Galantamin (+Cholin)

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Galantamin (+Cholin)

Příspěvekod wasuzi » ned, 17. dub 2011, 12:47

Ahojte!

Chybí mi tu diskuze o Galantaminu, jenž někteří lidé považují za onu "zázračnou" pilulku pro LD. Galantamin se jinak používá pro zmírnění příznaků (nebo snad i léčbu) Alzheimerovy choroby. V dávce mnohem nižší cca 3 až 6x, tj. 4 až 8 mg příp. s kombinací s Cholinem 300 až 500 mg lze údajně dosáhnout úžasných výsledků, způsobuje velice reálné a jasné sny. Bere se 4 až 5 hodin po spánku vždy jednou za tři dny - vyprchává z těla totiž až po 48 hodinách, v opačném případě hrozí problémy se znecitlivěním těla. Případně lze použít též Piracetam, který omezuje účinek Galantaminu. Jinak je samozřejmě na předpis. Dostupnost je tedy: pokud žijete v USA, normálně lze objednat přes eshop nebo mít hodně známého doktora-kamaráda nebo příslušníka rodiny trpícího Alzheimerovou chorobou. Každopádně pro lačně dychtícího LD experimentátora jako např. ja, povinnost vyzkoušet :twisted: (časem). Ale jestli už s ním má někdo, co do činění, podělte se o zážitky ;).

další info třeba zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.4shared.com/document/zRgg9acj/Advanced-Lucid-Dreaming-The-Po.html

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Galantamin (+Cholin)

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 19. dub 2011, 01:26

Blázen.. :lol:
Místo abys chvíli cvičil trochu víc a LD se naučil, tak už koumáš prášky z USA? :D Kam jsme to tady dopracovali.. takoví lenoši.. :lol: LD se s klidem naučíš do měsíce většího tréninku a budeš to umět bez jakýkoliv podpůrných látek a budeš tam plně při vědomí.. To mi zní jako lepší a férovější nabídka. ;)

Takže cvič a trénuj a uvidíš, jak snadno to půjde.. :-) ..to jsou dneska lenoši na všechno by chtěli prášek :lol:
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 691
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Galantamin (+Cholin)

Příspěvekod clario » úte, 19. dub 2011, 07:10

Tak každý nemá štěstí jako ty aby se to naučil tak rychle a tak dokonale jako ty ;) . Jsou i lidé co to cvičí opravdu dlouho a nedosáhli žádných moc uspokojivých výsledků. Taková pilulka by pro ně byla celkem zajímavou alternativou, samozřejmě ne dlouhodobou, ale na to vyzkoušení těchto stavů by pro ně mohla být dobrou cestou, po takové správné inspiraci by toho pak samy dosahovali mnohem lépe. Také by to mohlo najít využití u lidí trpících nějakou fóbií či psychickou poruchou u kterých by se v rámci léčby mohlo sáhnout právě po tomto řešení, dlouhodobější cvičení by tu totiž nemuselo být zrovna tím nejideálnějším.
Neodsuzuj to jen proto, že ty sám to jak se zdá perfektně ovládáš a očekáváš to samé i od ostatních. Nejsou všichni jako ty ;) . Já osobně bych to docela rád vyzkoušel, jen kdyby to bylo volně k dostání.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

wasuzi
Příspěvky: 28
Registrován: ned, 17. srp 2008, 13:18

Re: Galantamin (+Cholin)

Příspěvekod wasuzi » pon, 16. kvě 2011, 21:08

Tak nevím jak Tobě Sunny:-), ale myslím, že většině je jasné, že toto lze spíše považovat za takový odrazový můstek, určitě se k tomu nelze dlouhodobě upínat. Ale podle referencí se jedná o velmi účinný odrazový můstek, vhodný nejenom pro ty, co mají se sněním problémy, i když se o to pokoušejí (nehodlám rozvádět jak dlouho a zda dostatečně). Protože nejenom, že kombinace těchto látek způsobuje živé a hodně věrohodné sny, ale rovněž si je umožňuje i do detailů pamatovat, což je klíčové. A kde je paměť, tam je i možnost vědomí, souvisí to spolu. Dále už záleží na nás samých, jaké vynaložíme úsilí. Zda to jenom prostě zkusíme a porovnáme s tím na jaké jsme úrovni nebo si navíc dokážeme něco z toho přenést a posunout nás tím pádem trochu blíže k cíli.


Zpět na “Pomůcky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti