Orgonit a energetické generátory

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Brandis » úte, 10. bře 2009, 08:06

Gifting je dle mych vzpominek "obdarovavani prirody malyma towerbustrama, ci HHG"...proste obdarovavaas prirodu aby se lepe regenerovala...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » úte, 10. bře 2009, 13:43

Hmm, kúpila som polyesterovú, bude to vadiť? Minerály som kúpila v Londýnský, geosvet, mám i jeden obojstranný, a dnes ma napadlo popýtať o kovové piliny vo výrobe kľúčov a mali ich tam sú také drobné, hliníkové a nejaké zmesové. Ale nie je to prach. A ešte mám sľúbené kovové stružky z jednej kováčskej dielne. No, ale čo ten gifting, robíte to niekto?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 10. bře 2009, 14:01

zatim ne moje posledni orgonity maji menši vadu dal sem tam moc jemnej prach a sou moc citlyvy po časese musi očistit silny negativni emoce je mužou blbe naprogramovat.

gifting zatim jen par po znamejch tolik toho zas nemam musim počkat na lepši počasi pak bude materialu dost použivam smulu ze stromu a planuju zas jit hledat polodrahokami.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » úte, 10. bře 2009, 14:26

No, a ako to spoznáš, tie energie, ja niesom na tieto veci citlivá, teda, ešte som to neskúšala, ale asi niesom. Je nejaká možnosť, ako možem svoje orgonity otestovať i s týmto handikapom?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 10. bře 2009, 15:45

Ja na to taky moc citlivej nejsem ale nejak se mi ten učinek nezdál tak sem to pak začal meřit kyvadlem neni to zrovna exaktni metoda ale lepši než nic dase tim dost veci zjistit.
Meřil sem traba i kolik ty orgonity vyzařují energie a jestly negativni nebo pozitivni ejstly sou zpravne naprogramovany..
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » úte, 10. bře 2009, 17:28

No jo, kyvdlo. už dlho nad tým uvazujem, ze by som sa na to dala? Musim si o tom nieco precitat. A co si myslis o tej polyesterovej p.? Je nejaky rozdiel medzi epoxy a polyesterovou?

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » úte, 10. bře 2009, 17:42

Nevym nezkoušel sem zkoušel sem akorat rozdily mezi epoxi a prirodni prirodni byla o dost lepši vetši vykon a jemějši energie a taky hezky voní :)
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » úte, 10. bře 2009, 17:56

Kdesi som citala o stavbe cb, tam bola pouzita poly..., tak to skusim s nou. cez víkend sa na to vrhnem.

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » pon, 16. bře 2009, 09:58

Nejak sa mi neda odpovedat sukromne, takze: krystaly v geosvete stoja 50-100kč, podla velkosti, ale i tie velke su male ako minca. poly prysk. stoji cca100kc, a epoxy stoji 130kč, to najmensie balenie, to je asi 500gr. Nebudem menovat oho, kto sa pytal, asi chcel zostat v anonymite, a dufam, ze si to tu najde. :|

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 16. bře 2009, 14:50

To jsem byl já a děkuju ;) :D

Btw. Kde kupuješ ty pryskyřice? /zatím co jsem viděl, bylo trochu cenově jinde :-) / Škoda, že tam mají ty krystaly tak malý, budu se muset mrknout ještě jinde. Mám v plánu se pustit do HHG, do TB je to bez problémů. :-)

Jinak zdravím všechny ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pon, 16. bře 2009, 15:03

Planuju dalši vypravu na haledani polodrahokamu do okoly Lomnice nad polelkou pokud bude mit nekdo zajem tak se ozvěte datum zatim nevm nejspiš nejakej vykend zaleži na počasi odkah je tak začatkem prištiho mesice

tady par fotek nalezu : http://picasaweb.google.com/hanka.navratilova/Kameny# , http://picasaweb.google.com/havranpetr1/Generator#
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod saila » pon, 16. bře 2009, 19:35

to je ten liberec vid? jo urcite pocitej semnou:-)

a pocitam ze to melo bejt nad popelkou... protoze polelkou mi to fakt v mape nenaslo:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Etellyen » úte, 17. bře 2009, 06:32

vsichni sou od tabora strasne daleko:D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

rebeka q
Příspěvky: 8
Registrován: ned, 08. bře 2009, 21:33

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod rebeka q » stř, 18. bře 2009, 08:03

Pryskyrice sa da zohnat v drogerii, alebo i v obi ci bauhause. a vraj sa da i objednat na nete, e je to potom i lacne, kilo snad 50kč. kuknite sem, neviem, ci to tu uz bolo, ale pre istotu. je tem navod i ucinky, vyznam... http://www.myslichvost.info/2009/02/org ... f-emp.html

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Prince_Rakeem » čtv, 26. bře 2009, 18:55

uz se zacina probouzet jaro a i kdyz docela podivnym zpusobem, tak me to nakoplo a zacinam ted zase vyrabet. Zajimalo by me jestli nema nekdo vice informaci o tom kdo to vymyslel, jak presneji to pracuje, apod... na netu je toho dost vsiml jsem si, ze se to docela rychle rozsirilo, ale vsechno je to v aj. a louskat tak rozsahle clanky je mimo moje sily :P kdyby mel nekdo vice cesky zdroju, nebo to dokonce prekladal. Postne te to sem prosim :) Myslim, ze by i zlepsilo praci s tim i nejake dalsi zajimavosti, jako treba pouziti jinych materialu, kamenu, spiral a kdoví jakych veci. ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » čtv, 26. bře 2009, 20:41

Materialu hromada ale vše bohužel vetšinou v AJ je stejnak rychlejši to vyzkoušet v praxi.
jaro se probouzi ale dost pomalu melo by si pohnout :) chtel sem jet na kameny a pord zima a čas mi dost docházi mam možnost jen prišti tyden tak budu asi muset udelat nejyk menši kouzlo na počasi :).

nejaky članky v čj sem videl ale už nevym kde to bylo bylo tam popsanejch par pokusu a nejaky informace z reichova vyzkumu tam se to tyka spiš obecne orgonu ,orgonit je až novejši vynález
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod clario » čtv, 26. bře 2009, 22:45

Tak sem se konečně rozhoupal a zašel si koupit pryskyřici taky, koupil sem si jedno kilo za dvě stě a ještě silikonovej olej za osmdesát kourun, když sem se pak podíval do peněženky zjistil jsem že mi zbylo akorát na cestu domu :D ..štěstí.

Zrovna před chvílí jsem zkončil s prvnímy pokusy odlil sem si takovej malej kousek, kterej mam v plánu nosit na krku, je v něm na jemno nastříhanej měděnej drát a malá z tenkýho železnýho drátku udělaná spirála. Do zbytku pryskyřice sem naházel nějáký měděný kousky a taky trochu železnejch, chci ho dát do hlíny ke kytičce co sem si před nedávnem koupil :)(konečně si tu nemusim povídat jen sám se sebou :) ). tak jsem zvědavej jak to dopadne.

Jinak mam v plánu si udělat na doma jeden větší kousek, nádobka do který to odleju má asi tak 250-300ml, mam i jeden krásnej kousek křištálu(cca 6cm). Ze zbytku odleju pár TB na případný prázdninový gifting až vyrázíme někam do přírody ;).

Jinak s tim jarem, to počásí je poslední dobou hodně na hlavu já osobně to dávam za vinu... .. no hádejte :D .. chemtrails, haarp, atd.

Ještě bych tu chtěl zmínit jednu věc týkající se spirál a energie. Ještě do nedávna jsem na krku nosil trojtou spirálu koupenou v jednom obchodě, utaženou jsem jí měl akorát tak že doléhala na krční čakru. Řikal jsem si že bude fajn mít víc energie získané spirálou. I přes to, že se mi poslední dobou celkem zlepšil imunitní systém, se kterym jsem tedy ani dřív neměl žadný problém, tak se u mě ale projevovalo často škrábání v krku a kašel, se spirálou jsem si to nijak nespojoval, ale asi tak před týdnem jsem si ji na noc sundal, ráno jsem si jí nevzal a problémy z krkem se začaly ztrácet až se vytratily uplně.
Ono je sice fajn že spirála je tvarovej zářič a usměrňuje energii směrem do vás, ovšem spirála tu energii hlavně usměrní a rozpohybuje určitým směrem, ale s transformací energie z negativní, která je dnes téměř v šude, na tu pozitivní už to nejspíš až tak slavný nebude.
Možná se pletu, třeba jsem byl jen "přdávkovanej", každopádně si myslím, že za mé problémy mohla právě ona spirála tím, že negativní energii napumpovala přímo do mě, žijeme ve společosti kde je těch negativních energií ohromné množství (tak třeba škola, hromada "biorobotů", negativně myslících, arogantních nebo nešťastnejch lidí, fakt báječný místo :lol: ) a to je právě důvod proč si dělam ten orgonitovej přívěšek na krk, ta spirálka v něm mi takle bude moc dodávat energii. která která je už "harmonizovaná" orgonitem.
Uvidíme co s toho bude :) .

edit: Určitej podíl na oněch problémech by mohlo mít i to že se mi během spánku častokrát ta trojtá spirála na krku přetočla a měl jsem jí vlastně opačně, to nakonec vedlo k tomu že jsem jí na noc sudnal. Ale nemyslím si že to bylo způsobené tímto.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » čtv, 26. bře 2009, 23:57

sem ted zkousel meřit jednu spiralu a ukzauje docela podivnnosti pokud mat nekdo kyvadlo tak zkuste docela by me zajimalo co naeřite
-dvojitá spirála z medenyho dratu rozmery asi 10x5cm

zkousel sem co se deje z energiji nad spirálou asi ve vyšce 5 cm

z pohledu zhora levotočivá
-energie prevážne vyzeřuje v maximu 500
-v minimu -160
-probyha to v cyklech asi 2,5s

z pohledu zhora pravotočívá
-prevážne nasává max -490
-min +160

probyhalo to tak že napred trocšku nasvá a pak nergie prudce stoupá jak dosahne maxima tak tak temenž okamžite spadne dolu začne dalši cyklus
třeba mi to jen divně měři

Pokus odsati negativni energie:
-delaka pokusu 10min
-spirála položená na hlavě z pohledu zhora levotočivá
energie na začátku 81+ 2,1-
na konci 88+ 0,9-

Na to aby transformovala by mohlo pomost dat do stredu spirály malej kousek krištálu
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod Heimdall » pát, 27. bře 2009, 00:08

Můžu se tě prosím zeptat čím měříš a v jakých jednotkách uvádíš výsledná čísla? Nechci se tě dotknout, ale trochu mi to připomíná Hvězdné Války :) .

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Orgonit a energetické generátory

Příspěvekod ATA » pát, 27. bře 2009, 12:32

meřim kyvadlem jednotky sou zatim dost provizorni potreboval sem nejakoustupnici jako 100 byl branej mul dlouhodobej prumer energie pak užsemtu hodnotuuložil aby se dal nemenila
když tim mečim enrgiji u sebe ne u nekojiho jinyho tak do to docela sedi ale mereni orgonitu a spirál sem zatim moc nezkousel bude to tam asi složitejši nebu zaležet jen kolik vyzaruje ale taky co a jestly telo tu nergij z ni vubec prijima pokud bude dnes čas udelam par dalšich testu chystam se fotit acháty tak zkusim zmerit kolik dávaj.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů