Orgonit a energetické generátory

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » úte, 08. črc 2008, 19:26

ja sem kupoval tady http://www.minasgerais.cz/index.php?id= ... 612c795546

jinak do orgonitu sem vrazil obyč křemen
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » úte, 08. črc 2008, 20:06

ATA ty ses bastlir :D
nasel jsem dalsi vec. Sice se to asi neda moc dobre doma byrobit, ale jen tak pro zajimavost:
http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=23

mimochodem, posledni dobou casto vidam obrazek Leonarda Da Vinciho:
Obrázek
(to vyznaceni caker tam nepatri)

vsimli jste si, v cem postava cloveka stoji? Jedna cast cloveka stoji ve ctverci. Ctverec znazornuje nas svet ve kterem ted zijeme. Ten samy clovek, ale ne tak uplne ten samy, stoji v kruhu. Kruh znazornuje dokonalost, vyssi urovne. Podle me je to znazorneni cloveka a jeho vyssiho Ja. Myslim ze Da Vinci nebyl obycejny vynalezce, urcite byl i v necem zasvedceny :)

Owny
Příspěvky: 10
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 21:04

Re: Pro kutily

Příspěvekod Owny » úte, 08. črc 2008, 20:39

A kde sis je koupil? Já nemůžu najít e-shop s nějakejma rozumnejma cenama.. :(
http://www.minasgerais.cz/index.php?id= ... view=d5089
Půl kila surového křišťálu za stovku.

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 09. črc 2008, 00:38

Tak jsem dneska trochu pročítal pár věcí okolo toho a musím říct, že mě to dost silně zaujalo taky.. Konečně už aspoň trochu začínám chápat ten Atův generátor :D
Dám dohromady ještě nějaké pětníky a mrknu se po surovinách a pustím se do toho taky. Nebude to hned, protože teď musím pořešit ještě jiné věci, ale hned jak to půjde.. zatím budu shánět postupně aspoň ty ingredience.(hlavně ty nerosty budou masakr)

Brandis určitě potom napiš jak to šlo a jestli jsi pocítil nějaké větší změny okolo.. ;)

GeorgeLD dobrý postřeh, opravdu pěkná interpretace.. Na minulém foru jsem dával videa pár jeho děl, když se ozrcadlily a natočili pod určitý úhel a vycházely víc než zajímavé věci.. Takže mě vůbec nepřekvapuje, že i toto má hlubší smysl, každopádně až doteď jsem si ho nějak nevšiml.. Díky za hlubší vhled i do této skicy ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » stř, 09. črc 2008, 12:14

No tak nevim jestli je uz spravna doba na to uvadet co pozoruju a co ne ;) ale pro zajimavost to napisu...
Minuly tyden jsem si udelal jeden TB (Tower buster) abych si vubec zkusil jak se "to dela". Pouzil sem Fe piliny, bezny epoxid, kus suroveho ametystu a prirodni křemen, ktery sem jeste doplnil spiralou z Cu dratu.
Mam ho tedy uz asi tyden v praci na stole. Kdyz sem se pokousel soustredit a rukou jsem prejizdel nad orgonitem, citil jsem podobne "simrani" jako kdyz cvicite energii rukou. Jinak jsem zadny efekt jasne priraditelny tomto vytvoru neobjevil.
Jen tedy doplnim co se mi behem toho tydne stalo co by se s tim "dalo" spojovat: přidali mi v praci, zakazky ktere staly na "mrtvem" bode se najednou dali do pohybu a ja je mohu resit, obrazili mi kytky v kanclu(novy vyhony a kvety), mam pocit ze se muzu lip soustredit, veskera negativni atmosfera mezi kolegy zmizela, nebylo ji moc, ale tak nejak se najednou citim v praci lip, rychleji mi to utika ;) ale to bude spis tim ze mam zase co delat :D

...sem zvedavej az mi prijdou ty krystaly a udelam HHG ;) tam by ten ucinek mel byt zretelnejsi, jsou tam totiz pouzity energeticky vyhodnejsi krystaly kristalu a ne jeho surova forma...

BTW: na nakup surovin doporucuju AUKRO.cz
př. http://www.aukro.cz/search.php?string=h ... try=56&p=0
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Pro kutily

Příspěvekod c.4862 » stř, 09. črc 2008, 15:52

ja som asi nenormalny blbec,ale co je epoxid?v navode uvadzaju peroxid,je teda epoxid to iste?

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » stř, 09. črc 2008, 16:13

peroxid? Spise tam uvadeji epoxid, ne? Epoxid se drive delal z plyskyrice ze stromu a kdyz zatuhne, v podstate tak i vypada. Doma mame epoxid jako dvouslozkove lepidlo - kdyz smichas obe slozky dohromady, zacne to tuhnout. Myslim ze epoxid se ani jinak nez dvouslozkove neprodava.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » stř, 09. črc 2008, 18:40

Už sem psal odpoledne ale najak se to nepostalo peroxid bude nejspiš druha složka te smesi a slouži prave na to vytvrzeni ale ejste sem s tim nedelal tak to nevym na 100%
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » čtv, 10. črc 2008, 06:30

Je to presne tak jak rikate...epoxid je umela pryskirice, peroxid tam pusobi jako tvrdidlo. Cim vic se ho tam da, tim rychleji to ztuhne. Pri tuhnuti to vydava teplo, tzn. ze cim vic tam date peroxidu tim rychleji to stuhne ale tim vice to bude hrat. Pisu to hlavne proto ze kdyby ste to dali do umelyho kelimku a dali tam toho peroxidu hodne mohl by se vam roztec...

Jo a doporucuju delat to do neceho plastovyho...trikrat sem to zkousel do skla, a pokazde sem musel tu sklenici rozbit, a jen jednou se mi povedlo z toho orgonit dostat v poradku...

BTW: docela me dostal ten Georgovo odkaz na OSUD (http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=23). Podle vseho to vypada ze se da vybracni uroven jedince merit a ma dokonce jednotky!!! :-O to sem necekal...urcite dporucuju precist...jinak mi prijde zajimave ze to funguje na stejnem principu jako Orgonit ;) teda co sem pochopil, akorat se pouziva ionizovany hlinik a rubin...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » čtv, 10. črc 2008, 11:34

Tady je dost zajimavejch informaci http://www.littlemountainsmudge.com/
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Pro kutily

Příspěvekod c.4862 » čtv, 10. črc 2008, 15:08

vdaka,uz mi je to jasne,idem si teda spravit orgonit z medenych pilin,zivice zo smreku a ruzeninu,som zvedavy,ako to dopadne

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » čtv, 10. črc 2008, 15:17

ta smula ze smrku je asi enrgeticky nejlepši ale prace s tim je dot šilena vše je od toho ulepne a musi to byt v nečem uzavřeny jinak se to rorteče zjistel sem že se da rozpustit v lihu možna bude lepši udelat roztok a ten pak nechat vyschnout nebo smulu napred vyvarit vznkne kalafuna a ta už by mela byt pevná.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 10. črc 2008, 15:56

mozna by to slo udelat i ciste. Stacila by ta smula a nejaky zdroj prlamene a vsechno to tam pekne nechat zakapat do nejake misky s pripravenym usporadanim surovin. Rozpustit by to slo urcite taky, ale musela by se pak delat vrstva po vstve, protoze kdyz by se to zaclo vyparovat, tak by se to asi zaclo zdrcavat. Jeste me napada jina technologie - vezme se kovova formicka, do ktere se to bude vsechno skladat, vcetne kousku te plyskyrice. Potom by se to hodilo do trouby, kde by se roztekla a vyplnila mezery a pak by se jen pridavaly dalsi kusy plyskyrice.

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Pro kutily

Příspěvekod c.4862 » čtv, 10. črc 2008, 19:33

tak som sa do toho pustil a ta smola je vazne peklo,aj ked som ju zahrial a rozpustil,tak strasne rychlo tuhla.nejako som to zmiesal,ale nemozem to dostat z formy.neda sa pouzit nieco ine ako smola?nieco s cim by sa lahsie pracovalo

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » čtv, 10. črc 2008, 19:39

tak zkus pouzit bezlepkovou smulu, to da rozum :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod ATA » čtv, 10. črc 2008, 20:51

na práci je lepši určite ten epoxid bude to i lip vypadat me slo spiš o funkčnost protože to mam jako jadro generátoru a tam na disegnu nezaleži

zahřívaní nad plamenem radši nezkoušej smula je hodně hořlavá a jeji výpary taky za určitejch podminek i vybušny to by to z te trouby moc nezbylo.Ja to ted zkoušim zorpouštět v lihu a vyčistit to, plave v tom moc bordelu.Až to bude cisty tak predestilovat a zybtek by mel byt kalafuna ktrea se nebude roztikat pokud daš jen smulu do formy tak nikdy uplne neztuhne a za par dni maš z piramidy placku.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » pát, 11. črc 2008, 16:23

Nasel jsem perfektni forum o volne enrgii. Mimo jine tam prelozili clanek o orgonitu: http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=3538

Tady je odkaz na stranky: http://www.gewo.info/ve/ve-main.html

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod blaza » pon, 14. črc 2008, 20:31

WARNING: timhle prispevkem vas asi moc nepotesim, ale rict vam to musim :-? :
-tyhle ''hracicky'' pravdebodobne pracujou na principu tyhle veci (jedna se vo tu energii nuloveho bodu...)
FOR: GeorgeLD,Brandis...a vostatni
BTW: docela me dostal ten Georgovo odkaz na OSUD (http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=23). Podle vseho to vypada ze se da vybracni uroven jedince merit a ma dokonce jednotky!!! :-O to sem necekal...urcite dporucuju precist...jinak mi prijde zajimave ze to funguje na stejnem principu jako Orgonit ;) teda co sem pochopil, akorat se pouziva ionizovany hlinik a rubin...
-jj me dostal taky, zacalo to tim ze sem byl u taty doma a ukazal mi vytisknuty tyhle listy, ktere pojednavali vo tom Teslovo stitu...
-pak sem doma najel na osud.cz a nakym zpusobem me to natolik fascinovalo, ze sem si myslel ze to muze zmenit muj zivot a uz tehdy sem vedel ze to za kazdou cenu musim mit...
-na e-shopu psali: ORDER THE TESLA SHIELD™ @ $89.95 (ted to asi vo kilo USD zdrazili :roll:)
-sebral sem vsechny prachy co sem mel...a asi vo mesic pozdeji sem spolecne s tatou zridil ucet na paypal...problemy s e-bankou se poresili
-za nakej patek prines tatovi postak neobvyklou obalku s podivnymi znamkami kralovny Britanie :D ...pak mi to predal v aute
muj dojem:
-ukazoval sem to jednomu leciteli a rek ze je to supa, zadne podvrh...fakt to maka (energie prej vychazi ze hrotu)
-kdyz sem si to pak dal nad dlan tim hrotem tak to bylo citit, asi takova lehka vibrace, kdyz sem stim prejizdel po ruce
-nosil sem to na krku tak jak sem to dostal zabaleny
pozitivne: Rikam vam...byla to nádhera :!: ...to jak ta energie projizdela mym telem...krasnej pocit ;).
negativne: Ve spolecnosti lidi to bylo hardcore :!: ...proste ta hracicka na me pusobila takovym dojmem ze me to naprosto osvobodilo od vseho negativniho co tam na tom webu pisou ale rikam vam (trochu za vlasy pritazeny): JE TO SEBEVRAZDA Proč? Protoze vono je to tak trochu jako bejt vidomym mezi slepcema...vy ste naprosto osvobozeni, naplneni stestim, laskou, nic vas netrapi, zadny depky, piskate si, nic vas uz nemuze rozhodit...ALE Jak sem dopad ja vuci ostatnim ''prizemnim?'' Takle: egoista jako kráva, king sveta, clovek co si mysli ze nad nej neni, namyslenej, sebestrednej, samolibej, vtipnej, dokonalej, svetlo vyzarujici borec... proste sem asi myslel ze sem ''Bůh'' :oops:
REAKCE SPOLUZAKU? dostal sem vo drzku tabuli, takovej egoista...ze me malem vyhodili ze skoly, dostal sem na vizo malem bura hlavne za chovani, ztratil sem kamarady
:arrow: to je ta vase sila Orgonu?..... ,,TFUJ!''- ,,Uz to nikdy nechci ani videt!''
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Re: Pro kutily

Příspěvekod GeorgeLD » pon, 14. črc 2008, 21:52

ja to rikam porad, nemyslete si ze neco budete mit jen tak zadarmo :)
EDIT: jeste bych chtel rict, ze za to nemuze orgonit :)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro kutily

Příspěvekod Brandis » úte, 15. črc 2008, 11:52

blaza: no tak je to zajimavy...souhlasim ale s Georgem ze orgonit za to nemuze ;) nebo v podstate jo ale jak se to vezme. Nedavno sem cetl knihu Mystika nebo Schyzofrenie. V podstate se autor schoduje na nazoru vetsiny prednich psychologu ze mystiik je vlastne schyzofrenik a obracene. Je tam akorat rozdil v tom, ze u schyzofrenika je "nemoc" pouzita jako zachrany system "duse" a proto ruzne vize a sny nemusi dojit pochopeni a clovek ktery se necim podobnym jeste nezabyval to muze pochopit uplne jinak. Př. bude mit halucinaci jak mu "buh kaze" a misto toho aby v tom hledal alegorii tak si rekne ze je buh, no a sup a je z nej blazen ;) rozdil mezi mystikem a schyzofrenikem je tedy jako mezi dvema potapeci kdy jeden umi plavat a druhy ne. Mystik postupne svou cestou a tim jak se uci, poznava a studuje, vyvyji a se vsemi prekazkami se popere. Kdezto takovy schyzofrenik, ktery o ezoterice nevi nic, nevi jak to ma chapat a proto se vicemene zblazni.

Myslim si ze s tim Teslovo stitem to bude podobny. Pokud uz si na takovy urovni ze se odkazes plne ovladat(umis plavat ;) ) a si trochu taktik, tak by si s tim podle me nemel mit problem. kdyz si to veme teoreticky: Ten Tesluv stit zvysuje tvoji vybracni uroven, pokud is ho nasadi nekdo na hodne nizke urovni, nastane u nej velika zmena a on se najednou citi jako buh, kazdymu by pomohl a kazdemu skrze sve nadseni zacne vykladat ruzne veci, protoze najednou dosel "poznani". Pokud by si ale podle me nasadil tesluv stit nekdo na vyssi vybracni urovni, nekdo kdo uz ty principy ovlada, nekdo kdo vi ze "neni potreba cokoliv nekomu vysvetlovat", nekoho zachranovat, ze pokud to budu delat budou na me koukat jako na blazna, protoze nikomu nepomuzeme proti jeho vuli, tak ucinek bude stejny ale ten clovek to proste lepe zvladne. Ono je totiz hezke ze vam to zveden vybracni uroven, ale pokud clovek nezna vsechny principy jak s tou urovni zachazet, nema potrebne vedomosti o tom principu, je proste jako neplavec ve vode a driv nebo pozdeji se utopi, pokud nezacne zkoumat zpravny pristup k veci...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů