vrstvy

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

vrstvy

Příspěvekod woa » stř, 05. srp 2009, 22:15

Ahoj. Někde, už nevim kde, sem se dočet že se... no... nevim jak bych to nazval... prostě teď sme na hmotnej sféře, pak je prej OBE, potom astrální sféra a pak duchovní. Ta Astrální se zkládá ze 3 dalších. Na tej nejnižší eště existuje prostor i čas, na vyší už eexistuje prostor(jedinou myšlenkou je možno se okamžitě přesunout kamkoliv ve vesmíru) a na tej nejvyší už neexistuje prostor ani čas (je možný cestovat časem, zpomalovat a zrychlovat ho). Chtěl bych se zejptat jestli je to pravda, jestli sem to správně pochopil bo jestli je to úplně jinak ;)
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Heimdall
Příspěvky: 94
Registrován: úte, 22. črc 2008, 23:29

Re: vrstvy

Příspěvekod Heimdall » stř, 05. srp 2009, 23:26

No když ti to tak vyhovuje tak klidně :), ale moc se neomezuj braním to doslova, ve své podstatě by se dalo říct, že žádné další tři vrstvy nejsou, přecejenom je to jen astrál kde jsi když se svou duší nejsi zrovna v hmotném těle(celá a.s. je bez času i prostoru, pouhou myšlenkou se můžeš přesunout kamkoli ve vesmíru, na tom není nic zvláštního a jelikož je to jakási knihovna universa kde se utváří vše minulé a zaniká vše co vzniknout nestihlo bylo by nerozumné, aby zde platili fysikální zákony času), samotná astrální sféra funguje kupříkladu jako atmosféra naší planety, nazývá se jedním slovem, ale od "dola" až "nahoru" má jinou postupně se měnící charakteristiku prostředí(uvádím jen jako příklad pro představu, jasně že je atmosféra dělena na další -sféry, de mi spíše o jakousi představu plastičnosti, jemné kmity, které jsou stále jemnější, není tu žádný mezník, nějaké nové dveře do dalšího "levelu". Ano, další je potom mentální sféra, není to nějaké striktní pravidlo, ale pokud bereš člověka jako tělo-duše-duch, pak to dává dokonalý smysl.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: vrstvy

Příspěvekod woa » čtv, 06. srp 2009, 15:35

jo díky, eště bych měl pár otázek.

za 1. A dou vod sebe ty sféry rozeznat? myslim tim jestli poznám jestli em v astrálu, obe, nebo duchovnu.

za 2. Taky sem čet vo tom že se tam daji vobjevit jiný dimenze, třeba sem ve svym pokoji ale vidim tam eště jedny dveře který tam nikdy nebyly a když je votevřu tak tam je jiná dimenze. Zajímá mě že kdybych jima prošel a někde se tam ztratil, moh bych se pak pouhou myšlenkou vrátit z5 i přes ty zavřený dveře?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: vrstvy

Příspěvekod saila » čtv, 06. srp 2009, 18:29

proc to rozeznavat bud rad ze neco mas:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Rio

Re: vrstvy

Příspěvekod Rio » čtv, 06. srp 2009, 22:51

1) rozeznat se to dá, podle toho co se tam d?je, co tam je atd.....
2) ano, vrátit se dá odevšud jen pouhou myšlenkou( pakliže by jsi n?kde necht?n? uvízl, tak pamatuj, že tam nikdy nejsi sám a rádi ti pomohou) ikdyž už jsou p?ípady uvíznutí v astrálu, ale z 99% je to jen díky tomu, že doty?ný si to p?eje a neuv?domuje si svojí situaci.

- nesnaž se hned rozeznávat co to je, už takhle jsi zahlcen tím co tam je :) prost? si to tam užij 8-) a zamysli se nad tím, jak to dálé použít pro tv?j rozvoj
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: vrstvy

Příspěvekod woa » pát, 07. srp 2009, 12:35

No, jestli se tam jednou dostanu, tak vopravdu budu vděčnej za to že tam prostě sem a nebudu se to asi snažit rozeznat, todle bylo jenom ze zajímavosti.

Docela mě zarazilo to co mi říkala kámoška, to vona mě přivedla k AC jinak bych vo tom ani nevěděl. Říkala že kdybych se hned na poprvý dostal moc daleko tak bych z toho umřel, mě je to šumák, já se na svojí smrt těšim a vůbec se jí nebojim, jenom tu mám eště pár záležitostí který bych si před tim rád vyřešil, vidim to eště tak na 80 let :lol: . Co vy na to? je možný z toho umřít? Já totiž nehodlám zůstat na tejdle planetě až se mi to povede :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: vrstvy

Příspěvekod saila » sob, 08. srp 2009, 20:04

proc ne? jsem vcera zjistila ze mimo toho ze tu kazdej ma nejakej ukol tak je to tu i super:-) zvlaste kdyz me vcera v noci chytl zasek a hladila jsem jednoho kluka spickama prstu od klicnich kosti az po nos a uplne jsem se vzivala do toho doteku do toho jak v miste vousu je ta tvar hrubsi nez na rtech... proste se do toho ponoris mela jsem pocit jako kdybych to cejtila ten dotyk na tech prstech poprvy v zivote... fakt brutal zasek... a bylo to fakt super... kdyz se naucis vnimat veci okoo sebe jinak... tohleto v astralu kam se dostanes po smrti mit nebudes... sice se budes pohybovat rychlosti myslenky a ocitnes se nekde kde chces jeste pred tim nez si uvedomis ze to chces tam bejt... ale uz si zase nesahnes treba do vonavy travy... nebo neucitis to uzasny osvobozeni kdyz vlezes do vody a nechas se ji obklopit....apod....
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: vrstvy

Příspěvekod Etellyen » sob, 08. srp 2009, 22:25

saila: krasnej rpispevek nemam co dodat :)
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: vrstvy

Příspěvekod woa » ned, 09. srp 2009, 10:38

souhlasim, moc pěkný.


Jenže já sem zatim pocítil lásku asi tolikrát jako AC. Muj život je zatim vopravdu jak to bahno a svině nejsem. Naštěstí sem životní optimista a vopravdu máloco beru vážně, jinak bych z toho asi zešílel :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: vrstvy

Příspěvekod saila » ned, 09. srp 2009, 12:39

no co si budem me pred nedavnem polapil do site lasky jeden kamarad nechtene jenom ze byl nejak plnejsi energie.. netusim vubec co se stalo ale musela jsme tu jiskru v sobe uhasit.. a to se mi jeste nikdy nestalo...jinak jsme na tom stejne
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: vrstvy

Příspěvekod woa » ned, 09. srp 2009, 19:20

Jo, vim vo čem mluvíš, vo tomdle bych moch vyprávět tak dlouho že by to ani nikoho nebavilo číst :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů