Meditacni polstarek

GeorgeLD
Příspěvky: 216
Registrován: ned, 01. čer 2008, 02:22

Meditacni polstarek

Příspěvekod GeorgeLD » stř, 04. čer 2008, 22:03

tod GeorgeLD v Úte Dub 15, 2008 10:43 pm
Tak jsem se rozhodl koupit si meditacni polstarek, pro meditaci v lotosovem sedu.

http://www.lavennis.cz/cs/kategorie/zaf ... lstare-14/

Az mi prijde, hned vam napisu jake to je. Melo by to byt plnene pohankovymi slupkami :).. jo a jeste me zaujal tady ten pytlik na karty:

http://www.lavennis.cz/cs/produkt/lneny-pytlik-11/ :D
Je-li svět řízen v souladu s tao, démoni v něm neprojevují své síly. Nikoli proto, že by se jim nedostávalo sil, ale proto, že svými silami nedokáží uškodit člověku.




od Mauda v Stř Dub 16, 2008 10:43 am

Podobné polštářky plněné pohankovými slupkami máme doma.
Ušila mi je kamarádka a udělala to moc šikovně, protože jsou s pratelným povlakem, který drží na malých suchých zipech.
Navíc na pár polštářků našila runy a na další symboly.

Cenově to vyšlo asi na 1/3 ceny těch, co jsi posílal odkaz.

Posezení na nich je velice pohodlné a nabízíme ho i přátelům, kteří si přijdou vypít šálek dobrého čaje.

Myslím, že budeš spokojen a až se rozhodneš přikoupit, tak zvaž i variantu ... nechat si ušít.

od GeorgeLD v Stř Dub 16, 2008 12:34 pm
Asi by to taky slo. Oni to v tom obchode taky vsechno delai rucne, mela by to byt skupinka lidi, ktera se zivi rucnimi pracemi. Moc se mi ty jejich vyrobky libi a fandim jejich napadu, takze necitim trpkost nad tim, ze si musim priplatit :)
Je-li svět řízen v souladu s tao, démoni v něm neprojevují své síly. Nikoli proto, že by se jim nedostávalo sil, ale proto, že svými silami nedokáží uškodit člověku.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Meditacni polstarek

Příspěvekod saila » ned, 02. lis 2008, 19:17

teda ten pytlik to si ho radsi usiju sama:-D
a neco si tam treba jeste vysiju
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Pomůcky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů