Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Uživatelský avatar
matrixnet
Příspěvky: 88
Registrován: pát, 25. črc 2008, 17:19

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod matrixnet » pon, 22. zář 2008, 12:16

To se mi nějak nezdá ta fotka naši galaxie, jak by to mohli vyfotit? Jinak k těm tvarům, se mi zda že koule je taky dokonaly tvar, hvězdy, planety se přibližují kouli. Ještě tak přemýšlím, na kterou stranu se ty víry točí a čím je to určeno, třeba u galaxie je to relativní, když se na ni podívám z jedné strany, točí se doleva a z opačné strany se točí doprava. U takového vodního víru, ten se točí proti směru hodinových ručiček a slyšel jsem že v Austrálii se zase točí naopak.
Nikdy nemáme definitivní pravdu, můžeme si být jisti jen tím, že se mýlíme.

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Jarda » pon, 22. zář 2008, 12:56

Na směr otáčení vodní víru má vliv rotace země ale mnohem větší vliv má tvar nádoby nebo proudy ve vodě, není li v klidovém stavu.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Heimdall » pon, 22. zář 2008, 16:33

Ta změna směru otáčení vodního víru je způsobena Coriolisovou silou, ikdyž ta působí spíše na objekty nacházející se v atmosféře(jen rozšiřuju co zmínil Jarda :) ), což znamená že předměty na severní polokouli se stáčejí směrem do prava a na jižní zase do leva, takže je to právě naopak, než říká matrixnet, proto má v austrálii vodní vír jiný směr(takže v Austrálii se netoči po směru ,ale právě proti směru, já vím moc plácám :D ). Jinak tu fotku Galaxie zřejmě nefotili z kosmu :D , taky nechápu jak to ti "vědci" dělají, ale zřejmě její tvar nějak plasticky "poskládali" pomocí naší pozice ve vztahu k ostatním hvězdám a jejich vzdálenostem. Jasně, tvar koule je taky symbolem dokonalosti, v podstatě je to ale to samé jako kruh, chtěl sem jen vyjádřit jeho nekonečnou a rovnoměrnou trasu - "stále dokola kulatý" :D .

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Tidus » stř, 24. zář 2008, 08:58

A ma to byt forka nasi galaxie? Mohli preci dalekohledem vyfotit jinou galaxii. Jinak o tech virex je i nejaky dokument. Bohuzel uz si nepamatuji jaky. Delali tam pokusi, jak se kde toci vir v umyvadle a skutecne je to jak rika Heimdall.
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

gergan123
Příspěvky: 1
Registrován: čtv, 16. říj 2008, 20:47

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod gergan123 » pát, 17. říj 2008, 18:33

Četl jsem tvůj článek o dvojité keltské spirále a mluvíš tam i HHG zajímalo by mě co to HHG je. Prosím odpověz.

/Edit: Zaslána SZ. Sunny:-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Brandis » čtv, 23. říj 2008, 07:55

HHG je zkratka Holy Hand Granade a je to typ orgon-energetickeho generatoru. Mylsim si ze na googlu najsdes dost info. Pripadne muzes zkusit tohle tema ;) http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... ?f=15&t=77
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Jarda » stř, 25. bře 2009, 17:16

Tak jak hodnotíte dlouhodobé účinky ? U mě to vypadá asi tak že už ji nepotřebuji a nevšiml jsem si většího rozdílu mezi tím jestli ji mám nebo už, ne. Nosil jsem ji asi půl roku a ze začátku to bylo dost znát konkrétně na pozitivní změně osobnosti :-)
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Brandis » čtv, 26. bře 2009, 06:20

Rekl bych to asi stejne...

Nosil sem ji tak tri mesice. nejvice se to projevilo "dobrou naladou"...pozdeji i kdyz sem si ji zapominal nandat, nalada zustavala ;) tak sem se rozhodl ji odlozit... rekl bych ze to v nas dostane energii na nejakou hranici, neco jako kdyz natankujete plnou nadrz, a pak uz je nam prakticky k nicemu...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod andree » čtv, 26. bře 2009, 15:24

Tak jsem si teď taky jednu udělal na testík :o) ...trvalo mi to pár minutek ...jen doufám že jí nosím správným směrem :D

a tady obrázek
spirálka.jpg

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Prince_Rakeem » čtv, 26. bře 2009, 15:27

Ale pozor na to, aby se ti prokrvovala ruka ;) 8-)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod andree » čtv, 26. bře 2009, 15:37

Ale pozor na to, aby se ti prokrvovala ruka ;) 8-)
hehe :D ...No je to taková gumička ona se přizbůsobí ..určitě se ještě trošku roztáhne třeba přes noc :D

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Heimdall » čtv, 26. bře 2009, 16:49

Tak jsem si teď taky jednu udělal na testík :o) ...trvalo mi to pár minutek ...jen doufám že jí nosím správným směrem :D

a tady obrázek
spirálka.jpg
Ne, nosíš ji špatným směrem :D , šak v pohodě ja jen že levotočivá přidává a pravotočivá ubírá, působí ta strana která působí na plochu takže momentálně je to v tvém případě pravotočivá, můžeš toho však využít za určitým cílem, doslova špatně není nic :) .

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod clario » čtv, 26. bře 2009, 22:18

ee ta spirála je situována správně, v příspěvku kterým zahájil Sunny toto vlákno má několik odkazů a v tomto http://keltoman.sweb.cz/Spirala.pdf je vysvětleno jakým směrem proudí energie spirálou a je opradu správně. Všechny spirály, které jsou v tomto vlákně vyfoceny jsou situovány stejným směrem i spirála Brandise, který jí má na ruce také ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Heimdall » čtv, 26. bře 2009, 22:49

Hluboce se omlouvám, směr točení sem chápal jako z vnějšku dovnitř, proto ta mýlka.(co ale hlavně tak děkuji že jsi mi to objasnil :) , pochopil sem to přesně naopak :D ).

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod clario » čtv, 26. bře 2009, 23:09

Ze začátku se mi to taky děsně motalo, koukal sem se pokaždý když sem dělal něco se spirálou na net jak to má bejt :D . Před nedávnem sem si do ucha zase "narval" takovej ten roztahovák a má taky tvar spirály je to hned víceúčelový, jednak plní funkci poegulechtající ozdůbky, tak taky vlastně usměrňuje energii do hlavy (s tou sem zatim neměl nejmenší problém), ale hlavně si teď podle ní vždycky bezpečně určim jak má, která spirála bejt natočená :lol: taková šikovná pomůcka co je vždycky po ruce :D .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Jarda » pát, 27. bře 2009, 06:35

No tak jsem spirálu vykoupal ve vodě kde jsem se rozpustil sůl a už to zase šlape. :-) zatím jsem si všiml že mám mnohem víc energie, ale ne tu co potřebuji k pohybu, ani k tomu abych nebyl ospalý a ani k to není ta kterou potřebuji abych mohl přemýšlet :-D
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod andree » pát, 27. bře 2009, 13:39

Pánové tak já děkuji za objasnění...právě, že jsem v tom měl taky trochu zmatek stejně jako vy :D

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Jarda » ned, 12. dub 2009, 21:37

A co vy ostatní co jste to na testovali delší dobu jak hodnotíte dlouhodobý účinky a to zda to ještě účinkuje? Zajímalo by mě jestli to u ostatních taky postupně přestalo účinkovat.
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod blaza » ned, 17. kvě 2009, 10:06

Jarda: No podle me to prestalo fungovat u vsech. Protoze kazdej trochu inteligentni clovek zjistil po case, ze nosit ji na ramene neni zrovna moc prakticky. Ja ji tam dokazal mit 3dny, ale pak sem to musel sundat, navic ti to pada a zjizdi to pres bicak az k loktu. Pokud to ovsem nemas utazeny a necitis ani ruku. A ten zbytek lidi to nosi furt vobracene. :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Jarda
Příspěvky: 400
Registrován: ned, 01. čer 2008, 17:50

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Jarda » ned, 17. kvě 2009, 15:20

Já to nosil na krku a nebyl problém :D a po čase jsem si vytvořil i reflex že jsem si několikrát za den zkontroloval jestli to nosím dobře
Spokojený je ten kdo má splněné svoje potřeby. Šťastný je ten, kdo si to uvědomuje.
Nespokojený je ten kdo nemá splněné svoje potřeby. Nešťastný je ten, kdo si to uvědomuje. ;-)


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů