Únava z treninku AC ??

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Únava z treninku AC ??

Příspěvekod michelle21 » sob, 23. led 2010, 15:55

Ahoj, dáte mi někdo konzultaci k mému tréninku? :)
Zdá se mi, že jsem na dobré cestě, ale napíšu tu svůj postup, třeba to někdo zkusí taky :D Včera v noci až přes půlnoc jsem cítila návaly nějaké vnitřní energie tak jsem se rozhodla, že zítřejší den si dám trénink AC. Zkoušela jsem dříve metodu s tím jak si představujete, že jste u řeky a jdete k vodopádu a cítíte se uvolněnější a uvolněnější atd. ale to nemělo efekt a dneska mě napadlo, když mi v pokoji furt tiká budík, zaměřit se na ono tikání :) dala jsem si chvíli takový oddych ať se tělo uvolní a nechá proplout nějaké myšlenky jak se jim chce a pak jsem se zaměřila na to tikání s tím, že jsem si v duchu ještě s každým tiknutím řekla "tik" :-D jinak by mi ujely myšlenky... a zrak zaměřený na tmu pod víčky... no ale kupodivu to mělo asi účinek, protože jsem za chvíli začala cítět své tělo úplně uvoněné, takové těžké a tuhé a jak to tikání pořád pokračovalo tak jsem začala cítit brnění, lehčí, za chvíli takovou tíhu dolů a chvílema jsem měla zvláštní pocit, že se mi zvedají ukazováčky na rukách, ale vím, že byly položené... :-D tak jsem se soustředila zas na to tikání a brnění s tou tíhou asi způsobilo , že mi část těla škubla... tak znova, ale nebylo to těžké páč jsem měla tělo pořád uvolněné, zase se to zopakovalo (nebylo to žádné šíleneé brnění a šílená tíhá, ale bylo dost znatelné) a pak se mi najednou zobrazil jako sen, že šplhám po tyčce nahoru, měla jsem fakt zvláštní pocity v těle, v těch prstech u ruky ikdyž nehybně ležely, ale byla jsem si vědoma , že se mi to zdá , asi něco jako LD a jak jsem chvíli šplhala a tíhlo to a brnělo tak zase škub a bylo po všem, probrala jsem se a byla jsem ale příšerně unavená, fakt strašně, že jsem se musela odebrat ke spánku... :roll: z těla jsem určitě nebylo to vím, ale asi to bylo na dobré cestě co myslíte? :-)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod ATA » sob, 23. led 2010, 17:12

Ahoj
kdy si zkoušela rano?

Pokud to neni bezprostredně po spanku je doby dat na začtek i tu prograsivni relaxaci a poastech uvolnit tělo až pak začit z metodama na tranz a z vizualizacema treba tu z vodopadem ty by se vic hodila až v pozdejši fazi kde bybli ty obari i častčne videt amohlo vyvolat LD.

Tenoddych tam rohodne dobrej mysl se vyprázdní a ulidní opčas se i začne uvolnvat tělo ale trab u me to skonči na určite hranicia pak je trab tomu pomoct.

Tikani hodin sem nezkoušel jen si vzpominam že když sem byl malej tak mi to u babičky vždy strašne lezlo na nervy tokani by se dalo i sladit z tepem ze začatku se to muže hodit ja sem mel klidovej tep nekde u 66 pokud tika vteřivanvko tak te to dodtane na tech 60 co sem vydel u nahravky tak doporučujou tep 55. To tikani se da použit jak na udrženi bdele mysli tak na prohlubovai tranzu da se k tomu pridat i sugesce treba z keždym tiknutim budu uvolnenejši a uvolnejší neb spojit tikani z nejkou časti tela pak to dela takovy uvolnovaci impulzi. Daj se tim i aktivovat čakry .

Fyzicky tělo se zda pak nežši zluhlejší pak vetšinu lechke mravenčeni začinajici u ruk ketry precházi nekdy do takovyho prvenia muže postupovat ve vlnách
Astralni tělo jak roste tiha ve fyz tak naopak v nefyz. zas roste pocit lechkosti a vzanšeni nejpip to de prave citit vetšinou na rukách že se pohnou nebo nafouknou prsty
takže ty ukazovačky mesla asi venku z fyz těla nebo se aspon rozšiřily .

Skuboni by prave melo častečne predejit to protažčni tela na začatku cvičeni , poskud se skubnuti strane zustat v klidu a pokračovat.

To šplnání byl enjspiš vstup DO LD ale tady by sehodilo vic informaci citilas fyz tělo,idelas jakšplháš nebos šplahala , jak vypdal obraz ,jaky byli ty pocity.

To škubnuti na konci mohl byt i narat astralniho těla (strači i z expandovanyho stavu)

Unava težko řict muže mist vic dovodu ja sem vetšinou po pokusu vic babitej než pred nim pred konecem cvičeni je vhodna sugeste že se vratiš do plne probuzenyho stavu a bude dokonale odpočatá.

Jinak postup dobrej k AC to bylo tak napul cesty ale bylas (nebo skoro) v LD topho se pak da využit i na AC

*jo jest pokud by se ta unava opakovala mrkni na tema o odstrani negativni energie a jak si nergiji zvyšit da se tak během par min zbavyt te unavy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod michelle21 » sob, 13. úno 2010, 16:52

ahoj, tak to porad zkousim, vetsinou teda odpoledne nebo vecer, dneska jsem mozna zase byla o krucek dal. tak jsem se rozdychala a uvolnovala, po urcite dobe uvolneneho tela se mi zacaly objevovat takove ty obrazy... jako kdyz je telo uplne uvolnene ale mysl je aktivni a vidim ty zive obrazy... hypnagogicke obrazy? na to navazalo huceni a vibrace, zezacatku hlavne v rukach,telo jsem mela dost uvolnene, ze jsem ho ani nevnimala, jen cast na hrudi, takovy tlak... pak se to huceni a vibrace porhlubovaly a zacalo me to tahat smerem dolu hlavne v hlave a hrudi, asi tam jak jsou cakry... tak jsem se snazila soustredit na sve ruce a kdyz jsem se snazila pohnout prsty astralniho tela tak to bylo jako na gume... vzdycky kdyz jsem je tahala smerem ven z fyzickeho bylo to jako bych je mela zalepene ve zvykacce... slo to ven, ale z tezka a hned se to jako na gume vracelo zpatky... po urcite dobe tohoto cviceni jsem mela pocit, ze se tma okolo "rozsiruje". je to zvlastni :-D ale uz ne jakoby ta tma jen vepredu na vickach , ale tma okolo me :D a tlacilo me to smerem do postele dolu ... obcas to doprovodilo takovy poskubnuti v celem tele smerem pryc od fyzickeho... pak jsem to skazila snazila jsem se desne odhatnout ty ruce na ty pomyslny gume co nejdal a pohla jsem fyzickou rukou a bylo to fuc :D
Co myslis???? uz jsem toho dost precetla o LD a AC, ale radsi se ptam cloveka, ktery s tim ma nejake ty zkusenosti :) jo pouzivam ted k tomu navic ten styl kdy porucim svemu vedomi "telo spi, mysl bdi, vsechno si pamatuju!" a zatim to ma docela kladne ucinky :) a tim jsem se zbavila te unavy o ktere jsem posledne psala, ze jsem po cviceni desne unavena ;)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod ATA » ned, 14. úno 2010, 20:38

dobrej pokrok ten přechod na 3D tmu je vnimani astralu
s tema rukma na to aby šli takle poradne vydat z těla tak musi byt fkat staršne uvolneni jinak tam bud vznika napěti nebo se pohnou a poks to zkazi zkus misto pokusu pohnout ruku nejkou vizualizci vnejši sili co na ni pusoby trab manet.. neco o tom je v lucidology na uvolnei časti tela taky pomuže to dychni do častí těla


jak daleko se ti povedlo ty ruky dosat od fyz? vteši když se povede tak prs 30cm tak se da dostat z těla
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod michelle21 » ned, 14. úno 2010, 20:43

moc daleko ne, odhaduju, ze nejdale do 10 cm a to byly tak dlane, ale porad se to gumove vracelo zpatky, no zkousim si neco predstavovat, treba to hazeni s micem nebo splhani, ale zatim to nema nejak velky ucinek, protoze mi to moc nejde, musim tu predstavu vic trenovat

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod ATA » ned, 14. úno 2010, 21:36

zkus i tu predstvu že na ruku pusoby nejaka sila ma to tu vyhodu že v ruce neznika nepěti a nepohne se
nebo mužeš zkusit do AC i pris ty obrazy
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
michelle21
Příspěvky: 62
Registrován: ned, 17. led 2010, 12:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Únava z treninku AC ??

Příspěvekod michelle21 » čtv, 22. dub 2010, 21:52

Tak v poslední době se mi teda vůbec nedaří, od toho posledního nic moc... ať dělám co dělám tak dosáhnu jen lehkych vibraci v tele , zejmena v rukou a v nohach a po dlouhem soustredeni treba na to, ze lezu po zebriku dolu (stridam to, kazdy den zabira jina predstava, jednou lano, jednou schody, jednou zebrik) ucitim tak na 1 - 2 sec pocit padani dolu, ale je to jen mžik, ktery okamzite utece a zopakuje se tak max 2x za cely trenink... nejcasteji pri tech vibracich v rukou a pekelnem soustredeni citim takovy tah okolo ruky a kdyz si predstavim , ze se rukou po necem natahuji tak citim jako bych tu astralni ruku dostala tak na 2 cm ven ale ona se hned jako na gume vrati zpatky...ty vibrace jsou v tu chvili v ni mhonem vetsi...ale zas jen chvilkove... to je vse co ze sebe dostanu v posledni dobe...


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů