Psycho walkmen

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
pohodaaj
Příspěvky: 1
Registrován: úte, 17. srp 2010, 22:21

Psycho walkmen

Příspěvekod pohodaaj » úte, 17. srp 2010, 22:26

Ahoj všichni,

před časem jsem si koupil psychowalkmen značky Laxman
a zajímalo by mne zda někdo máte zkušenosti s podporou tohoto zařízení pro OOBE zážitky.
Mám zkušenosti že to pomůže dostat mozek do velmi blízko transu, ale mám pocit že potom tam chybí programy
na prohloubení tohoto stavu.
Předem díky za odpověď.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Psycho walkmen

Příspěvekod ATA » pát, 27. srp 2010, 12:37

mam zkušenosti jen s programy na P,C ktere funguji na stejnem principu. Je tu o tom tema
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

raverick
Příspěvky: 12
Registrován: ned, 17. led 2010, 17:13
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Psycho walkmen

Příspěvekod raverick » pon, 13. zář 2010, 21:45

Ja som tiež používal nejakú dobu. A bolo to u mňa tak ako opisuješ. Potom som začal používať hemi-sync. Príjemnejšie sa to počúva a príde mi to také menej vtieravé.

Uživatelský avatar
bono
Příspěvky: 5
Registrován: stř, 17. lis 2010, 00:21
Bydliště: Fryčovice

Re: Psycho walkmen

Příspěvekod bono » pát, 26. lis 2010, 00:57

Ahoj,
chci se zeptat jak jsi spokojený s tím Laxmanem??? Uvažoval jsem o něčem co by mi pomohlo dostat se hlouběji do hlubších tranzů a hlavně taky tam setrvat delší dobu.. Když jsem volal do Galaxy tak mi poradili, že nejlepší na to a vůbec je Laxman, přirozeně :-) taky je nejdražší.. Ale hemisync hudba taky není levná, takže zvažuji co koupit.. možná by stačil i nějaký levnější Galaxy přístroj a efekt by byl stejný. Nemá někdo zkušenosti? Díky
Whether you think you can, or think you can’t, either way you’re right
Henry Ford
People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul.
Carl Gustav Jung

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Psycho walkmen

Příspěvekod Prince_Rakeem » pát, 26. lis 2010, 02:21

Ahoj bono:
Já už jsem jeden pořádně otestoval od firmy Galaxy
http://eshop.galaxy.cz/avs-psychowalkmany/esprit.
Mám možnost si ho kdykoliv půjčit, tak jsem toho hodněkrát využil. Měl by to být jeden s těch dražších.
Ale abych se přiznal.. kdykoliv jsem ho měl pujčenej, tak jsem ho použil jen jednou a pak mi třeba týden ležel doma :)
Zpracování walkmanu je děsivé a možná i hůř :D jeho výrobní cena nepřesahuje částku 100,- Je skoro totožný s walkmany co se sem dováželi tak před 15 lety :D Myslím, že to mluví za vše.
Sluchátka jsou otřesné, 20 let za vývojem. Myslím, že mohou konkurovat akorát tak vietnamcům :P když srovnám jaké se teď běžně vyrábí je to jako srovnání auta a mezigalaktické vesmírné lodi.
Má něco kolem 40-50 programů. Ale výběr není tak pestrý jelikož hodně těch programů se opakuje, jen mají jinou délku stopy.
Př. program pro spánek, probuzení, apod. je tam na 3-4 způsoby od nejkratší až po nejdelší dobu trvání.. (např. 10, 20, 45 min)
Další věc co mě odradila bylo zvukové provedení. Při poslechu je slyšet rytmus blikajících diod z brýlí. Zní to jako nějak el.odpor co tam je. Je to hodně rušivé při poslechu programů (stop), jelikož když to chceš poslouchat potichu, zvuk z blikajících diod přeřve samotnou stopu zvuku programu. Opět nechápu jestli to byl záměr konstruktérů, ale řekl bych, že to spíš dělal nějakej Číňan na kolenu...jelikož v tom nevidím nic přínosného.
Brýle obsahují pouze základní 3 ledky (RGB). tudíž opět nic převratného. Ale, abych nebyl jen kritický. pomáhá to víc se odpoutat od okolí díky vizuálním efektům pod zavřenými víčky. Ale rozhodně nic extra. :roll:
Ve zkratce..... Programy jako jsou bwgen nebo nahrávky hemi-sync a jiné jsou mnohem lepší. A jsou na netu ke stažení.
Ten laxman už vypadá, trochu víc pokrokověji, ale ty prachy co za to chcou...v životě ne. To si raději kup za 1/4 kvalitní mp3ku se super sluchátkama a nahraj si tam hemi-sync nebo nějaky relax nahrávky.
V podstatě jestli chceš dosahovat stavu hlubšího vědomí, tranzu, OOBE a co já vím čeho ještě, tak ti to možná trošku pomůže, ale je to jen ulehčení tvoji práce. A v podstatě si myslím, že ti to ani tak zas moc nic neulehčí. Je to jen prima hračka na odreagování :D
Pokud chceš něco zažít opravdověji. Tak jde jenom o tebe samotného, trénuj, medituj. Pokud vytrváš a budeš chtít, určitě sklidíš ovoce i bez zbytečností kolem. Buddhističtí mniši, šamani, druidi, atd... ti všichni v tom byli sakra borci. Chápeš?
Materiálu s technikami a všemožnym infem je milion a lidi tady ti určitě rádi poradí. Takže...Nebudu už dál psát zbytečnosti.
Tak jen do toho ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
bono
Příspěvky: 5
Registrován: stř, 17. lis 2010, 00:21
Bydliště: Fryčovice

Re: Psycho walkmen

Příspěvekod bono » pát, 26. lis 2010, 23:53

Díky za vyčerpávající odpověď.. :-) Jj tak takový walkman o kterém mluvíš, jsem taky měl a bylo to pro mně to nejlepší, co jsem od rodičů mohl tehdy dostat :-) ale jasně, doba pokročila a všichni už chceme více.. Každopádně dám na tvoji radu, hlavně i proto, že ta cena je přemrštěná!
Hezký víkend!!
Whether you think you can, or think you can’t, either way you’re right
Henry Ford
People will do anything, no matter how absurd, in order to avoid facing their own soul.
Carl Gustav Jung


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů