Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod blaza » pon, 18. kvě 2009, 17:59

Kdyz das na krouzek ten privesek, tak by se to tak pretacet nemelo. Pokud to mas vyrobeny, tak skus pripajet vocko(jestlize to mas z medi). Ja to jeste nezkousel, ted nemam cas na kraviny. A jestli nemas pajku, tak mi napis SZ, neco ti kdyztak poslu. Ale kdyz ten privesek mas rovnou provlecenej tou latkou(gumickou), tak je to tragedie. Nosil sem na krku tejden pentagram a furt se to pretacelo :)
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Orichi
Příspěvky: 39
Registrován: úte, 05. kvě 2009, 01:57
Bydliště: Doksy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Orichi » úte, 19. kvě 2009, 01:36

Já sem někde četl, že energie člověka může tělem proudit dvěma směry a, že každý člověk to má jinak. Dá se to prý vysledovat podle očí, nebo vlasů. Myslíte, že to může nějak ovlivnit funkci spirály ? To jestli má člověk pravotočivou, nebo levotočivou energii ?
"Ovlivni jak smýšlíš a ovlivníš jak cítíš."
"Lidé se musejí naučit namísto zloby, projevovat zvídavost."
"Pokud se sami sebe začnete ptát, otevřete dveře vlastního vývoje v mnoha směrech."
"Tvůj život je jen o tom kam směřuješ a soustředíš svojí pozornost, proto dbej na to čemu a komu jí věnuješ."

Orichi*~

Uživatelský avatar
blaza
Příspěvky: 279
Registrován: sob, 14. čer 2008, 23:42
Bydliště: City of Palermo
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod blaza » úte, 19. kvě 2009, 09:48

No George by pravdepodobne napsal ze se jedna o dva typy energii: jin a jang. Muzska a zenska energie. Vim ze ta muzska je elektricka a ta zenska magneticka (to psali ohledne prepolovani zeme v knize 2012).
Ja mam treba tu spiralku feng-shui, kde jedna je energie zeme a druha energie nebe, ktery se navzajem ''snoubi'' dohromady. Ale netoci se to, jednom kdyz do toho cvrnknu hlavou a elektromotor do toho rozhodne kupovat nebudu, pride mi to zbytecne a navic nevim z jakyho zdroje bych tu stavu dal. A kdyz se toci tak vydim pouhym okem tu energii a to si zaroven myslim ze nejsem nejak zvlast duchovne vyspelej clovej proti vam. :roll:
"Království boží je v tobě a všude kolem tebe, nikoliv v budovách ze dřeva a kamene. Rosekni kus dřeva a já tam budu. Nadzvedni kámen a nalezneš mě." The Last Gospel of Jesus

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod Brandis » sob, 07. lis 2009, 13:03

Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvarové zářiče - dvojitá keltská spirála

Příspěvekod clario » sob, 07. lis 2009, 19:02

Ty věcičky co tam leží před ním se nazívají torques, tato věc se měla dřív nosit na krku a také na rukou, da se naleést na mnohých dobových ritinách a vyobrazeních, například na vyobrazení Cernunna (takovej ten s parožim na hlavě :D ) na Gundestrupském kotli drží Cernunnos v jědné ruce hada a v druhé pravě torques. V dnešní době se k této ozdobě zase pár lidí vrací. Určitě si nemyslim že by to tenkrát nosili prostě jen na ozdobu, ale že to mělo i nějákej ten praktičtější účel. Je více druhů provedení například některé byly tvořeny spletením několika zlatých lan či prutů, nevím jak u těch ostatních ale ty kroucené určitě po energetické stránce nebyly neaktivní. Informací je o tom na internetu určitě dost jen sem tu předhodil to něco málo co vím třeba to někomu koho by to mohlo zaujmout trochu pomůže při hledání dalšího infa :) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů