Poselství od protinožců - Marlo Morganová

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Poselství od protinožců - Marlo Morganová

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 09. bře 2011, 16:38

Poselství od protinožců
Autor: Marlo Morganová

Obrázek

Nedávno mi mamka doporučila tuhle tu knihu. Nejdříve jsem ji z opovržením zavrhl, že už takové věci znám a není potřeba, abych si ji znovu četl. No zřejmě ji můj argument neuspokojil a nenechala se jen tak odbýt. Za další den mi ji přinesla půjčenou s knihovny. Řekl jsem si, že to asi nebude jen tak, protože to takhle nikdy neudělala!Tak jsem se hned na další den dal do čtení. Nestačil jsem hltat úžasem jak moc je v této knize obsaženo. Je to po dlouhé době kniha, která stojí za to a vám řeknu.... :P
Nikdy bych ji ani nevěnoval pozornost jen tak od pohledu, nebo názvu :-) Ale jak se říka, ty nejmocnější věci jsou pro nás většinou skryty a přijdou sami, až je ten správný čas :-)
Neváhejte a pujčte si, kupte si, proste přečtěte si tuto knihu.. Věřím, že ji budete věnovat pozornost ;)

A pro ty, kteří dokáží číst z počítače (pro mě nemožné - atmosféra a rušivé vlivy z pc)
link e-book: http://astrollogie.net/mystika/poselstvi.html

PS: popis knihy jsem tu nedal záměrně. Připadá mi to jako zbytečnost. Taková kniha se nedá popsat ve zkratce pár slovy ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Poselství od protinožců - Marlo Morganová

Příspěvekod Vit » čtv, 18. srp 2011, 21:57

A zde je přímo kompletní sken knihy Poselství od protinožců: http://www.ulozto.cz/6582254/marlo-morg ... inozcu-pdf

A zde je kompletní sken Poselství z Věčnosti, což je volné pokračování první knihy: http://www.uloz.to/9404048/marlo-morgan ... cnosti-pdf
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)

Uživatelský avatar
petra
Příspěvky: 65
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 22:45

Re: Poselství od protinožců - Marlo Morganová

Příspěvekod petra » čtv, 20. říj 2011, 10:15

naprostý souhlas s princem. Přečíst!
tuhle knížku jsem přečetla za jeden den. většinu věcí jsem znala, ale přesto jsem se dozvídala věci nové.

Vit
Příspěvky: 157
Registrován: úte, 28. zář 2010, 18:21

Re: Poselství od protinožců - Marlo Morganová

Příspěvekod Vit » ned, 23. říj 2011, 20:12

tak to už se těším, až se k ní dostanu (respektive až budu mít čtečku e-knih - asi o Vánocích) :D
pokud někdo reagujete na nějaký můj dřívější příspěvek a chcete, abych případně také reagoval, napište mi zprávu, protože už fórum moc nepročítám a nemuseli byste se dočkat :)


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů