navození transu

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
petulla
Příspěvky: 1
Registrován: pon, 17. srp 2009, 13:04

navození transu

Příspěvekod petulla » pon, 17. srp 2009, 13:52

Ahoj všichni, o astrálním cestování jsem se dozvěděla asi před týdnem a samozřejmě mě to zaujalo a chtěla to zkusit. Poprvé jsem to uděla podle návodu, řádně jsem se uvolnila, představila si i ten modrý mrak co mě zahaluje a zároveň jěště více uvolní. Hned potom přišli vibrace, já nic nedělala jen jsem sledovala co se bude dít, ale přislo mi divný že jsem při těch vibracích mohla otevřít oči a ony nezmizely. Trvaly asi tak 2 minuty a pak samovolně zmizely. Samozřejmě jsem poprvé nečekala žádné zázraky a řekla si že to budu zkoušet. Zkouším to dvakrát denně vždycky ráno když se vzbudím a pak k večeru. Uvolním se že jsem pak taková hrozně ztuhlá, nic necítím a snažim se navodit trans. Jenže zatím mi to moc nejde, zkoušela jsem počítání od 50 - 0, jak padám do studny nebo si předtavuji jak ležím na vodní hladině a jen se houpu ale pořád se nic nedělo ani ty vibrace jsem už neměla. Je mi jasný že asi ještě moc brzo aby se mi to povedlo ale jenom by mě zajímalo, co si o tom myslíte, jestli nedělám třeba nějakou chybu? Největší problém je v tom dostat se do transu. A pak bych měla ještě dotaz - někde jsem četla že když je člověk v transu a bude něco chtít tak že se to povede např. když si budu přát vidět do budouctnosti , že budu mít vizi nebo že když budu mít nějakou nemoc a budu chtít ji vyléčit, že se uzdravím. Myslíte si že je to možný? Děkuju za odpověď :)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: navození transu

Příspěvekod ATA » pon, 17. srp 2009, 21:58

Hlavni je ten trening posup maš dobrej kdybi tentranz porad nešel mrkni na metoty jao progresivni svalova relaxace ,dycháni do čast těla ,sugesce ..

To věšteni a lečeni možny to je v tranzu dou tyhle věci o hodne lip než v běžnym stavu vědomi ale bue to chtit asi trošku vic prace než jen na to pomyslet aspn u me to tak snadno nejde .
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů