Létání

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Létání

Příspěvekod acdcpetr » sob, 07. čer 2008, 18:54

Tak úplně suprové je rychlé létání, skvělej zážitek. Jinak jednou jsem se pokoušel i opít, ale to nešlo, ta slivka byla jak voda. :D A rozhodně si myslím, že by bylo dobré cvičit třeba nějaké bojové umění. Alle tehdy jsem to ještě neuměl.
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod Helias » čtv, 04. čer 2009, 11:18

Tak dnes jsem měl první opravdu kvalitní LD (těch pár, co jsem měl předtím, byly nic oproti dnešnímu). Hned, jak to začalo, tak jsem chtěl zkusit lítat. Jen tak to nešlo, tak jsem se prostě odrazil a pak už to byla hračka. Jinak procházení zdí taky clekm bez problému (až na jednu část snu, kdy mě mamka praštila dveřma do čela :D). Nakonec - jak jsem četl zdejší jediný příspěvek, tak opít se jde. Jednou jsem se ve snu probudil opilý a jednou jsem pil i vodku. Byla sice červená a vbypadala jak šťáva, ale koplo mě to ... :lol:.
Carpe Diem

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Létání

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:23

Lietanie mal som ld ale nie az take aby som ho mohol ovladat tak ze by som lietal alebo snad sa to da ?
Je len na vás čomu budete veriť.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod Helias » ned, 14. čer 2009, 14:43

Když máš LD, tak o tom víš ... tím pádem si můžeš dělat, co se ti zachce ... ;) .
Carpe Diem

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod Robyer » ned, 14. čer 2009, 20:55

Někdy o tom víš, ale i přesto ten sen nemůžeš ovládat :)
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod ATA » pon, 15. čer 2009, 22:16

robyer ma pravdu, lucidita a ovladani snu jsou 2 rozdilny věci, ale je mezi nima docela silná spojitost

ja jsem jeden čas zkoušel sugesci, ale ta bohužel nezvyšila luciditu ale jen ovladani snu.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod Etellyen » stř, 17. čer 2009, 21:18

ja mam problem vtom ze ja mivam takovy jako falesny lucidni sny :D ...me se zda o tom ze mam loucidni sen:D ale lucidni sen to neni...pak znej si dycky uvedomim ze je to sen a pak se mi zatmi pred vocima a zase jakoby nejsem pri vedomi a spim dal :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Létání

Příspěvekod CLVestec » čtv, 25. čer 2009, 15:30

Etellyen: Něco podobnýho se mi taky stává,třeba se mi zdá že jdu spát ve snu,a ještě si vněm říkám "Zkusím štěstí a půjdu spát,jestli nebudu mít LD.":D. Pak když jsem v LD,tak vím že je to sen,ale jak se falešně probudím tak jsem schopnej mluvit z lidmi ve snu o LD co jsem měl :D. Nebo tuhle jsem měl sen,jak jsem bratrancovy vyprávěl o jednom snu,který se mi skutečně zdál aj Tidovy jsem už říkal o tohmle zážitku :D.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
deniiska
Příspěvky: 6
Registrován: sob, 25. dub 2009, 15:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod deniiska » sob, 19. zář 2009, 15:38

No takže létání mi dlouho vubec nešlo :DZkoušela jsem to par měsicu a furt nic :D Parkrat jsem se trochu vznesla ale pak dopadla znovu na zem :D jednou se mi dokonce stalo že sem se zas pokoušela vzletnout a misto mě vzletnul polštař tak sem se zabavila vzletavanim věcí :D No a jedno LD konečně se mi to povedlo.Byla jsem v nakym velkym obchodaku s vyyysokym stropem jakoby prvni letěla kousek nad zemi rovně a pak vzhletla do vyšky :D jak letadlo :D no a udělala vzdušny kotoul vim že ještě předtim než sem vzletla sem někde byla a furt to skoušela vytvařela si utesy atd :D ti snovi lidi mi aji pomahali.Ted mam v planu prozkoumat snový svět a dychat po vodou nebo si prostě zaplavat ;)
Neříkej že něco nejde,protože vždycky se najde nějaký blbec ,který neví že to nejde a udělá to. =D

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Létání

Příspěvekod ATA » úte, 22. zář 2009, 10:13

Plavani je super dychani pod vodou už je horši zaleži jak se povede nekdy de dychat uplennormalne ale nekdy je nuty pustit vodu do plic a to je docela divnej pocit pak už se dycha vpohode jen to de trochu ztěžka.

Zrovna dnes sem mel nejkej divnej sen ajko by se me snovy prostredi snažilo utopit napred sem spadl do řeky ale z te sem se dodtal tka už sem si sel po cestičce a najednou zčala miznout zem kolem tak zas ve vode a už zadna šance dodt se na břeh tak me to hodilo čatsčene do LD a bral semto vpohode že budu dycht pod vodou ,natala zena prostredi byl sem nekde v temnym protoru a byla tam se mnou nejka holka vic si nepamatuju
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Létání

Příspěvekod Lerenard » úte, 14. led 2014, 16:29

hh, teraz som si spomenula na jeden sen, kde mi jedno dievcatko na plavarni rozpravalo, ze ono vie lietat, lebo ked zacne cikat, tak moze vzlietnut :D :D
a ja som si hovorila, ze no fajn, ale ked tu bude takto poletovat po plavarni, tak ju asi coskoro pridu vziat nejaki ujovia v bielych plastoch a zle dopadne...a tak som ju este chvilu sledovala ako tam poletuje nad bazenom, a potom som sa zobudila..

a este si pamatam jeden sen, ked som bola uplne mala mohla som mat 7 rokov...tak som vo sne skakala z nasho balkona a letela s certom sa zabavat na nejake miesto, kde boli aj ine deti, ale uz si nepamatam kam sme to chodili, len viem, ze som obcas odtial doniesla nejake sperky a iny poklad a tesila som sa z toho este v tom sne, az sa mi raz stalo, ze som akurat priletela opat domov a premkol ma strach, ze zabudnem ako sa lieta, este som si chcela vyskusat, ze to stale dokazem, ze ked vyskocim z balkona, tak zase vyletim do vzduchu a poletim za tym certom, ale uz som zrazu vahala...a potom sa mi to este raz podarilo a navstivila som to miesto, kde byval cert..ale pochopila som, ze to bolo naposledy a odvtedy som uz nedokazala vzlietnut z balkona a ist navstivit certa...
mala som sice este par snov, uz mozno o 10-15 rokov neskor, kde som padala z balkona a tesne nad zemou som v sebe nasla silu aby som prekonala volny pad a vyletela do vzduchu, ale uz to bol uplne iny sen..

nelietal niekto z vás tiež s čertom po nociach ? :D

Uživatelský avatar
Elen
Příspěvky: 287
Registrován: ned, 21. dub 2013, 17:44
Bydliště: Okres Znojmo

Re: Létání

Příspěvekod Elen » úte, 14. led 2014, 21:55

Ahoj, taky sem něco přidám. vzpoměla jsem si na jeden divnej sen, když jsem byla ještě malá. Zdálo se mi, že jdu po ulici, kde nikdo není, protože když jsem se podívala vzhuru, byla tam spousta lidí, tak 3 metry nad zemí a všichni s bilýma nočníma košilama se tam vznášeli. Já pak samozřejmě taky v noční košilce. Asi je to první sen o lítání, jaký si pamatuji:-)

Uživatelský avatar
Lerenard
Příspěvky: 14
Registrován: pon, 13. led 2014, 19:41

Re: Létání

Příspěvekod Lerenard » stř, 15. led 2014, 15:15

to mi pripomenulo jednu z mojich oblubenych rozpravok z detstva :D

http://www.youtube.com/watch?v=69637mM5-vM#t=164


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů