Par otazek

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Par otazek

Příspěvekod Pete » ned, 31. kvě 2009, 11:56

Zdravim , jsem novacek ale o AC jsem se pokousel tak 30× nejake pocity jsem mel proto se vas chci zeptat jestli jsem na spravne ceste a co vylepsit :P jsem trpelivy ale prece jen cloveka potesi kdyz mu nekdo poradi popr rekne ze to dela dobre a hento ma vylepsit ;)

1.) Vadi , ze jsem AC zkousel jednou po dlouhe dobe ? (dejme tomu nekolikrat do mesice) nebo se doporucuje to zkouset kazdy den ?
2.) Obcas mivam pocit ze se "houpam" jako by se moje druhe telo pohybovalo , nebo byl na nejake divne madraci ktera se poohybovala nahoru dolu
3.) Je spravne ze si privodim stav brneni tela ? Proste moje fyz. telo se ani nepohne ale jako by citim brneni
4.) Vetsinou mi "ztuhne telo" nikoliv vsak tolik abych nemohl hybat rukami atd
5.) Dostavam divny tik do ruky .. proste lezim jsem uvolneny a najednou se mi z niceho nic pohne ruka sama od sebe , co s tim ?
6.) Vizualizace mi nejde , ale kdyz jsem se vzdy pred usnutim snazil si vybavit detailne muj barak tak mi to neslo , ale po tom co jsem se dostal "do stavu pred spankem" tesne pred tim nez jsem usl tak jsem asi minutu cetl z nejake knihy > nevidel jsem okraje nic jen text ktery si nepamatuju ale byli tam tusim blbosti , ale byl jsem nadseny ze i kdyz jsem si nedokazal predstavit vlastni barak tak jsem bez problemu cetl z nejake knihy blbosti ovsem byli to obycejne vety ne prehazena pismena , je to dobre ?
7.) Vadi ze nejsem schopny usnout na zadech ? Tudiz ze se umim uvolnit vyvolat stuhnuti vibrace ale nedostanu se do stavu pred spankem takze z neho nemuzu vyjit do AC ? Mel bych tedy trenovat spani na zadech ?

Je to sice dost otazek ale na vetsinu staci odpovedte napr 5.) dobre to delas , 6.) zlepsi vizualizaci , atd .. byl bych rad kdyby jste mi odpovedeli jestli alespon todle delam dobre ;)
Deus est Homo

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Par otazek

Příspěvekod nou » ned, 31. kvě 2009, 16:20

no ano vypisal si tu "symptomi" zaciatocnika ktory sa snazi o AC.
1. no najlepsie by bolo skusat co najviac.
2. no klasicky priznak pri snahach o AC
3. dalsi priznak prechodu k AC
4. no to byva spankova paralyza do ktorej sa vetsinou clovek dostane ze sa do nej zobudi po spanku. vyborne na dostanie sa do AC
5. klasika. stava sa aj ked sa clovek o nic nesnazi. proste su to take "skraty" v mozgu ked sa mozog odpaja od tela aby sa v spanku nehybalo.
6. nemusi byt len vizualizacia videnim ale aj pocity. priklad hupacka. skor ide o koncentraciu. ono to pride ze ked sa clovek dostane hlbsie tak sa cloveku uvolni fantazia
7. no skor taka poistka ze clovek nezaspi. hlasvne aby bola dana poloha pohdlna a netlacilo ta niekde.

Pete
Příspěvky: 618
Registrován: ned, 31. kvě 2009, 11:44

Re: Par otazek

Příspěvekod Pete » ned, 31. kvě 2009, 21:34

Ok dik , akorat tim 7mym krokem si nejsem moc jist , na jinych webech jsem zas cetl ze kdyz je nekdo zvykly spavat jinak nez na zadech tak by to mel trenovat , technik je samozrejme vic tak to skusim bez spani na zadech , dik moc.
Deus est Homo

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek

Příspěvekod ATA » ned, 31. kvě 2009, 21:43

1. Idealni by bylo asi cvičit 2x za den rano po probuzeni a před spanim nejsou to sice upne nejvhodnejši doby ale zatim se spiš o zaklady anučit se s tim stavem trošku pracovat

2.Pohuovani normani muže to bit mirnej pohyb astralniho těla když ho zesiliš muže te to i hodit ven

3.Brneni je vic timpu od nečeho jako mravenčeni po vlny vibrace.. vetšinou sou to to projevy pruchodu energie a k AC se hodi muže ti to taky dodt napoved s tim keterou čast je je traba jeste uvolnit ,pročistit..

4.Uplná paraliza neni nutná stači uvolneni ale když v ni už budeš tak se nelekni a využi situace de to z ni o hodne snadnejš

5.Cuknuti docela normalni moc s tom delat nejde proste si nevšimat muže pomoct na začatku pred cvičenim protahnout všechny svaly a hodit si sugesci že te nic nebude vyrušovat

6.Vizualizaci to chce trenovat to kdes byl je hypnagogickej stav na hranici spanku mužeš tam pozorovat jak vzniká sen od uplne matnejch obrazu až po priběhy a plnohodnotenej sen da se toho využit jak na vstup do LD tak AC vizualizace tam funguje o hhodne lip a občas je težky udržet vědomi nebo ten stav nerozrušit

7.Nevadi ma to svje vyhody i nevyhody vyhodou je že tak rychle nusneš a lip se ti udržeuje vědomi probelm muže byt v tom se dodtat dodt hluboko ale treningem se to zlepšuje. Cest pres ty stav pred spanekme a pres stuhnuti je trošku jiná obe ale mužou vist do Ac je to jenzamereni na jiny aspekty toho stavu.
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

ANNO
Příspěvky: 92
Registrován: čtv, 19. čer 2008, 14:52

Re: Par otazek

Příspěvekod ANNO » sob, 13. čer 2009, 01:04

myslim ze uz ti vela nechiba do AC
Je len na vás čomu budete veriť.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů