prosím

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
andu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 04. úno 2010, 13:49

prosím

Příspěvekod andu » čtv, 04. úno 2010, 13:57

ahoj asi před půl rokem sem ac začala zkoušet poprvé snžím se dost často ale pořád se nic neděje vůbec nevím jak se dostat do tranzu tak prosím jestli by mi někdo nemohl pomoct kklidně tady nebo i po icq moc děkuju

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: prosím

Příspěvekod Pete » čtv, 04. úno 2010, 15:53

1.) muze to trvat dele nez pul roku
2.) je tu hodne temat o AC , hlavne lucidology.. nejdriv cti
3.) do tranzu ses mozna nedostal, ale hodilo by se napsat co si pri meditaci citil za pocity a jestli se umis dostat dost hluboko
Deus est Homo

andu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 04. úno 2010, 13:49

Re: prosím

Příspěvekod andu » čtv, 04. úno 2010, 16:49

no většinou to jsou vibrace a jako by mi něco tlačilo na ruce a potom mám ještě pocit že mi jakoby lítají ruce

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím

Příspěvekod clario » čtv, 04. úno 2010, 17:39

Dle mého názoru by to mohlo být nedostatečným uvolněním a to jak tím tělesným tak myšlenkovým. Člověk se po fyzické stránce může uvolnit až na takovou úroveň kdy absolutně nepociťuje existenci svého těla a po té myšlenkové zase na takovou úroveň kdy jakákoliv myšlenka získává jasnou formu. Uvolnění je jednou s klíčových věcí a řekl bych i nejklíčovější věc vůbec na cestě k dosažení transu a následně i ac. Předtím než se člověk plně ponoří do pokusů o trans či ac by se měl alespoň nějakou dobu učit se dokonale uvolnit po všech stránkách a stejně tak cvičit koncentraci a čistou mysl tak aby jeho uvolnění nevedlo jen ke spánku. Toto je alfou a omegou snah o dosažení těchto stavů. Dle tvého příspěvku usuzuji že jsi se dostal na úroveň přímo odpovídající stavu tvého uvolnění a tak bych se na nějakou dobu ještě soustředil spíše na samotné to uvolnění.
Ať už jsem se trefil do jádra tvého problému nebo ne tak ti přeji hodně štěstí a úspěchů na tvé cestě ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

andu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 04. úno 2010, 13:49

Re: prosím

Příspěvekod andu » čtv, 04. úno 2010, 21:27

jj moc díky za odpověď no možná to tím bude i když s snažím sebevíc pořád dokonale vnímám okolí a nevim vubec jak nato díky moc za odpovědi :-?

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: prosím

Příspěvekod Pete » čtv, 04. úno 2010, 23:36

Ber to jako relaxaci, pri ktere chces co nejvic uvolnit telo i mysl a neusnout. Kdyz to takto budes delat, tak budes vic stastny a odpocaty a zaroven se naucis dulezity zaklad na AC. Kdyz clovek ocekava neco a nedostane to tak je zklamany. Ale kdyz nic neocekava a dostane neco tak je stastny. Ber to jako relaxaci a rekni si "az bude pravy cas tak to prijde, zatim si alespon odpocinu" takto to beru ja :) a pokud se ti nechce cekat a nemas trpelivost, tak AC pro tebe neni. Jsou tu jine formy zabavy, ci esotericka uceni, ktera se naucis mnohem rychleji.
Deus est Homo

andu
Příspěvky: 4
Registrován: čtv, 04. úno 2010, 13:49

Re: prosím

Příspěvekod andu » pát, 05. úno 2010, 13:42

nemáš icq že by sme pokecali jo a jsem holka.........:)

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: prosím

Příspěvekod Pete » pát, 05. úno 2010, 15:11

Promin, predpokladam ze tu napise muz, proto automaticky tak odpovidam. Otazky novacku se opakuji furt dokola tak uz clovek nad tim ani nepremysli a rovnou odpovida :D

Pokecat muzem, ale pokud chces informace, tak nejsem ten pravy. Otazky se tu furt opakuji tak muzu na zakladni odpovedet, ale AC jsem jeste nemel, tak ti doporucuju aby sis sehnala ICQ nekoho skuseneho, kdo s tim ma skusenosti a nezna jen teorii.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím

Příspěvekod Etellyen » pát, 05. úno 2010, 23:06

ATA :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: prosím

Příspěvekod ATA » pát, 05. úno 2010, 23:39

icq 345169964
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů