ideal for healing divinations. The Shaman’s Heart Program integrates Byron’s verbally guided exercises and meditations into the mix as well, and has created a beautifully expansive orienting framework for self-directed exploration of the shamanic landscapes."
--Ralph Metzner, Ph.D., author of The Unfolding Self and The Well of Remembrance

"It has been said that 'where we place our awareness...so the spirit soon follows.' Byron Metcalf's Shaman's Heart Program extends a compelling invitation to listeners to engage in a deep-dive exploration of the heart, the subtle realities of the energy body, and the invisible realities of the spirit world. Augmented by Monroe Products' integrated Hemi-Sync® technology, The Shaman's Heart Program is a potent doorway of spiritual practice for beginner and seasoned practitioners alike. In our increasingly disconnected and fragmented world, The Shaman's Heart Program is not only a multidimensional tune-up for the heart, mind and soul... it is a vital post-modern tool for healing and transpersonal development."
--Frank MacEowen, shamanic explorer, author of The Spiral of Memory & Belonging
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hemi-sync CD serie

Příspěvekod ATA » úte, 05. led 2010, 15:01

Creative Way 4 CD 1/8
Popis produktu
Probuďte znovu svůj talent a tvořivé schopnosti a zároveň si získejte sebevědomí a rozšiřte svou mysl. Budete žít bohatší, rozmanitější a produktivnější život. The Creative Way with Hemi-Sync® využívá vedených meditací, utvrzování, kreativních vizualizací a dalších nástrojů, jež vám pomohou rozpoznat a překonat překážky či transformovat je, zůstat otevřený novým možnostem i myšlenkám a spojit své vnitřní tvořivé Já s dalšími zdroji inspirace. Další titul od Patty Ray Avalon je Positively Ageless with Hemi-Sync® (Pozitivní a nestárnoucí s Hemi-Sync®).

Technické parametry
Cílená série CD s technologií Hemi-Sync®, navržená pro konkrétní využití. Verbálně vedená meditace v angličtině. Celý název: The Creative Way with Hemi-Sync® with Patty Ray Avalon.

Součástí je pomocný návod v angličtině a 4 CD obsahující 8 cvičení: The Way of Hemi-Sync® (Cesta Hemi-Sync®), Affirming Your Creativity (Utvrzování kreativity), Meeting the Muses (Setkání s múzami)- WAV, Meeting with Your Special Muse (Setkání s Vaší zvláštní múzou), Clearing the Channels (Vyčištění kanálů), Shine (Svit), The Inner Creator (Vnitřní tvůrce) a H-Plus® Possibilities (Možnosti H-Plus®).

Užití: Probuzení tvořivosti, inspirace, otevření se novým myšlenkám.

Balíček 4 CD, Součástí je příručka v angličtině.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Healing Journeys Support 2 CD
Popis produktu
Zkušená energetická léčitelka Patty Ray Avalonová, absolventka a někdejší členka fakulty Školy léčení Barbary Brennanové, nabízí své zkušenosti a pomáhá nám převzít kontrolu nad svým vlastním léčebným procesem. Čtyři verbálně vedená cvičení na dvou CD zahrnují: Body Harmony (Tělesná harmonie) pro vyčištění vaší emocionální, mentální a tělesné podstaty, Chakra Tune-Up(Sladění čaker), která slouží k tomu, abyste si uvědomili své čakry a zároveň se naučili je otevírat a vyvažovat se svým hlasem a záměry;Healing Helpers(Léčební pomocníci), jež vám podávají pomocnou ruku se zvláštní nefyzickou pomocí a tak podpoří váš léčebný proces; a Heart Energy (Srdeční energie), jež vám pomůže dostat se k energii svého srdce, takže budete moci žít plněji, hlouběji a klidněji.
Další tituly od Patty Ray Avalonové jsou The Creative Way with Hemi-Sync® (Tvořivá cesta s Hemi-Sync®) a Positively Ageless with Hemi-Sync® (Pozitivní a věčně mladý s Hemi-Sync®).

Technické parametry
Cílená série cvičení s technologií Hemi-Sync® navržená pro konkrétní využití, obsahuje čtyři verbálně vedená cvičení v angličtině.

Užití: Kontrola nad léčebným procesem, podpora celkového zdraví.

Balíček 2 CD.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Journeys Out of the Body 6 CD WAV , FLAC ,condition D v MP3 320

Popis produktu
Mimotělesná zkušenost (OBE z anglického Out-of-body-experience, Zážitek opuštění těla) je stav, v němž vědomí opouští hmotné tělo a objevuje se možnost vnímání jinými prostředky, než jsou fyzické smysly. Support for Journeys Out of the Body od společnosti Hemi-Sync® je série domácích cvičení navržená tak, aby poskytla Hemi-Sync® audio podporu a vedení těm, kteří si přejí dosáhnout tohoto stavu. Cvičením se můžete přenést na hranici stavu spánku a skrz něj až ke zkušenosti opuštění těla a zažijete mimotělesný stav plného rozšířeného vědomí. 6 kusů CD s návodem v angličtině.

Užití: Mimotělesná zkušenost, rozšířené vědomí.

Balíček 6 CD + malá brožurka s anglickým návodem ke cvičení.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucid Dreaming DVD FLAC ,MP3 192

Pomocí Lucid Dreaming můžete mít prospěch z rozšířeného stavu vědomí, o němž v běžném životě ani nevíme. Tato série čtyř cvičení na DVD vás naučí, jak naprogramovat vlastní sny a vědomě se na nich podílet. Klinický výzkum dokazuje, že pokud se budete soustředit na sen, který si přejete, můžete sen ovlivnit a zvýšit tak šance na úspěch. Série Lucid Dreaming (Lucidní snění) nabízí jednoznačnou výhodu těm, kdož se zajímají o navození jasných lucidních snů za použití zvukových technologií Hemi-Sync® od Monroe Products®. Tato cvičení byla navržena tak, aby vám umožnila snadno dosáhnout takových mozkových vln, jež přirozeně vznikají ve spánkových cyklech. Proto jsou první tři cvičení dlouhá devadesát minut. Díky větší kapacitě DVD bylo možné, aby čtvrté cvičení pokrývalo celý osmihodinový spánkový cyklus, a tudíž tak ještě zdokonalilo vaše lucidní snění.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Massage Therapy Collection 4 CD
Hudební CD nahrávky z výběru Massage Therapy Collection od Hemi-Sync® Vám pomohou uvolnit tělo, mysl i ducha. Ideální pro masážní terapii, práci s tělem a léčení pomocí energie. Tato kolekce CD Metamusic® způsobuje hluboké uvolnění a nádherné stavy vnitřního klidu. Pomáhá zvládat stres a vyrovnávat jemné energetické systémy. Jsou to 4 CD Metamusic®:
Dreamseed – dosáhněte harmonického sladění pomocí nízkovibračních zvuků bambusové píšťaly.
Gaia – zvuky flétny a kytary znamenitě smíchané s uklidňujícími zvuky vody.
Himalayan Soul – vychutnejte si hluboký pocit pohody pomocí okouzlující flétnové hudby.
Inner Journey – nadpozemské zvuky poskytují hluboce uvolňující melodický proud, který zbavuje stresu.
*v metamusic
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Network of Light Series 4 CD 1/4

Popis produktu
Dr. C. Norman Shealy coby průkopník alternativní medicíny pomohl mnoha lékařům plněji pochopit sílu propojení mysli a těla a jeho vliv na nabytí a obnovu zdraví po otřesu, jako je chirurgický zákrok či život ohrožující choroba. Každé z těchto čtyř cvičení ve vzájemně propojené sérii Network of Light bylo namluveno Dr. Shealym. Tato cvičení která používají pokročilou relaxační techniku spolu s audio signály Hemi-Sync®, jež jsou zakomponovány do výrobků společnosti Monroe Products, Vás zavedou do hlubokého receptivního stavu relaxace. Tento receptivní stav relaxace bude pro Vás něco jako "spínač", pomocí něhož zapnete svou vnitřní světelnou síť.

Obsahuje návod k použití a čtyři cvičení: Mind and Emotions (Mysl a emoce)-M4A, Endocrine System (Endokrinní systém), Immune System (Imunitní systém), and Nervous System (Nervový systém).

Technické parametry
Cílená série CD s technologií Hemi-Sync®, navržená pro konkrétní využití. 4 CD namluvil Dr. C. Norman Shealy

Užití: Chirurgické zákroky, celkové zdraví.

Balíček 4 CD, návod v angličtině.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opening the Heart 4 CD MP3 320
Milujte sebe i jiné, obohaťte svůj život a zdokonalte svůj duchovní růst. Tato ducha naplňující cvičení zdokonalí vztahy a prolomí zábrany, které omezují schopnost milovat. Tento brilantní kurz, založený na Heartline, residenčním programu Monroe Institutu, Vám pomůže prohloubit citová spojení a otevřít se lásce. Cvičební tituly jsou: Centered Calm, Remembering Love, Love’s Power to Heal a Opening to Love. Příručka v angličtině, která Vás cvičením povede, je přiložena.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cancer Support Series CD
-The Cancer Support Series was developed to help you strengthen your mind-body connection and access inner resources to boost your immune system. This package contains: Chemotherapy Companion,Journey Through The T-Cells, Radiation Companion, and Sleeping Through The Rain MP3 256. Each of these selections are available as single titles.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pal Student 4 CD

Tato série byla navržena tak, aby Vám pomohla zvýšit váš potenciál k učení. Zahrnuje výběry jedinečně smíchaných frekvencí Hemi-Sync®, které Vás zavedou do soustředěných stavů vědomí celého mozku. Zvukové vzory Hemi-Sync® na těchto nahrávkách Vám dopomohou k dosažení a udržení synchronizované činnosti mozkových vln v obou mozkových hemisférách - optimální stav pro zlepšení lidského výkonu. Soustředěná pozornost, předpoklad k efektivnímu učení, je procesem Hemi-Sync® velmi usnadněna. Toto balení obsahuje: Concentration a Remembrance - zlepší vaši schopnost soustředit pozornost na vrcholový výkon a proud tvořivosti; Retain-Recall-Release - naučte se způsobům, jak si udržet informace, vybavovat si je či se jich zbavovat; Catnapper - definitivní životabudič, za pouhých 30 minut se oddáte posilňujícímu zdřímnutí.
-v mind food a metamusic

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Positively Ageless 4 CD 1/5

Objevte nadčasový stav bytí a zároveň zdokonalte spojení mysli a těla pomocí verbálně vedených cvičení Hemi-Sync®. Každý z nás již slyšel větu, že „jsme staří tak, na kolik let se cítíme“. Když se nám podaří změnit způsob nahlížení na věk, jemuž jsme přivykli, budeme schopni vytvořit si nové vzory, které ovlivní naše tělesné i duševní já. Positively Ageless s Hemi-Sync® využívá vedené meditace, pozitivní myšlení, tvořivé vizualizace i další nástroje, které vám pomohou změnit náhled na věk a zároveň vám dopomohou k tomu, abyste se cítili mladší, zdravější, silnější a vyrovnanější, a tak zlepšili kvalitu svého života. Součástí je příručka a pět cvičení na 4 CD: Rejuvenation (Omlazování) Mp3 320, Reconditioning (Regenerace), Lightbody (Tělesná lehkost), Clear and Balanced (S čistou myslí a vyrovnaný) a Renew through H-Plus (Obnova pomocí H-Plus).

Technické parametry
Cílená série CD s technologií Hemi-Sync®, navržená pro konkrétní využití. Verbálně vedená meditace v angličtině.

Užití: Pozitivní myšlení, energie.

Balíček 4 CD, Součástí je příručka v angličtině.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hemi-sync CD serie

Příspěvekod ATA » úte, 05. led 2010, 15:37

Positive Immunity Program CD Package FLAC
This experiential learning program reinforces the mind/body connection and has been reported to be helpful for Fibromyalgia, chronic fatigue syndrome, HIV and other immune disorders, as well as for maintaining wellness. The eleven exercises are Orientation, Advanced Focus 10, Living Body Map[,Intro to Access Channel/Let-Go, Restorative Sleep/Deep Sleep, Focus 12 Intro and Free Flow,Journey Through The T-Cells, and Color Breathing. Guidance Manual included.

Support for Stroke Recovery (CD) 1/4
The primary focus of this series is to assist you in actively participating in your body’s own natural healing process. A growing body of evidence supports the interconnectedness of mind and body, and medical research now shows that our words, thoughts, and feelings have substantial impact on our bodies. This series combines relaxation, affirmations, and guided imagery to help you rediscover your body’s innate wisdom, and to maximize your body’s natural tendency to heal and restore balance. A guidance manual and four exercises (four CDs) are included: Relaxation Into Sleep, Healing Energies m4a, Support for Speech Recovery, and Support for Motor Skills Recovery.

Surgical Support Series (CD) 2/6
The Surgical Support Series was designed to ease the experience of illness, injury, surgery, chemotherapy, dental treatment and other physical trauma. By reinforcing the mind-body connection, these exercises help to strengthen the physical and mental components of the total healing process. The first three exercises (Pre-Op, Intra-Op, and Recovery) are for use before, during, and immediately after treatment. The last three exercises (Recuperation, Energy Walk and Surf) support healing and wellness. 6-CDs with Guidance Manual.

Going Home® Subject CD Album FLAC
Exercise Titles - Mind Awake/Body Asleep, Flying Free, Remove and Release,Edge of Here and Now, Touring Interstate, Moment of Revelation, Right of Passage, Homecoming, Freedom Flight, Return to Revelation, Relocation Theme.


Going Home® Support CD Album
FLAC+manual
Exercise Titles - Going Home Leaders, Hemi-Sync® Technology, Mind Awake/Body Asleep, Flying Free, Remove and Release, Edge of Here and Now/Touring Interstate, Moment of Revelation, Messages in 21, Recharge and Regeneration, Restorative Sleep.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hemi-sync CD serie

Příspěvekod ATA » úte, 05. led 2010, 15:58

Dolphin Energy Healing
Prep excercise WAV
Healing aplication WAV

ITC Heart-Sync
Bridge to Paradise FlAC
Transforming Lifes Challenges M4A ,MP3 320
Communicating with Animals M4A ,MP3 320

Sync Creation 6CD MP3 320
Hemi Sync - Support for healing FLAC

Sacred Gaiametry
Blosoming Lotus -DVD
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hemi-sync CD serie

Příspěvekod ATA » úte, 16. bře 2010, 20:45

od vitarian

Monroe Institute, Hemi-Sync - Journey Out of Body CD Series
cena v obchode 2250Kč... :lol: :lol:
Obrázek

Mimotělesná zkušenost (OBE z anglického Out-of-body-experience, Zážitek opuštění těla) je stav, v němž vědomí opouští hmotné tělo a objevuje se možnost vnímání jinými prostředky, než jsou fyzické smysly. Support for Journeys Out of the Body od společnosti Hemi-Sync® je série domácích cvičení navržená tak, aby poskytla Hemi-Sync® audio podporu a vedení těm, kteří si přejí dosáhnout tohoto stavu. Cvičením se můžete přenést na hranici stavu spánku a skrz něj až ke zkušenosti opuštění těla a zažijete mimotělesný stav plného rozšířeného vědomí. 6 kusů CD s návodem v angličtině.

6 CD:
formát flac

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/364163386/Hemsyn_journeys_OOBE_A.flac.html http://rapidshare.com/files/364163378/Hemsyn_journeys_OOBE_B.flac.html http://rapidshare.com/files/364171993/Hemsyn_journeys_OOBE_C.flac.html http://rapidshare.com/files/364176883/Hemsyn_journeys_OOBE_D.flac.html http://rapidshare.com/files/364183481/Hemsyn_journeys_OOBE_Reinforcement_Exercise_Of_Relaxation.flac.html http://rapidshare.com/files/364176956/Hemsyn_journeys_OOBE_Introduction_By_Bob_Mon.flac.html
Manuál: AJ

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/364164726/Manual_-_Journey_s_Out_of_Body_Guidance.pdf.html
můj upload
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Hemi-sync CD serie

Příspěvekod vitarian » čtv, 18. bře 2010, 23:29

Naposledy upravil(a) vitarian dne pát, 19. bře 2010, 01:31, celkem upraveno 5 x.


Zpět na “Hemi-Sync”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host