Sraz Praha 28.10.

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » pon, 12. říj 2009, 23:37

Ahooj všichni! :-)
Uběhl nám nějaký čas, a tak jsme si řekli, že je nejvyšší čas dát opět něco do kupy. :)

Tentokrát se tedy bude jednat o sraz v Praze .. ve středu 28.10. .. je to státní svátek a České dráhy se spolu s Lídlem dohodli na jakési akci, že když si koupíte v Lídlu jízdenku od 8.10 do 27.10., můžete poté 28.10. jezdit jak se vám bude chtít.. za 150,-

více info: http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/do ... ?id=648968

ATA se rozhodl využít tedy příležistosti, a tak jsme dali všichni hlavy do kupy a dohodli se, že další sraz je jasná volba. :-)

Takže pro upřesnění:
Plán dne SHRNUTÍ:

:arrow: Takže zítra sraz v 10h dopoledne v Čajovně V Síti >>>víc infa, kde atp<<<
:arrow: poté to přenecháme s radostí tomu nahoře, nicméně tipuju, že okolo 13-14h zajdeme někam na jídlo.. opět, jak se všichni domluvíme..
:arrow: a poté se buď vrátíme zpět do té první čajovny, nebo zajdeme do jiné.. nebo můžeme jít pochodovat na Hrad (vtip, ale je to možné.. kdo ví co bude zítra ;) )

kdy? středa 28.10.2009 (statní svátek)
kde? Praha - Čajovna V Síti (více info:>>>zde<<<)
jak? (sleva vlak)

a jaký že je plán? :lol: Kdo nějaké naše akce již zažil, ten jistě již tuší na co se může připravit.. na spousty energie (a smíchu :lol: ), spoustu fajn lidí a věci vskutku nevídané. (trochu konkrétněji.. čajovna od rána do večera příp. podle počasí i něco venku.. skupinové meditace, práce s energií, atd atd) :D Proto pokud máte jen trochu čas a chuť, budete rozhodně vítaní.. ;) /dejte mi jen včas vědět sem nebo na icq atd../
List přátel vyššího uvědomění:

ATA
Prince_Rakeem
Clario
Sunny:-)
Aniyk + sestřulík
Cubays
saila
jk0man
Robyer
Helias
Brandis
noobius
Nikol
petra
Sanskrit
františek
Hromadě lidem, bylo větší info teprve zasláno, takže přesné počty, kdo kdy.. jsou ještě ve vývoji.. výše jsou jen 200% účasti :D (někteří si také ještě nebyli úplně 200% jisti :lol: )

:arrow: EDIT: Místo setkání nalezeno a bude jím Čajovna V Síti ..veškeré info>>>zde<<<

:arrow: sraz: okolo 10h dopoledne na místě


Tak ať světlo svítí a sejde se nás co nejvíce! ;) :D
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » úte, 13. říj 2009, 06:52

Zni to moc suprove!!! Ze bych se konecne za vami dostal!!! Verim v to...
Chvala tomu kdo to takhle krasne "levne a dostupne" naplanoval :D , ted jen jeste ukecat mladou a zjistit jestli neni nahodou nejakej PK meeting a je rozhodnuto ;) ...

EDIT: tak je rozhodnuto :D konecne vas uvidim... mlada se sice trochu cukala ale nakonec to proslo ;) potrebuju ale blizsi info: kam, v kolik, kde je sraz apod. 8-)
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Pete » úte, 13. říj 2009, 12:17

Taky se tam pravdepodobne stavim ;) pravdepodobne i s kamosem ktery se venuje evokacni magii
Deus est Homo

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod noobius » úte, 13. říj 2009, 15:51

PK meeting? To zní hrozně, co to dělá prosimtě? :lol:

Jinak,taky bych rád potvrdil svou účast, to že bych se nakonec dostavil by moh způsobit jen nějaký zásah shůry ;)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 13. říj 2009, 20:29

Přátelé to mám z vás všech vážně radost :lol:
Popravdě nestačím zírat, kolik nás bude.. včera jsem to sem hodil asi se 6 lidmi a jen za 30 min se to téměř zdvojnásobilo a i teď ještě stále noví příchozí.. :lol:

Mám takový dojem, že budeme muset potom opravdu hodně dobře vybrat místo setkání (čajovnu) a domluvit předem, ať dají na dveře zavřeno už od rána, protože jinak nevím nevím, jak bychom se tam poskládali. :lol:

:arrow: Veškeré detailní info jinak bude upřesněno pár dní předem.. domluvíme kde přesně, kdy kdo přijede atd.. Takže bez obav, vše se včas pořeší. Tohle je zatím jakési první úvodní info, aby o tom všichni věděli, mohli s tím počítat atd. ;)

PS. Seznam průběžně aktualizuju, takže kdo mi dá vědět i po icq, určitě se tam potom najde též. :-)

Tak co k tomu všemu dodat, ať nám světlo svítí a ve středu se budu těšit na záři nad Prahou! :lol:
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Brandis » stř, 14. říj 2009, 07:27

Noobius: PK je zkrataka pro Parkour. To je muj konicek a velka radost ;) Jinak nejde o parkour s konema, ale dalo by se rict "bez koni" :lol: dal sem do kupy tady po okoli par lidi a venujeme se tomu a trenujeme...
Tady mala ukazka ;) : http://www.youtube.com/watch?v=23kQwTG3PMg
BTW: s tim cigarem na zacatku to sem ja :lol:
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod saila » stř, 14. říj 2009, 20:14

takze ted mi bylo od jk0mana sdeleno ze u nich jsou ty levny jizdenky uz 2 dny vyprodany a ze to sand CD uz zatrhly takze kdo nemate tak bych honem zasla do toho kramu jestli je nahodou jeste nemaj.... :D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 14. říj 2009, 23:19

Tak dneska jsem se nechal trochu vést tím nahoře a hledal "tu správnou čajovnu", kam se ve středu složit. :-) Napřed jsem zavítal do jedné, ta byla naprosto dokonalá, ale 28.10. tam otevřeno nemají, ale dali mi tip na jinou a nakonec když to zkratím, přesně tam už je to zatím vše domluvené. :D
Je to menší čajovnička a běžně mají mít 28.10. až od 16h, ale jedna čajovnice se uvolila, že tam s námi bude už od rána, takže jsme se nakonec domluvili na 10h dopoledne a je to rezervované zatím pro zhruba 15 lidí. Podle všeho bychom tam mohli být i minimalně půlku dne úplně sami, takže bude pohoda už úplná. :-)

:arrow: Tzn. už i položka "kde".. zařízena. ;)

Přesné info, jak se tam odkud dostat atd.. dodám ještě zítra. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 15. říj 2009, 16:57

Dobří lidé slyšte slyšte!

Místo Srazu našeho.. Čajovna V Síti jméno nese..

více info o ní: http://www.ecajovna.cz/ (nové stránky)
http://www.ecajovna.cz/fotogalerie/ (původní, je zde fotogalerie, nabídka čajů atd)

Většina sezení je vskutku bohužel sezením, za to ale v příjemném prostředí ratanových křesílek a stolečků, nicméně nějaké místo na zemi s polštáři by tam mělo být též. Tak jako tak, mám dojem, že se půjde kdyžtak domluvit s případnými úpravami.. Jsou tam víc než fajn. :-)
:arrow: Rezervace je tam od 10h dopoledne a jak již jsem psal výše, jedna čajovnice si kvůli nám přivstane, tak by bylo fajn tam potom tak nějak být. Nahlásil jsem zhruba 15 lidí ( :arrow: tzn. pokud by jste věděli den dva předem, že nemůžete přijít >>> dejte mi vědět, ať nás tam není pár), ale mám takový dojem, že když bude víc.. určitě se vejdem, i teď tam budem pravděpodobně spíše sami. :-)
:arrow: Jinak co jsem procházel, tak tam jdou půjčit i nějaké hry.. komu by už přemíra duchovna snad lezla i ušima.. :lol:

Tak to je snad všechno, co se týče infa a teď jak na místo. ;)

Obrázek

:arrow: Nejlépe je dovést se metrem A na Náměstí Míru (zelená) a odtud tramvají 22 nebo 4 ..jet jednu zastávku na Jana Masaryka a zbytek viz plánek.

:arrow: Nebo z I.P.Pavlova ..metrem C (červená).. opět sednout na tramvaj 22 nebo 4 a jet 2 zastávky taktéž na Jana Masaryka a dále viz plánek.

online mapa: http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq ... 98912@z=15

:arrow: udělal jsem vám i pár obrázků pro lepší orientaci:

Obrázekobr.1
Obrázekobr.2 (a pod ním obr.3 a obr.4)

Obrázek Obrázek
:arrow: Jak vystoupíte z tramvaje, tak ihned první ulice napravo viz. obr. 2 a 3 .. půjdete kousek dolů a tam nalevé straně, cíl vaší cesty.. Čajovna V Síti ;)

Tak doufám, že už máte veškeré info, jež je třeba a budu se na vás těšit ve středu 28.10. zhruba od 10h dopoledne v čajovně v Síti! ;)

PS :arrow: Program dne:

záleží plně na počasí, když bude pěkně a teplo, rozhodně můžeme poté i někam zajít ven a vzít to např. po energetických místech.. Když bude ale zima a nevlídno jako dosud, je to asi jasné. ;)
:arrow: jinak se můžete těšit na hromadu povídání, čaje, možné skupinové meditace, posílání energie.. možná i na "hromování" (zpívání alikvót a manter) dojde.. ale uvidíme až tam budem ;)

:arrow: >>> Upřesnění aneb Program dne <<<

Tak na naše Setkání a ať Světlo září! ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Pete » čtv, 15. říj 2009, 21:17

Bohuzel jeste nevim jestli prijedu , z ostravy do prahy to zrovna neni kousek , a jeste jezdit sam hmm.. uvidi se
Deus est Homo

Uživatelský avatar
Pernee
Příspěvky: 72
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 12:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Pernee » pát, 16. říj 2009, 09:43

Ještě nevím jestli jo nebo ne, každopádně se mnou částečně počítejte ;)

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod jk0man » sob, 17. říj 2009, 23:29

Jůůj, já už se ták těším! Bude to akce akcí. A zrovinka pár dní po mých narozeninách, tož to nějak oslavíme :-D

Uživatelský avatar
loob
Příspěvky: 163
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod loob » ned, 18. říj 2009, 17:13

Tak semnou taky předběžně počítejte ;)
Zítra odlítám na týden na výměný pobyt do Belgie ,takže bude záležet na tom jak přijedu zpět ,ale snad dobře :D
Smrt neni vůbec smutná, smutná věc je ,že většina lidí vůbec nežije. - Sokrates(Pokojný Bojovník)
:D

Uživatelský avatar
Robyer
Příspěvky: 180
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 19:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Robyer » ned, 18. říj 2009, 17:38

Jó, taky už se na vás těším :-)

Jinak nejede někdo z Brna nebo z okolí?
Obrázek
Robyer.cz ~ Mé programy, češtiny, Miranda IM a Foobar2000 packy, projekty ...
Charta Svobodného Světa ~ Učiňme vše bezplatným a svobodným!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod ATA » ned, 18. říj 2009, 18:04

Ja pojedu timhle spojem kdybi jel nekdo stejnym dejte vědet

Litovel 4:40 4:41 Vlak Os 13840
Červenka 4:45 5:40 Vlak Os 3700
Zábřeh na Moravě 6:00 6:04
Praha hl.n. 8:30

R422 širava -zastávky
Ostrava hl.n. 4:14 4:16
Ostrava-Svinov 4:23 4:25
Studénka 4:36 4:37
Suchdol n.Odrou 4:46 4:47
Hranice 5:02 5:03
Olomouc hl.n. 5:34 5:37
Zábřeh 6:02 6:04
Česká Třebová 6:28 6:30
Pardubice hl.n. 7:08 7:11
Kolín 7:36 7:38
Praha hl.n 8:30
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Prince_Rakeem » ned, 18. říj 2009, 18:21

Předběžně se mnou počitej ATO ;) nasedám v Olomouci... na (80%) :lol:
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

jk0man
Příspěvky: 39
Registrován: ned, 14. zář 2008, 08:12

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod jk0man » úte, 20. říj 2009, 16:41

Malá poznámka pro všechny cestující vlakem.

Jak asi víte, na 28. října se v Lidlu prodává(la) speciální jízdenka za 150 Kč po celé republice a možná ji někteří z vás chtějí (chtěli) využít. Za prvé, prodej byl už úplně zastaven v Moravskoslezském kraji. Proto, jste-li odsud, dá se to udělat tak, že vám ji koupí někdo z Čech a pošle poštou. Za další, mnoho vlaků, hlavně takových význámných spojů (Ostrava-Praha), už je zcela rezervovaných a pravděpodobně budou i mimo sedadla nacpané k puknutí. Radím koupit si co nejdříve místenku. I já jsem si jednu sehnal, až na pozdější vlak, který jede v 6, protože do toho ve 4 bych neměl šanci se vlézt a nic volného nebylo.

Toliko k informacím a teď ty pozitivní věci. Do Prahy přijedu akorát na 10. A navíc, už budu mít mobil s internetem, takže nudit se ve vlaku určitě nebudu (kdyby ještě někdo měl takovou možnost, můžem si psát).

Mimochodem, kdyby někdo jel stejným spojem jako já, ozvěte se. Je to vlak IC 530, odjíždí z Ostravy hl. n. v 5:55 ráno.

Na sraz se už moc těším, bude to jedinečná akce!

Kuba

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod noobius » úte, 20. říj 2009, 19:53

Ahojte

už se taky těšim:). Jen bych se chtěl zeptat...akce se asi plánuje jen v rámci toho dne,že? Žádné přespávání atd,že?:) Já jen že bych si musel někde zajistit přespání. Ale stejně to vidim to tak vezmu auto, mam to 100km z Plzně po dálnici, zaparkuju jako vždy ve Stodulkách a na místo srazu dorazim metrem...
Kdyby tu náhodou někdo jel z Plzně (bydlim 20km západně od plzně), tak ho klidně svezu... Popřípadě koholiv po cestě naberu,když to nebude nějaká ultr zajížďka...

edit: Auto bohužel NEBUDE, sice se mi nikdo ohledně svozu neozval,ale radši to tu editnu. Mamka se totiž chystá ten den jet s babi na hroby atd, takže já odstrouhám, ale to neva, vlak je taky dobrej... ;)
Tak zatím
Naposledy upravil(a) noobius dne pát, 23. říj 2009, 20:07, celkem upraveno 1 x.
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 21. říj 2009, 01:34

Ahoj :)
tak bohužel, žádné spaní.. také by se mi líbilo udělat nějakou větší akci, jako byl třeba víkend u Ria.. ale zatím nejsou prostory, vyloženě kde by to šlo.. + i trochu čas.. i když ten je na tom spíše to nejmenší.. :) Uvidíme.. třeba se časem zase nějaká možnost objeví. ;)

:arrow: Jinak děkuju jk0manovi za upozornění.. Všichni kdo budete využívat akce na jízdenky.. lepší neodkládat a zařídit co nejdříve, ať se ve středu v pohodě všichni sejdem. ;)

Mějte se pěkně :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Praha 28.10.

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 25. říj 2009, 13:47

Tak ještě jedno Upřesnění.. aneb co je v plánu :)

EDIT :arrow: základ v Čajovně V Síti (10h), zbytek dne (cesta tam či onam nebo žádná..) přenecháno plně tomu nahoře a čisté přítomnosti až tam budem ;)


***Pár lidí tu na mě před pár dny vybaflo s novou čajovnou a to touto:

http://www.shangri-la.cz/index1.html

kde se dá sedět na zemi a měly by být snad o něco levnější čaje atd. :)
Nakonec jsme se dohodli, že
:arrow: dopoledne do nějakých cca 13h strávíme v té první.. Během této doby by mohli dorazit zatím všichni, co dorazit chtějí..
:arrow: a následně cca 13-14h bychom někde si dali něco k jídlu.. jak se všichni domluvíme, rozmezí od "Alberta až po Číňany" (cenově optimálně do 70,-)..
:arrow: a uvidíme... :-)

Jinak "náhoda" tomu chtěla, že včera ten nahoře zavedl mé kroky i do této čajovny a měl jsem možnost ji okoštovat, tak říkajíc plně. :)
Takže prostředí je to takové domácké, tzn. spíše menší a tak podomácku vybavené. V jedné části je hromada "kójí"
http://www.shangri-la.cz/index8.html
kde jsme s pár přáteli i včera popíjeli. Jsou spíše takové menší, že do jedné se tak vejde lehce nahňoucaně 4-5 lidí, ale jeden kamarád říkal, že údajně i v 7 to jde, ale je to poté s místem docela masakr (verze sardinka 8-) ). Takže bychom se tam museli nějak rozvrstvit.. Jinak ta místnost, která podle obrázku vypadá největší, tak tu jsem neměl možnost vidět, ale ta vypadá asi nejlépe, že by se nás tam mohlo vejít přecejen trochu více najednou. :-)
Jinak "kóje" mají zevnitř koberec, někdy lehce odrbaný .. celé to není tak moc "sterilní", ale spíše takový trochu domací bordýlek (slova kamaráda). :lol:
Jinak čaje se tam dají sehnat vskutku levně (okolo 50 už solidní) a ve větším výběru. :)

Kolem a kolem.. hlavní je, že se sejdou super lidi.. poté je už úplně jedno ať budem kdekoliv. :)***

Denní program - shrnutí:

:arrow: 10h - sraz Čajovna V Síti
:arrow: cca 13h-14h - možný exodus za jídlem (kam - po domluvě)
:arrow: 14h - uvidí se kam nás naše kroky zavedou ;)

:arrow: V případě nějakých dalších návrhů, podnětů, atd mě kontaktujte na ICQ nebo prostředníctvím SZ tady na fóru. ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů