magicka skupina

Marcus
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 23. dub 2010, 12:07

magicka skupina

Příspěvekod Marcus » pát, 23. dub 2010, 12:09

ahoj,
chtel jsem se zeptat zda-li by mel nekdo zajem o skupinu, kterou tedka zakladam, ucil jsem se nejakou dobu u jednoho mistra, ale nyni odjel pryc a tak zase bojuji sam, proto bych chtel zalozit skupinu lidi se stejnym zajmem o poznavani a uceni "taju"....kontaktni mail je poleva89@seznam.cz ...napiste a klidne vam reknu vice, dekuji predem

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: magicka skupina

Příspěvekod Pete » pát, 23. dub 2010, 16:08

Myslim ze by ses tu mel rozepsat nejdriv, lepsi nez prez email alespon ty informace bude mit kazdy.

Od jakeho mistra ses ucil ? Respektive, ceho to byl mistr ?

Jednalo by se o virtualni skupinu nebo by byly pravidelne schuzky ?

Jinak chtelo by to alespon trochu specifikovat tu skupinu, asi tezko zalozime skupinu ktera se bude venovat Samanismu kdyz tu lidi nemaji ani zakladni samansky vycvik

Jinak bych byl urcite pro, akorat to chce vic infa
Deus est Homo

Marcus
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 23. dub 2010, 12:07

Re: magicka skupina

Příspěvekod Marcus » pát, 23. dub 2010, 17:26

ahoj,
jisteze rad odpovim na vsechny mozne otazky, muj predesly prispevek tu byl proto, abych jen jaksi ukazal moznost a na pripadne dotazy odpovidal a a ne abych tu vse rekl a pak nemel nikdo zajem

takze muj mistr: je to ceska, ktera dlouha leta zila v Indii a Tibetu a ucila se tamnym naukam, dale potom po celekm svete rozvijela sve schopnosti a poznani, ale nemohu rici jakou magii dela apod, jelikoz jak ona tak i ja si nemyslime, ze by byly nejake magie....neni seda, bila, draci, runova ci jina, je jen jedna, vseobsahujici, proto tezko rici, ona me ucila tedy magie, ktere by se snad se zamhourenim oka dali nazvat Bilou a Zivlovou, ale jen opravdu v ramci sirsich clova smysli
jinak ma skupina ma byt spolek lidi, co se snazi dojit poznani, ale ne jako individualove, ale skrze sdileni informaci, vetsina lidi co znam se podeli jen v nejnutnejsi mire ci vubec a na forech, kde ja jsem byl bylo vzdy zazrakem, kdyz vam nekdo rekl aspon ahoj v adsazce receno,
proto mi uz dosla trpelivost a rekl jsem si, ze to udelam jinak, ze zalozim skupinu lidi, kteri se pod vedenim moudrejsich dostanou na urovne, kde uz budou samy schopni delat vse co chteji a potom se zacneme o vse delit, sdilet poznani, metody, chtel bych zalozit neco jako "rodinu", kde se budou lide ucit mezi sebou jako sobe rovni, bez arogance a hlavne v klidu

nasel jsem uz par lidi, kteri jsou velice znali, kteri by mohli vest zkusenejsi a ja sam se zhostim ukolu vest zacatecniky a mirne pokrocile, jelikoz jsem dalek toho, abych si osvojoval ucit lidi, co se tomu venuji leta, ale nasel jsem lidi, co to delaji 20-30 let a myslim, ze zde je moznost konecne dosahnout velkych veci...

jinak co se tyce organizace je to trosku v plenkach, napad me napadl nedavno, a proto je zatim vse v rovine virtualni, ale pri spolecne touze se videt ci podobnem rozpolozeni neni probelm vse dozaridit... proste vse je jen na domluve, jak rikam, zatim hledam cleny, prispivatele a az vse bude, zacneme delatř stranky a venovat se praci....mas jeste nejake dalsi otazky, rad je zodpovim

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: magicka skupina

Příspěvekod Pete » sob, 24. dub 2010, 15:27

Urcite bych byl pro, proto se taky zakladaly ruzne Temply, aby pokrocily mohl pomoct novackovi a pokrocilemu zas "mistr". Taky jsem nad timdle uvazoval, ale urcite by byl nutny osobni kontakt alespon jednou do mesice a to je ten hlavni zadrhel. Vetsinou jak se poradaji ruzne srazy a setkani tak v Praze, ale to ne kazdemu vyhovuje. Bud by jsme meli 3 "temply" Ostrava Praha Brno (pokud by nas bylo dost aby kazdy "templ" mel sveho mistra, resp nekoho hodne zkuseneho) nebo se setkavat obcas nekde v strede republiky - asi na sever od brna bych to videl nebo v brne.

Jinak okolo tveho mistra, magie se moc neda skatulkovat, ale kazdy ma svuj smer a od toho by se odvijel asi i smer skupiny. Tvuj mistr nemel zadny urceny smer ? Hermetismus, Carodej (poznavani realit) Lecitel.. prece jen chtelo by to alespon castecne urcit smer skupiny, tim nemyslim ze se musime venovat jedne veci, ale zas ucit se tam Ritualni magii, Telekinezi, Samanismus, do toho Reiki , ruzne lecitelstvi, Telepatii a vsechno dohromady mi zrovna neprijde nejlepsi, dal bych tomu zakladni smer s tim, ze se kazdy muze venovat i jinym vecem pokud ma zajem, ale kladl by se duraz na tu spolecnou cestu
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: magicka skupina

Příspěvekod clario » sob, 24. dub 2010, 20:21

docela zajímavá myšlenka. pokud znáš nějaké množství zkušených a moudrých lidí kteří by se rádi zapojili tak by to i mohlo fungovat. pokud není členství nijak závazné, tak máš dalšího člena. určitě to dá ale dost práce udělat organizaci či skupinu lidí která by fungovala a časem se nerozpadla, tudíž přeji hodně štěstí.

koukal jsem asi tak na dvě diskuze na lidech kde jsi o tom taky psal a viděl jsem, že nemáš moc velkou odezvu stejně jako tady kde ti doposud odpověděl jen Pete. určitě si s toho nic nedělej, většina lidí na to s největší pravděpodobností pohlíží jen jako na zbrklý nápad, který už měli mnozí ovšem s jeho uskutečněním už tolik nenadělali, popravdě jsem si taky nejdřív říkal, že s toho nic nebude a jde jen o nápad který vzešel od nějakého nadšeného "nováčka" . vše nasvědčuje ale tomu, že tak to není a pokud to myslíš vážně a znáš i dost lidí, kteří by vypomohli a dokázali vést určitý okruh lidí, tak by to mohlo nakonec i vyjít. tudíž máš mojí plnou podporu :) .

P.S.: jak říká Pete určitě by to chtělo pravidelná setkání která by se mohla ukázat pro některé lidi z větší dálky velmi nepraktická a tak se chci jednoduše zeptat... odkud že jsi? :)
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: magicka skupina

Příspěvekod Pete » sob, 24. dub 2010, 21:26

Ja si myslim ze lidi se najde dost, akorat to chce nejak poradne zorganizovat, bud mit Praha Ostrava Brno resp 3 centra, ale to by nas muselo byt dost, nebo se nejak rozumne domluvit na schazeni se no
Deus est Homo

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: magicka skupina

Příspěvekod clario » sob, 24. dub 2010, 21:35

takováhle věc by se špatně rozjížděla rovnou se třema centrama. myslím, že by bylo snazší rozjet to nejdříve tam, kde bude lidí nejvíc a pak to rozšířit jinam. pokud by se ale našel dostatek lidí ze všech oblastí, tak by se to dalo udělat i rovnou ovšem bylo by to náročnější co se týče koordinace, možná kdyby každá "buňka" měla vlastní "vedení" a jeli by částečně nezávisle na sobě tak by to udělat šlo, ale určitě by to bylo náročnější.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: magicka skupina

Příspěvekod Etellyen » sob, 24. dub 2010, 23:39

Možná bych se taky přidal, ale mám problém s dojížděním. V podsatě nesmím jezdit nikam dál od Tábora, takže asi nic. Každopádně přeju hodně zdaru ;)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Marcus
Příspěvky: 5
Registrován: pát, 23. dub 2010, 12:07

Re: magicka skupina

Příspěvekod Marcus » ned, 25. dub 2010, 01:53

ahoj vsem,
necekal jsem, ze bude az takovy zajem, takze se pokusim vyporadat se vsemi body
za 1 temply: popravde receno neuvazoval jsem o praci na takoveto urovni doposud, ale je mozne, ze se k ni muzeme dostat, osobne jsem brnak a muj kamarad take
za 2 zamereni: zamereni je vylozene na vetsine, nemuzu jen tak predem urcovat zamereni, kdyz ani nevim jake lidi dostanu a prijmu
za 3 zajem: on zajem je, jenze schvalne jsem vsude psal maily, abych to nemusel resit pres fora, snazim se vyhnout tomu, ze se povali moc lidi toho typu, kteri, kdyz vidi ze se neco deje, tak tam chteji byt, ale jinak zajem je...a ne maly, dokonce jsem nasel i cloveka, ktery se tomu venujes okolo 30 let, takze ac jsem to necekal zajem maji i vylozene hodne zkuseni


vse je zatim ve fazi predpripravne, jelikoz zatim vybiram cleny a urcuji a vytycuji jednotlive cile, jelikoz osobne jsem necekal, ze se mi ozve mistr s praxi 30 let a ze mi nektera fora nabidnou spolupraci na urovni, ze bych vedl jiz jejich stavajici skupiny, coz mi rozhodilo koncept, necekal jsem takovy naval zkusenych a nabidky na spolupraci


ale jinak, drzim se puvodni teze....pro zacatecni faze ovsem volim cestu virtualni, ale jak jsem psal i jinym nebranim se nicemu na cem je mozne se dohodnout....
jsem rad, ze jste se mi ozvaly a pokud mate opravdovy zajem, tak prosim piste na mail poleva89@seznam.cz z duvodu toho, ze jsem napsal na ruzna fora a nestiham to nekdy sledovat ataky proto, abychom se mohli zacit bavit konkretneji, dekuji vsem a pokud Buh da bude nase spoluprace jen prinosna.....


Zpět na „Magie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů