Můj šílený život

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Re: Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » ned, 24. led 2010, 17:02

Pete: díky za ten návod. Abych popsal svoji fobii- je to takový iracionální strach, který člověk nedokáže pochopit a vůbec neví čeho se bojí, ale stejně je vevnitř hrůzou bez sebe. Prostě se člověk bojí lidí a neví proč. Možná teď už mám i reálný strach z toho, že se třeba mezi lidmi rozklepu, budu úplně mimo a ono to vždycky přijde. Nepomáhá ani to, že mi je úplně jedno jak vypadám, zda se klepu, ten strach tam je dál. Je to způsobeno podprahovými myšlenkami, které přicházejí z podvědomí a s kterými člověk může težko něco udělat. Totálně mě to vyřadilo ze života, ty stavy hrůzy bych nepřál nikomu. Vůbec nedokáži pochopit kde se ve mě takové myšlenky berou, vychovávaný jsem byl normálně. Četl jsem něco o tom, že nějaké přivtělené duše, démoni nebo co to je působí na mozek člověka podobně jako hypnotizér. Vkládají myšlenky do podvědomí a člověk je pak považuje za svoje. Taky jsem četl ve více zdrojích, že přivtělené duše mohou bránit účinků léků, to by byl můj případ. Byl jsem už jednou na odvádění přivtělených duší a docela mě vyděsilo když v místnosti prudce klesla teplota, opravdu to nemohla být sugesce. Řekl bych, že potom jsem se nějaký čas cítil lépe(možná placebo efekt), ale pak se ty stavy vrátili.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » ned, 24. led 2010, 17:35

Ja pojem přivtělenny duše neznam v systemu v kterym pracuju to neni. Ale když to vezmu obecne tak odstraneni techto potvor bude jen čast lečby a pomuže jen na chviku pričina bude nekde mnhohem hloubž v nejakym oslabeni (to se da taky brat ruzne podle sistemu) taže pokud se ta dira ten puvodni porblem nezaceli tak zustane oslabeni .Takže pokd ty ty duš jen dvedly a nezacpady diru tak se toho moc nevyřešilo (ted trocha černyho humoru pro ne je to dobrej kšeft o zakaznika maj posrano za pul roku se vrati na nadši terapiji)

Ta moje pomoc ja ti žadnej vysledek zaručit nemužu a ti co slibuji 100% učinost sou vetšinou egojisti proste 100% nemuže slibit nikdo i když se k nim muže hodně bližit.
Jak problem vyřesit zatim nevym bude se hodit každej dejal informaci muj plan je v obecne zautočit na to na co nejvic urovnich nejdriv asi opravyt energetickej sistem
a zvednout energiji tim se dalši prace dodt urychli a zviši to kontrolu a obranu jak se zvedne energie pokusit se hnedat a najit nejakou tu hlubši přičinu a tu pak ostranit.
Tady je metod vic zaleži co nejdem cozhodne to chce taky neutralizovat to emocni spojeni ketry vyvolava strach na to by mohlo pomoct EFT zatim sem ho netastoval ale zni to slibně .
Pak treba jeste zkusit pořadat o pomoc třeba toho ,pruvodce silovy zyvře zkuit šamanskou cestu .

Pokud nic z toho nepomuže tak bych pak asi volil toho šamana ten muže pracovat na hlubši urovni .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Pete » ned, 24. led 2010, 18:38

Peter Simikovic nam rikal o prizivnicich, co se do tela dostanou pri oslabeni (zlomena noha, velky stress.. vzdy nas to oslabi tak se do nas nejake svinstvo dostane, neni to nic neobvykleho akorat to kazdy muze prozivat jinak) a rikal ze kdyz se z tela odstrani, tak se musi ta dira zaplnit necim jinym. Navic on neni ten typ cloveka co by rekl ze pracuje na 100%, to jsem ja trochu prikraslil. Kazdopadne kdyz nic nepomuze tak ti doporucuju na to slovensko zajet, jinym samanum z ceska/slovenska bych tolik neduveroval jako jemu.

Proc si si skoro jisty ze za to muzou entity ? Hledal bych problem jinde
Deus est Homo

a.j.rimmer
Příspěvky: 7
Registrován: sob, 22. srp 2009, 11:27

Re: Můj šílený život

Příspěvekod a.j.rimmer » ned, 24. led 2010, 23:38

Osobně si nejsem moct jistej, zda za mým problémem jsou skutečně entity. Řeším svůj problém na více fórech a zrovna zde se mohu rozhovořit o přivtělených duších. Kdybych s tím načal na protálu psychiatrie tak jsem jasnej :D . Píšu o tom, že mě je dost léčitelů diagnostikovalo, ale samozřejmě může být problém někde úplně jinde. Třeba už ty stavy mám vrozený a můžu to akorát trochu potlačit, ale nikdy se toho nezbavím. Takhle mě to popsal jeden psychiatr, to jsou vyhlídky. Eft jsem na to zkoušel, zabýval jsem se jím snad dva roky, navštívil i zkušené terapeuty a výsledek žádný. Zajímalo by mě co by podle vás mohlo být příčinou mého problému. Nevím jestli jsem to tady už psal, píši na více fórech, ale můj praděda se dlouho zabýval vyvoláváním duchů. Možná něco přilákal a to se potom usídlilo na mě. Taky jsem zkoušel terapii minulými životy u paní Říhové. V minulém životě (nevím zda to nebyli jen představy)jsem spáchal sebevraždu, protože mě k tomu lidi dohnali. Možná i z toho by mohl pramenit můj strach z lidí.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod ATA » pon, 25. led 2010, 00:10

Najit tu pravou pričinu bude asi na dloho stejnak tam bude roli asi hrat vic faktroru klidně i ty minuly životy.

Zatim zkus tohle
Energeticky očisteni , odpojeni negativnich vazeb, a zvednuti energie
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=17&t=593
http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=23&t=646
Samo o sobe to sice probelm asi nevyřeši ale poskytne ti to mnohem lepši vyhozí pozici pokud seš bežne ve strasu nebo depresy tak je bedelost hodne zasttená svte je sedej a nezajimvej a je to jako chodit v mlze človek je ka i mnoohem nachlnejši k runejm tecm utokum,neg myslenkam (da se to vysvetlit jak magicky,psychlogicky tak vědecky)
problem nizke nergie je taky to že jedem na autopilota ařesime situace podle zabehlejch schemat kde souprave ty negativni spojeni na to aby to slo zmenit to chce tu bdělost aby byl nadhled aby nas ten strach neovadl a my mohly rozpoznat že je zbytečnej .

Počiteni nergeickyho sitemu taky zlepši zdravy hlvni je tam pak ta čistá mysl což tady pro dalši pokračovani bude asi dos potřeba.
Pak je taky vhodny se naučit nergetickej štit docela se to hodi a mohlo by to pomoct.

Tady jen takovej nastin pak to mužem probrat podrobnejš.

Par otazek:
Maš tu socialni fobyji mezi všema lidma nebo jen mezi neketrjma skupinama , v nekterejh situacich
Vyvola ten pocit strachu... i jen myslenka nebo musi k situaci fyzicky dojit
Jak probyhala ta expozični terapie zajima me tam co se delo v mysli jetyl strach primo ovaldl nebos citil jak te ovalda ale zachovals častečne pocit pozorvatele
prostite zjistit jak to upravyt aby k te reakci nešlo jak se rozběhne tak už je dodt pozdě.
Zajimaly by me i nejky podrobnosti o tom EFT jakej byl presne postup třeba delaj neco blbe :) , taky idelane co nejvic infa cos už zkoušel a z jakejma vysledkama pripadne pokud ti hodily nejky prašky tak jaky a jestly je ješte bereš .

S tim vzpominanim na problemy a situace poradne sleduj jak se meni pocity pokud by se začala spustet negativni reakce tak nepokračuj a použi ty metody na očišteni
pokud se tamnenco vynoři bude tam negativni vazba a tu bude potreba nejak zrušit skoda že na to to EFT nezabralo da se zkusit i neco jinyho ale bude to asi na dlouho .
daši možnosti co s tou vazbou - odpusteni ,rekapitulace ,najit pričinu prvotni strach...
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod clario » pon, 25. led 2010, 01:20

Jak vidím množství otázek, kterými tě ata zahrnuje, tak by asi bylo nejvhodnější se zkontaktovat přes icq aby ta konverzace byla plynulejší, timhle stylem tu bude od každého přibývat jeden odkaz za den a bude to tak trvat mnohem děle než by mohlo. ATA je člověk, který by ti tady mohl poskytnout asi největší množství možností a rad, protože má celkem rozsáhlé znalosti z mnoha oborů. Všechny ty otázky co pokládá se můžou ukázat celkem důležitými, jak to tak vypadá tak je asi více možností odkud ten problém vzešel a možná, že ne jen z jednoho místa, takže ho určitě kontaktuj i přes to icq ;) .

Jinak když už je tu ta řeč o mynulých životech, ta sebevražda by mohla způsobit něco takového. Jakýkoliv problém kterýmu se někdy vyhneme se jám jednou vrátí a dříve či posději se mu musíme postavit a překonat ho, problémy kterým se člověk vyhne v jednom životě sebevraždou se mu automaticky přenášejí do toho další kde jim musí znovu čelit. Například i křesťané věří tomu, že člověk co spáchá sebevraždu jde do pekla. Nebe a peklo je něco co se vesměs manifestuje každému z nás zase tady v dalším životě. Pokud jsi v minulém životě mněl s některými lidmi problémi natolik, že tě to dohnalo k sebevraždě, tak by ta sociální fóbie mohla být docela dobře následkem toho. Mohla i nemusela, řekl bych ale, že nějáký ten vliv to tam bude mít určitě.
Tak či tak svým problémům bude muset každý z nás čelit tak dlouho dokud je nepřekoná, vyhýbání se jim ten problém jen oddálí, ale dál přetrvá aby se zase někdy jindy vrátil. Domnívám se, že by ti mohla pomoci nějáká ta rekapitulace, určitě bude důležité nájít původ toho všeho. S Atou určitě příjdete na nějáké další možnosti ;) .
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Můj šílený život

Příspěvekod Pete » pon, 25. led 2010, 11:39

EFT ti nemuselo pomoct protoze jsi neznal pravou pricinu problemu.. nebo ti jednoduse tvoje karma brani v tom aby to vyresil nekdo za tebe a nuti te aby sis to vyresil sam. Mohl by si zkusit automaticky psani ci kyvadlo, akorat s tim rozdilem ze to vlastne "za tebe bude ovladat duchovni pruvodce" viz marlitanuv web na ktery jsem ti daval odkaz. I kdyby se duchovni pruvodce neozval tak by se melo ozvat tvoje podvedomi tudiz by to mohl byt pokrok v otazce kde je problem a jak ho resit.
Deus est Homo

madius
Příspěvky: 18
Registrován: ned, 22. srp 2010, 11:05

Re: Můj šílený život

Příspěvekod madius » pon, 06. zář 2010, 22:34

Dá se z toho dostat ven - jsem živým důkazem :) Takže nevěšte hlavu!

Jinak základ je nehledat příčinu, vzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou a začít...

Jakákoliv fóbie je vlastně strach, nebo série strachů o určité "síle". Když tohle pochopíte a pochopíte, že strachu se zbavíte jen tak, že ho překonáte, máte skoro vyhráno.

Pište PM, rád pomůžu.

Uživatelský avatar
carlos
Příspěvky: 92
Registrován: sob, 25. zář 2010, 16:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj šílený život

Příspěvekod carlos » pát, 12. říj 2012, 22:44

Jak zhruba vysoké ty postavy byly? (stačí odhadem)


Zpět na „Mimo témy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů