LSD

knox.10
Příspěvky: 5
Registrován: čtv, 31. pro 2009, 12:20

Re: LSD

Příspěvekod knox.10 » úte, 04. kvě 2010, 21:38

LSD považuju za nejlepší drogu,kterou jsem kdy zkusil,nejlepší pro inspiraci(napr. hudební,kreslení),ukáže vám svět z jiného uhlu než znáte.Osobně jsem zažil nezapomenuté zážitky až mystické cestování(dotknutí vesmíru).A nemusíte se bát,LSD už je od roku 1938(1942) na světě a ještě nebyly prokázány žádné negativní učinky,poškození zdraví ani nic jinýho.A závislost si uděláte maximálne psychickou,když se vám to bude hodně líbit,ale to zas tak nevadí..... ,,když jí milujete,tak neni co řešit'' :D

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod Helias » ned, 10. říj 2010, 21:31

Nedávno jsem měl po hooodně dlouhé době tripa. Byl to opět úžasný stav. Asi 2 a půl hodiny jsme chodili po městě (boční uličky a vyhlídky samozřejmě, ruch velkoměsta by mě zabil) a cítil jsem se jako v pohádce.
Člověk vnímá ty maličkosti v úplně jiném úhlu pohledu.
Poté, co jsme dorazili na byt (byla zima), tak jsem se šel uklidnit malováním.
Vůbec jsem nevěděl, co malovat.
Jen tak jsem si vzal žlutou (první, co mi padla do ruky) a začal jsem čmárat ... jen tak, ze strany na stranu. Zahlídl jsem v tom útes. Začal jsem čmárat trošku jiným směrem a hle, útes se mi tam rozšiřoval - sám.
Trošku prostřídat barvičky, rozmazat, dodělat a měl jsem před sebou obraz útesu se zálivem a nějakým pohořím - takový kousek ostrova.
Toto celé se namalovalo v podstatě samo, já jsem jen držel křídy.
Kdysi mi jedna paní povídala o automatické kresbě, podvědomí si to nakreslí samo. A to se stalo.
Mám v plánu jí to donést ukázat, ať mi poví, co to o mě vypovídá.
Carpe Diem

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod clario » ned, 10. říj 2010, 21:54

A nechce se s výtvorem pochlubit? :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » ned, 10. říj 2010, 23:15

Cetl jsem, ze 75% z 200 duchovnich lidi popsalo svuj zazitek z LSD jako nejsilnejsi duchovni zazitek v jejich zivote. Pro me zazitky z experimentu s lysohlavkami a LSD nebyli ty nejsilnejsi, ale urcite jedny z mnoha nejprinosnejsich.

Nejuzasnejsi je kdyz clovek zavre oci a mysl jako by sama tvori, tvori se zajimave mozaiky neuveritelne, nebo clovek vnima jako by nemel telo a byl propojeny s okolim, nebo v prirode jsou takovy velmi unikatni zazitky.
Naposledy upravil(a) Pete dne ned, 14. lis 2010, 21:59, celkem upraveno 1 x.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod Etellyen » ned, 17. říj 2010, 00:19

Zajímavý...Pořád si na tydle věci nedokážu udělat pořádnej názor. Když o tom tady píšete zdá se to jako snadná cesta k bezva zážitkům a taky poznání, ale když se nad tim zamyslim, přijde mi to takový nesprávný nebo jak bych to řekl. Takový podvádění. Pak si ale vzpomenu že se to používá třeba i v šamanismu a to mě mate, protože šamanismus jako takovej mi určitě nepřijde jako nějaký ''podvádění''. Je mi patnáct a určitě nemám v plánu s tim začít experimentovat ale pořád mi to vrtá v hlavě.
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » ned, 17. říj 2010, 03:39

Ruzni Guruove (kteri sami nebrali drogy) doporucuji LSD nebo houby jako "rychle nabite spiritualni zkusenosti" respektive urychleni celeho procesu, nekteri tomu dokonce rikaji "zapadni lek"

Imho Lsd/houby jsou strasne uzitecny nastroj (sluha) ale zly pan, dokud je bereme pro skusenost a jen parkrat, tak nam to muze hodne prinest. Ovsem nesmime to brat jen pro zabavu a pristupovat k tomu trochu s respektem

Etellyen nemas pravdu, samanismus se co nejvic VYHYBAL drogam, protoze te omezuji pri cestovani atd.. drogy se podvali a) ucni, ktery potreboval rychle nabit skusenosti b) pacientovi (ktery si musel vycestovat sam) a aniz by ho to museli ucit

Takze samotni Samani podavali drogy spis ostatnim, sami si navodili stavy hudbou nebo tancem, aby meli nad svymi cestami nejvetsi kontrolu

Samani veri ze halucinace nejsou jen projev fantazie, ale bud pohled do jinych svetu propojenych s timdle, nebo jako by pohled do vlastni duse atd

Joga tvrdi, ze lsd/houby muzou v cloveku aktitovat magike schopnosti, ale joga je proti drogam, protoze berou schopnosti jako prekazku, ztratu casu
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod Etellyen » ned, 17. říj 2010, 12:53

Docela si mi to osvětlil. Díky
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: LSD

Příspěvekod Pete » ned, 17. říj 2010, 14:41

Nemas zac

Jeste jedna vec, kdyz si to tak vezmes, Buh (ci nejaka bytost, kterou on vytvoril) vytvoril zemi, kde vsechno ma svuj vyznam. Vykaly jsou hnojivo, vitr se zas stara o ochlazeni, o zpevneni stonku (kdyby nebyl vitr tak rostlina roste do vysky s tenkym stonkem a pak by se zlomila) .. takze i prirodni drogy musi tu mit nejaky zamer.. na chemickych drogach vyrobenych clovekem, se stane vetsinou lehko zavisly, na prirodnich drogach tomu tak neni. Kdyby prirodni drogy mela byt jen "zkouska toho, co nesmime vzit" tak by to vytvorili spis tak, ze by na tom byl clovek zavisly.. jedinou chemickou drogu kterou uznavam je LSD, jako jedna z mala chemickych neni navykova, a navic ma v sobe pouze 50% chemie.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: LSD

Příspěvekod ATA » pát, 22. říj 2010, 20:15

o tom chemická/prirodni a nvykovykova /nenavykova je to blbost u prirodnich spiš beru že tam kromě te chemicke striktury bude pusobyt i energetická stranka "duch rosliny" ta bude u čiste chemije sice taky ale ...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Smis
Příspěvky: 3
Registrován: pát, 28. zář 2012, 22:15

Re: LSD

Příspěvekod Smis » čtv, 04. říj 2012, 20:25

Čaute, mno pročítal jsem si to tady a mohl bych nesouhlasit s hodně příspěvky.
Nebudu se bránit, tripy jsem zažil, zažil jsem je několikrát, nejen s LSd, ale i kouzelné houby. Prvně bych chtěl říct, že ani LSD není chemická látka, jde jen o polosyntetickou látku chemicky isolovanou jako 25 derivát kyseliny lysergove (odtud název LSD 25) nacházející se v žitném námelu. (možná i v jiném druhu). Souhlasím s přistupováním k této látce velmi obezřetně, neboť ruce nezkušené se můžou popálit. I já osobně mám z LSD respekt. Zažil jsem několik "výletů" s kyselinou a ostatně když se podívám zpět, na svůj vývoj, myslím, že jsou to právě halucinogeny, které změnily můj životní postoj. Otevřely mi cestu poznání, že existují i jiné sféry, nežli hmotná. Začal jsem se zajímat více o duchovní praxe a o svět okolo nás, nemám na mysli ten lidský.
Myslím si, že nahlížet na tyto psychické aktivátory, jako na drogy není správné. Proč je tak nenazývají indiánské kmeny? Toto je zřejmě výsada "bílé" a "civilisované" kultury, vše škatulkovat. Ostatně toto jest i odpovědí, proč nejsou tyto látky legální. Vládnoucí vrstva(ta, kterou nepoznáme) určitě nechce, aby byli lidé osvícení, nastartovaní ku tomu, žít v souladu s Gaiou. Potřebují masy, které denně vypijou hektolitry oblbováku (alkohol), sežerou tuny barbiturátů a jiných utrejchů, co tě tak leda vymažou. Potřebujou KONZUM!!! Rozebírat tady toto téma by bylo na dlouho, ale už tady z toho si můžete udělat obrázek, že v podstatě vše je provázané jemnýma spojujícíma nitkama.
Porovnej si úmrtnost na alkoholu, na drogách (myslím opravdu syntetické a tvrdé) a na etheogenech (halucinogeny).
A nejen úmrtnost. Znám spoustu lidí, co chlastají a při tom jsou agresivní, zlí a jaké dělají zvěrstva. Alkohol zatemňuje mozek, několikrát už se mi stalo probuzení kdesi. Všeobecně ničí mozkové buňku a člověk je druhý, třetí den nepoužitelný. Toto etheogeny nepřinášejí.Ostatně tyto směsi se nekonzumují pro stav, nýbrž pro aktivaci. Můžu ti ukázat dveře, projít musíš sám.
Odpověď v existenci látek měnících vědomí je prostá. Mají to být učitele potřebným. A spousta "primitivních" národu to věděla a ví.

K tomu jestli zkoušet či nikoliv mám pár slov. Takové ty žvásty co se povídají, jakože kamarád kamaráda si dal a pak dělal kdo ví co jsou kraviny (ne nutně kvůli pravdivosti). Nebo kdysí dávno jsem slýchal, že postávali před školama pánové s bombónkama a rozdávali je.
Člověk si toto musí rozmyslet sám, nikdy se nikdo nenechte vyhecovat od kamaráda, protože je to cool. Opravdu jde o razantní náhled do zákulisí, který nemusí být vždy příjemný (ostatně ani po jiných látkách nebývá-alkohol např.)Když už se rozhodneš do toho jít, je třeba si počíst a posbírat info o tzv. setu a settingu. To znamená uvažovat o vhodném místě, rozpoložení toho místa, hudbě, udělat si opravdu klid atd. A i když jsem tímto nikdy neprošel, od kamaráda z vyprávění doporučuji nějakého průvodce (člověk zkušenější tímto směrem - Guru např.) :)

ps. Netřeba věřit všem informacím slepě, lepší jest je podepřít vlastní zkušeností.
...Smis

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: LSD

Příspěvekod Lama » pon, 08. říj 2012, 16:07

Čaute, mno pročítal jsem si to tady a mohl bych nesouhlasit s hodně příspěvky.
Nebudu se bránit, tripy jsem zažil, zažil jsem je několikrát, nejen s LSd, ale i kouzelné houby. Prvně bych chtěl říct, že ani LSD není chemická látka, jde jen o polosyntetickou látku chemicky isolovanou jako 25 derivát kyseliny lysergove (odtud název LSD 25) nacházející se v žitném námelu. (možná i v jiném druhu). Souhlasím s přistupováním k této látce velmi obezřetně, neboť ruce nezkušené se můžou popálit. I já osobně mám z LSD respekt. Zažil jsem několik "výletů" s kyselinou a ostatně když se podívám zpět, na svůj vývoj, myslím, že jsou to právě halucinogeny, které změnily můj životní postoj. Otevřely mi cestu poznání, že existují i jiné sféry, nežli hmotná. Začal jsem se zajímat více o duchovní praxe a o svět okolo nás, nemám na mysli ten lidský.
Myslím si, že nahlížet na tyto psychické aktivátory, jako na drogy není správné. Proč je tak nenazývají indiánské kmeny? Toto je zřejmě výsada "bílé" a "civilisované" kultury, vše škatulkovat. Ostatně toto jest i odpovědí, proč nejsou tyto látky legální. Vládnoucí vrstva(ta, kterou nepoznáme) určitě nechce, aby byli lidé osvícení, nastartovaní ku tomu, žít v souladu s Gaiou. Potřebují masy, které denně vypijou hektolitry oblbováku (alkohol), sežerou tuny barbiturátů a jiných utrejchů, co tě tak leda vymažou. Potřebujou KONZUM!!! Rozebírat tady toto téma by bylo na dlouho, ale už tady z toho si můžete udělat obrázek, že v podstatě vše je provázané jemnýma spojujícíma nitkama.
Porovnej si úmrtnost na alkoholu, na drogách (myslím opravdu syntetické a tvrdé) a na etheogenech (halucinogeny).
A nejen úmrtnost. Znám spoustu lidí, co chlastají a při tom jsou agresivní, zlí a jaké dělají zvěrstva. Alkohol zatemňuje mozek, několikrát už se mi stalo probuzení kdesi. Všeobecně ničí mozkové buňku a člověk je druhý, třetí den nepoužitelný. Toto etheogeny nepřinášejí.Ostatně tyto směsi se nekonzumují pro stav, nýbrž pro aktivaci. Můžu ti ukázat dveře, projít musíš sám.
Odpověď v existenci látek měnících vědomí je prostá. Mají to být učitele potřebným. A spousta "primitivních" národu to věděla a ví.

K tomu jestli zkoušet či nikoliv mám pár slov. Takové ty žvásty co se povídají, jakože kamarád kamaráda si dal a pak dělal kdo ví co jsou kraviny (ne nutně kvůli pravdivosti). Nebo kdysí dávno jsem slýchal, že postávali před školama pánové s bombónkama a rozdávali je.
Člověk si toto musí rozmyslet sám, nikdy se nikdo nenechte vyhecovat od kamaráda, protože je to cool. Opravdu jde o razantní náhled do zákulisí, který nemusí být vždy příjemný (ostatně ani po jiných látkách nebývá-alkohol např.)Když už se rozhodneš do toho jít, je třeba si počíst a posbírat info o tzv. setu a settingu. To znamená uvažovat o vhodném místě, rozpoložení toho místa, hudbě, udělat si opravdu klid atd. A i když jsem tímto nikdy neprošel, od kamaráda z vyprávění doporučuji nějakého průvodce (člověk zkušenější tímto směrem - Guru např.) :)

ps. Netřeba věřit všem informacím slepě, lepší jest je podepřít vlastní zkušeností.
Děkuji ti za tvuj prispevek a naprosto s tebou ve vsem souhlasim. Kdyby to byl facebook mas o deme Like :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů