Zhmotnění

Popis rôznych techník na dosiahnutie AC
H0n24
Příspěvky: 126
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 17:20
Bydliště: Tábor, Jindřichův Hradec(víkend)
Kontaktovat uživatele:

Zhmotnění

Příspěvekod H0n24 » sob, 22. lis 2008, 16:20

Zaujala mě jedna Marlitanova odpověď, píše se v ní o zhmotnění:
3) muž s mečem

Muž s mečem může být kdokoli, tedy i žena s mečem. Jde o stejný princip jako v případě hrotů. Muž s mečem ví o astrálním cestovateli a začne kolem sebe bodat mečem, nožem atd.. astrální cestovatel, který je očividně nežádoucí musí uhýbat. Pokud je zasažen, energický obal astrálního těla je uzemněn stejně jako blesk, astrální cestovatel ztratí energii a vrací se do svého těla.
Pokud je astrální cestovatel znalý věci a ví jak se zhmotnit, pak zásah do zhmotňujícího se astrálního těla vyvolá zranění i na fyzickém těle.
Chtěl bych se zeptat, jestli se to někomu z vás povedlo, nebo jestli o něčem podobném neslyšel (nějaký článek, známý, kterému se to povedlo, cokoliv....)
Děkuju

Marlitanovy otázky a odpovědi
Obrázek

Claws
Příspěvky: 27
Registrován: pát, 26. pro 2008, 08:58

Re: Zhmotnění

Příspěvekod Claws » úte, 10. úno 2009, 15:03

Chtěl bych se zeptat, jestli se to někomu z vás povedlo, nebo jestli o něčem podobném neslyšel (nějaký článek, známý, kterému se to povedlo, cokoliv....)
Zhmotnění je kravina. Si jen pod vědomí plovoucí vzduchem. Není možné se zhmotnit !!
(a kdyby to šlo napiště :D)

Uživatelský avatar
ATA
Příspěvky: 1600
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 18:55
Bydliště: Litovel
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhmotnění

Příspěvekod ATA » úte, 10. úno 2009, 15:40

O pár připadech sem slyšel ale tam nešlo přimo o zhmotnění ale spiš o učinky na fyzickou sféru z AC.

jestly se de přimo zhmotnit nevym ale mělo by jit aspon se zviditelnit aby AC tělo viděl i normalni člověk
Help! I'm a multidimensional being trapped in a linear time-space continuum!

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Zhmotnění

Příspěvekod CLVestec » úte, 10. úno 2009, 17:22

Tak to ze zhmotněním je pravda,mě se stalo že jsem byl v nějaký alence,či divné dimenzi,tam mi nějaké bytosti namlátili do břicha (spíše iluze vytvořená bytostmy) pak ještě jsem dostal do hlavy.Po návratu v těle,mě bolela dost hlava na samích místech jako při zážitku,břicho mě trochu bolelo ale nebyli tam bůchvíjaký modřiny nebo údery,spíše mě to pobolávalo ale hlava jó ta bolela víc :D (ale to mohlo zvýšit i nevyspáni a.t.p).Pak jsem si říkal že jsem si to musel udělat sám :) ,a to co jsem tam prožil musel být divočejší LD,jenže když jsem se vzbudil tak jsem byl ve stejný poloze jako při transu.Jenže to mohlo být cokoliv,tak teď už věřím všemu. Stejně si to nedovedu logicky vysvětlit :D.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
saila
Příspěvky: 549
Registrován: stř, 29. říj 2008, 22:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhmotnění

Příspěvekod saila » úte, 10. úno 2009, 18:55

nevim jestli to bylo neco takovyho ale jednou kdyz jsme prekonala strach z tranzu a povedlo se mi teda vylezt ven tak jsem po chvilce cejtila jako bych nabirala nejakou podobu...nejlip by se to dalo popsta ze jsem byla neco jako mlha? fakt nevim a pak se mi zacal tvarovat oblicej tak nevim:-D
"život je jedna velká LAN párty" :-D by me....

www.masaze-saila.cz

Uživatelský avatar
clario
Příspěvky: 693
Registrován: čtv, 29. kvě 2008, 16:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Zhmotnění

Příspěvekod clario » úte, 10. úno 2009, 19:13

Sice s tim nemam jakýkoliv zkušenosti, ale jsem přesvědčenže tohle jde. samotnej způsob jak toho docílit by prakticky neměl být až tak náročný, měla by stačit jen nějáká ta vizualizace, háček je ale v tom, že to vyžaduje pojmout velké množství energie a to je pro člověka, který v tom není až tak zběhlý, věc celkem dost obtížná. Třeba je to ale trochu jinak, jak řikam já to nikdy nedělal :) .

Vzpomněl jsem si zrovna na jeden článek (nevim to už jistě ale snad to byl magazín 2000 záhad), který byl o malé holčičce, která chtěla hrát na klavír a tak jí rodiče koupilinějáký starý kousek. tenhle klavír dřív patřil nějákému nadějnému mladíkovy, dívka jako kdyby byla vedena jeho duchem se učila ohromnou rychlostí a dokázala zahrát i velmy obtížné skladby, ovšem na jakémkoliv jiném klavíru toho schopna nebyla. Nevím už přesně co ona rodina s klavírem udělala, ale něják od něj dokázala onoho mladíkova ducha odpoutat. Večer když šla dívka spát se ovšem u její postele objevil starší pán, otec mladíka, který se nikdy nedokázal vyrovnat ze synovou smrtí, nadával jí že ho zabyla ona a začal jí škrtit, nakonec se jí nějak podařilo s toho dostat. Nevím co nakonec s klavírem bylo, jestli ho daly pryč a nebo s ním něco udělaly, ale měli potom už klid.
Píšu to sem právě proto, že se onen otcův duch měl u postele holčičky právě, že zhmotnit. Nějáký "odborník" na tyto věci pak údajně zjistil, že v se v tom místě vyskytuje nějáká energetická anomálie, že se tam vyskytuje něco s čeho mohl duch načerpat dostatek energie ke zhmotnění.
Earth shakes,
Stone breaks
The forest is at your door
The dark sleep is broken
The woods have awoken
The trees have gone to war

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Zhmotnění

Příspěvekod CLVestec » úte, 10. úno 2009, 22:05

Zhmotnění je dost zajímavý.Třeba ve "Veřte Nevěřte",byl díl kde byl rodiný dům,a tam byli dva manželé několik let po smrti.A jejich duše se fyzicky každý den v určitou dobu napadali.;)
nou: Kdyby nebyl pravdivý,tak bych to tady nepsal :D.Bylo tam i více zajimavých příběhů ale ty většinou nejsou pravdivé.Pokusím se ho najít,protože by nás to učitě poučilo více o zhmotnění(ale né o tým jak se zhmotnit aspoň na fyzickou hodinu :D). ;)
Naposledy upravil(a) CLVestec dne stř, 11. úno 2009, 17:19, celkem upraveno 2 x.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Zhmotnění

Příspěvekod nou » stř, 11. úno 2009, 07:07

este taky mali detail. mal byt ten pribeh pravdivy?? :D

CLVestec
Příspěvky: 128
Registrován: stř, 29. říj 2008, 12:18

Re: Zhmotnění

Příspěvekod CLVestec » stř, 11. úno 2009, 19:24

Tak tady mám zatím popis toho dílu,ale pozor google hází samý kraviny,je to 12. díl čtvrté řady zde je odkaz http://74.125.39.113/translate_c?hl=cs& ... R5gtF4Dp-Q. Pak tu hodím video,jestli ho najdu na nějakém wébu.
Edit:Tak nakonec jsem video typu YouTube,nebo Dailymotion nic nenašel.Za to jsem našel odkazy ke stažení,ale i tak lepší by bylo kdyby to bylo na YouTube z časových důvodu je to lepší. Odkaz: http://verte-neverte.wgz.cz/epizody-download úplně dole najdete dotyčný díl (4x12). ;)
Naposledy upravil(a) CLVestec dne sob, 14. úno 2009, 10:28, celkem upraveno 2 x.
:D Iluze může být špatná, nebo taky dobrá? :D Nevím, nevadí, dám si rohlík se sýrem, nebo sýr s rohlíkem.... :)

Uživatelský avatar
nou
Administrátor stránky
Příspěvky: 290
Registrován: stř, 28. kvě 2008, 17:23

Re: Zhmotnění

Příspěvekod nou » čtv, 12. úno 2009, 08:57

teraz ked som si precital popis si na ten diel spominam. ty manzelia sa fyzicky nenapadali. ved nemali ako. ale ze ta manzelka napadla a uskrtila jedneho clena tymu ktory ich boli natacat.

Engrow
Příspěvky: 22
Registrován: čtv, 25. čer 2009, 15:12

Re: Zhmotnění

Příspěvekod Engrow » sob, 22. srp 2009, 12:16

Někde jsem četl,že zhmotnění se v ac,jde.Stačí si jenom představit,v co chcete zhmotnit a vaše myšlenky,vám to splní a vy se zhmotníte.Ale nevím,co je na tom pravdy no....
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy se nevzdávejte.
Nikdy, nikdy, nikdy, nikdy – v ničem, velkém, či malém, důležitém, či nicotném –
nikdy se nevzdávejte ničemu, jenom závazkům cti a zdravému rozumu.
Nikdy nepodléhejte zdánlivě nepřekonatelné síle nepřítele.

W.Churchill

Uživatelský avatar
woa
Příspěvky: 210
Registrován: čtv, 09. črc 2009, 13:53

Re: Zhmotnění

Příspěvekod woa » pon, 31. srp 2009, 14:55

teraz ked som si precital popis si na ten diel spominam. ty manzelia sa fyzicky nenapadali. ved nemali ako. ale ze ta manzelka napadla a uskrtila jedneho clena tymu ktory ich boli natacat.



Jó, nebyl to náhodou ten díl jak to zrovna natáčely na ty kamery a natočila to jenom ta černobílá a ten duch pak vraždil i lidi co s tim filmem přišli do styku??? To byl fykt mazec a mě to jenom utvrzuje ve víře že to zhmotnit de!
Život je jako bahno, jenom svině v něm uměj chodit.


Zpět na „Techniky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů