Otazka

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Uživatelský avatar
redblueman
Příspěvky: 1
Registrován: stř, 17. čer 2009, 13:25

Otazka

Příspěvekod redblueman » stř, 17. čer 2009, 13:30

uz dost dlho sa chcem spitat niekoho ci si mysli ze je to mozne alebo nie ze ci by astralni cestovatel mohol vtiahnut niekoho do astralu ... asi ne celkom zorzumitelne ale takto

astralni cestovatel bi prisiel nad postel niekoho co spi a vtiahol bi ho s stela von a mohli bi cestovat spolocne da sa to ? :D

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Otazka

Příspěvekod CLVestec » stř, 17. čer 2009, 16:12

Dá se to,ale nejdříve by jsi měl se zeptat jestli můžeš ho vytáhnou,jinak by dotyčný mohl mít šok.Zatím jsem ale zažil jak mě vytáhli larvy z těla,takže s nějakým cestovatelem jsem se myslím nesetkal(no jeden zážitek byl takový divný,ale nejsem si jistý). ;)
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvekod clario » stř, 17. čer 2009, 16:16

Tak nějak se mi zdá, že se každej nováček všude ptá na uplně to samý :lol: . Asi by to byla veliká spotřeba papíru kdybych si za tuhle otázku udělal pokaždé čárku :lol: . Nic ve zlym tuhle otázku má snad každý kdo se o ac dozví :) .

A teď k otázce. Vytáhnout někoho z těla samozdřejmě možné je, ale už je obtížnější to učinit. Vyžaduje to určitou zkušenost toho kdo tě má vytáhnout a nebo notnou dávku štěstí a ani to neznamená, že se to povede, ty sám musíš být přiraven na to se tomu podvolit, když nebudeš dostatečně uvolněn nepovede se to. Navíc nikdo z lidí kteří AC alespoň nějak zvládají se nejspíš nebudou chtít pokoušet o něco co se ani nemusí povíst když můžou dělat zajímavější věci.

A abych jen tak nekecal dovětru tak přidám i jeden svůj zážitek. Je to asi tak dva měsíce spátky kdy se mě někdo z těla vytáhnout pokusil, dávám to za vinu svému duchovnímu průvodci (sám mám raději označení anděl ale tady se víc ujalo toto) a to hlavně proto jak reagoval na můj vlastní strach. V první chvíli, když sem ucítil jak mě někdo chytil za ramena a tahal ven, tak jsem se samozdřejmě lekl, přičemž v tom vše ustalo. Potom co mi vše došlo jsem se tomu podvolil a to tahání se objevilo znovu, letěl jsem ven celkem velkou rychlostí, ovšem má zvědavost to vše pohřbila ve chvíli kdy jsem otevřel oči, bohužel to byly ty fyzické.

Vytáhnout někoho ven tedy možné je, ono je nakonec stejně možné uplně cokoliv, ale určitě se na tuto možnost nijak nespoléhej a snaž se ven dostat vlastní přičiněním ;) . Jinak ti přeji hodně štěstí a vítej mezi námi.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvekod ATA » stř, 17. čer 2009, 18:31

Možny to určite je piše o tom i monroe ale tam slo o vytačeni bytosti. To vytaženi ale si nebude jednoduchy a rozhodne to bude chit pripravu . uvolneni ,tranz ,ubaveni strachu..

ja sem vyvořil bytost v astralu a jednim z jejich ukolu bude i to vytahovani z těla už sem na tom dlouho nedělal ale asi zas zkusim nedokaže to sce zazraky ale muže to pomoc
i kdybi nepomahala primo ta bytost tak by se mei dat imhle zpusobem obejit nejky bloky

jednou sme zkoušli pokus slo o vytaženi z tela nepovedle ale neco se dělo asi nejak blbe me chitil a mel sem pocit že mi poskočily všechny vnitřnosti
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvekod saila » stř, 17. čer 2009, 21:17

clario: kazdej zase ne:-D ja se ze zacatku vic nez na to jestli me nekdo muze vytahnout soustredila na to abych zustala v tele:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
andree
Příspěvky: 106
Registrován: úte, 04. lis 2008, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvekod andree » čtv, 18. čer 2009, 12:30

no mě se jednou stalo, že mě nachvilku něco vytáhlo a bylo to celkem děsivý pro mě ....

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Otazka

Příspěvekod saila » čtv, 18. čer 2009, 21:44

no jo vas neco poprvy vytahuje a me to zase rvalo zpatky:-D protoze jsem se nechtela vratit:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů