Magneurol6-S

.am.
Příspěvky: 1
Registrován: ned, 01. čer 2008, 22:36

Magneurol6-S

Příspěvekod .am. » ned, 01. čer 2008, 22:37

http://www.magneurol.com/benefits_astralprojection.html máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? neslyšeli jste o jeho prodeji v ČR?

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Magneurol6-S

Příspěvekod loob » úte, 17. čer 2008, 16:24

no já osobně s tim zkušenosti nemám ,ale nevěřil bych tomu...
může to být cokoliv od normálního Heráku až ponějaký houbičky... takže myslím ,že ti to nedá takový zážitek ,jako když ty sám dokážeš vstoupit do AC!
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
lyuk
Příspěvky: 19
Registrován: stř, 11. čer 2008, 23:10

Re: Magneurol6-S

Příspěvekod lyuk » úte, 17. čer 2008, 23:19

:) Herák a podobný extremy v tom nebudou se stačí podívat na design stránek info a popularitu firmy. Já osobně bych nejdříve výrobek vyzkoušel a teprve potom by šlo vidět jestli to funguje. Na druhou stranu pochybuju že během dvou dnů bude mít člověk AC, podle nich, to zase ne

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Magneurol6-S

Příspěvekod ATA » úte, 17. čer 2008, 23:31

Co sem se dival na složeni tak to trochu pomoct muže ale zazraky bych nečekal lepši bude vyc cvičit než investovat do prašku ktra sou stejnak jen kratkodoby řešeni kdyby fungovaly.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Magneurol6-S

Příspěvekod c.4862 » pát, 06. úno 2009, 17:14

herak alebo hubicky tam urcite nebudu.a to z dvoch jednoduchych dovodov 1.legislativa 2.pochybujem,ze by niektora zo spomenutych "prostriedkov" k AC pomohla.kazdopadne mi pride hlupe takyto "hnaci motor" odmietat.odvolavat sa na cistu cestu alebo nieco podobne je zcestne.ano,docasnym sposobom to moze byt a myslim,ze to je aj ucel.po par zazitkoch si to clovek osvoji a nebude nic take potrebovat.v tom je sila podobnych "zlepsovakov"(spominam na casy,ked som bol aj ja taka naivka)


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů