Human plus H+

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Human plus H+

Příspěvekod ATA » čtv, 29. kvě 2008, 16:58

Human Plus
http://www.annwin.sk/spiritual/page.php?13

V každom z nás sa nachádza potenciál pre nezvyčajný až nadľudský výkon.
Z času na čas, každý z nás niekedy počul alebo čítal o ohromujúcej udalosti alebo o nadľudskom výkone v živote iných. V závislosti o zdroja takejto informácii buď uveríme, alebo ju označíme za holý nezmysel. A aj keď tomu veríme, nevieme ako by sme to mohli dosiahnuť aj my. Presvedčenie rozhodne nie je skúsenosť.
Tu sú niektoré známe príklady o výnimočnom výkone, založené na vedeckých faktoch:

1. lekársky zdokumentované spontánne zmiznutie nevyliečiteľnej choroby
2. vedecky overené ovládanie automatických procesov v ľudskom tele pomocou biofeedbacku a iných prostriedkov
3. známy placebo efekt

Ľudia majú nadľudský potenciál a môžu sa naučiť ako ho vôľou realizovať. Napríklad, veda kedysi "verila", že rytmus srdca je mimovoľne ovládaný automatickým systémom tela. Veda dnes preukázala pomocou biofeedbacku a iných pomôcok, že rytmus srdca môže väčšina z nás (ak nie všetci) ovládať vedome.

Rozpor medzi tým čo môže byť a tým čo nemôže byť dosiahnuté je daný našim presvedčením čo je možné.

Po rokoch výskumu Monroeoho inštitútu sme radi, že vám môžeme ponúknuť Human Plus (H-plus) v našich kurzoch. Je to metóda, ktorá mení obmedzujúci systém presvedčení na neobmedzený systém poznania. Toto je dosahované na osobnej úrovni poskytnutím nástrojov skúsenosti ako na to k vytvoreniu poznaného.

H-plus rovnica:
Presvedčenie + Poznanie ako na to (Know How) = Skúsenosť

H-plus je odlišný druh cesty k novým úrovniam slobody, ako sa stať viac ako obyčajným človekom (Human Plus). Môžete sa stať niečím oveľa viac než ste kedy verili, že by ste mohli byť. Celý proces je založený na troch veľmi známych konceptoch:

1. Akákoľvek ľudská činnosť, ktorá bola vykonaná viac ako dvakrát je trénovateľná bez výnimiek. Čím viac je daná činnosť vykonávaná viacerými osobami nezávisle od seba, tým ľahším sa učenie alebo trénovanie stáva nielen pre účastníkov ale aj pre druhých, tak ako to opisuje Sheldrakeova morfogenetická teória (Sheldrake Morphogenetic Theory).
2. Nečinnosť je najväčším odporom ku významnej zmene. Je takmer nemožné jedným silným krokom pohnúť celou horou. Avšak, ak je malé postrčenie vykonané v správny čas, je možné dosiahnuť aj veľký cieľ.
3. Revolúcia často krát vytvára chaos a je potrebný dlhý čas na prispôsobenie a usporiadanie. Evolúcia dokáže vstrebať zmenu systematickým spôsobom s minimom stresu. Plánovaná evolúcia dokáže vložiť celý proces pod osobnú kontrolu a vedenie.

h+_tape1.jpg


H-plus dosahuje plánovanú evolúciu na individuálnej úrovni použitím nahraných "Funkčných cvičení", ktoré vkladajú do vašich rúk schopnosť zmeniť váš obmedzujúci systém presvedčení. V súčasnosti je vytvorených vyše 50 funkčných cvičení, k uspokojeniu rôznych ľudských potrieb. Tieto funkčné cvičenia umožňujú rôznym spôsobom zlepšiť váš potenciál.

S H-plus cvičeniami sa môžete prakticky zoznámiť na našich kurzoch. Samotný proces prebieha formou počúvania 30 minútových nahraných funkčných cvičení počas relaxácie či spánku. Výsledky sú dosahované ľahko naučením sa a aplikovaním funkčného cvičenia v každodennom živote. Keď sú funkcie aktivované, viac už nepotrebujete počúvať nahrávky. Používajte svoje nové zručnosti čo najviac, aby sa urýchlil proces dosiahnutia želanej zmeny. Praxou sa stávajú vaše nové "nástroje" účinnejšími.

Zaostrený a koherentný stav mozgu vytvorený za pomoci technológie Hemi-Sync napomáha pri vytváraní prístupového kanála, ktorý je základom H-plus.

Tento základný komunikačný kanál efektívne predáva inštrukcie do každej úrovne vedomia - mentálneho, fyzického a emočného. Prístupový kanál je vytvorený tak, že sa aktivuje počas každého funkčného cvičenia, aby umožnil vloženie funkčného príkazu, napríklad Plus: relaxuj, relaxuj, do vášho úplného vedomia. Praxou váš prirodzený potenciál pre učenie a používaním funkcie pre relaxáciu vám umožní dosiahnuť okamžité a kompletné oslobodenie sa od fyzických, mentálnych a emočných napätí, jednoduchým použitím funkčným príkazom.

Kombinácia Hemi-Syncu, prístupového kanála a ostatných základných prvkov konceptu H-plus vám umožní naučiť sa akúkoľvek funkciu, po ktorej túžite. Tieto funkcie môžete aktivovať ľahko počas bežného dňa.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Human plus H+

Příspěvekod ATA » úte, 05. led 2010, 14:09

Access to Energy M4A
Access to Information M4A
Attention FLAC
Brain: Support & Maintenance FLAC , MP3 128
Buy the Numbers
Circulation
Contemplation MP3 192
De-Discomfort
De-Hab MP3 160
De-Tox: Body WAV , MP3 192
Do This Now FLAC
Eat-No Eat MP3 128
Eight-Great MP3 128
Heart: Support & Maintenance MP3 320
Hypertension MP3 224
Immunizing MP3 320
Imprint FLAC , MP3 224
Let-Go MP3 96
Lungs: Support & Maintenance MP3 128
Mobius West WAV ,MP3 128
Nutricia MP3 128
Off-Loading MP3 191
Options
Passages FLAC
PMS
Recall MP3 320
Recharge
Relax
Reset
Restorative Sleep Mp3 128
Sensory: Hearing
Sensory: Seeing MP3 320
Sex Drive MP3 160
Sleep MP3 320
Speak-Up Mp3 320
Sweet Dreams MP3 192 ,FLAC
Synchronizing MP3 192
Think Fast Mp3 173
Tune-Up WAV ,MP3 192
Wake-Know MP3 192


Members CD
Connecting with Your Inner Self (Member's CD) wav
Connecting with the Inner Creator (Member's CD) FLAC
Elation Galaxy (Member's CD) FLAC, m4a
Ethan's Milagro (Member's CD) FLAC, m4a
Healing energies (Member's CD) FLAC, m4a
Golden Mean (Member's CD) FLAC
Meeting with Muses (Member's CD) FLAC
Rejuvenation (Member's CD) FLAC
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na “Hemi-Sync”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host