Plavání

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Plavání

Příspěvekod jadydadyda » úte, 19. srp 2008, 00:00

No zní to jako blbost, ale může to být neuvěřitelná zábava. Ve snech plavu až podezřele často, většinou to je v nějaké divoké řece nebo vodopádech, skáču z obrovských výšek do vody a plavu v pěně a ve vlnách. Časem se z vás stanou opravdoví mástři a začnete si vychytávat rozmanité plavecké triky a komba. Pro inspiraci uvedu například svoji turbočubičku, která spočívá v prudkém švihnutí všemi končetinami a následném vymrštění vysoko nad hladinu vody, jako delfín. Prostě Kevin Costner z filmu Vodní svět je proti tomu naprostá nula, zvláště když to spojím s nízkým letem po hornaté krajině, kopírujíce terén a střídavým rozrážením hladiny torpédo stylem. Chce to jen fantazii ;)

c.4862
Příspěvky: 43
Registrován: ned, 15. čer 2008, 18:59

Re: Plavání

Příspěvekod c.4862 » sob, 23. srp 2008, 18:13

tiez si obcas vo sne zaplavam,radsej mam ale potapanie.zo zaciatku som mal trochu strach dychat pod vodou,celkom nezvyk :lol:

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Plavání

Příspěvekod ATA » ned, 24. srp 2008, 01:50

v LD sem plaval jen párkrát vetsinou tam moc vodnich ploch nemám plaváni je hodne dobrej zážitek.

Potápěni sem sem zkoušel asi 4x z toho 3x nedobrovolně :D

Poprvy sem zkousel chodit po vode a moc to nevyšlo pod vodou nic moc byla moc kalná spatná vidilenost která pak zpusobyla rozpad snu
podruhy to byl nejakej divnej sen pulka probyhala v naproste tmě je divny že byl stabilni byl sem v malé mistnoti a začala stoupat voda nastesti to bylo LD tak sem vedel že mužu pod vodou dýcat ale ten pocit jak se zaplnujou plice vodou je fakt divnej.Ty dalši 2 bylo nejky potopeni v rozbuřené řece.

Jednou sem si užil potápěni na dne moře sem se procházel mezi korály :D

Zajimavy je taky surfování
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
jadydadyda
Příspěvky: 199
Registrován: úte, 03. čer 2008, 18:17

Re: Plavání

Příspěvekod jadydadyda » ned, 24. srp 2008, 12:48

Mě se o vodě zdá často, protože jsem jezdil asi čtyři roky vodní slalom na kajáču. Často jsme zabíjeli čas tím, že jsme skákali do vody a splavávali slalomovým kanálem dolů (s vestou). Je to už hodně dávno, ale furt se mi to promítá v hlavě, přesto že mi to ani nijak nechybí. Většina míst na kterých jsem jezdil vypadá ve snu naprosto jinak (asi tak desetkrát divočejší).
To chození po vodě, nebo potápění je dobrej nápad, zkusím.
Dýchání pod vodou jsem dělal naposledy hodně dávno, ale vodu jsem nevdechoval. Dýchal jsem nějakým zvláštním způsobem, kdy jsem pusou pomalu z vody přefiltrovával vzduch.

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Plavání

Příspěvekod acdcpetr » ned, 31. srp 2008, 12:01

tak nedávno jsem v LD (jelikož mi nešlo létat tak jsem si našel náhradu) potápěl s delfíny. Nedávno jsem je viděl na moři s pěkné blízkosti a líbili se mi, takže jsem se v Ld s nima potápěl. Je to taky sranda když kolem vás krouží a vy pozorujete jejich hbitá těla. Jinak dýchání pod vodou e uplně supr pocit :D první ndech docela stres ale pak ok :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

vitarian
Příspěvky: 80
Registrován: ned, 07. bře 2010, 17:07
Bydliště: Plzeň

Re: Plavání

Příspěvekod vitarian » ned, 20. lis 2011, 01:01

Dobrý tip, já zatím jen stále létám. potápění musí být super pocit, jenom si to chce nastavit dobrou teplotu vody :D


Zpět na „LD nápady, činnosti co vyzkoušet v LD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti