Vadim Zeland

Uživatelský avatar
wan to
Příspěvky: 87
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 22:55
Bydliště: V strede modrého kamenolomu
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadim Zeland

Příspěvekod wan to » ned, 31. srp 2008, 22:44

začal som to čítať, musím povedať, že síce je to trochu zložité, pre človeka, ktorý by vôbec nemal šajnu o určitých pojmoch a predstavu a znalosti z iných zdrojov by to mohlo byť aj nečitatelné. Ale je to bomba ludia!!!
Stačí si dávať veci do súvislostí a vidíte svet v úplne iných farbách.
skúšal som Silvovu metódu, LD, AC, a toto je uplne radikálne niečo iné. Toto je ako LD v reálnom čase v bdelom stave. Dokonca by sa dalo povedať, že LD je ako keby trenažér toho, čo sa dá dokázať v bdelom stave. Len sa treba vedieť zobudiť zo sna stereotypnej ubíjajúcej reality, zastaviť Zem a vystúpiť, točiť sa iným smerom.
„Musíme svoje vedomie naučiť, aby nevidelo prírodu len ako reálne veci a formy.
Musí ju vidieť ako materiál, ako hmotu, z ktorej treba robiť tvary, ktoré s ňou nemajú
nič spoločné.“
Kazimír Malevič

Uživatelský avatar
dEVIANT
Příspěvky: 2
Registrován: úte, 13. říj 2009, 00:46

Re: Vadim Zeland

Příspěvekod dEVIANT » pát, 16. říj 2009, 14:22

Tak povodne som chcel založiť nový topic ale vidím, že to tu už je. Tak tiež možem odporučiť jeho knihy Ovlivňováni reality...prvú som prečítal...zo začiatku je to trošku tahžšie na pochopenie ale myslím, že nikto z Vás s tým problém mať nebude...prvá časť sa volá Prostor Variant viď link http://www.osud.cz/hledajici/detail.php ... tion=kniha . Druhú, čo čítam je Šum ranních hviezd...prečítal som zatial 50 strán a týkaju sa snenia, spojením snov a skutočnosti atď atď...takže určite odporúčam. Poprípade ju už niekto čítal? povedze názor...

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadim Zeland

Příspěvekod andree » ned, 18. říj 2009, 22:56


Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Vadim Zeland

Příspěvekod Pete » pon, 19. říj 2009, 16:42

Nema jeste nekdo dalsi knihy v audi forme , pdf txt nebo takhle odfocene od zelanda ?
Deus est Homo


Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vadim Zeland

Příspěvekod Brandis » úte, 20. říj 2009, 09:44

Na vyhledavani knih pouzivam toto: http://www.pdf-search-engine.com/
Doporucuju vyzkouset ;)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Knihy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů