Podprahové zprávy

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod ATA » pon, 01. pro 2008, 16:59

Pokud tyle spravy podvedomi stihne zaznamenat co takle skusit vetši text třeba celou knižku a pustit jako slideshow z kratkym zobrazovacim casem neco se uložit musi problem bude ale kolik a jak to z toho podvedomi dostat.Napadlo me to zkusit třeba kyvadlem a zepat se na nejakej udej co je v knize jestly to ukaže spravne ale nejdriv by musel nekdo v knize najit nejakej vhodnej na ten pokus .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod H0n24 » pon, 01. pro 2008, 17:03

Jj stačí dát jinej font a jede to bez problému, ale stejně díky za to, že sis dal u práci a vymazal všechny ď a ť ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » pon, 01. pro 2008, 17:10

Pokud tyle spravy podvedomi stihne zaznamenat co takle skusit vetši text třeba celou knižku a pustit jako slideshow z kratkym zobrazovacim casem neco se uložit musi problem bude ale kolik a jak to z toho podvedomi dostat.Napadlo me to zkusit třeba kyvadlem a zepat se na nejakej udej co je v knize jestly to ukaže spravne ale nejdriv by musel nekdo v knize najit nejakej vhodnej na ten pokus .
O tom jsem taky přemejšlel, ale furt si nejsem uplně jistý jak pak ty informace dostat z podvědomí..dalo by se takhle perfektně učit na zkoušky třeba..Zkusit tam dát třeba afirmaci že vše co zaznamená mé podvědomí si výborně kdykoliv vybavím atd..nevím no...chce to jen zkusit

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » pon, 01. pro 2008, 19:30

aha ,no to mě nějak nenapadlo ,že to bude fontem :D
jinak zase tolik práce jsem si s tim nedal ;) stačí vzít PSPad a projet to pomocí nahrazování a máte to za 3 vteřiny ;)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » pon, 01. pro 2008, 20:16

aha ,no to mě nějak nenapadlo ,že to bude fontem :D
jinak zase tolik práce jsem si s tim nedal ;) stačí vzít PSPad a projet to pomocí nahrazování a máte to za 3 vteřiny ;)
No aspoň že tě to nestálo žádný úsilí :D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Brandis » úte, 02. pro 2008, 08:38

Zajimalo by me jestli nema barva toho zobrazovaneho textu nejaky vetsi vliv na ukladani tech afirmaci do podvedomi. Nemate nekdo nejaky napad, jakou barvu pouzit nejlepe?
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » úte, 02. pro 2008, 13:53

Brandis >
tady jsem něco našel na jejich fóru..

Kód: Vybrat vše

http://www.wordofmouthexperiment.com/forum/viewtopic.php?t=945&highlight=color+colour
Jinak si myslím, že je to dost individuální...ale pro mě je nejlepší červená páč je nejvýraznější

//edit: ještě jsem našel toto
the color matters, you can read some book for color therapy.
I doubt any color will harm you, but i think it's best to have a color suiting to your needs.Red if you need energy, blue- if you need tranquility, black is neutral. You get the idea. I changed the red, cuz i work too much with the pc, so i prefer something soothing my eyes.

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Brandis » úte, 02. pro 2008, 14:01

No tak z toho co sem tam vycetl to vypada ze na barve ani na fontu vubec nesejde...vetsina lidi pouziva cervenou a standartni velikost pismen 28(nekdo doporucoval 36)...nastavil jsem si to tedy na cervenou a 36, uvdim...
Díky
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » úte, 02. pro 2008, 15:09

No pro mě je lepší menší písmo aspoň ten text nezabere tolik místa ...mám nastavenou velikost 20...
jinak stačí velikost kterou pohodlně přečteš, klidně i 12 ;)

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Daniel » úte, 02. pro 2008, 15:39

v cem pomuze to, ze jsou ty zpravy "podprahove" oproti napriklad tomu, kdyz bych si ty texty cetl normalne? ma to nejaky vyznam?
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod matrixnet » úte, 02. pro 2008, 16:10

Asi že se to ukládá do podvědomí a je to bez práce :D , ale nevím, připadá mi to divné, aby to dokázalo podvědomí přečíst za tak krátký čas a nezíralo na to jako na kupu písmenek. Co spíš znám byly podprahové obrázky, sám bych takový program dokázal vytvořit.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » úte, 02. pro 2008, 16:35

Asi že se to ukládá do podvědomí a je to bez práce :D , ale nevím, připadá mi to divné, aby to dokázalo podvědomí přečíst za tak krátký čas a nezíralo na to jako na kupu písmenek. Co spíš znám byly podprahové obrázky, sám bych takový program dokázal vytvořit.
On už ho někdo zloušel vytvořit a dokonce se dá i stáhnout, ale program nedokáže obrázky zobrazovat rychleji než 30ms což neni tak účinné :) ..takže asi to nebude tak jednoduchý vytvořit :)

Kód: Vybrat vše

http://www.wordofmouthexperiment.com/dedpyhto/SubliminalImages.htm

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Helias » úte, 02. pro 2008, 20:52

Máte někdo licenční číslo??? :oops:
Carpe Diem

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » úte, 02. pro 2008, 21:11

Máte někdo licenční číslo??? :oops:
Bohužel

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » úte, 02. pro 2008, 21:15

Obrázek

Subliminal Power Pack Pro 5.1
MAKE YOUR OWN SUBLIMINAL CD'S AND MP3'S IN MINUTES!

New automated voice channel mixer automatically drops if background drops!
New Oscilloscope!
New 3D Positioning for maximum penetration!
Now handles unlimited files sizes!
New MP3 Playlist Channel! Load MP3's easy as backgrounds!
Feel the Power Today!

This system includes the following:
Complete Recording Software Package Including :
Subliminal Recording Mixer, Bio Rhythm Brain Wave Stimulator and MP3 Encoder in one

Power Packed Package!
Step by Step Recording Guide
370 Professional Written Subliminal Messages in 35 Categories or Use Your Own

EVERYTHING YOU NEED TO MAKE YOUR OWN POWERFUL SUBLIMINAL RECORDINGS
..Zítra to pro vás uploudnu :D

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod Brandis » stř, 03. pro 2008, 07:11

Daniel: U toho prvniho programu byl textak kde to bylo slusne vysvetleno - princip podprahovych zprav. Kdyz si ted vedome vkladas do hlavy nejakou afirmaci(motlitbu), musi ta motlitba prejit pres jakysi "filtr" kterym je tva vira. To jestli veris tomu co rikas. Pokud ano, informace prejde do podvedomi a tam se ulozi. Zde tenhle filtr obchazis. Proste vynechas vedomi a tim i ten filtr. Je to asi nejrychlejsi zpusob jak do podvedomi neco ulozit. jen se musi stale pamatovat treba na to ze podvedomi nezna negace! takze afirmace treba "nekourim" neni moc vhodna...

A proty co by to chteli jeste vice urychlit, doporucuji pouzit zaroven s Brainwave generatorem...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod CLVestec » stř, 03. pro 2008, 18:47

Tenhle prográmek je supr.
Rád bych tu dal nějaké afirmace,pro ty co se zajímají o LD nebo AC.
AC:
Kdyz chcu byt v transu tak v nem jsem;Umim perfektne astralne cestovat;Kdyz chcu tak astralne cestuji;Mam hodne energie;Mam hodne energie v cakrach;Dnes budu urcite astralne cestovat;Dnes se povede astralni cesta;Dnes mi urcite pujde astralni cestovani;Umim perfektne vyvolat trans;Umim se behem chvile maximalne relaxovat;Umim zastavit perfektne tok myslenek;

LD:
Jsem bdely ve snech a vse si dokonale pamatuji;Mam casto lucidni sny LD;Kazdou noc mam lucidni sny;Pri spanku mam hodne lucidnich snu;Dnes budu mit urcite lucidni sen;Vzdy kdyz zaspim mam bdelou mysl;Pri spanku mam az moc bdelou mysl;Casto delam testy reality;Vzdycky ve snu delam testy reality;Vzdycky ve snu kontroluju jestli je vse normalni;Kdyz jsem ve snu vim ze to je sen;Rad medituji;

Psionické schopnosti (pro ty co jsou na duševní cesťě bych moc neradil,ja tuhle anfirmaci nepoužívám,dělám to pro ty co chcou umet kineze a chcou vedet kdy ji maji pouzit a kdy ne):
Umim dobre telepatii;Umim dobre telekinezi;Umim dobre pyrokinezi;Umim dobre elektrokinezi;Umim dobre geokinezi;Umim dobre hydrokinezi;Rad medituji;Nejsem namysleny kdyz pouzivam psionicke schopnosti;Psionicke schopnosti me nijak nemeni;To ze umim kineze nedela ze me nic vic;

Vešťení:
Mam casto vestecke sny;Vzdy kdyz jsem v transu tak muzu videt budoucnost a nic mi v tom nebrani;Umim dobre vestit;Umim vykladat pravy vyznam snu;
Zde jsem dal par afirmaci pro lidi co chcou umet dotyčné věci ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod ATA » stř, 03. pro 2008, 19:46

Dobrej napad tam hodit sugesce i na LD AC a podobny věci jen si to chce dost dobře promystet jakou sugesci dat a každej detajl na ni jinak se to muže zvrtnout.

nektery z tech sugecsi co sem dal CLVvěstec bych asi trochu upravyl trba misto dobře bych tam dal dokonale a podobyn upravy nektery sugesce bych nepoužival vubec ae chceto zkusit každej na to reaguje trochu jinak.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Podprahové zprávy

Příspěvekod andree » stř, 03. pro 2008, 20:01

Obrázek

Subliminal Power Pack Pro 5.1

Tady to je:

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/1017048/subliminal-power-pack-pro-v5.1.rar

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Podprahové zprávy

Příspěvekod loob » sob, 06. pro 2008, 11:22

andree: Můžu se zeptat jaký jsou výhody toho softu na tímto postem a tím původním?
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D


Zpět na „Programy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů