Kde robím chybu?

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Charlotte
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 08. črc 2009, 16:01

Kde robím chybu?

Příspěvekod Charlotte » stř, 08. črc 2009, 16:13

Už asi 2 roky za zaujímam o Astrálne cestovanie, z toho tak rok ho skúšam praktikovať. Bohužial, stále sa mi nedarí...
Už od detstva sa mi stáva že pred spním nechcene zažívam pocit točenia sa, padania a tak ďalej alebo ako dieťatu sa mi stávalo že som zrazu prestala vnímať čas a priestor, alebo som ch vnímala len veľmi slabo.
Keď sa pokúšam o AS, nemám porblém s uvoľnením sa, následne sa snažím predstaviť si ako moje astrálne telo "vibruje" (podľa návodu ktorý som našla) ibaže tu končím. Cítim vibrácie, srdce mi búši a moje telo zrazu akoby tuhlo, už-už mám pocit že sa mi podarí oddeliť astrálne telo ale zrazu akoby moje fyzické telo ten tlak nevydržalo a celé sa pohne v akomsi kŕči (nemôžem si pomôcť- najlepšie sa to dá prirovnať ku "kŕčom pri orgazme :lol: ), mykne sa a je to všetkom. Kde robím chybu? Snažila som sa pracovať na sebe dva roky, nemám strach, ani nie som netrpezlivá, nemám zlé zámery ale jednoducho sa mi to nikdy nepodarí. Viete mi niekto poradiť?

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » čtv, 09. črc 2009, 14:01

Ahoj. Sice ti neporadim, ale soucítim s tebou. O AC se snažim už přes 2 měsíce a až na ty křeče sem na tom stejně jako ty :( Jestli vo tom někdo něco víte tak pls poraďte AC mě hrozně láká a vůbec nemám problémy se strachem jak lidi věčně píšou, ale prostě to nejde :cry:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Helias
Příspěvky: 217
Registrován: čtv, 05. čer 2008, 20:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Helias » čtv, 09. črc 2009, 14:48

Ahoj. Já jsem sice měl AC snad jen jednou nebo dvakrát a to z LD. Ale jediné, co můžu poradit je vytrvat, zkoušet, neztrácet motivaci a ono to jednou přijde. A určitě je lepší to ze začátku zkoušet přes LD, z bdělého stavu mi to zatím taky nejde ...
Carpe Diem

Charlotte
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 08. črc 2009, 16:01

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Charlotte » čtv, 09. črc 2009, 17:12

Ahoj. Sice ti neporadim, ale soucítim s tebou. O AC se snažim už přes 2 měsíce a až na ty křeče sem na tom stejně jako ty :( Jestli vo tom někdo něco víte tak pls poraďte AC mě hrozně láká a vůbec nemám problémy se strachem jak lidi věčně píšou, ale prostě to nejde :cry:
Vďaka za súcit, držím palce v budúcej práci, snád ti to pôjde lepšie ako mne :lol:

Charlotte
Příspěvky: 3
Registrován: stř, 08. črc 2009, 16:01

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Charlotte » čtv, 09. črc 2009, 17:13

Ahoj. Já jsem sice měl AC snad jen jednou nebo dvakrát a to z LD. Ale jediné, co můžu poradit je vytrvat, zkoušet, neztrácet motivaci a ono to jednou přijde. A určitě je lepší to ze začátku zkoušet přes LD, z bdělého stavu mi to zatím taky nejde ...
Vďaka za radu, naštudujem si o tom niečo a budem skúsať :)

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » čtv, 09. črc 2009, 17:16

Jo to mě taky napadlo, zdálo se to bejt jednoduchý tak sem si vo tom zjistil co nejvíc(je to asi tak tejden) jenže vod tý doby nic! Ani jeden sen :evil:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » čtv, 09. črc 2009, 17:21

Ahoj. Sice ti neporadim, ale soucítim s tebou. O AC se snažim už přes 2 měsíce a až na ty křeče sem na tom stejně jako ty :( Jestli vo tom někdo něco víte tak pls poraďte AC mě hrozně láká a vůbec nemám problémy se strachem jak lidi věčně píšou, ale prostě to nejde :cry:
Vďaka za súcit, držím palce v budúcej práci, snád ti to pôjde lepšie ako mne :lol:
Já doufám že se třeba někdy potkáme, od první chvíle co sem slyšel vo AC snim vo tom poležet si a pokecat s někim na měsíci :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Rio

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Rio » čtv, 09. črc 2009, 22:39

Ahoj. Sice ti neporadim, ale soucítim s tebou. O AC se snažim už p?es 2 m?síce a až na ty k?e?e sem na tom stejn? jako ty :( Jestli vo tom n?kdo n?co víte tak pls pora?te AC m? hrozn? láká a v?bec nemám problémy se strachem jak lidi v??n? píšou, ale prost? to nejde :cry:
V?aka za súcit, držím palce v budúcej práci, snád ti to pôjde lepšie ako mne :lol:
Já doufám že se t?eba n?kdy potkáme, od první chvíle co sem slyšel vo AC snim vo tom poležet si a pokecat s n?kim na m?síci :lol:
nep?estávejte a vytrvejte, díky takovému nadšení (když vám vydrží) se AC dostaví d?íve.
Naposledy upravil(a) Rio dne pát, 21. srp 2009, 00:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Je to správně?

Příspěvekod woa » pát, 10. črc 2009, 13:47

Mám malou otázku. Včera sem to zkoušel jako každej den asi hodinu před spanim (na mp3ce mám nahranou relaxační hudbu a dycky si jí pouštim), ale zvolil sem jinou techniku, tu jak se při ní dejchá do částí těla jak popisuje ATA. Bylo to ale úplně jiný než doteď. Začal sem s levou rukou, pěkně po kousíčkách sem posílal vlny napřed do dlaní a pak dál. Zarazilo mě ale že to šlo dycky jenom chvilku, po chvilce ta část těla úplně ztěškla a už tam žádná vlna poslat nešla a ani sem v ní vůbec neměl cit, tak sem pokročil k další části. Asi po půl hodině sem vůbec necítil tělo, natož peřinu kterou sem byl přikrytej. Bylo to jako kdyby mě zalili do betonu :lol: Pak sem zkusil vibrace, byly silnější než kdykoliv před tim, ale udržel sem je jenom pár vteřin protože pak se ve vedlejšim pokoji vzbudil táta a šel něco štrachat do kuchyně. Ale snažil sem se dál, jenže pak mi v mp3ce došla ta relaxační hudba a začlo disco :evil: Tak sem to chtěl vypnout jenže mi trvalo asi 10 vteřin než sem vůbec dokázal pohnout prstem. Pak už sem to vzdal převalil sem se na bok a usnul.

Byl ten postup zprávnej? jestli jo, tak jak potom mám pokračovat dyž mi tělo ztuhne?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod ATA » ned, 12. črc 2009, 21:58

Jo postup je zpravnej prave todycahni do časti tela hodne prohloubi uvolněni,muže zpusobyt i paralizu
kam dal no cest je hodne ja bych tam ejste asi hodil nejkou tu vizulaizaci setupu (studna,pirko,schody..) plus počitani to to ejste vic prohloubi
pak se daj jeste aktivovat ačkry a nkonec zkusit navodit vibrace bud se snažit pohnout astralnim tělem (lano,houpačka,magnet) nebo predtava vibraci (reprák,vlny,svtelný bod..)

Jetse k tem cuknutim/křečim už sem tdy o tom nekde psal nebu to opisovat ,zkus použit metody progresivni svalova relaxace,dychani do časti těla a truhla
mohlo by to pomoct pokud to precejen cuhne moc si toho nevšimej a pokračuj dal sice to ten stav dodt rozruši ale zas nehodi te to uplne na začatek a je skoda promarnit šanci
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » pon, 13. črc 2009, 22:36

dobře díky, to snad ňák zvládnu jak už sem psal ty vybrace mi chvilku šli a bylo to docela silný al jenom pár vteřin :( . Akorát s těma čakrama mám trochu problém, totálně netušim What's go natož to dejchání do čaker, nemáte pls někdo ňáký info nebo radu?
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod ATA » úte, 14. črc 2009, 10:06

Zatim to zkoušej bez toho
nejaky info tu na foru nekde určite je zkus hledat pokud nenajdeš napiš zkusim to vyhrbat ono kolem tech čeker je toho docela dost
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

EMI-DJ
Příspěvky: 55
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:22

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod EMI-DJ » ned, 09. srp 2009, 12:28

No mě se stalo, že jsem spal a měl jsem falešný probuzení a v něm jsem dostal šílený vibrace (jako když do tebe pustí silnej proud jak to známe z filmů). a najednou koukám, že vidím skrz zavřený víčka (já i ve snech je můžu mít zavřený aniž bych něco viděl.) a prožívám pocit vyklouznutí z těla. najednou se ocitám před svojí postelí, ale nelítám jen tam stojím. v pokoji je to trochu přeházený a věci jsem mohl brát do rukou.
Podruhý se mi stalo v podstatě to samý až na to, že když jsem vyklouzával z těla a viděl skrz víčka, tak jsem se vrátil (spala vedle mě přítelkyně a ve falešném probuzení na mě mluvila tak jsem z toho byl takovej mimo.
Tak nevím, jestli to byla spánková paralíza, nebo LD nebo AC.
Paralízu i LD jsem už měl a ani do jednoho z toho to moc nesedí. :) tak jsem z toho zmaten.
stalo se vím to taky?

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Etellyen » ned, 09. srp 2009, 14:52

ja se o ac snazim ted skoro rovnej rok...ale nezkousim to kazdej vecer ...a myslim si ze kdybych to zkousel kazdej vecer tak uz bych byl venku teda aspon jednou:) ....mam ten problem ze kdyz vic jak pul hodiny lezim nehybne tak mam strasny nutkani sepohnout a to mi to cely zkazi:D...se pak po ty pul hodine uz jen premaham abych se nepohnul a to mi to hodne kazi....ovsem je zajimavy ze pokazdy to uvlnovani probiha uplnejinak...a prumerne mi trva tak 40min uvolnit ruce a nohy....mno a v posledni dobe to de cim dal tim lip...a minule semto zkousel a po 20minutach sem byl uvolnenej uplne celej a prechazel sem do transu...teda nevim jestli sem prechazel do transu pac nevim jak to vypada:D ....ale mel sem takovy zesilujici huceni v usich a pak se proste dycky enco zmenilo...nevim jak to popsat ale rekl bych ze to byl ten trans...jenze to dycky hned vyprchalo a takle asi 3x a pak sem toho nechal a sel sem spat ...od ty doby sem ac nezkousel :eek:
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » ned, 09. srp 2009, 19:17

Já to zkoušim vod svýho posledního příspěvku v tejdle sekci minimálně jednou denně. S uvolněnim sem se dopracoval už tak daleko že tim dejchánim do částí těla to mám cca za 5 minut. V klidu si klidně navodim pískot v uších nebo slabší vibrace ale to je tak asi všechno.
Je to asi tak 4 dny co sem to zkoušel jako každej den, uvolnění mi trvalo chviličku, pak sem najednou vypadnul, prostě mám úplný vokno. Pak sem byl zase při vědomí a byl sem kousek nad svim tělěm, z toho těla sem eště cítil fakt silný vibrace takový sem mi eště nepovedly, pak zem uviděl strop, bylo mi jasný že sem venku, měl sem z toho takovou radost že sem votevřel voči. Celá záležitost na pár vteřin, by to pěknej pech :evil:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Marijus » ned, 09. srp 2009, 20:32

Já to zkoušim vod svýho posledního příspěvku v tejdle sekci minimálně jednou denně. S uvolněnim sem se dopracoval už tak daleko že tim dejchánim do částí těla to mám cca za 5 minut. V klidu si klidně navodim pískot v uších nebo slabší vibrace ale to je tak asi všechno.
Je to asi tak 4 dny co sem to zkoušel jako každej den, uvolnění mi trvalo chviličku, pak sem najednou vypadnul, prostě mám úplný vokno. Pak sem byl zase při vědomí a byl sem kousek nad svim tělěm, z toho těla sem eště cítil fakt silný vibrace takový sem mi eště nepovedly, pak zem uviděl strop, bylo mi jasný že sem venku, měl sem z toho takovou radost že sem votevřel voči. Celá záležitost na pár vteřin, by to pěknej pech :evil:
Gratuluji.

Já měl OOBE sice jen jednou, ale sám vím, jak je to drsný :D

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » ned, 09. srp 2009, 21:44

No, díky ale myslim že na to je zatim trochu brzo. Zatim se mi to nepovedlo tak jak to každej vočekává :frow:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.

Uživatelský avatar
Etellyen
Příspěvky: 249
Registrován: stř, 21. led 2009, 18:54
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Etellyen » pon, 10. srp 2009, 16:06

ja zrovna jak vcera vecer psal tak sem to pakvecer zkousel a asi sem u toho usnul pac si to nak nepamatuju ja nwm...ale nestava se mi ze bych u toho unsul...pamatuju si ze sim byl plne uvolnenej ale to je vsechno :D
Skutečným tajemstvím síly je uvědomění si síly.

Uživatelský avatar
Marijus
Příspěvky: 41
Registrován: čtv, 16. črc 2009, 18:13

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod Marijus » pon, 10. srp 2009, 16:47

ja zrovna jak vcera vecer psal tak sem to pakvecer zkousel a asi sem u toho usnul pac si to nak nepamatuju ja nwm...ale nestava se mi ze bych u toho unsul...pamatuju si ze sim byl plne uvolnenej ale to je vsechno :D

Jóóóó kamaráde, to se mi stává pořád :-O

Ale myslím, že to je normální. Je těžké se udržet v bdělém stavu a přitom být vlastně v polopánku.

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Kde robím chybu?

Příspěvekod woa » úte, 11. srp 2009, 11:53

Já jenom ve dvou z deseti případů neusnu :lol:
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů