Orgonit a energetické generátory

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod saila » ned, 24. kvě 2009, 14:52

clario: coze?:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » ned, 24. kvě 2009, 16:26

lidi rad bych si to taky vyrobil ale at delam co delam tak nikde nemuzu najit navod...asi to tu nekde bude ale nemuzu to najit tak mi sem prosim hodtew dokaz dekuju moc
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » ned, 24. kvě 2009, 16:36

podivej se na předchozi stranku na prispěvek od sunnyho
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » ned, 24. kvě 2009, 16:56

dekuju moc
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 24. kvě 2009, 23:45

Ahoj všichni! :D
Je to už nějaká chvilka, co jsem tu napsal nějaké info, takže je nejvyšší čas posunout to opět o kapku dál.

Vše co se týče zdrojů informací o orgonitu a všemu s tím spojeným jsem již vše napsal> zde < /výroba, materiály, info k výrobě atd/ (okolo orgonitu je toho víc než oceán a sám po pár měsících se stále ještě postupně rozkoukávám - je to plně spojené vše se vším .. z toho doporučuji pročíst i vícero článků na fóru s Donem Croftem a jeho ženou ;) ) takže už víte, kam je dobré mrknout a teď dobré zmínit trochu více.

Pokud jste si už pročetli pár článků o orgonitu, je možné, že jste narazili na tzv. Gifting.
Co to je? K čemu slouží? .. nějaké jeho základy a zásady.. to vše bych chtěl alespoň trochu nastínit v tomto článku.

Poté, co jste si již vyrobili nějaký ten orgonit, zjistili jeho blahodárné účinky .. možná jste si jich pár udělali na ochranu vašeho domova či vás samotných.. rozdali pár přátelům a známým..
Je dobré vědět, co to vlastně ten "gifting" je. Jedná se o tzv. obdarovávání všeho okolo.. vysílačů, lesů, vody, radarů... atd. jednoduše všeho, co není energeticky v pořádku, či dokonce v případě vysílačů šíří dále DOR (smrtelný orgon-smrtelná energie) a umístěním jednoho až více TB, vyléčení dané oblasti, či v případě vysílačů jejich přepólování a šíření dále orgonu. (Stačí i horší konstrukce - nemusí to být vzhledově fajné kousky, hlavní že šlapou) Pomáháte tím sobě i druhým, i vašemu životnímu prostředí a všemu okolo.

:arrow: Gifting k vysílačům
Obrázek
Proč k vysílačům? Jednoduše proto, protože vysílají pěkně negativní energii (DOR) všude okolo a tvoří pěkně hustou síť nad celým územím. Nehledě na možnou manipulaci skrze různá pásma atd (může být, nemusí kdo ví.. každopádně čertovina je to pěkná).
Jen na okraj vysokofrekvenční mikrovlnné radiace z těchto vysílačů je momentálně okolo 6-60V/m a více. Vícero organizací nyní bojuje za snížení této hladiny na 0,6V/m - zdraví NE-škodlivou, vše co je nad, už nás přímo ovlivňuje a nedá se říci, že zrovny pozitivním směrem ..rakoviny, mozkové nádory, atd. (pro bezproblémové fungování mobilních sítí stačí 0,01V/m). /mrkněte na linky na konci, je tam i graf jak to rostlo v průběhu posledních let + galerie/

:arrow: Skupina z Orgonise Africa před časem ukázala jednomu léčiteli vidícím běžně auru vysílač (nikdy se na něj nezaměřoval) a chtěli, aby se na něj zaměřil a popsal co vidí. Ten ke svému úžasu i všech okolo viděl obrovskou vejcovitou kouli temně tmavé husté energie, která byla protkána šedivými "žilkami". Z této "koule" vybíhaly všude okolo negativní paprsky působící na značné vzdálenosti. Poté co k vysílači umístili orgonit (1-2 TB příp více.. podle intuice) se po nějaké chvíli (běžně se uvádí 20 min než TB natáhne pořádně negativní energii a začne viditelně čistit) podíval znovu a tentokrát už ale viděl nádhernou duhovou kouli, která pozitivně působila na vše okolo a šířila orgon (pozitivní energie) všude okolo.

Když se budete trochu koukat po střechách okolo vás, brzy zjistíte, že máte nějaký ten vysílač pomalu na každém druhém domu.

:arrow: Běžně k vysílačům stačí umístit 1-2 TB, intuitivně budete vědět kolik přesně (i podle síly vašich TB), brzy přímo pocítíte, jak se již šíří dobrá energie všude okolo, mohou se objevit i sylfy. (takové vzdušné útvary připomínající křídla - znamení od vyšších bytostí) Pokud jste toho takhle obdarovali vícero, je téměř jisté, že se objeví i černý neoznačený vrtulník (btw viděl jsem už takhle kroužit vrtulník i cesny). Pátrá a hledá všude okolo ..na zahraničních forech to nazývají "dobrá konfirmace", že se zadařilo a mají error :D /takhle nazývají i sylfy, větší výskyt ptáků atp./ (na přímé fungování vysílačů orgonit nepůsobí, jen na všechny negativní energie jdoucí z něj)

Sám už jsem viděl černý vrtulník asi 5x a asi 3x jsem měl po ruce i foťák, takže jsem vyfotil a jednou i nahrál video. Teď naposledy to bylo, když jsme s Atou byli ve Žďárských vrších a tam giftovali (vzal jsem si s sebou asi 0,75kg orgonitu na gifting) v jedný vesničce větší vysílač. Ještě si z toho dělám srandu, že babči na návsi se asi budou divit až se objeví jednou černý vrtulník.. ale sám jsem si říkal, že je to tak velký zapadákov, že to asi moc nehrozí.. Ještě jsme s Atou nevylezli ani na kopec nad vesnicí a už slyšíme rotory, tak se otočíme a už si to tam smaží černý vrtulníček :lol: Byl tam asi tak do 10-15 min po ogiftování :D Vysílač už dál šířil dobrou energii, takže vyčistil pořádně oblohu široko daleko.

:arrow: Když to omrknete trochu okolo svého bydliště doporučuju "sejmout" a přepólovat aspoň ty nejbližší k vašemu domu. Ogiftované vysílače začnou vysílat dobrou energii a to je teprve rána mezi oči sprejařům s chemtrails. :lol:
Jinak se doporučuje postupně vyčistit oblast okolo vás na 5km.. až do 5km na vás stále mohou v té či oné míře působit.

Měl jsem takhle doma asi 2kg orgonitu a lítali běžně vždy s otočkou nad mým domovem, většinou jich lítalo okolo 10, aby udrželi zataženou oblohu. Ale teprve když jsem ogiftoval nejbližší tři vysílače a předělal je na vysílače orgonu.. to byl teprve tanec :lol: ty kreace v oblacích, vrtulníček, cesna i nějaké šílené monstro-letadlo se objevilo ..a přitom to bylo jen 300g :lol: a od té doby tu mám Ráj na zemi.. zazvonil zvonec pohádky je konec.. ale giftingu nikoliv. :D (btw často už to teď tady úplně vzdávají.. dokud jsem měl orgonit jen v bytě a ten tahal negativní z větších vzdáleností a pouze oslaboval vysílače lítali a cákali, jak diví.. teď už přichází na to, že už to ztrácí smysl.. ty jejich vysílače jsou vážně fajné mašinky) :lol:

:arrow: Je dobré dávat napřed k vysílačům okolo vašeho domu, potom lesy, vody, kostely, hřbitovy, stará bojiště a centra negat. energie atd atd.. o tom si můžete najít množství infa, ale ty vysílače vážně doporučuju, sranda je to dobrá a jedno malé TB se najednou změnu v super vysílač pozitivní energie.
Je dobré dávat to někam, kde to nikdo nenajde .. do keřů.. zakopat.. utopit.. a pokud možno tak, aby vás nikdo neviděl. Lidé jsou zatím stále ještě hodně podezřívaví a ještě by z vás udělali teroristu :lol:

:arrow: /TB není toxické s prostředím nijak chemicky nereaguje, je naprosto inertní, jediné co může z počátku lehce uvolňovat je styren, ten ale brzy vyprchá. Vodě ani ničemu jinému to nijak neškodí, právě naopak. Byly s tímhle udělané různé věděcké studie a všechny se stejným výsledkem - neškodné, nijak nereaguje s prostředím.
Takže se nemusíte bát, leckdy to byly i soudní studie. Zrovny v těchto dnech při další expedici z Orgonise Africa po Zambezi.. byli zadrženi s 500kg orgonitu, dávali ho do vody atd. Vojáci je zavřeli (mysleli že jsou to teroristi.. mají v té oblasti teď větší nepokoje, takže mají pěkně horké hlavy) a dělali rozbory, je to neškodné, ale zatím se k propouštění kdo ví jak nemají.. drží je už přes měsíc ve vazbě i když je očividné, že neprávem. Doufám, že je brzo pustí, jsou to vážné super lidi :-) /

Uvádí se, že zakopané TB má rádius přes 2km ..působí na stromy.. přírodu vše. (pouze na vzduchu má menší působnost než v zemi či vodě - vzduch horší vodič) Utopené ještě větší, čistí vodu po celém povodí.. stromy a keře pijí tuto vodu (a fungují poté jako další vysílače orgonu), probouzí se ze strnulosti (díky chemtrails) a znovu ožívají.. vrací se vlhkost a skutečný život opět do lesů.
:arrow: Schválně zkuste vzít jedno malé TB do batůžku a jít do nějakého lesíka poblíž.. úplně uvidíte jak se probouzí s vašimi kroky, brzy i obloha krásně modrá s bílými obláčky.. vlhkost ve vzduchu.. jednoduše úžasné. (dokud jste tam les žije, letadla sprejují a nic - orgonit v pohybu nedokáží přesprejovat; jakmile ale odejdete.. stíhačky naletí, humus nahodí a les zas mrtvý (proto je dobré obdarovávat i lesy))

Akční rádius je ale individuální.. každý dělá poněkud jiné orgonity, jak směsi kovu a drahých kamenů.. velikosti částeček atd.. tak ale i hlavně programování, takže teprve odléváním si zjistíte, co má jaký zhruba dosah a jaké směsi a program jsou nejlepší. (většina lidí to neprogramuje vůbec, a ty jejich jsou také pěkně slabé.. pořádná meditace při tuhnutí pryskyřice a vložení pouze pozitivních myšlenek a emocí se skutečně vyplácí) Teď jsem zabezpečoval jednu oblast a odlil na to jeden HHG a tři TB .. akční rádius toho HHG byl okolo 12km a průměr těch TB okolo 3,5 km.
:arrow: Jak blízko k vysílači umístit.. nejlepší co nejblíže se můžete dostat, ale když to někdy blíž nejde, do 400m je schopné TB ho ještě přepólovat. Takhle jsem dal i mezi asi dvě tři instalace 1 TB (okolo 20 panelu a bubnů) a zvládlo to v pohodě. Vtipné je, že to potom vysílá i do těch neogiftovaných a oslabuje je (možny i částečně přepólovává?) taky. :D /doporučuju mrknout na ty gifterský videa dole/

:arrow: Orgonity se dají také spojovat do sítí (stejně jako menhiry), stačí je jen naprogramovat, aby se spojili s ostatními, příp. s nějakým centrálním u vás doma atd. okoštujte. ;)


:arrow: Jinak všem skeptikům s chemtrails (pokud ještě nějací existují :lol: ).. Schválně pozorujte oblohu nad sebou.. letadla, která po ní létají.. čárky, které nemizí a za chvilku je z nich opar až úplné zataženo.. nádherné šachovnicové kreace a pod. Pokud budete v sobě mít ještě natolik života, že si zvládnete všímat i proudu chemikálii (koneckonců.. DOR okolo je vskutku ubíjející) a i si to vyfotit a následně přiblížit, zjistíte, že letadýlka mají dvě turbínky, ale cákají tři proužky, nebo také čtyři, pět či šest o různé hustotě a různé expanzi. Pokud ale nemáte orgonit poblíž, rozhodně nemizí a schválně sledujte, co se na nebi děje poté. :)
Contrails - kondenzační páry jsou těsně za ocasem letadla a okamžitě mizí nebo nejsou vůbec.. často jsem tu vídal ironický obrázek letících sprejařů a pod nimi normální letadlo, co necáká nic. (proto je možné, že ani žádné kondenzační páry neexistují a jedná se o čistou propagandu) Také je možno si povšimnout, že někdy i sprejaři letí a nic a teprve po chvilce zapnou a spustí nebo i ta jejich čárka je přerušovaná.. že by jim vypadly motory? :lol: Pozorně se dívejte, jak jste práškováni. ;)

:arrow: Zdroje informací:

v CZ vysílače a vše s tím spojené (projděte si i starší články, je to blog)
http://orgo-net.blogspot.com/search/lab ... %20energie.
http://orgo-net.blogspot.com/2009/04/na ... vlnne.html
http://orgo-net.blogspot.com/2009/05/vy ... hotne.html
http://picasaweb.google.com/orgonet/VysLaEDeathTowers#


v CZ trochu o giftingu a pár zážitků
http://orgo-net.blogspot.com/search/label/Gifting.

Ten orgonet je vážně dobrý zdroj infa v CZ, takže doporučuju projít i v menu i starší články. Některé věci ale berte s rezervou - konkrétně velikost pilin do orgonitu.. s tím nemůžu souhlasit :lol: Každopádně pro začátek dobrý, pokud budete chtít vědět víc můžete si veškeré info individuálně vyhledat, AJ fora jsou v tomhle ohledu více než super.

:arrow: Gifting v akci: podívejte se na menu a pusťte si videa, ať máte lehkou inspiraci.. (je tam i info s těmi 400m atd) tihle týpci si to vážně užívají a až se do toho pustíte.. budete taky :lol:
http://www.ctbusters.com/home/

:arrow: Orgonise Africa - Obchod + zdroj informací, můžete si přečíst vícero jejich expedicí a zážitků s giftováním Afriky. Jinak nejlevnější obchod s orgonitem.. hlavně doporučuju na zappery a power wand. Kupoval jsem u nich (el. obvody není nic pro mě) a naprosto spokojený. super ceny, super věci a vším se ještě přímo podporuje gifting. /často mají i velké slevy/ (btw když si u nich budete něco kupovat dejte si do košíku i tu jejich knihu "Operation paradise" jako stáhnout v el. podobě.. je to zdarma a je to obrovský zdroj informací o historickém pozadí všeho s orgonem orgonitem.. tím co se děje okolo.. jejich expedice + i návody výroby atd)
http://www.orgoniseafrica.com/

:arrow: nejlepší fórum se vším s orgonitem, zážitky, postřehy i na dění okolo atd Obrovský zdroj informací více či méně souvisejících s orgonitem. Pohybuje se tam Don Croft i jeho žena a opravdu oceán informací o všem.
http://www.ethericwarriors.com/ip/index.php

:arrow: Aktivním gifterům - na této stránce je možné nalézt seznamy vysílačů, mapy, i obrázky s přesnou lokací. Tyto stránky jsou fandovské pro "obdivovatele" vysílačů a s orgonitem nemají žádné spojení, ale pro naše účely se hodí dokonale :D (nejsou tam všechny, takže dalekohled přijde na řadu taky, každopádně jich je tam požehnaně a pomůže vám to v postupném giftování).
http://gsmweb.cz/

Přeju hodně moc zdaru všem novým gifterům! :)
Jedna malá hrudka vedle vysílače a pomůže to žít stovkám, tisícům lidí žít šťastné a svobodné životy, bez manipulace, bez humusu k ještě většímu a vyššímu uvědomění a Probuzení. Hodně moc lidí se v posledních dnech probouzí a roste jejich uvědomění.. s orgonitem je to ještě mnohem mnohem silnější.
Jestli vás toto alespoň trochu zaujalo, tak neváhejte a udělejte si sami doma orgonit, ozkoušejte.. najděte si a přečtěte informace a zapojte se do tvoření čistého, svobodného světa s láskou a krásou namísto strachu uvnitř. Zapojte se do tvoření skutečného Ráje na zemi. Hodně štěstí všem gifterům! :-)

Za lepší a krásnější svět plný lásky! :)
Sunny:-)


Pro nové čtenáře:
:arrow: Info k výrobě, suroviny atp.
:arrow: Dodatek k surovinám
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pon, 25. kvě 2009, 22:51

Dalši forum tohle bude asi kvalitnejši
http://www.orgo.cz/index.php
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod noobius » pon, 15. čer 2009, 09:38

Ahoj, docela mě poslední dobou oslovil ten orgonit:) Bohužel, jak se znam,než se dostanu k výrobě nějakého použitelného kusu,tak to docela potrvá. Chtěl bych se teda zeptat jestli by mi někdo nějaký nevyrobil a nezasla na dobírku? Vše zaplatim...práci,suroviny,poštu,řekněte si:) Chtěl bych jeden pro naš vesnický vysílač.Měl bych se dostat až k němu,páč je to hned za vesnicí(resp. hned na kraji vsi),takže bych orgonit zakopal hned pod něj.Takže šlo by udělat aspoň jeden takovej?:)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 15. čer 2009, 13:55

Orgonit "pro vysílač" není problém, mám tu právě jednu větší várku, takže ti ho můžu poslat hned. Každopádně kdybys chtěl můžu ti vyrobit i nějaký "osobní" přímo pro tebe, příp. chození ven atd. nebo i pro tvůj domov. (kdyby jo, tak akorát nevím kdy to ještě přesně bude (kdy budu vyrábět; příp. počet kousků), může to být týden až 3) Jak budeš chtít, dej mi když tak vědět přes SZ a pořešíme. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » úte, 23. čer 2009, 18:29

Obrázek

ahoj chci se zeptat jestli to bude stacit jako kristal do orgonitu?....asi zalezi na velikosti a tadyten ten je dost malej ale taky nevim jestle bude stacit takovejdle jen trochu hezci kremen kdyz vy tam davate takovy krasny :D

/Edit: Nahodil jsem ti tam ten obrázek. Sunny:-)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 23. čer 2009, 23:36

Na základní TB je to určitě v pohodě. (jeden vertikální křišťál příp. křemen/ametyst, růženíny atd podle toho co je po ruce/ + příp. dodatečné kamínky) > viz pdfko tady <
Tam stačí opravdu cokoliv, samozřejmě čím lepší, tím lepší i výsledný produkt, ale zase není potřeba to kdo ví jak přehánět (ten tvůj je opravdu v pohodě). ;)

Hodně zdaru při tvorbě ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » pon, 29. čer 2009, 11:44

Ted trochu odbocim od tematu. Nastinim vam svoji myslenku.
Ja tohle uz vod zacatku planoval (tu stavbu Orgonitu). Predevsim sem to chapal jako projekt, respektive jako vyzvu k Sunnymu napadu giftingu (viz. nahore).

Zaprve si myslim, ze nemate na to abyste vyhazovali cash v radu stokorun na nesmyslne objednavani kristalu a dasich surovin z netu (pak stejne jeste hradite postovny a balny, tak se vam to jeste vo 25% jeste prodrazi). Zadruhe mi prijde tak trochu trapne, aby mi nekdo vyrabel muj orgonit, nebo zasilal na dobirku suroviny na vyrobu. Bud si material sezenu, vyrobim to, nebo to nebudu delat vubec. Uz nekolikrat sem se v zivote presvedcil, ze co si sam neudelam, to sam nemam. Muzete si napsat SZ ATOvi a ten vam posle svuj Orgonit a budete rikat, ze nejste manualne zrucni, tak vam ho Petr musel poslal. Ale jak psal Sunny: ,,Stačí i horší konstrukce - nemusí to být vzhledově fajné kousky, hlavní že šlapou. Pomáháte tím sobě i druhým, i vašemu životnímu prostředí a všemu okolo.'' Tak asi nebude zase takovej problem, abyste si ho sami vyrobili. Ja taky nejsem nejak zvlast manualne zrucnej, ale uz si myslim, ze je nejvyssi cas neco zacit delat. Tak si nekupujte od ATY odpustky za svoje hrichy a puste se do stavby Orgonitu :). Prave proto si myslim, ze ta vyprava at uz do Kozakova, nebo nekam jinam by mohla mit nejakej vyznam. Nebo si vobjednejte ty Brazilsky kristaly, ale hlavne uz se do toho pustte. Ja to taky vodkladal, ale kdyz sem se vcera vecer vracel z behani, tak mi doslo, ze by se mi to mohlo vymstit (je toho plny mesto). Kdyz jako ja rano vstavate a pocitujete, ze bez kofeinu nezacnete dalsi krasny den, ve smogem a negativni energii zamorenem meste, tak zacnete neco delat. Good luck ;)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pon, 29. čer 2009, 12:43

No kupovat to neni moc řeseni ale pokud neni jina možnost porad lepši než nic v koupeni orgonitu vidim jen smysl se s tim seznamit a zjisti co to dela a dalši už si vyrobyt sam.Co se tyče surovin tam každej podle svejch možnosti ja sem bez finančnich zdroju take je pro me nejvyhodnejši použivat přirodni je to sice vpodstate zadarmo ale ne druhou stranu je stim spousta prace a hlavne hodne času ale čas je aspon dobře využitej nejka procházka lesem cestou nasbirat nejou tu smulu možna i nejkej ten kristal
lepši než sedet u netu a kupovat ale časem mi asi taky nezbyde než neco nakoupit prirodni zdroje v okoly sou omezeny a prirodni smula už docházi.

Co se tyče kamenu planu několik vyprav podrobnosti tady http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... 6&start=15
bohužel zatim špatny počasi jak se zlepši mužem vyrazit zatim to vypda asi na utery nebo stredu prišti tyden tenhle to asi nevyjde porad hlasi privylovy dešte ale trba se to jeste zpravy

dneska budu možna vyrabět nejakej orgonit
ps. zatim neprodavam :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » pon, 29. čer 2009, 17:01

jak sem se tu nedavno ptal jestli je to kaminek dobrej tak sem to den potom vyrobil a sem neskutecne spokojenej! zas takovou praci to neda o proti ucinku...delal sem to u dedy na zahrade a my nejsme zadny profici a jak se nam to podarilo:D....sice to vypada jako ''spicaty hovno'' ale funguje to jedna basen! :D ja nevim kdo zvas aspon zkousel videt auru tak se mi zda ze ten orgonit auru ma a jakou plus zkousel sem ktomu dat kyvadlo a to vypadalo ze se zblazni....a ktem surovinam to neni zadnej problem staci si vobejit vsechny znamy a poptat se na ty spony , koupit nekde v ty drogerii nebo kde tu pryskyrici-ja to mel za 90 kc takovej peknej pytlik...to je mozna pri vasi velkovyrobe dost ale u me to nevadilo:D kamen pro zacatek staci nakej hezci kremen a forma de udelat i ze ctvrtky(to pak ale bude vypadat nejspis jak to moje:D) takze preju hodne zdaru a uz se dotoho puste! :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pon, 29. čer 2009, 21:59

Tak dnešni vyroba stihl sem jen 4 TB určeny na gifting prehnali se mi tu 2 bouřky tak sem vic netihnul musel sem porad vytahovat a schovat věci

tyhle TB sou z horši smuly ktera byla jeste trošku tekutá proto seou určeny na gigting do vody kde vic ztuhnou na slunku by se asi zčali trochu roztikat

složeni:
navrchu jedn kristal křistálu
horni vrstva prčkovej hořčik
spodni železo prášek + pisek

pryskyřice smrková

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod andree » úte, 30. čer 2009, 09:36

jsou úžasný ATO :o) ...nádhera

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod blaza » úte, 30. čer 2009, 10:47

ATA : dobra prace ;). Ja zatim cekam na ten Kozákov, pac nemam suroviny. Videl bych to na toho 8.7. zhruba.
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 30. čer 2009, 16:23

no taky bych to tak viděl na ten pristi tejden. Pokud by se jelo na 5 dni, tak je lepši v utery nebo ve stredu, aby ten konec vyšel na vikend a v lomu se nepracovalo.
Ale klidne mužeme na 6 :)

jen to počasi nejak blbne, ale čekat už asi nebudem, maximalne trochu zmokneme.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » stř, 01. črc 2009, 08:36

ATA: prosimte vcem to odlejvas?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » stř, 01. črc 2009, 09:48

Tady tyhle sou na gifting, tak jsem se s tim moc neštval. Je to odlivany do vlhkyho pisku. Vzal jsem plastovou pyramidu a zabořil do vlhkyho pisku. A po vytaženi tam zustane tvar a zapichnu tam kameny, pak už jen nalivam .

U tech lepšich podobnej postup, akorat použivam vlhkou sul , sul se pak opláchne a povrch je skoro hladkej.

Obrázek

Obrázek


*včera sem giftnul dalši 3 veže, ale bylo to naročny v tom strašnym dusnu se vyškrabat až nahoru na kopec a nazpátek zdrhat pred bouřkou.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

122333
Příspěvky: 77
Registrován: ned, 28. čer 2009, 20:10
Bydliště: Ruská federace

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod 122333 » stř, 01. črc 2009, 10:32

Vcera, nebo spise dneska rano jsem vedl se Sunnym debatu o orgonitech. Hodne me to navnadilo, tak zvazuji taky vlastni vyrobu.
Ted uz jen sehnat material (tj. vlastne penize na objednani :) ) , postup a hura do toho.

Jen takovej dotaz - Musi se to pri vyrobe nejak "programovat" co to dela, nebo staci vyroba a ono to pak bude "pozitivne" pusobit teoreticky na vse ?
Dik :P
Je dovoleno odrazit násilí násilím. - Domitius Ulpianus


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů