Jak na OOBE

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Jak na OOBE

Příspěvekod Pec41 » stř, 18. srp 2010, 19:05

Na všech stránkách se dočítám především o astrálním cestování, lucidním sněním, ale o OOBE je toho velice málo, i když je jasné o co jde tak by mě zajímalo jak ho "vyvolat" kromě toho, že mě někdo má škrtit, nebo se mě pokus nějak zabít.Promiňte moc se v tom nevyznám a proto někdy nevím jaký je rozdíl mezi OOBE a Astrálním cestováním...NA jedné stránce jsem se dočetl, že astrální cestování je jen z toho co si pamatuje náš mozek a dá se to brát jako sen, že se to neděje v reálném čase a může se tam přihodit pomalu cokoliv tak skoro jako v Lucidním snění.A o OOBE jsem četl, že se přihodí například při klinické smrti a podobně, vše se odehrává v realitě a ten dotyčný vidí sám sebe jak umírá...Dá se do toho dostat bez toho, že bych umíral?

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod woa » čtv, 19. srp 2010, 09:56

Víš, z části máš pravdu, ale je vidět že v tom máš dost zmatek. Nejradši bych ti to vysvětlil individuálně protože už se to tu rozebíralo víckrát a ty určitě nemáš náladu číst úplně všechno co tady je.

Napíšu to teda stručně. Sou to různý sféry který existujou mimo tu naší fyzickou. OOBE je blíž k tej naší fyzyckej něž astrální sféra, tím pádem je "stabilnější" než astrální sféra a pro špionáž :D mnohem vhodnější.

Fakt se mi to tady nechce rozepisovat když už je to na tomhle fóru uvedený, je toho hodně. Ale pošlu ti svoje icq a až tu večer budu odpovim ti na tvoje otázky. Za rok a půl sem nashromáždil hodně informací co se AC týče.
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod Pec41 » čtv, 19. srp 2010, 17:12

Bohužel ICQ nevedu, není tu někdo kdo tomu rozumí a mohl by mě třeba pár věcí zaučit .) A má skype, kdyby něco tak můj skype je m-k-lols... Ale tak jo čtu tu celkem dost věcí, ale některý dlouhý důležitý příspěvky většinou od ATA vynechávám :D

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod woa » čtv, 19. srp 2010, 17:26

To je zásadní chyba. Zrovna ty bys číst měl
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod clario » čtv, 19. srp 2010, 18:15

Jn zrovna v článcích od ATY najdeš obrovský hromady informací, je ale pravda že je toho tolik že se to stává trochu nepřehledným :D.

K původní otázce bych řekl asi tohle: OOBE probíhá také v astrálu, ale podle toho co sem četl, tak v tě části astrálu, která je nejblíž tvému fyzickému tělu, ta část astrálu by měla odpovídat fyzické realitě. Čím více se vzdálíš od svého těla a čím víc půjdeš do míst, které neznáš, tak o to více se do toho můžou míchat různé věci odjinud, ať už z nějakého jiného místa nebo z tvé vlastní mysli a nemusí to přesně odpovídat realitě :) . Samotný sen se vlastně taky odehrává v astrálu jen ne v té části ze které vyvěrá ta fyzická realita.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod Pec41 » čtv, 19. srp 2010, 18:53

No právě, že jedna kámoška na skypu mi popisovala jak ji škrtil policajt..Že ji málem zabil a v jednu chvíli z ničeho nic ji bylo úplně nádherně a viděla sama sebe jak ji škrtí a všechno okolo..prostě vystoupila ze svého těla, nebo něco takového.A pak jak ji přestal škrtit měla štěstí, že přežila tak se zase vrátila sama do sebe.Tak proto se ptám jestli se tam dá dostat i jinak než, že bych se měl zrovna objesit, nebo něco...(Už sem to měl v plánu) Ale podle mě už je to v podstatě realita .)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod clario » čtv, 19. srp 2010, 20:29

No trénuj úplně normálně astrální cestování, až se pak dostaneš ven tak to bude v podstatě oobe. Mezi astrální cestování patří jak oobe, sny či podobný zážitky, takže trénuj normálně podle návodů na AC a až se dostaneš ven a budeš poletovat kolem svýho těla tak to bude oobe, jakmile se pak pustíš někam dál tak už se to jako oobe tak lechce zaškatulkovat nedá a je to prostě jen ac. Ono tohle rozlišování toho co je co je poměrně diskutabilní a ty hranice mezi tím jsou dost relativní, nemá moc velkou cenu lpět na tom kde ty hranice jsou důležitější je co (nejen) tam venku zažijeme.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Pec41
Příspěvky: 37
Registrován: stř, 18. srp 2010, 02:41

Re: Jak na OOBE

Příspěvekod Pec41 » čtv, 19. srp 2010, 22:39

Víš jak sem přišel s tím co se mi to děje a řekl si, že sem se dostal pomalu do AC...Tak to sem nikdy nic netrénoval...a do tranzu pokaždé, když jsem se dostal tak zrovna v tu dobu jsem měl v plánu spát a i tak jsem myslel na hodně věcí...jestli sem uvolněný to já nevím..nedokážu to poznat.Moje technika je lepší :D myslet na hodně věcí lehnout si na bok a pokusit se o spánek..malá šance že to výjde :D Ale abych řekl pravdu tak toto fórum mě celkem dost začalo zajímat.. .) Je to tu fakt skvělí...Hned má život jiný obzor :lol:


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů