Šalvěj divotvorná

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Helias » pon, 28. črc 2008, 19:33

Se vším souhlasím, kromě toho posledního. Podle mě je lepší tripovat se skupinkou lidí. Samozřejmě v klidu, jak píšeš. Nejlepší je si vyjet doprostřed lesa, kde tě nebude obtěžovat civilizace ani její výdobytky.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Brandis » úte, 29. črc 2008, 06:32

Helias: v tom mem predchozim prispevku sem to rozebiral spis fylozoficky, nez jyk to "fyzicky" funguje a je, ale vysvetlovat to ted uz nema vyznam.

Musim rict ze treba ja houby mel nekolikrat a to jen parkrat z toho sem mel halucinace. Vzdy slo jen o stav podobny zhulenosti ale s vetsim rozsahem "vjemovych" deformaci. Ze by se mi pred ocima tvorily obrazy to se mi stalo jen jednou, kdyz sem mel poprve...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod blaza » stř, 30. črc 2008, 09:44

salvej round 2
mam problem uz mi prisla ta salvej, ale nemam bongo...
-kdyz uz ji tedko mam, tak bych to chtel nakym zpusobem vyuzit, ale nesehnal sem to bongo (kamos se na vyflak)...
-nevim jestli to mam kupovat, nebo...nedalo by se to nak vyrobit? :D
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Helias » stř, 30. črc 2008, 12:33

Můžeš si to inhalovat ze skla. Jestli nemáš nebo nevíš, co to je, tak zajdi do trafiky a řekni si o "skleněnku". Pro jednoho stačí tak jedno sklo 20x extraktu. Jaký máš extrakt? Nebo máš listy?
Carpe Diem

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod blaza » stř, 30. črc 2008, 18:31

zase tolik sem do toho nevrazil :o), mam 5X extrakt 1gram...takze co mam chtit v ty trafice? :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Helias » stř, 30. črc 2008, 19:04

Normálně si řekni o "skleněnku". Pokud máš 5x extrakt, tak si těch skel zhul víc, zákonitě 4, když 20x extraktu sem měl jedno sklo. Ale to odzkoušíš. A předávkování se bát nemusíš. Na poprvé ti to nemusí udělat nic, třeba až napodruhé. Že to začíná působit poznáš vibracemi v těle, nejvíc na zádech ... a pak už trip ... ;).
Carpe Diem

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod blaza » čtv, 31. črc 2008, 16:17

Tak tedko sem to mel...5 sklenenek me stalo 30,-
stav: mimo to ze po me lezlo kliste a vozahnul sem si spodni ret :o) tak se nic nedelo :|
for Helias: uz sem to mel dneska po druhu, poprvi z dymky...myslim si ze ten 5X extrakt je dost slabej, chtelo by to aspon tech 20X extrakt pro nakej stav...
BTW: dalo by se to dat z vodnice :?:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Helias » čtv, 31. črc 2008, 16:30

Se sílou extraktu nebude problém. Stav můžeš prožít i jen z listů (1x extrakt). 20x extraktu ti stačí akorát míň. Nevím, čím by to mohlo být ... jedině mě napadá ... nevím, jaké máš zkušenosti s inhalací psychotropních látek, ale jak to kouříš? Dáš si šluka a hned vydechneš nebo to v sobě držíš? Měl bys to držet co nejdýl v plicích ... jinak s tou vodárnou nevim, ještě sem to nezkoušel, ale lepší to je, podle mě, z toho skla ...
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Brandis » pát, 01. srp 2008, 07:22

Pri koureni salveje je zapotrebi docela dost "tlacit do hlavy", resp. vydrz v nadechu kvuli co nejvetsimu vstrebani te ucine latky. Prijde mi divne ze se ti nic nedelo protoze me i po obycejnym jointu z listi salveje "hucela" hlava :D Jinak o vodnici sem take uvazoval ale jeste sem nemel moznost to zkusit. teoreticky by to podle me melo byt ale dost funkcni, problem bych videl v tom ze bys musel smichat salvej s beznym tabakem do vodnice(kterej je morkrejsi) a salvej ti pak "schori" behem prvnich deseti minut a pak uz ji budes jen prepalovat. Coz vlastne muze byt v konecnem efektu hodne ucine. Ja bych ale salvej pro smichani s tabakem namocil abych prodlouzil jeji delku horeni(stejne jako se to dela s hulenim...)...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod blaza » sob, 02. srp 2008, 16:39

Pri koureni salveje je zapotrebi docela dost "tlacit do hlavy", resp. vydrz v nadechu kvuli co nejvetsimu vstrebani te ucine latky.
vo tohle sem se prave snazil a bylo docela znat ze do me neco ''leze'' ale efekt zadnej...asi sem vuci salveji ''imunni'' :)
BTW: az budou many tak koupit vodnici :o)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Helias » ned, 03. srp 2008, 22:55

Imunní určitě nejsi ... :D . Možná bude problém v tom, že od toho něco očekáváš. Nesmíš nic čekat ... musíš se tím prostě nechat pohltit ...
Carpe Diem

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod c.4862 » pon, 11. srp 2008, 20:40

Pri koureni salveje je zapotrebi docela dost "tlacit do hlavy", resp. vydrz v nadechu kvuli co nejvetsimu vstrebani te ucine latky.
vo tohle sem se prave snazil a bylo docela znat ze do me neco ''leze'' ale efekt zadnej...asi sem vuci salveji ''imunni'' :)
BTW: az budou many tak koupit vodnici :o)
existuju tri moznosti:
1. salviu musis najprv do seba dostat,cize prejst niekolkymi pokusmi,kym bude hladina tejto latky v tele dostatocna na to,aby posobila na mozgove receptory.
2.telo si musi na salviu zvyknut,cize postupovat ako pri kroku 1-predsalen salvinorin A je latka,s ktorou mozog bezne nepracuje ako je tomu napr. u DMT alebo psilocybinu
3.tvoj mozog jednoducho nema receptory na salvinorin a preto ti neslape a ani nebude,samani si to vysvetluju tak,ze taky clovek nieje na stretnutie s touto entitou pripraveny alebo ze sama salvia sa im nechce ukazat

a.t.t.a
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 13. lis 2008, 12:19

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod a.t.t.a » čtv, 13. lis 2008, 13:03

Zdravím všechny diskutující,

na tohle fórum jsem narazil během nudné chřipky, při vyhledávání hesla astrální cestování a šalvěj divotvorná. Rád bych příspěl i svou troškou do zdejší diskuze a třeba se i dozvěděl něco novýho :).
O astrální cestování se v rovině teoretizování zajímám už pár let, ale díky nedostatku času, klidu a motivace jsem se nedostal dál než k úplnému uvolnění, ze kterého se obyčejně díky velké radosti z jeho dosažení rychle proberu.
Jsem více-méně pravidelný konzument marihuany, ale zkoušel jsem i šalvěj (několikrát) a houbičky(jednou).
Napřed bych napsal něco k trávě- můžu jen potvrdit, že se po ní krásně přemýšlí a ještě lépe a rychleji zapomíná :). Proto jsem si spoustu úvah nahrál, nebo okamžitě zapsal - čehož výsledkem jsou většinou nepublikované/nedokončené povídky a úvahy. Netrvalo dlouho a napadlo mě zkusit astrál pod vlivem trávy. Prvních několik pokusů nic moc, ale později se začalo i dařit (rozuměj hlubší a rychlejší uvolnění). Vzhledem k finanční a časové náročnosti (a k tomu, že sem nechtěl dojít ke stavu, že se mi astrál sice podaří, ale jen když budu zhulenej) jsem od podobných pokusů upustil a trávu beru spíš jako prostředek k uvolnění a navození příjemné relaxace, spojené s meditativními stavy přemýšlivosti.
Když jsem se dozvěděl o šalvěji, okamžitě mě napadla asociace s astrálním cestováním... Nebyl problém sehnat dobrý extrakt (to bylo minulý školní rok tuším) a spoustu rad od zkušenějších (jak osobně, tak na netu). Celé jsem to nechal trošku uležet a pak jsem to s jedním známým zkusil.
Měli jsme větší skleněnku, ze které normálně kouříme trávu, tu jsme napchali extraktem a začali jsme pálit. Zapalovač je třeba mít zapálený trošku dýl (v podstatě po celou dobu, co taháte), jak už zde kdosi říkal: teplota odpařování salvinorinu je trošku vyšší než třeba THC. A také je třeba podstatně déle "tlačit". Podle toho co mi bylo řečeno, je 30 sekund minimum. Sedli jsme si na lavečky bez opeřadetel (což se ukázalo jako chyba) poblíž přehrady. Byla noc, cca okolo půlnoci, klid a mír :).
S určitostí můžu říct, že jsem to pálil jako drak :-) a stejně tak i tlačil. A počítal sem. Cca u dvaceti jsem měl takový divný pocit na obličeji a po těle, jako by jednotlivý části nepatřily k sobě. Ještě chvíli jsem počítal a pak jsem vyfoukl. V tom okamžiku udělala realita, přehrada, klidná noc i kamarád vedle mě pápá.
Měl jsem pocit že se točím, převracím a propádám do jakéhosi vnitřního světa, chaos a zmatek... dnes si toho už moc nepamatuju. Každopádně jsem se sekl na různých, ne zrovna příjemných představách. Tomu nepomohl ani onen kámoš, který o šalvěji věděl prd, dal si taky, skoro to nezatlačil a jen se mi smál a myslel si, že si z něj dělám prdel. Po vyfouknutí jsem se prý zaklonil přepadl z lavečky, spadl na zem a cosi blábolil. Pamatuju si na skřípání písku mezi zubama a až to mě hodilo tak nějak zpět, že jsem se zvládl opět posadit. Zavřel jsem oči, opřel se o stůl a ona halucinace se opět vrátila. Nebylo to jako u trávy, tady jsem úplně ztratil kontakt s realitou, zapomněl jsem na to, že jsem něco kouřil.
Celé jsme si to nahrávali na telefon (pouze zvuk). Nahrávka je to dosti humorná - ze začátku pár řečí, škrtání ohně, tlačení, vyfouknutí, chvíle ticha a pak rána, smích, dokonce i moje dosti chabé nadávky a pokusy vstát:-). Tehdy jsem dal šalvěj na chvíli k ledu. Když jsem se k ní vrátil (ten samý vzorek), tak sem šel s jiným kamarádem a tentokrát přes den. Ten se o astrál taky zajímal, tak jsem si říkal, že by to mohlo být zajímavější. Tenhle, stejně jako minulý trip jsme si nahrávali. Všiml jsem si totiž, že popsat zážitky z šalvěje je jednoduší bezprostředně potom co se stanou, popřípadě mít nějaké zpětné vodítko. Trošku jsem se bál a tomu odpovídalo i to, že jsem tolik netlačil. Kamarád byl ale poctivý a užil si zajímavý, i když podle jeho slov trochu děsivý trip. (přišel si jako v jiné realitě, nechápal kde je...atd. ale jakž-takž komunikoval-otázka je jestli se mnou:-)). Při zpětném poslechu nahrávky všeho dění se mu vše začalo vybavovat mnohem lépe. Následovaly asi tři tripy v krátkém intervalu, ale vzhledem k tomu, že si stavy byly dost podobné, jsme se shodli na tom, že bude lepší dát pauzu, nechat to uležet. Zážitky na šalvěji prožité předčily zdaleka všechno co jsem zažil, včetně houbiček. (Viděl jsem, nebo spíš cítil, jak se rozepíná obloha (podobně jako zip), kamarádovi se vlnil asfalt... Ten vzorek u sebe pořád ještě mám a čekám na vhodný čas:-).
Co se týče hub - ty jsem zkoušel ještě před šalvějí, nedlouho (cca rok) po prvních zkušenostech s trávou. Skoro nic jsem o tom nevěděl, šlo o hurá akci (o houbování sem se dozvěděl hodinu předtím, než se šlo na věc), takže to byl typický příklad tzv. badtripu. Mělo to jedinej přínos - dokázal jsem zjistit, co mě na mě samotným štve a zkoušet to změnit. Ale v tom stavu to bylo něco strašnýho a děsivýho (myšlenky na sebevraždu kvůli hloupostem atd.). Zpětně mi to sice víc dalo, než vzalo, ale myslím, že to bylo spíš štěstí a přítomnost velkého množství přátel, trávy a mlíka :-). A od hub se budu držet dál, ten pocit, že jsem otrávený, mi za to určitě nestál.

Chtěl bych se zeptat místních, jak naložit se zbytkem šalvěje. Od posledního tripu je to pár měsíců a přemýšlím, jak se uvolnit, aniž by mě rozptylovali ony halušky... ono zavřít oči jde, ale když je vedle vás kamarád, tak je zavřený prostě mít nechcete a nemůžete. A sám bych do dalšího tripu nejspíš nešel. Any ideas?
Zajímala by mě hlavně mentální příprava před samotným tripem a vaše zážitky :-).

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Tidus » sob, 15. lis 2008, 18:03

a.t.t.a: Pekny zazitky. Uz jsem takovych cetl docela dost. Spousta lidi to srovnava s astralnimi. Muj nazor na to je takovej, ze jsou to jen haluze. Muze ti to treba pomct si uvedomit, ze realita je vlastne jen iluze a muzes ziskat otevrenejsi pohled na svet. To uz se tobe ale stalo, a tak ti radim ten zbytek splachnout do zachoda. Astralni cesty a ruzne zajimave zazitky nejsou zdaleka to nejdulezitejsi. Mel by sis zacit vazit svyho tela a prestat s tim svinstvem. Co ti to mohlo dat uz ti davno dalo. Ted si jen upevnujes iluze a ani nevis, co te to stoji.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod c.4862 » ned, 23. lis 2008, 21:05

Muj nazor na to je takovej, ze jsou to jen haluze.
tak to mas dost mylny nazor.podla coho usudzujes,ze su to len haluze?zazil si snad nejaky trip v plnej psychdelickej davke?
cca pred rokom a pol bol robeny pokus,kde bolo 36 zdravym osobam podanych 5g susenych hub(to bude zhruba ako 100-150ks tych,co rastu u nas)a aj po 14 mesiacoch od experimentu povazuje 58% zucastnenych hubovy trip za jednu z piatich najdolezitejsich udalosti svojho zivota.to niesu haluze,takyto trip moze cely tvoj zivot obratit o 180 stupnov.a nakoniec si uvedomis,ze vsetko je inak,a ze sam si najvacsi naivny looser,kroty si myslel,ze o vsetkom vie.
atta-ako to myslis otraveny?huby niesu jed.psylocibin je dokonca latka velmi blizka nasmu telu,takze otrava tu rozhodne nieje na mieste.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Daniel » ned, 23. lis 2008, 23:01

tidus: ano jsou to halucinace, ale je otazka jakou povahu veskere halucinace maji, ja bych rekl ze stejnou jako astralni cestovani nebo lucidni sneni.. podle me se to da srovnavat

c.4862:
nevim jaky vzorek lidi byl v tom experimentu (btw hod sem na to odkaz please). ja znam dost co maji zkusenosti s halucinogeny a zkusenosti se daji shrnout spis opacne nez rikas ty... tzn: lidi zerou halucinogeny, ocekavaji ze prijde houba a dovede je k osviceni a k jejich prekvapeni nic neprichazi. probehne konfrontace s podvedomim, ale zivot jde dal. urcite zajimavy zazitek, ale zbyva jen neurcity pocit ze probehl pocit sounalezitosti se vsim zivym a takovy ty klasicky veci :) dlouhodobe to zivot nikomu z mych znamych nezmenilo (no dobre, jeden po tripu nechal skoly a prace, ale kdyz tak nad tim premyslim tak by k tomu mozna doslo i bez nejakych transcedentalnich halucinaci :), kazdopadne u nikoho zadna pozitivni zmena)

tim "otraveny" muze myslet treba to kdyz po houbach dva dny zvracis, to ti neprijde jako otrava? (jasne, zvraceni neni pravidlo. Ale rikat ze houby telu neskodi je smesne). telo ti samo rekne co je a co neni jed. mne jednou dalo moje telo dost jasne najevo co si mysli o drogach a od te doby jsou pro me vsechny drogy tabu, krome alkoholu, s tim se mi asi jen tak skoncit nepodari :(

pro me bezpecnejsi a "cistsi" (subjektivne), i kdyz pomalejsi cesta k "poznani" je pres meditace, LD a ostatni duchovni techniky :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod matrixnet » pon, 24. lis 2008, 14:17

Tady je nějaké info sice je to DMT ale šalvěj má podobné učinky trochu slabší, je to odstupňované podle prožitků :D

Dvaadvacátá fáze: Neuroatomické - pasivní receptivní stádium. Individuální evoluční rovina: vysoce spekulativní, pravděpodobně postbiologický život jako informační vzorec. Droga: DMT, vysoké dávky ketaminu.

Třiadvacátá fáze: Neuroatomické - integrační stádium. Individuální evoluční rovina: nacházíme se daleko za vlastní možností rozumět. Možná se proměníme ve fotony, hadrony či samotné kvarky. Droga: DMT, vysoké dávky ketaminu.

Čtyřiadvacátá fáze: Neuroatomické - efektivní stádium. Individuální evoluční rovina: totální fúze se vším, co jest. Alternativní interpretace - smrt. Droga: DMT, vysoké dávky ketaminu.

Netvrdím tu, že když si skočíte koupit hodně LSD nebo ketaminu a požijete je, projdete nějakou nevědomou přeměnou v koně nebo nějakou mlhovinu. Prožitky pod vlivem drog jsou pouze informativní a sami o sobě nemají žádný význam, teprve cílené vzdělávání přináší nějaký užitek.

Vzal jsem tento materiál do Tibetu, do Amazonie. Dal jsem jej Tibeťanům, řekli mi: "Je to menší osvícení, menší osvětlení barda. Nemůžeš jít dál do barda a vrátit se. Vezme tě to tak daleko, kam můžeš jít." Dal jsem jej šamanům v Amazonii, řekli mi: "Je to silné- toto jsou naši předci. Jsou to duchové, s kterými pracujeme. Jsou to duše předků. Známe tento prostor."

tady je toho víc...
http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3kmm2000_2.html
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod CLVestec » pon, 24. lis 2008, 19:35

Já souhlasím s Tidusem.Takové zážitky nemají moc společného s AC,pohled na svět jako na iluzi může člověk získat i lepšími způsoby,já jsem ho získal tak že od malička jsem si četl různé knížky a encyklopedie.Kdy jsem si říkal:"Proč tu jsme,proč tu žijeme,proč jsme byli vytvořeni" nebo kladl otázky "Proč a nebo kdo co vytvořil(o) Vesmír.",pak jsem si říkal:"Néní tohle jen reálnější sen.Který máme všichni?".I když na to teď nemám čas přemýšlet vlastně jsem o takových věcech přemýšlel jen před spaním.Ale rozhodně bych nikdy nebral drogy,ani alkohol mi nevoní,otec jednou nabýdl pivo :lol: po dvou loknutí jsem se akorát ujistil a držel svého názoru že alkohol je hnusný :D(kdybych zkoušel kouřit cigarety tak už bych si tu s Váma Všema nepsal,jsem totiž alergik a vlastně je to jedna s pozityvních věci na alergii že nemůžu kouřit),ale chápu lidi co berou drogy nevím v jakých jsou situaci,ale každý se k drogám nedostal úmyslně většinou tak řeší stres takže takové lidi respektuji,ale nemůžu pochopit a nerespektuji moje některé kamarády co jen s frajeřiny fetujou drogy a chlastají to jsou u mě fakt hlupáci.Sám bych neměl nic říkat protože já fetuju tak že hraju nebo programuju hry :D a toje taky závislost. :D Ale nic proti těm co je okolnosti zavedly do světa drog.;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod Brandis » úte, 25. lis 2008, 08:18

Dle meho nazoru a presvedceni jsou drogy urcity "deBlocker", jako "odblokovavac"...kazdy z nas vi ze je zde mnoho realit. V tento okamzik na tomto miste je nespocet svetu, bytosti a energii. Lidske telo je pro nas jako filtr. prijimame jen ten nas jeden svet, ten fyzicky. Pokud chce clovek nahlednout i do jinych realit muze si zvolit ruzne cesty. Muze trenovat AC a LD a tim tak vycvicit ten svuj filtr a naucit ho videt jine reality a pohybovat se v nich. Muze take ale okusit nejakou drogu a zazit prime "vhozeni do hluboke vody rovnyma nohama". Proste okusit na chvilku tu svou multidimenzionalitu kterou sme jako lide byli obdareni...Vetsina lidi drogy chape jako utek. Leceni si stresu a utek od reality. Je tomu naprosto tak a uvedomlejsi lide uz ted vi proc...Protoze v jinych svetech je jina energie a pouzitžim drogy ziskame k te enrgii pristup snadneji nez treninkem a lide co o tech jinych svetech ani nevi, nevi ze se na tuto uroven dokazou dostat i bez drog...
Osobne si myslim ze drogy jsou, v rozumne mire, urychlovace uvedomeni. Proste zrusi cast naseho "filtru" a mi tak vydime co by nam jinak bylo skryto a muzeme si tak lepe uvedomi ze zijeme v realite kterou tvorime my sami.
Urcite jsou lide kteri drogy ted nezkusili a jsou uvedomeni a veri v nasi multidimenzionalitu, nikdy ale nemuzou rict ze k tomuto uvedomeni nedosli treba prave pres drogy v minulem zivote...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Šalvěj divotvorná

Příspěvekod CLVestec » úte, 25. lis 2008, 14:48

Brandis: Dle meho nazoru a presvedceni jsou drogy urcity "deBlocker", jako "odblokovavac"...
Brandis: Tak v tomhle taky souhlasím,ale většinou jestli někdo umí používat drogy k těm správným věcem,tak to většinou jsou šamani nebo vědci,většina lidí používá drogy k převážně špatným a hloupým věcem.Jsou někdy i tak sfetování,jako by v LD se vypnuli všechny schopnosti+schopnost chůze(tohle znám pouze z vyprávění),ale když se použije ta samá droga či látka/lék použije v mírném množství tak to může vyvolat jak AC tak LD.Já když jsem byl nemocný,tak jsem si dal antibiotika na kašel a dny,v průběhu nemoci jsem měl i více LD.Takže lék nebo dorga v malém množství se dá využít hodně dobře,i když používat léky při LD se mi zdá jako cheatovat.:D Lepší pocit mám když LD dosáhnu sám sebou. ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů