Spojení ?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
TelVaklarush
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 17. črc 2009, 23:47

Spojení ?

Příspěvekod TelVaklarush » sob, 18. črc 2009, 00:02

Ahoj, na jednom chatu sem se bavil s klukem co mi říkal že na to aby se mi snadněji dostávalo do Astrální Cestování je dobré dobře ovládat Lucisní Snění nikde sem o tom nečetl a tak bych se chtěl zeptat jestli je na tom něco pravdy :roll: :eek:

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Spojení ?

Příspěvekod Marijus » sob, 18. črc 2009, 01:40

Muže ti to, že umíš Lucidně snít, pomoci. Často se mi stalo, že jsem se z Lucidního snu dostal do Astrálu. Ale podmínkou to není.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Spojení ?

Příspěvekod woa » sob, 18. črc 2009, 20:40

Jo, vo to se docela dlouho snažim, asi tak 14 dní :D . Za tu dobu sem měl jenom jeden Ld. Vypadalo to asi takhle: Ráno vstanu a du do koupelny, umeju se kouknu do zrcadla, sundám si čepici a sem plešatej! Sem totálně viděšenej protože je to příšerný! Ale pak mi to dojde, ty vole dyť je to jenom sen! Tak to bych moh vyzkoušet astrální cestování, chci bejt z těla venku, pak sem se chvíly jen tak rozplýval ve tmě a pod sebou sem viděl svoje tělo(až po chvilce) V tu chvíly mi to ňák nedocvaklo, myslel sem že sem se probudil chtěl sem se za každou cenu vráti do snu a za chvíly sem tam byl. Stál sem před našim domem(bylo asi poledne) a věděl sem že sem ve snu. Řek sem si že se musim dostat ke svýmu tělu a pak se uvidí, tak sem šel domů jenže bylo zamčeno, tak sem vobýhal barák a pak mě probudil budík :evil: . Až ráno mi docvaklo že se mi to vlastně na malou chvilku povedlo a já to zkazil :evil: . Vim že sem byl na 90% venku, ale vod tý doby už se mi to nepovedlo :frow:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení ?

Příspěvekod ATA » úte, 21. črc 2009, 17:08

Cvičeni na LD muže dost pomoc cvičeni na LD a AC se vzajemne doplnujou a když se cviči oboji zyvši to šance .LD se pak da využit i k ceste do AC bud primo nebo přes tranz.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
TelVaklarush
Příspěvky: 2
Registrován: pát, 17. črc 2009, 23:47

Re: Spojení ?

Příspěvekod TelVaklarush » čtv, 23. črc 2009, 22:07

mohli by jste mi prosím ještě poradit co udělat aby se mi něco zdálo ? vždy jsem si normálně uvědomil že je to jen sen.. ale poslední dobou když mám sen (tak 2x do měsíce dřív to bývalo skoro každý den).. si to uvědomím až když vstanu..sice vím něco ve stylu ať se podívám na hodinky nebo to poznám když se tam dějí samé blbosti.. ale nevím jestli mi ten poslední něco nenaznačil.. byli to 3 události které se spojovaly v jednom okamžiku.. bohužel už si to tak růžově nevybavím :cry: :roll:

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Spojení ?

Příspěvekod woa » pát, 24. črc 2009, 16:38

Jo, já sem na tom stejně, porslední dobou mám vo sny buď nouzi a nebo si až ráno uvědomim že sem měl sen. Ale abych poznal že sem ve snu, to už musej bejt vopravdu velký blbosti, protože když už mě to netrklo ani když mě chtělá bába zabít montpákou... :lol:

Ale stejně je to divný, eště před pár lety sem měl LD každou noc, jenom sem nevěděl co to je a že se to dá vovládat, tak sem to měnil jenom povrchově, ale teď už je to pryč a já nevim proč :cry:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojení ?

Příspěvekod ATA » úte, 04. srp 2009, 20:40

mrkni na www.luciddreaming.wz.cz

každou noc se zdaj sny akorat problem je ta pamet chce to zlepšit. sugesce ,uprava vstavani
podrobnejš je to na strankách
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů