AC pres Hypnozu ?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod kuba » úte, 07. zář 2010, 16:15

cau dluho me trvalo nez sem si spomel na Heslo sem. vlasne vetsina z vas me ani poradne tu nezna. co s tyče AC skouším to pořád a de to čím dál hůř než líp :D co sem mel pár zážitků tak ten posledni byl nekdy v červnu. vzbudil sem se o pul 4 rano sotva otevřel oči a pak je zavřel .pak sem si spomel na članek co překladal ATA o tom jak si ma clovek predstavit imaginarni oci ktere jakoby hledi trochu jinam , a prave v tom rozespání se to povedlo neskutečně snadno. otevrel sem imaginární očí a nešlo o to co sem videl ale spiš citil. Fakt nejliíp to popsal ten kluk nekde tady- Pocit volnosti a neomezeneo prostoru. bylo to tak krásne a silne... tak ze me to saamou radosti hodilo zpátky ...cca 2 vteřiny . Zkousim to dal pres den ale nejak to nejde . zkousely sme s kamosem dostat se do toho pres holotropa kdy pred upadnutim do bezvedomi člověk vydechne takže pk nedojde k zastave dechu ale jakemusi polotransu-snadno a rychle ale boli po tom Hlava. a AC neni zarucene. ALe napadla me jina věc : zkusit to přes Hypnozu. zkousel to nekdo z vas nebo slysely ste o tom neco. na netu Hypnology zrovna nenajdete .Třeba jestly ste to nezkoušely na srazu nebo nejak s nekym. myslim ze hypnoza od nekoho druheho by byla lepsi nez autohypnoza ktera anin nevim jak se dela . Fakt me se.e že my to nejde ,problem s ranim AC je v tom ze sem tak rozchrapany ze si na to vubec nespomenu i kdyz si nastavim budik kvili tomu schvalne

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod ATA » úte, 07. zář 2010, 18:51

ma zkušenosti leda z autosugesci ta docela funguje ale chce to čas

na hypnozu to chce nekoho kdo v tom fakt děla čož bude asi docela problem
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » úte, 07. zář 2010, 22:34

Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?

Odoslalod WhiteWolfSix » Streda, 19. Júl 2006, 22:11
Počas niekoľkých rokov práce s ľuďmi, ktorí sa snažili alebo snažia dosiahnúť astrálne cestovanie (AC), som prišiel k nasledovným príčinám ich nezdarov (toto zoradenie je náhodné):

1. Vnútorná nepripravenosť - človek, ktorý chce dosiahnúť mimotelesný stav bytia musí byť na tento zážitok pripravený
2. Netrpezlivosť - predstava, že na dosiahnutie AC stačí raz vyskúšať dosiahnúť stav tranzu (pripravte sa na roky práce na sebe)
3. Strach zo smrti - najčastejšia príčina neúspechu a pritom najčastejšie ignorovaná príčina (koľkí sa však okamžite vyplašili z náhleho myknutia alebo vibrácií, či iných sprievodných javov s AC? *1*)
4. Nezrelosť - emocionálna nezrelosť je pomerne častou príčinou neúspechu hlavne u mladých ľudí pokúšajúcich sa o AC (až 90 - 95% ľuďom vo veku do 18 rokov sa AC nepodarí práve z tohto dôvodu)
5. Zlá motivácia - byť cool, byť in alebo iné podobne povrchné motívy sú príliš slabé na prekonanie hranice voči mimotelesnému bytiu (zabudnite na cestovanie do budúcnosti s cieľom získať čísla Športky, Tiposu a iných finančných hier *40*)
6. Zlý zámer - niekedy je možné mať dobrú motiváciu (spojené s dlhodobým cieľom), avšak zámer býva chybný, dokonca úplne nejasný
7. "Správna metóda" - márnenie času hľadaním "správnej metódy", ktorá by zázračne mala pomôcť k AC bez akejkoľvek vnútornej námahy - toto je spojené s malou trpezlivosťou (viď vyššie)
8. Rozum - náš rozum nám vie narobiť riadnu paseku, dokonca aj vtedy, keď sa AC podarí (povieme si: to sa mi snívalo, to nebola pravda, to určite nebolo AC, lebo..., atď.)
9. Fixácia na telo - mnohí sa tak zameriavajú na dosiahnutie maximálneho uvoľnenia tela až sa pripútajú k svojmu telu tak, že sa nikdy od neho neodpútajú
10. Fixácia na hlavu - toto je samostatná kapitola - väčšina z nás sa pri myslení identifikuje s hlavou a tak stále zotrvávajú pripútaný hlavou k telu
11. Fixácia na stav nemyslenia - prílišná snaha dosiahnúť stav nemyslenia vedie paradoxne k vytvoreniu problému fixácie na hlavu
12. ...


Toto sú asi tie najzákladnejšie príčiny neúspechov pri dosahovaní AC, no určite to nie sú všetky príčiny.

Zdroj: http://forum.annwin.sk/astralne-cestova ... -t723.html

Byt tebou tak skusim normalni meditaci v sede (klidne s otevrenyma ocima - pomaha i pri sledovani filmu nebo cteni, clovek prestane mit myslenky bokem a jde to snaz, nebo se zamerit na hudbu a vnitrni hlas zmizi)

Podle me jsou hlavni 3 problemy
1.) nedostatecny trening (nejlepe v stejnou dobu kazdy den alespon chvili)
2.) zkouseni tolika metod, ze zadnou nezvladnes poradne
3.) nepripravenost, viz vysse, casto k AC staci jen myslenka, nebo pozadat spojence (ruzne bytosti / duchovniho ucitele) podle me by se tam clovek dostal do mesice, ale neni pripraven tak mu neco brani..

Nejlepsi je venovat se pouhe meditaci (nejlepsi je pro me kreslo, skus taky v sede ale bud opreny o zed na zemi nebo v kresle at si mas kde polozit ruce) skus spojit mudru + mantru + spojeni nohou + jazyk prilepeny k horni casti patra v ustech.. nejprv skus si normalne rovne sednout a najdi na nete nejakou mudru.. ja takto mel lepsi a rychlejsi vysledky nez pri pokusech o AC, sice to k AC jeste nevede ale uvolneni je rychle a cim dal vic citim energie / odblokovava se mi problem zadrzovani emoci. Nemluve o tom ze narozdil od pokusu o AC je to prijemne, jako spanek, zacnes a cim jsi hloubeji tim vic se ti nechce prestat. Samozrejme je to jen priprava, ale muze ti to dost pomoct, vic nez zkouseni holotropniho dychani a hypnozy, ktere muzou byt taky nebezpecne
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Etellyen » stř, 08. zář 2010, 20:20

Pete: Moc hezky popsaný. Jakou konkrétní mudru a mantru bys doporučil?
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pec41 » stř, 08. zář 2010, 20:33

Sakra vše co si zde vypsal ke mě pomalu sedí... :-? Když chci přejít do AC(Vůbec dostat se do tranzu) tak se tam nedostanu z těchto příčin.A dále do tranzu sem se v jeden den dostal omylem hned 4x!!Jenže jak říkám tohle je nepřipravenost a strach..Já sem zrovna chtěl někam jít a najednou se nemůžu pohnout.To mě dostalo tak zkouším cokoliv a nic..Tzv se pokouším překoulet z postele až se mi to "povede" a já jen sakra co to je vždyť já se ani nepohnul tak zase zkusím se dostat z postele překulením se na zem..ty jo a zase se mi zdálo to samí že sem na tu zem spadl, ale byl to jen sen..tak zase otevřu oči a nakonec se mi podařilo se rozhejbat :D :D Já se toho tranzu prostě bojím...A navíc, když už se mi to v ten den stalo po 4 tak sem cejtil tak děsnej strach vibrace a co všechno, že sem se z toho chtěl za každou cenu dostat.A nějaký trénování či co to se mi nechce..počkám zase na náhodu až budu v tranzu tak se o to pokusím.

Ten bod 1-5 ke mě sedí nejvíc potom myslím ještě poslední a předposlední.

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 02:24

Jo Pete dik žes to sem napsal ty body su srozumitelne. fakt su za to rád díky. nejsu mamonista ale u me asi 4bod nejvíc tlačí na brzdu :D

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 02:26

jejdaa nee je to 5 ka ta sporta no:D ono nestačí chtět AC já už bych chtěl aj ty měchy peňez

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 02:28

Pete a tys psal na začatku po čas rokov prace s lidmi co sa pokušajů o AC ..nvm esi sem to spravne pochopil ty delas nejake kurzy nebo tak neco?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » čtv, 09. zář 2010, 18:26

Ne ne zle si pochopil, whitewolfsix byl lektor na samanskem kurzu, velmi skuseny clovek co se AC, hemi sync, i samanismu tyce, ma prax prez 30 let. I ATA byl na jeho kurzu hemi sync. Pouze jsem to zde zkopiroval protoze by vam to mohlo pomoct. Osobne jsem mel uspechy jen s meditaci, mozna kdyz jsem byl maly tak spontalni AC o kterych sem si myslel ze to byl sen.

To co jsem psal dale byli moje skusenosti, ktere vidim tady u lidi na foru, u sebe atd.. pritom je jednodusi venovat se pouze meditaci (nebo hemi sync) vysledky jsou jistejsi, a i kdyby se vam AC nepovedlo, tak je to dobra cesta k nemu, a muze vam to dat zdravi stesti atd

K te mudre.. ja jsem se k nim dostal z filmu Holy Mountain 1973 (pod timto nazvem se to da najit na uloz.to a stahnout, ma to anglicke titulky, ceske si musite vygooglit)
Obrázek osobne pouzivam dhyani mudra, odkoukal jsem to od toho rezisera z toho filmu, ktery mimochodem je mistrem tarotu a alchymie, zajimave poznatky ze staci rovne sedet a mit takto ruce a vysledek je neuveritelne uvolneni dobry pocit dalo by se prirovnat k bezmyslenkovitemu spanku.. potom jsem zkousel to propojit s mantrou (OM , om tare tu tare ture soha, nebo dzoti dzoti viz google) spojit nohy (lepsi proudeni energie, staci kdyz se sebe dotykaji chodidl alespon trochu aby vam to bylo pohodlne, do takoveho O je mit., ale muzete bez toho) a taky jazyk na horni patro - lepsi stekani slin, a propojeni jin a jangu v tele, taky je dobra nejaka hudba - jakakoliv, alespon vam cisti myslenky, tudiz mate mysl prazdnou je dulezite jake to ve vas vyvolava pocity, muze to byt klidne rusny rock/metal dulezite je jestli v sobe citite chaos nebo ne, druha technika krome hudby je zastavovani dechu kdy vetsinou pri zastaveni dechu nemate myslenky (udajne maji prichazet s nadechnutim a vydechnutim) ale neprehanet.. jen chvilema zkouset

Meditovat sem se ucil 2 roky (pokusy o AC, ruzne metody), neprinaselo mi to krome mensich vibraci nic.. a pak sjem se to naucil behem hodiny-dvou, intuitivne, napodobovanim rezisera, atd.. nemluve o tom ze se pri tom da i o dost rychleji cist (dokonce az 3-4×, nekdo yb si rekl ze pak mozek nestiha ale prekvapive stiha a vnimate ten text stejne, jako by jste to cetli pomalu) , i to cteni by se dalo brat jako technika (nebo napr se divat na film) problem je ten ze kdyz doctete stranku a mate otocit stranku knihy nebo posunout text na obrazovce, tak jste tak uvolneni protoze jste vubec nevnimali svoje telo ze pak uz jenom zavrete oci, a meditujete dal.. jako by vstrebavate ty informace hloubeji.. navic je vam to tak prijemne ze je to jako spanek z ktereho se nechcete probudit. Samozrejme pri tom cteni aby jste byli uvolneni pouzivat alespon tu mudru kdyz uz nic jineho
Deus est Homo

kuba
Příspěvky: 16
Registrován: ned, 02. kvě 2010, 15:10

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod kuba » čtv, 09. zář 2010, 21:19

ok a mam jeste dotaz .whitewolfsix jak si psal ze tam byl i ATA tohle me zajima: dela ty kurzy? popř kde kolikrat do roka a zhruba za kolik tohle bych potreboval

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » čtv, 09. zář 2010, 21:53

Ruzne, nejcasteji na slovensku, obcas i v cesku. Viz jeho forum je tam i rozpis kurzu. 2500 stal 3 denni kurz samanskeho cestovani kde se clovek naucil vsechno potrebne a pak se mohl ucit uz jen sam, tudiz dalsi kurzy nepotrebuje pak. Vzhledem k tomu ze clovek musi platit dopravu atd mi to neprijde jako moc.

Ubytovani a stravu (samozrejme i cestu) si plati clovek sam, ale nekdyj e moznost za mensi poplatek prespavat v hale, kde on vyucuje. Pokud ta moznost je tak je to uvedeno v popisu kurzu i s cenou
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Turbo
Příspěvky: 58
Registrován: sob, 06. úno 2010, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Turbo » pát, 10. zář 2010, 19:16

To Pete-ten film myslíš tohle: http://www.csfd.cz/film/166232-svata-hora/ ???

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » pát, 10. zář 2010, 22:03

Ano.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pec41 » sob, 11. zář 2010, 00:38

Mám otázku k AC, teď sem byl v tranzu zase sem se z něj chtěl vykopat, ale došlo mi co takhle zkusit AC?Tak sem se nechal unášet.a přišlo mi že snad lítám nebo já nevím jak kdybych fakt z toho těla vycházel..nebo co...nevím úžasnej pocit, ale pak jsem si řekl stop kašlu na to ani nevím proč teď to chci zase zkusit :D Ale ještě k tomu pocity..mě přišlo jako kdyby mě někdo mačkal nebo něco..cítil jsem jak kdyby mě chtěl snad někdo utlačit nebo něco..a takoví no chvění, nebo něco..z toho mám vždy největší strach..Patří to k tomu?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » sob, 11. zář 2010, 15:14

Myslim ze jsem slysel, ze patri. Jinak se muzes radsi zeptat aty nebo toho whitewolfsix na tom jinem foru, ti jdou zkusenejsi, ja jsem pouze teoretik
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod clario » sob, 11. zář 2010, 15:28

Jop patří. Je to jeden z častejch jevů. Jednou sem měl v noci pocit, že se kolem mě stahuje peřina takovou silou, že se mi zdálo, že mě to vážně rozmačká, byl to takovej tlak, že bych se ani nedivil kdyby mi explodovala hlava a vystříkly ze mne všechny vnitřnosti. Chápu, že sou tyhle stavy opravdu nepříjemný, ale žádný nebezpečí v podstatě nepředstavujou. Tím, že překonáš strach s těchto vjemů se jich můžeš i zbavit, v některých případech to může vést k tomu, že odezní, ale můžou i pokračovat, je to individuální věc. Stejně jako ti můžou dělat potíže se dají i využít, nejdůležitější je teď ale se toho strachu zbavit a ponořit se do toho, pak uvidíš sám co se bude dít :) určitě ale nic co by mělo tvůj strach opodstatňovat.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pec41 » sob, 11. zář 2010, 22:17

Dík, už sem si zase říkal co se to děje především kvůli tomu jsem během chvilky přestal..bylo to až k nevydržení, ale na druhou stranu mi bylo dobře..fakt mě přišlo jak kdybych lítal ke stropu, i když sem neměl otevřený oči a nic sem neviděl. :lol: tak příště ty špatný pocity utlačit a ponořím se do toho více :)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod Pete » ned, 12. zář 2010, 02:21

Neutlacuj je, nech jim volny prubeh, i pri meditaci neni nic dobreho potlacovat, ani myslenky, ale zaroven neni dobre takovym vecem davat moc velky vyznam, ci je ovlivnovat
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: AC pres Hypnozu ?

Příspěvekod clario » ned, 12. zář 2010, 14:52

jj nijak je nepotlačuj prostě je nech už tim, že ten strach z nich překonáš pro tebe nebudou takovym problémem. To, že se je budeš snažit potlačit znamená prakticky jen to, že se na ně začneš soustředit a snažit se s tim něco dělat, což tě ale ve finále odvede od toho co doopravdy chceš. Takže si spíš dál v klidu dělej to cos do tý chvíle dělal a tohohle si tolik nevšímej když to pujde. Taky je možnost se na ně naopak svou mysl zaměřit, ale ne proto abys podobný pocity potlačoval, ale spíš se jim podvolil, když se něčemu takovýmu podvolíš často se charakter dané věci změní a můžeš to nakonec i využit. Jde tu samozřejmě ale o určité experimentování, pro každého z nás by to bylo odlišné takže by sis tyle stavy měl zmapovat víceméně sám za sebe, protože to co tu píšu je jen pár obecnejch věcí které u tebe můžou být zase malinko jinak. Každopádně se nemáš čeho bát.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů