Urychlení času???

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Urychlení času???

Příspěvekod woa » ned, 03. led 2010, 17:52

Včera a předevčírem sem se pokoušel vo AC (zatim bezúspěšně) A při každym se mi staly takový diný věci co sem doposud nezažil

1... Normálka sem se uvolnil (po půl roce trénování už mi to zabere cca 10-15 minut) Pak sem zkoušel dejchání do čaker. První kořenová po chvíly jako by mi roztrhla tělo, to samý další tři, a když sem začal dejchat do krční ucejtil sem jak mě něco vobrovskou silou táhne směrem přes hlavu z těla, ale tak nějak sem taky cejtil že mě tam pěkně silně drží 7. čakra koruna. Pak sem cuknul s rukou(to se mi stává častějc a sem z toho nešťastnej) a bylo to pryč.

2... pustil sem si na PC DVD od Enyi abych se líp uvolnil. Byl sem v hlukej relaxaci, začal sem cejtit vibrace. to DVD má 13 písniček cca něco přes půl hodiny. Běžela tam asi třetí a začly ty vibrace Najednou sem pocejtil bodavou bolest v zádech(to mě trápí každej den taky sem z toho pěkně nešťastnej a nikomu bych to nepřál) ctěl sem aby to zmizelo a v tu ránu to bylo pryč )to se mi eště nestalo) Pak slyšim úvodní znělku toho DVD to mi přišlo pěkně divný vstal sem a i na hodinách bylo vo půl hodiny víc, sem si jistej že to nemohlo tak dlouho trvat!

Ta bolest ze začala pomalu vracet až teď za 24 hodin, na den mi to dalo pokoj :)

Sem z toho pěkně zmatenej, estli někdo znáte vysvětlení aspoň jednoho z těj jevů byl bych za to docela vděčnej
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Urychlení času???

Příspěvekod ATA » ned, 03. led 2010, 19:15

Zajimava aktivace čaker škoda žes to nedotah do konce to cuknuti časti těla je docela běžny sou to nejčasteji hypnagogicky zaškuby muže to mit vic prřičit už sem tady o tom někde psal ,znova se mi psat nechce :)

jase se tomu vyhnout :
1.poradny procvičeni a protahnuti těla před cvičenim
2.progresivni relaxace
3.metoda truhla

tyhle metody docela pomahaj ale ne vždy ono to totiž muže mit i jiny priřiny pokud to cuknuti nastane tak se pk nehejbat ani očima znova relaxovat proste to ignorovat
nevždy se to povede ně kdy to zuknuti zniči stav uplne ale z troxou praxe se da dodthnout že se po cuknuti během par vteřin vraziš do puvodni hladiny rexace nebo ješte hloubž


To druhy deforamce času v tranzu občas se stane ,nebo se vedomi na chvilku odpojí vetšinou dodt rychle najdnou je pryč a pak se zas oběví
mohlo te to treba hodit do astralu nebo to pracovalo na takove urovni keterou mozek nepobral.Taky se da dodst do stavu kde proste jen seš
je to jako by stav bez času respektive neni ho čim určit žadny vjemy ,myšlenky jen vedomí
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Urychlení času???

Příspěvekod woa » ned, 03. led 2010, 20:23

Prosimtě moch bys mi vysvětli nebo aspoň dát odkaz na vysvětlení na ty body 2 a 3?

2.progresivni relaxace
3.metoda truhla

To sem totiž ňák nepobral.

To nebytí, jak ty říkáš, logicky řečeno to bylo na začátku vesmíru a vůbec všeho ne?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Urychlení času???

Příspěvekod Pete » ned, 03. led 2010, 21:20

Vetsina veci je tu na fore, presneji v tematech Hemi-sync a Lucidology

Jinak je normalni ze "odpadnes" ja nekdy medituju, pak odpadnu, pak zas medituju, pak zas odpadnu , pak chvili medituju a pak se na to uz vyseru :D Odpadnuti byva neco jako spanek, kdyz si neudrzis mysl, tak proste z niceho nic prestanes vnimat pak se ti vrati vedomi a nemas pojem o tom kolik casu ubehlo
Deus est Homo


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů