Stav tranzu myslienkou

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » úte, 23. pro 2008, 00:50

Hehe já sme blbej :D Asi sem včar samím úžasem zapoměl co všechno si mi už řekla promiň za tu další stejnou otázku :oops: 8-)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » úte, 23. pro 2008, 01:01

ono celkove myslenka udela hodne vlastne diky jednomu uzivateli a uz nevim kdo to byl (tim se mu omlouvam :oops: ) mi rekl ze imaginace neni tak dulezita tykalo se to tam stitu ze si proste reknes ze to tam je tak to tam je....jsme to jednou zkusila si tak "namasirovat" blbej sval v rameni ten co jde zezadu ke spodu lopatky ze jsem si proste rekla ze neni ztuhlej a buh vi co jeste no a cejtila jsem jak se mi pod prstama pekne zplostuje... a mela jsem ho hned hladkej jak detskou prdelku:-D nacez si rikam to neni mozny ze mam asi opravdu silny halusky a ze bych ty bylinkovy caje uz pit nemela :lol: tak jsem to vyzkousela na matce ktera ma v prdeli krcni pater tak jsem si proste rekla ze ten blok kterej tam mela opravdu velkem proste nema a ona druhej den prisla a rekla ze takhle v pohode uz dlouho nebyla... :D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Lordikcz
Příspěvky: 11
Registrován: pát, 12. pro 2008, 16:13

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Lordikcz » úte, 23. pro 2008, 02:13

Je to zajímavý a něco na tom bude :D Musím dál zkoušet ty už to máš asi hodně v klidi kdy´ž pomyslíš a ono se to děje to já mám ješte co dohánět,ale tak snažím se a až přijde čast tak to půjde :) Zrovna dnes nemůžu vůbec spát :(
Naposledy upravil(a) nou dne úte, 23. pro 2008, 10:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: necitujeme prispevok tesne pred tym nasim.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » úte, 23. pro 2008, 12:21

taky se mi to nepovede pokazdy treba vecer jsem to zkousela a nic.. a jak sjem rekla mam problem se prenest pres to brneni...
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
acdcpetr
Příspěvky: 97
Registrován: sob, 07. čer 2008, 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod acdcpetr » úte, 23. pro 2008, 21:57

No kdyz si neco prectete o ovladani pocasi tak vsichni neco delaj s energii...ja to delam jen tim ze to chci...nema to mozna takovej mega ucinek...ale dari se mi to casteji nez abych to povazoval za nahodu (napr. mi takhle i prselo z modreho nebe)...diky tomu ze chci a verim ze to muzu ovlivnit takhle jsem mezi hrstkou mala lidi co uz nebude zkouset z literatury :D stejne tak jsem mel jednodussi skupinu v testu z matiky atd. sel mi lip treba tenis....ma to spoustu vyuziti takhle ovladat nahodu. Jen to chce verit ze to de :) ale to uzt posouvam tema nekam jinam co :D
Stay strong and keep your head up high everyday. Cocoman-stay strong

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » stř, 04. bře 2009, 14:24

no nevim kam to jinam napsat..a nechci zakladat novej topic... vecr kdyz jsme byla opravdu uvolnena s tim ze pujdu ven tak porad nic nic.. tak jsme zkusila tu metodu toho odpocitavania maximalne se mi na chvilku trochu zmenilo vedomi takovej fakt zvlastni pocit...jinak nic:/
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
Exille
Příspěvky: 52
Registrován: úte, 16. čer 2009, 10:52

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod Exille » stř, 16. zář 2009, 10:16

To Saila: Zkoušel jsem tu tvoji techniku, jen s tím že jsem se trošku uvolnil, nemusí to být úplné jako když chci přejít do tranzu, ale tak abych nebyl nikde moc napjatej. Pak vždy při výdechu důrazně pomyslet "Chci být v tranzu." a soustředím se Bůh ví proč na čelní čakru, se při takovéhle třetím výdechu dostaví lehké vibrace a postupně takhle sílí. Je to jednoduché, ale můsíte vkládat do té myšlenky hodně vůle a soustředění. I takhle když to píšu, tak mi teď stačí jeden výdech a myšlenka na tranz a dostavují se lehké vibrace. Tvá technika mě posunula blíž k zjednodušení AC.
Onmyōji (陰陽師), Senji Ryakketsu (占事略决).
Veškeré mé materiály, které zde zveřejním jsou jen pro tohle fórum. Kopírovat jen s mým svolením.

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Stav tranzu myslienkou

Příspěvekod saila » stř, 16. zář 2009, 17:32

jezis to jsem fakt moc rada:-D me k tomu vedla myslenka touhy po nekom:-D takze ta myslenka byla fakt silna a jeste to slo od srdecni cakry:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů