Hackeri snu

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Hackeri snu

Příspěvekod Daniel » ned, 23. lis 2008, 23:24

Andrej Reutov: Hackeri snu - dil I. Hledaci ducha
zajimavy roman o skupine lidi v rusku, ktera se snazi pomoci lucidnich snu prijit na principy fungovani vesmiru.. umi se setkavat ve snech, astralne cestovat, ovladaji magii, umi menit realitu a tak :) bojuji se zlem, ktere predstavuje v knize jakasi Legie, coz je skupina lidi, kteri se snazi ovladnout svet.. :) celkem pekna knizka s velkou radou primych odkazu na Carlose Castanedu

udajne inspirovano skutecne existujicimi ruskymi DreamHackers
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Edher
Příspěvky: 9
Registrován: stř, 04. čer 2008, 15:49
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Edher » sob, 24. led 2009, 14:46

Souhlasím, pěkna kniha. Je tam dost užitčných věcí.
Zkoušel sis podle toho vykládat ten pasiáns?

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Daniel » sob, 24. led 2009, 17:24

nn, ten pasians sem nezkousel, co ty?
jinak uz se tesim na druhy dil knizky :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod andree » ned, 25. led 2009, 02:24

nemáte ji formou e-book?

Uživatelský avatar
Edher
Příspěvky: 9
Registrován: stř, 04. čer 2008, 15:49
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Edher » ned, 25. led 2009, 21:24

Daniel: No snažím se na to přijít, ale teď mi vrtá hlavou, jetli se to skládá čistě náhodně (vezmu si celý balíček a postupně ho skládám) anebo jestli ty "účelové části"(..jak bylo popsáno v knize) skládám vědomě. Mi se teď osobně pozdává ta druhá možnost, jenom si nejsem jistý.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Daniel » ned, 25. led 2009, 22:17

ja bych rekl, ze vedome, ale popravde jsem se nesnazil to nejak pochopit, ty pasaze o pasiansu jsem cetl jen tak hodne nedbale, moc me to nezajimalo.. ale mrknu se na to a pak ti dam vedet na co sem prisel :)
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Etellyen » ned, 15. bře 2009, 16:55

ahoj teda ja moc nectu...vlastne todle byla jedina knizka kterou sem precetl celou krome slabikare:D.....nemam scim porovnavat ale rek bych ze je to hoooodne moc dobra knizka...fakt me bavila a mozna mi trochu i opbajsnila par veci:)...a uz sem porprosil babicku aby mi koupila 2. dil:D....rikala ze az v tejdnu pojede do mesta tak mi ji koupi k velikonocum a predem k svatku:D....fakt doporucuju
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Daniel
Příspěvky: 167
Registrován: pát, 11. črc 2008, 11:55
Bydliště: Brno

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Daniel » ned, 15. bře 2009, 17:19

druhy dil jeste nevysel
Život je tragédie pro toho, kdo cítí, a komedie pro toho, kdo myslí. (Jonathan Swift)

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Etellyen » ned, 15. bře 2009, 18:50

fakt ne?....kdyz sme byli kupovat ten prvni tak prodavacka rikala ze ten druhej maji....mno ale tak neva mno...
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

madius
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 22. srp 2010, 11:05

Re: Hackeri snu

Příspěvekod madius » čtv, 16. zář 2010, 17:51

Nemá někdo jako ebook?

STMR
Příspěvky: 31
Registrován: ned, 26. pro 2010, 17:42

Re: Hackeri snu

Příspěvekod STMR » pát, 24. čer 2011, 21:50

Da se to najit na uloz.to...

Cetl jsem obe knizky a jsou super

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod ATA » čtv, 30. čer 2011, 13:23

tak sem prečet nejakejch 170 strenek s toho prvniho ale nic mi to nedalo
žadna použitelna techika mam na veci trochu jiny nazory. A hned v uvodu je tam sposuta technickejch blbosti.

jako roman to sice ujde ale jako zaklad pro LD a teorie o nich bych to nebral moje zkusenosti proste neodpovidaj tomu co tam popisujou
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod clario » čtv, 30. čer 2011, 16:39

Taky sem se do toho před pár dny pustil a jsem už těsně před koncem :D a musím souhlasit s atou. Ono je tam několik zajímavých věcí a celkově to není tak špatné pro trochu inspirace. S mnoha věcmi se tam také moc neslučuji, řekl bych, že je to u něčeho spíš jiným úhlem pohledu. Osobně mě ale nejvíc ze všecho vadilo jak je to všechno vlastně uspořádané. Autor byl podle mě nadšenec do podobných věcí, které ho tak uchvátily, že si řekl, že napíše knihu kde to všechno schrne. Tak to všechno vzal a "splácal" to do knížky. Knížka samotná je nakonec taková nedomrlá. Děje se v ní ohromně málo věcí a v drtivé většině se děje jen to, že hlavní hrdina chodí od jedné postavy k druhé, která mu vysvětluje spousty a spousty teorie, jenž v mnoha místech i docela pokulhává a přitom se pokažde lechce tajemně usmívájí aby všechny ty kraviny i tajemněji vyzněly. Samotná mnohdy i značně násilná analogie s výpočetní technikou, která autora asi značně uchvátila mně na mnoha místech románu také značně se*e :lol: . Myslím, že by té knize prospělo kdyby v ní bylo méně teorie, kdyby se autor soustředil jan na to nejdůležitější, nesnažil se tam naprat všechno a o to více se věnoval nějakému ději. Na místo spousty vysvětlování by tam pak dané věci mohli být zdělovány skrze samotné hrdinovy zážitky, doplněné jen o nějakou základní teorii.

Na závěr nemůžu říct, že by mi ta knížka nic nedala, určitě mne o pár věcí obohatila a toho, že sem si jí přečetl nijak zvlášt nelituji. Nicméně jsem od ní mnohokrát znechuceně odcházel. Myslím, že tato knížka může hodně bavit začátečníky a obecně lidi, který o těhto věcech tolik neví. Naopak lidé, kteří přecijen už množstvím informací a zkušeností prošli samy to tolik nenadchne a vzájemně se v pohledech na dané věci mohou s informacemi v knize dostávat do konfliktu.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Custos
Příspěvky: 6
Registrován: pát, 04. bře 2011, 08:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Hackeri snu

Příspěvekod Custos » čtv, 08. zář 2011, 19:36

Podařilo se najít :D dokonce i pokračování, které je rozdělené do dvou souborů.
Vše ve formátu pdf.
První díl

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/7487542/pokracovanie-carlos-castaneda-hackeri-snu-1-hledaci-ducha-pdf
Druhý díl

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/7561777/pokracovanie-carlos-castaneda-hackeri-snu-2-a-hranice-neznama-pdf http://www.uloz.to/7561776/pokracovanie-carlos-castaneda-hackeri-snu-2-b-hranice-neznama-pdf
Opravdu stojí zato přečíst ;-)
Emancipate your selves from mental slavery;
None but ourselves can free our minds.(Bob Marley, Redemption Song)


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti