Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » ned, 22. kvě 2011, 00:07

Dobry den,
Dlouho jsem si rikal jestli to tema sem vubec dat aby jste si nemysleli ze jsem nejakej starej vyhul :frow: . To jsem mozna trochu prehnal ale neco v tom smyslu. Nicmene mary (budu to tak tady nazivat) uzivam kdyz mi nekdo nabidne. Nebo kdyz mam opravdu chut tak si koupim na brko domu.

Jednoho dne jsem si doma ubalil malej jointík kterej byl na jednoho celkem dost. Kdyz jsem to venku skonzumoval, dorazil jsem domu, lehl do postele a vzal si notebook, tak jsem si procital tohle forum a par zajimavych stranek o duchovnu.
Po chvilce cteni jsem se rozhodl skusit po dlouhe dobre pyrokinezi.
Pyrokineze se mi v te dobe nepovedla ani jednou. Mozna v par pripadech jo ale nejsem si jisty (mohl to bych pruvan, muj dech).

Vstal jsem, sel jsem ke stolu a zapalil si 20cm svicku a dal nad ni ruce. Soustredil jsem se chvilku na plamen a predstavoval jsem si jak z mych rukou "teče" energie a snazil jsem se svíčku zhasnout. Asi po 2 minutách se plamen zacal podivne hybat, jinak nez kdyz jsem ji nechal jentak horet. Pak jsem zacal velmi realisticky cítit energii ktera vychazela z rukou (mnohem vic nez kdyz jsem nebyl pod vlivem mary), chvilku jsem mel pocit ze ji dokazu videt.
Stale jsem drzel ruce nad plamenem a ruce jsem spojil. Plamen zacal zniceho nic plapolat, blikat. Ten uspech me tak vzrusil ze jsem se zacal soustredit jeste vic a plamen zacal plapolat jeste vic.
S planeme jsem se snazil i pohybovat ale bez uspechu. Ale kdykoli kdyz jsem k plamenu prilozil ruce, tak zacal plapolat.

Taky jsem mel jednu prihodu v metru. Jedu si ze skoly pod vlivem a metro se rozjizdi ze zastavky kobylisy a jede na zastavku Nadrazi holesovice. Cesta mezi temihle zastavkami je nejdelsi v celim metru. Rekl jsem si ze na chvilku zavru oci a odpocinu si. Jen me tak napadlo si predstavit jak me odstrediva sila metra vytahává ven z tela. Po chvilce se mi vypínaly smysli (vzdalovali se zvuky) a neco naproti me, me stahovalo do prazdnoty.
Nevim jestli ten pocit mel neco spolecnyho s duchovnem ale napisu to sem abych to zjistil :)

Diky tomu jsem zjistil ze pod vlivem mary se dokazu mnohem vic soustredit (10x víc, odhaduju).
Skousel jsem i meditovat, tvorit psibally pod vlivem a zjistil jsem taky mnohonasobne lepsi uspech.

Zajimalo by me jestli to tu taky nekdo skousel a zjistil nejaky rozdil.


Pokus se svickou mam natoceny na mobilu (trochu nekvalitni ale prece je to videt) tak pokud by byl zajem tak to muzu nekam uploadnout.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod clario » ned, 22. kvě 2011, 01:34

Taky nejsem vyhul, párkrát jsem si od někoho vzal :D. Co se týče energie mam podobné zkušenosti. Pod jejím vlivem je opravdu mnohem snazší energii vnímat, mnohem snáz je cítit jak proudí tělem. Několikrát jsem v tomto stavu zkoušel jedno cvičení kdy člověk jakoby stlačuje energii do středu kostí, pod vlivem trávy to bylo mnohonásobně silnější. Když toto zkouším normálně tak cítím jak se energie soustřeďuje do páteře a s trochou snahy to je cítit jako proudy elektřiny s větší trochou snahy to přechází až ve fyzickou bolest, po požití marihuany k tomu ale žádná snaha není třeba většinou už u prvních nádechů množství energie vyvolává silnou bolest (popravdě ne až tak nepříjemnou) a párkrát mě to nutilo si i pod jejím množstvím i docela kroutit :D.

Jeden čas jsem doma zkoušel takovou tu věc se zrdcadlem kdy se do nich člověk dlouho dívá a pak tam vidí různý věci :D. Měl jsem jednou u sebe trochu trávy a tak sem si řikal jak by to asi mohla ovlivnit :D a výsledek mě popravdě hooodně překvapil. Zrdcadlo jsem předtím zkoušel hodněkrát a většinou byly výsledky mizivé, teď to bylo ale jiné. Sedl jsem si před to zrdcadlo a po chvíli jsem se dostal do stavu kdy jsem se od něho nemohl odtrhnout ani když jsem chtěl, připadalo mi to jako nějaká autohypnóza. Nedokážu říct jak dlouho jsem před ním seděl mohla to být čtvrthodina a hodina, ale za celou dobu jsem ani nemrk, oči mě sice pálili ale vnímal jsem to jinak než normálně a tak to ve mě nevyvolávalo potřebu mrkat. Můj obličej v zrcadle se neustále měnil, byl to pořád ten samý obličej, uplně ten samý, ale ohromně se měnil způsob jakým jsem ho vnímal. Vystřídalo se předemnou ohromné množství různých tváří, přestože byly vlastně totožné. Má vlastní mysl pro mě byla ohromné psycho, myslelo mi to rychleji ale uplně jinak, měl jsem pocit jako kdybych měl umírat a zárověň žít víc než kdy jindy. Po chvíli jsem začal cítit jak mi z očí a z nosu teče krev, dokonce jsem to viděl i v zrdcadle ale ani to mně neodtrhlo, nijak zvlášť sem to neřešil a věřil jsem tomu, že mě jen šálý smysly, což se nakonec potvrdilo. Po nějaké době která se jevila jako věčnost jsem se nakonec od zrdcadla zvedl, pohyboval jsem se ale dost šíleně jako kdybych se pohl o deset centimetrů za vteřinu takovým trhavým způsobem a přišlo mi to strašně vtipný :D. Možná jsem toho tenkrát měl víc než bych měl, když sem tam někdo nabídne, tak si tak dvakrát třikrát potáhnu a tady jsem měl celý pr sebe a vlastně ani nevím co přesně jsem to hulil :D. Nicméně to byl vážně silnej zážitek a dobrá zkušenost.

Osobně marihuanu nijak nevyhledávám nechodim na žádně akce kde bych se k ní dostal a podobně, to jen sem tam když si dá někdo ze školy a nabídne. Pokud jde o vnímání energie, tak má nepopiratelně svoje výhody, nicméně na druhou stranu celkem dobře likviduje schopnost alespoň trochu inteligentní interakce s okolím :D.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Pete » ned, 22. kvě 2011, 02:42

clario marihuana ti neovlivnuje inteligenci, jedine bud tvuj mozek pracuje jinak (je zamereny vice na umeleckou stranku, fantazii, nez na matematiku) ale ze by to melo vliv na inteligenci to ne (dokonce v jednom filmu, chlapovi vysel IQ test vyssi kdyz byl zkoureny :D)
nebo jsi proste prebral, a to muzes porad cumet do blba (nebo usinat), ale co to je proti nasledkum prebrani alkoholu ze

jinak me poznatky ohledne marihuany a vlivu na energii: zpocatnu se energie zvysi, pozdeji klesa a potrebujete ji doplnit (jidlo, sladke napoje, spanek)
velka nevyhode je nervozita, dokonce i po dozneni ucinku (druhy den) je clovek vice nervozni (to potvrdili i lekari, ze marihuana jedine co ovlivnuje je kratkodoba pamet, a nervozitu)
dale pomaha v hypnagogii, kdy clovek muze videt ruzne veci z astralu jednoduse pri zavrenych ocich (pokud nic neuvidite, neproklinejte me :D bylo to dost tezke ovladnout, a marihuana z toho je jen pomucka, ono kdyz je clovek ospaly a cvici hypnagogii tak je to lepsi nez kdyz je zkoureny)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod loob » ned, 22. kvě 2011, 09:39

Clario: To jsi mi připomněl zkušenosti nějaký paní. Byl to článek o tom jak pozorovat auru. Jooo myslím, že to bylo od Twiginy, ale nejsem si uplně jistý.
Každopádně tam vyprávěla o tom, jak byla na nějakým kurzu vidění aury a ten kantor jim řikal, že nesmí snažit pozorovat auru v zrdcadle, ale myslím, že jim to nezdůvodnil. Tak hádej co autorka udělala první, když měli přestávku... Běžela na záchod a tam to vyzkoušela. No a byl to docela "dobrej" zážitek, který se dost podobá tomu tvýmu.
Ze začátku tam viděla různé obličeje, které se měnili. Poté se ty obličeje začali zhoršovat, byli víc "zlý", až se tam začali objevovat docela hnusný věci (různě znetvoření, šklebení apod.), až se tam prej objevil nějaký nelidský obličej, ze kterého úplně sálala negativní energie... Tak se toho úplně lekla a radši přestala... Byla z toho dost vyčerpaná i vystrašená. No a ten kantor hnedka poznal, že to dělala :D Jinak tvrdil, že se ze začátku jedná možná o obličeje z jejích minulých živorů, akorát tím, že jakoby otevřela svoji energii, tak tím přilákala nějaké negativní bytosti, které ji chtěli vycucnout energii, tak proto se tam později začali zobrazovat ty hnusné obličeje...

Docela zajímavý příběh, který je dost podobný tomu tvýmu ;-)
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod loob » ned, 22. kvě 2011, 09:41

Jooo, tak jsem našel ten článek a je to fakt od Twigginy ;-)

http://tajemno.najdise.cz/vyuka-videni- ... anne-praxe
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod clario » ned, 22. kvě 2011, 13:58

Pete: já ale nepsal, že marihuana zhoršuje inteligenci, ale schopnost interakce s okolim slovo "inteligentní" tam bylo použito jen jako přídavné jméno. Čti si líp co píšu .

loob: Twigginin zážiték znám a taky jsem si na něho vzpomněl. Tato věc se zrdcadli je celkem známá praxe, soustředíš se na jeden bod a můžeš postupně začít vidět spousty věcí. I vidění aury se dá cvičit se zrdcadlem, to už je ovšem trošku jiné, tam pozoruješ obrys těla a nesoustředíš se čistě jen na jeden bod, lektor je varoval, že to nemají zkoušet vzrdcadle kde by viděli jen svou hlavu, protože se pak fixují právě jen na určitý bod a to právě potom zapracuje s vědomím a na člověka může "vyskákat" spousta věcí :D. Dle mého názoru viděla Twiggi to co viděla hlavně proto, že zapracovali její obavy po tom co je lektor varoval aby to nedělali, v podobných stavech se může snadno stát, že si své obavy takto promítneme.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » ned, 22. kvě 2011, 14:45

Jsem rád ze na toto téma zareagovalo hned tolik lidí. Kazdopadne bych se jeste chtel zeptat na vas nazor s mim druhym zazitkem v metru, co si o tom myslíte...
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod clario » ned, 22. kvě 2011, 14:50

Podobný pocity jako jsi měl v metru můžou doprovázet změněný stavy vědomí, často se dostavujou když se člověk propadá do tranzu či se snaží o vymýstění z těla. Určitě to bylo na dobrý cestě aby to přešlo v něco hlubšího a ano rozhodně to má něco společnýho z duchovnem :D.
Naposledy upravil(a) clario dne ned, 22. kvě 2011, 15:17, celkem upraveno 1 x.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » ned, 22. kvě 2011, 15:15

Jupíííííí :lol:
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod ATA » ned, 22. kvě 2011, 21:37

Tak taky přidam svou trošku :)
marihuanu jsem zkoušel, prevažne jsem testoval k čemu by se dala vyžit, jak už psalo ostatni - asi nejsilnejši efekt je zvyšeni vnimani energii, a to klidne 100x. Ma to ale malej zadrhel, jak se zesiluje vnimani, tak se taky zaroven zhoršuje koncentraa schopnost tu energii ovladat. Možna to bylo ale jen u me v te dobe nedostatkem zkusenosti . Zkoušel sem to na katovaci čaker a podobne, ale bylo to opravdu silne, nekdy až moc a myslel jsem, že exploduju .
nedoporučuju zkoušet bez predchozi minimalne parmesični praxe z parci z energiji jinak se tim muže dost veci rozhodit nebo primo usmažit.
Jinak dal hodne zesiluje uvolnenifyzickyho tělaa prave hypnagogickej stav .

Nevyhody jak už sem psal zhoršeni koncentrace pokyt pomineme dalši učinky na mozeka telo tak z energetickyho hlediska ti to prudce zvedne energiji vetšinou tak na dvojnasobek normalu proto zo zlepši o vnimani jak normani tak energiji mužes myslet jasnejš a tak ale pak pobužel energie zas klesne
problem je v tom že klesne až pod hladinu na ktere clovek puvodne začinal proto sou pak ty deprese nervozita ...
Ono to tu energiji jakoby vezme za zasob těla a pak je potreba zas dopnit .

Naštesti už znam metody ketry dokažou podobny zvyšeni nergie vyvolat jinou cestou bez drog a bez vedlejšich učinkua dodtnou te mnohem dal a teoreticky se tam mužžeš udržet i neomezene dlouho neco je v temetech GATEWAY a jak si zvednout energii
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » pon, 23. kvě 2011, 02:00

Ja to beru jenom jako takovou informaci o tom, kam az se muzu treninkem dostat. Neco jako : Zahraju si hru, ale obcas ji skusim i s cheatama abych zjistil co ta hra vsechno umí a jak dokaze byt zajimava.

Ti indiani to nepestovaly jentak :)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Pete » pon, 23. kvě 2011, 12:04

Pokud vim, tak Samani vetsinou sami drogy neuzivali, ale podavali je lidem ktere chteli provest (kvuli nejakemu problemu jinou realitou) aby je nemuseli dlouho ucit
Drogy ti dokonce muzou otevrit ruzne schopnosti (ja jsem vdecny za hypnagogii) ono je to asi jako kdyz ti nekdo ukaze poprve nekam cestu, tak tam pak trefis i bez toho, kdo te tam doved (resp droga ti ukaze cestu, a pak i bez ni tam trefis, dokazes to sam)

U drog je vyhoda ze ziskas "Demo verzi zadarmo" problem je, jen abys umel prejit na tu plnou (ono kdyz trenujes pouze pod vlivem, tak je pak hrozne tezke zacit normalne, ale pokud si zacal normalne cvicit, a pak parkrat pod vlivem, tak to muze byt uzitecna zkusenost, a pak zase vysadit)

Problem je u toho nezustat no a naucit se bez toho

Nejvetsi problem je ze drogami jsme obklopeni, jednou jsem podstoupil takovou tydenni "detoxikaci" a citil jsem se neuveritelne :) samozrejme ze nas ovlivnuje naladove nikotin, alkohol, thc ale taky cukry, dalsi strava (maso), leky (drogy, anglicky drug = droga a zaroven to znamena lek), kofein, pak urcite latky ktere se vytvareji v tele (endorfiny, adrenalin)

BTW ted jsem si vzpomel, ze pri LSD nebo lysohlavkach, se cloveku v zrcadle taky meni ruzne tvar, deformuje atd.. kdyz vezmeme v potaz ze drogy otviraji ruzna centra, tak by pak mohlo jit o stejnou zkusenost, jenom je otazka zda nekdo nepripraveny pod vlivem, zvladne takovy "pohled do duse" to uz je ale problem jak Magika, tak experimentatora
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » úte, 24. kvě 2011, 03:38

LSD jsem mel jednou v zivote. Neuveritelne se mi kroutil casoprostor. Zazil jsem cesty mezi dimenzema, casem a prostorem. Uz si na moc nevzpominam ale byl to zazitek na celej zivot. Takovej vylet disney parkem bez hranic :D. Bohuzel to bylo v dobe kdy jsem o duchovnu nemel vubec ponětí.
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Vit » ned, 10. črc 2011, 18:12

Lama:
Prosím, mohl bys tvůj zážitek blíže popsat? Jak ti probíhalo?
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » pon, 11. črc 2011, 11:35

Vít: Ty jo, tak to presne uz nevim. je to tak 5let zpátky. Vzal jsem si ho a o 40min pozdeji uz jsem zacinal cejtit zmenu vedomi. Blazenost, strasny hodinový výtlemi z kterejch pak druhej den bolela branice :D. Ale ty zazitky s cestováním si opravdu nevzpomínám ale jestli chces poradit tak se zaregistruj tady : http://www.biotox.cz/enpsyro/ . LSD jsem tam nikde nenasel, skus se podivat na psylocibinové houbičky (Lysohlávky) ucinky jsou dost podobny podle toho coc jsem cetl. Az se zaregistrujes tak si budes moct precist ty zazitky.

http://www.biotox.cz/enpsyro/index.php? ... ox_pj3rpsi (Az se zaregistrujes)
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Pete » úte, 12. črc 2011, 11:46

LSD a lysohlavky maji podobne ucinky (vlastni skusenost) LSD > delsi stav, neni vam blbe od zaludku (lysohlavky nici dost zaludek podobne jako alkohol) lysohlavky se vyskytuji na okrajich lesu, na loukach atd.. na podzim.

LSD > najizdi za cca 3/4 hodiny, u me spise svijaky (neustaly smich), halucinace u me i u kamosu skoro zadne (maximalne trochu pozmenena realita, kachlicky se krouti ohybaji atd..)
lysohlavky > najizdi za 40 minut, poznate to od zaludku (bere se jich 15-30 nebo 30-100, podle toho jakych chce to skusit, u nas rostou takove kterych se da vzit i 100, 25-30 by melo na zacatek stacit) u lysohlavek jsem mel silneji pozmenenou realitu (obrzaek na PC se mi menil jako by to byl GIF a ne JPG, strom se vlnil jako by tancoval, mesic jako bych videl poprve, obrazove halucinace pri zavrenych ocich to jsem si hodne uzival, dokonce mi to spristupnilo i bez drog schopnost hypnagogie)

Daval bych prednost lysohlavkam, skoda ze nerostou :lol:
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » čtv, 14. črc 2011, 13:31

Lysohlávky ničí hlavně játra. Pokud bys mel malofunkcni jatra tak muzes bejt ve stavu i tejden :D. A na nájezdu vzdicky zalezi na spusobu podání. Když budes lysohlavky jenom zvejkat tak to muze najet i za 10min. V zaludku se to trávý dýl tak necelou hodinu. Kazdopadne ochutnaval jsem asi 3 houbicky (stav zadnej samozrejme) nalozeny v medu. Mnamka nejvetsi! :D
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Pete » čtv, 14. črc 2011, 21:17

10 min je blbost, nez ti to poradne najede do organismu tak LSD i houby potrebuji 30-50 min
navic zvyka se to co nejvic, aby se z toho uvolnili ty stavy ktere castecne vstrebaji zlazy v puse + zbytek zaludek
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Lama
Příspěvky: 376
Registrován: úte, 01. bře 2011, 10:19

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Lama » sob, 23. črc 2011, 14:49

Mas pravdu s tema 10min jsem to trochu prepisk
-->> http://speciesrerum.webnode.cz/

Přej si - Popros - Představ si že to máš - Poděkuj

Laska=Ja=Buh=Bytí=Zivot

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Marihuana - Lepsi vnimani energie, manipulace...

Příspěvekod Pete » sob, 23. črc 2011, 16:12

Uz se tesim na listopad, a na novou houbovou sezonu :)
Deus est Homo


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti