Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Moderátor: Srazy

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 02. črc 2008, 21:26

Takže kdo má čas někdy v tomto termínu 1.-14.srpna, kdy by se měla konat výprava, podle lidí a situace (jedno, dvou až třídenní) pište sem svoji účast. ;)
List prozatímních účastníku: ATA, Sunny, Nikol, Anii, Petra, clario, Tidus a já
Naposledy upravil(a) Prince_Rakeem dne stř, 02. črc 2008, 22:10, celkem upraveno 1 x.
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Prince_Rakeem
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 17:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy Fóra - Magické výpravy

Příspěvekod Prince_Rakeem » stř, 09. črc 2008, 20:51

Takže další bližší informace o srazu

Místo:
Sraz bude v Mělníku na autobusáku

Datum a čas:
kolem 3.srpna, ještě později upřesním

Jak to bude probíhat?
Sejdeme se dojdem během dne dojdem na určené místo večer třeba něco opečeme a zalehneme na nějaky pěkný místo.
Jestli pod stanem nebo širákem, nebo v hotelu Hilton :) to už je každého věc ;)
Nikdo nerozsvítí světlo,
aby je postavil do kouta nebo pod nádobu,
ale dá je na svícen, aby ti, kdo vcházejí, viděli.

Světlem tvého těla je oko. Je-li tvé oko čisté,
i celé tvé tělo má světlo. Je-li však tvé oko špatné,
i tvé tělo je ve tmě.

Hleď tedy, ať světlo v tobě není tmou!

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy Fóra - Magické výpravy

Příspěvekod Sunny:-) » čtv, 10. črc 2008, 12:37

Tak ono není moc potřeba řešit každý den zvlášť. Princip je jednoduchý > dovést se na začátek dolu a dojít v klídku v pohodě kam dojít. Cestou jsou tam různé skalní útvary, kde je již cítit nějaká energie. Cestou jsou i jedny jeskyně, kde by bylo úplně ideální přespání, ale co si pamatuji, tak jsou spíš na začátku dolu, takže jsme je s ATou přešli a vyspali se na louce za hradem. Celý Kokořínský důl je zhruba na dva dny. Princ_Rakeem mi včera psal, že byly ještě nějaké návrhy jít na další zříceninu, která je zhruba 20km daleko. V tom případě by se délka putování protáhla na 3-4 dny.
Jinak "uzpůsobování" dořešíme případně později, fixně zatím počítejte s termínem někdy okolo 3. +- den dva :)

Jinak program je univerzální > jít pěknými místy > vnímat energii okolo > pohodově strávit společně pár dní a třeba i trochu s něčím zablbnout.. se uvidí až přímo na místě. :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy Fóra - Magické výpravy

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 23. črc 2008, 01:01

Magické putování - Hrad Houska

info o hradu: http://www.hrad-houska.cz/
Historie hradu
Záhady
Pověsti

Kam že se to razí? Hrad Houska (brána do pekel) /nalézá se v okolí Mělníka
Kdy že se to razí? od 8.8. (pátek)což je coby kamenem dohodil, přesné upřesnění času, místa atd až s přímými a 100% zájemci
Kolik dní? 3-4
Spaní? Pod širákem, ve stanech, jeskyních a dalších doupatech bezelstných
Jídlo? V batozích na sobě

Cože se to bude dělat?
Vyrazíme z Mělníka, kde si dáme sraz pravděpodobně na nádraží a odtud vyrazíme směr Kokořínský důl. (v něm se hrad nalézá) Zde budeme procházet mezi různými skalami (čím blíže hradu tím více různých energetických anomálií.. peklo je peklo), pěknou přírodou až k hradu. Zde pravděpodobně někde přespíme (louka u hradu nebo v blízkých jeskyních). Další den porazíme směrem "dál".. (až třeba k nějaké další zřícenině, pořešilo by se cestou podle chuti a počasí) :lol:

Zkráceně řečeno, vůbec nehraje roli kolik toho ujdem a v kolik hodin, že musíme být tam a tam.. Jednoduše v klidu a pohodě budem putovat přírodou a krajinou, vyměňovat si různé zkušenosti se vším možným, které každý z nás má, a mnohé další. Celkem by mohlo být zajímavý skupinově i vyzkoušet pár věcí, uvidíme. Tak či tak se minimálně mnohem víc všichni poznáme a vyměníme své "pohledy na věc", což je věc k nezaplacení.. tolik inspirace z tolika různých kruhů.. navíc když vezmem v úvahu takovou koncentraci lidí z fóra pohromadě :D

Navíc lokalita hradu Houska je pověstná vším možným.. co jsme tam byli posledně tak nás zastihl déšť a prvně jsem tam viděl tisíce astrálních "světýlek" pravděpodobně bludiček (jakési potvůrky spadající pod živel vody). /viděl jsem je ale v běžné realitě/ Jinak jsme pozorovali i různé temné shluky energie na kopci za hradem.. úplně u stromů takové temné chuchvalce.. /opět viditelné pohým okem/Jednoduše o zábavu nebude nouze.
Takže pokud jen trochu můžete, být vámi tak 100% jedu ;)

List Magických putovníků:


ATA
Sunny:-)
Prince_Rakeem
Tidus (?)
Clario

:arrow: Tento topic jsem promazal a přijímám zde pouze závazné 100% účastníky, příspěvky typu "možná" a "asi" si nechte nenapsané hezky pod čepicí, avšak kdo skutečně chce jet se vším všudy a poznat věci, které jinde nepozná.. je zde vřele vítán ;)

Pokud chcete vyrazit s námi, napište mi soukromou zprávu nebo se zde přihlašte. Bližší info a dohodnutí přesného termínu až se 100% putovníky. :)

EDIT: Ještě mi to včera trochu nedalo a projížděl jsem pár různých informačních zdrojů a mimo jiné jsem nalezl, že Houska je jedním z míst, které tvoří tzv. "Brány" do jiných světů. (proto i hromada vše možných haluzí okolo) Podle všeho ta na Housce je více či méně stále částečně otevřená. I když měla být plně uzavřena, tak přece jen něco zde stále prosakuje, a proto je možné se zde setkat se vším možným i nemožným. (astrální rovina se zde mnohem více prolíná s tou naší; jak negativní tak pozitivní energie) Trochu jsem včera ještě hledal a nalezl pár informacích o dalších bránách a musím říct, že to bylo pěkně podnětné, musíme časem prozkoumat. :)

:arrow: Datum putování posunuto na 8.8.
přijímáme nové účastníky, ale nyní opravdu pouze více než 100% :-)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod Brandis » čtv, 24. črc 2008, 07:10

Chtel sem se domluvit jestli to nechcete odstartovat v patek, misto v nedeli, pac zacinat vicedeni vylet v nedeli, to je diskriminace pro pracujici lidi tady na foru ;) meslo by to presunout tedy na 1.8.?
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 25. črc 2008, 22:22

Všem na vědomost se dává,

že putování bude probíhat od nově 8.8.2008. Dejte si proto do kupy vaše batohy a (příp. spacáky, karimatky, ..stany, celty, vařiče (?)) a připravte se na pořádný nášup všech možných haluzí!
;)

:arrow: Každý kdo se chce ještě zúčastnit a není zapsán v Listu putovníků, tak by si měl honem rychle pospíšit a ještě se nahlásit, dokud má čas. :)

Na putování!
:)

P.S. Kdo má 100% ještě zájem a není zapsán, tak ať mi napíše soukromou zprávu nebo příspěvek sem. (ze kterého bude jasně patrná jeho účast)
Jinak může jet každý, kdo má čas a chuť.. žádné konkurzy :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod Sunny:-) » ned, 27. črc 2008, 01:02

:arrow: Dávám už dohromady předběžně naší výbavu, abychom toho netahali všichni hromadu nebo naopak, aby něco bylo v případě potřeby.

Zajímá mě:

:arrow: jak plánujete spaní ..pod širák (karimatka, spacák) nebo máte stan, celtu atd
:arrow: jak plánujete vaření (pokud vůbec).. jestli máte příp. nějaký malý vařič na tuhý líh (taková malá rozkládací krabička) atd.

Dejte mi vědět přes ICQ nebo přes soukromou zprávu.

Díky a všem brzy na viděnou na putování! :)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod ATA » pon, 28. črc 2008, 23:02

Hledám co nejpodrobnejši mapu oblasti kudma pujdem hlavně kokořínského dolu a jakykoly zajimavosti a povesti ktreký se těch mist týkají je tam toho opravdu hodne a chce to naplánovat nejakou trasu.

Pomalu to chi dát dohromady at neminem nejaky zajimavy misto.
Zatim predběžne:
1den -kokořínský dul možná i hrad kokořín
2.den -zbytek kokořinského dolu pokud to predešlej den nestihnem a cesta na housku a prozkoumani jejiho okoly
3.den -rano navšteva hradu Houska pak se dame směr Bezděz (da se skončit už ten 3 den pokud nekdo spěchá dom)
4.den -okolý bezdězu a máchovo jezero nakonec by smě mely skončit v Doksech tak kolem poledne
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod ATA » úte, 29. črc 2008, 11:00

Tak už mam predběžne udelanou mapu cesty pres kokořinskej dul neni to nic zavaznyho zařidime se podle situace jen sem se pokusil spojit co nejvic zajimavejch mist.
Pujdeme asi z měsa Mšeno je tam z Mělniku dobrej spoj jezdi každou hodinu.

http://img57.imageshack.us/img57/5634/mapari7.jpg
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Kurt
Příspěvky: 13
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 18:51

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod Kurt » stř, 30. črc 2008, 18:51

Sice ste mi s tim 1.8. nabourali všechny mí plány,ale kuli vám si v pátek to volno vezmu :lol: teda pokud mi rodice daj nějaký peníze... :roll:

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska

Příspěvekod Sunny:-) » stř, 30. črc 2008, 22:16

:arrow: Tak ještě jedna novinka.. celé putování se posouvá o jeden týden.. kvůli jistým povinným rekonstrukcím, zapomenutím se ozvat, nemocím všech typů apod.

Předběžně tedy bude od pátku 8.8.2008 do neděle/pondělí

..kdyby ale byly nějaké problémy, je možno posunout. Nyní bych ale byl rád, kdyby ten kdo se nahlásí to měl vážně na 100% jistý, aby zas nebylo tuna rušení jako nyní. :)

Nový List putovníků (pouze více jak na 100%):


ATA
Sunny:-)
Clario
Prince_Rakeem
Brandis ( :?: )
Nicol
Anii


Celé putování je tedy odloženo a doufám, že se vás ještě pár přidá a nebude to tedy úplně zbytečné. ;)

:arrow: Nyní pokud mi budete psát, dejte mi rovnou vědět vaše zaopatření co se týče spaní, vaření atd.
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Cody
Příspěvky: 19
Registrován: ned, 22. čer 2008, 19:24
Bydliště: Praha, Jilemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Cody » čtv, 31. črc 2008, 10:47

Hele nechcete se sejít v sobotu v 10,00 v těch Oknech nebo ve 12.00 na té Housce? :arrow: http://bloxxter.info/2008/07/30/vlet-s- ... ad-houska/

Já osobně tam budu a páč si myslím, že o Housce něco vím, tak trochu se na to specialuzuju a přednáším, tak by to mohlo být fajn. Aspoň se seznámíte s pohanama a tak :D
Nothing is true, everything is permitted

Uživatelský avatar
Tidus
Příspěvky: 313
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 15:47

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Tidus » čtv, 31. črc 2008, 14:01

Konecne jsem se sem dostal. jsem ted na judo tabore a nemuzu ho predcasne ukoncit, pac me na konci cekaj zkousky na dalsi pasek. konci to 10. nebo 11.8. Koukam ale, ze vypravu planujete dlouhou a jde smerem k Bezdezu. Pravdepodobne bych se mohl ke konci pripojit. Bydlim asi 40km od nej (vydim ho z balkona ;-) ). Na internet jsem se bohuzel dostal jen dnes a vic uz se na nej nedostanu. Proto by jsme se mohli dohodnout jedine pres mobil ( 732 524 669). Pripadne sem neco napisu pres Akuzu pokud to pujde.

Krasne si to tam uzijte a doufam, ze budu moct putovat s vami alespon na chvilku.....
Vzdáš se jednou, vzdáš se vždycky...

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod ATA » čtv, 31. črc 2008, 16:46

No sejit by sme se mohly ale asi na housku dorazime pozdejš až tak 14-16 jeste se uvidi zaleži v kolik v tu sobotu vstanem :D
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Kurt
Příspěvky: 13
Registrován: čtv, 26. čer 2008, 18:51

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Kurt » čtv, 31. črc 2008, 17:18

Sakra,ja už měl zabaleno :lol: a jelikož 9.8. odjíždim do Holandska a vracim se až někdy 16.8. tak budu asi moct až na další putování :cry:

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Brandis » pát, 01. srp 2008, 07:17

Sem moc rad ze se vylet posouva o tyden a ja budu moct s vama vyrazit...uz sem byl pomalu smireny s tim ze vas neuvidim a pak najednou zmnena a Sunny pise ze se to odklada, no nadhera...mam pocit jakoby to snad "buh" zaridl kvuli me 8-) krasa, vse mi krasne hraje do karet...doufam ze to skvele vyjde i vetsine z vas at je nas poradna grupa...peace
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Sunny:-) » pát, 01. srp 2008, 16:40

Ten "nahoře" to pěkně zařídil vůbec celkově, protože jsme jednak zjistili, že by nejelo moc lidí.. dál by bylo počasí pravděpodobně na nic (déšť bouřky..??), hrad zavřený celý víkend (jsou tam nějaké akce) a vůbec by to bylo celkově o ničem.. Jen co jsme se ale rozhodli to posunout, hned přibylo spoustu pozitivních zpráv o všem možném.. Takže se to nakonec ukázalo jako víc než správné rozhodnutí a to je moc dobře. :)

Jinak těším se až se všichni uvidíme, doufám, že se vás ještě trochu přidá. ;)
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
noobius
Příspěvky: 40
Registrován: pát, 20. čer 2008, 13:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod noobius » sob, 02. srp 2008, 10:33

No koukam, že mě bohužel tohle putování asi není souzeno, protože 9. večer odjíždím na slovensko:( No ale stejně sem s tim nepočítal, páč teď sem zase makal... Tak ještě jednou,šťastnou cestu:) A snad na příětím putování ;)
Hodně lidí si myslí, že jsem dobrý člověk, já to bohužel vidím jinak... :/

Uživatelský avatar
Sunny:-)
Příspěvky: 221
Registrován: sob, 31. kvě 2008, 21:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Sunny:-) » úte, 05. srp 2008, 01:09

Putování se nám kvapem blíží, takže si dávejte pozvolna věci do kupy a budu se na vás v pátek těšit. ;)

Jinak předběžně bude sraz v Mělníku opět asi okolo 10h. (kdo pojede se mnou, tak okolo 9 budeme vyjíždět, detaily ještě doladíme ve středu/čtvrtek).

:arrow: Do seznamu přidán další človík :-)
> aktuální seznam
Svým životem a každým naším rozhodnutím si tvoříme svět okolo nás. Tvořme ho proto s úsměvem a se zářivými barvami v ruce skutečně takový, jaký chceme ve svém srdci. ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Brandis
Příspěvky: 431
Registrován: pát, 30. kvě 2008, 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Magické putování - Hrad Houska (NOVÝ TERMÍN)

Příspěvekod Brandis » úte, 05. srp 2008, 12:08

Potrebuju jeste vedet kde v melniku, me priveze autobus na autobusove nadrazi...taky bych se chtel nejak domluvit kde bych vas nasel treba kolem 14 hod. je totiz mozny ze bych se tam dostal trochu pozdeji...
Když nečekáte nic dobrého, nečekejte. Gabriel Laub
Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme. Shakespeare William


Zpět na „Srazy a setkání“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů